Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Salcburk : Viitorul - 24. srpna 2017   19:00

Salcburk
Salcburk
8' Dabbur  • 38' Gulbrandsen  • 53' Berisha  • 90' Haidara
4:0
(2:0)
Viitorul
Viitorul
Salcburk
Walke – Lainer, Pongracic, Caleta-Car, Ulmer – Wolf (46. Rzatkowski), Samassekou, Yabo, Berisha (67 Haidara) – Gulbrandsen (59. Daka), Dabbur
Daka, Igor, Farkas, Haidara, Leitgeb, Rzatkowski, Stankovic
Johannesson – Nilsson, Culum
Red Bull Arena, Salzburg
Viitorul
Buzbuchi – Hodorogea, Tiru, Constantin (46. Lopez) – Dumitras, Baluta, Vina, Radoi – Cioabla (59. Chitu), Herea, Tucudean (24. Dragus)
Cicaldau, Eric, Dragus, Chitu, Lopez, Mladen, Rimniceanu

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:9.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který zcela ovládl domácí celek, který dnes vyhrál 4:0 a po úvodní výhře 3:1 postoupil do Evropské ligy. Hostující celek si poháry v této sezone nezahraje. Nutno dodat, že rakouský celek byl v obou zápasech jasně lepší a postoupil zcela zaslouženě.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Daka (FC Red Bull Salzburg).
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minuty.
90'
Salzburg právě vstřelil branku!
Tak jedné branky jsme se ještě dočkali a domácí jdou do vedení 4:0! AMADOU HAIDARA si vybojoval míč, zatáhl ho na hranici velkého vápna a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Po centru proletěl míčem pokutovým územím a skončil v zámezí, takže rozehrávat bude Buzbuchi.
88'
Rohový kop pro domácí.
87'
Domácí se ještě tlačí dopředu a snaží se přidat čtvrtou branku, ale vypadá to, že dalšího gólu se už nedočkáme.
85'
Z rohu ale nic nebylo a domácí šli rychle dopředu, ale bleskovou akci nakonec zastavil Tiru.
84'
Rhový kop pro hosty.
82'
Na druhé straně to z dálky vyzkoušel Haidara, ale jeho dělovce pár decimetrů scházelo.
81'
Hostující hráč to vyzkoušel z dálky, ale s tímto propagačním pokusem si Walke v pohodě poradil.
79'
Ze svého prvního rohu ale hostující celek nic nevytěžil a stav se nemění, takže Salzburg i nadále vede o tři branky.
78'
Rohový kop pro Viitorul.
77'
Vzápětí to domácí vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale ten byl až příliš dlouhý a pro míč si došel pozorný Buzbuchi.
75'
Domácí hráč to vyzkoušel z rohu velkého vápna a míč nakonec skončil těsně vedle pravé tyče, takže stav utkání se nemění!
73'
Bleskovou akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
71'
Ošetřovalo se dobrý tři minutky, ale už se opět hraje.
69'
Hostující hráč je po souboji ošetřován a hrát se chvíli tedy nebude.
67'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Berisha, přichází Haidara.
65'
Obraz hry je stále stejný. Domácí i nadále útočí a Rumuni se pouze brání, směrem dopředu zatím nic nepředvedli.
63'
Po rohovém kopu vznikl ve vápně hostujícího celku velký závar, ale nakonec to hosté přežili a počtvrté neinkasovali.
61'
Je před námi posledních třicet minutek, tak uvidíme, čeho se ješte dočkáme.
60'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Cioabla, přichází Chitu.
59'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Gulbrandsen, přichází Daka.
57'
Po dlouhé době se dopředu vydali i hosté, ale jejich akce k ničemu nevedla a Herea o míč velmi rychle přišel.
55'
A domácí se hned vydali dopředu a vyzkoušel to nakonec Yabo, ale s jeho pokusem si Buzbuchi dokázal poradit.
53'
K míči se postavil VALON BERISHA, který nezaváhal a pokutový kop s přehledem proměnil, takže domácí jdou do vedení 3:0!
53'
Žlutou kartu dostává Hodorogea (FC Viitorul Constanta).
53'
Po faulu je tu pokutový kop pro domácí celek!
52'
Po dlouhém nákopu měl práci Buzbuchi, ale zvládl to na jedničku a před dotírajícím hráčem míč sebral.
50'
Domácí jsou opět u míče a kombinují. Hosté dnes hlavně běhají a míče si příliš neužijí.
48'
Rychlou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
46'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Wolf, přichází Rzatkowski.
46'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Constantin, přichází Lopez.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je za námi. Byl v režii domácího celku, který byl jasně lepší, stále se tlačil dopředu, dvakrát se prosadil a vede 2:0. Vzhledem k tomu, že první utkání zvládl lépe také rakouský celek, který vyhrál venku 3:1, tak o postupujícím je rozhodnuto.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Žlutou kartu dostává Vina (FC Viitorul Constanta).
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Domácí i nadále diktují tempo hry a dohrávají první poločas s míčem na kopačkách.
42'
Po další hezké kombinaci se do velké šance dostával Dabbur, ale tenotkrát byl u míče jako první Buzbuchi.
40'
Domácí se stále tlačí dopředu, tak uvidíme, zda se v prvním poločase ještě něčeho dočkáme.
38'
A je to 2:0! Po zaváhání hostujících zadáků se k míči dostal FREDRK GULBRANDSEN, který to udělal zkušeně a s velkým přehledem překonal Buzbuchiho.
36'
Žlutou kartu dostává Pongracic (FC Red Bull Salzburg).
34'
Už to vypadalo na další šanci, ale před Dabburem na poslední chvíli zasáhl Tiru, který finální přihrávku zastavil.
32'
Obraz hry je stále stejný. Domácí mají míč na kopačkách, ale dopředu se příliš netlačí a hraje se tedy hlavně okolo středového kruhu.
30'
Je za námi úvodních třicet minutek a domácí vedou stále o jednu branku. Zatím to ale žádná fotbalová show rozhodně není.
28'
Po nepřesné přihrávce sebral míč Buzbuchi, který ho okamžitě poslal na polovinu Salzburgu, ale tam se k němu žádný ze spoluhráčů nedostal.
26'
Domácí kontrolují své vedení a nikam nepospíchají, což je zcela logické, protože hrát už musí hlavně hosté, ale troufám si tvrdit, že o postupujícím je rozhodnuto už nyní.
25'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Tucudean, přichází Dragus.
24'
Nyní skvěle zasáhl Buzbuchi, který vyběhl ze své branky a míč velmi dobře vyboxoval daleko od své branky.
23'
Nakonec domácí celek vybojoval svůj druhý rohový kop.
22'
Domácí drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Buzbuchi.
20'
Opět se ošetřuje hostující hráč a vypadá to, že nebude moci pokračovat.
18'
Už se opět hraje. Hosté mají míč a kombinují na své polovině.
17'
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na trávníku a musí být ošetřen, chvíli se tedy hrát nebude.
15'
Nyní to domácí zkusili dlouhou přihrávkou, ale pro míč si došel pozorný Buzbuchi.
14'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře a i nadále se tlačí dopředu. Po dobrém začátku se Rumuni pouze brání.
12'
Z prvního rohu v tomto utkání nic nebylo a rakouský celek tak i nadále vede o jednu branku, kterou vstřelil Dabbur.
11'
Nakonec to z dálky zkusil Berisha a Buzbuchi se musel hodně natahovat, aby míč vyrazil alespoň na rohový kop, ale zvládl to!
10'
Domácí úvodní branka nakopla a nyní se opě tlačí dopředu.
8'
Nedáš, dostaneš. Hosté měli velkou šanci, ale nedali. Domácí šli dopředu, krásně to vykombinovali a MUNAS DABBUR nakonec uklidil míč do zcela prázdné branky.
7'
Po hezké kombinaci se do míče z hranice velkého vápna opřel Constantin a míč skončil jen těsně vedle pravé tyče!
5'
Domácí kombinovali na polovině svého soupeře, ale pak Ulmer nezvládl přihrávku do pravého křídla a poslal míč do zámezí.
3'
Jeden z domácích hráčů to vyzkoušel z dálky, ale hradbu těl před sebou nepropálil a Buzbuchi tak zasahovat nemusel.
2'
Z první akce ale nic nebylo. Domácí se ubránili a vydali se dopředu, ovšem jejich akci pokazila velmi nepřesná přihrávka.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří hrají v modrých dresech. Domácí celek hraje v bílém.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

FC Red Bull Salzburg: Walke – Lainer, Pongracic, Caleta-Car, Ulmer – Wolf, Samassekou, Yabo, Berisha – Gulbrandsen, Dabbur
Náhradníci: Daka, Igor, Farkas, Haidara, Leitgeb, Rzatkowski, Stankovic

FC Viitorul Constanta: Buzbuchi – Hodorogea, Tiru, Constantin – Dumitras, Baluta, Vina, Radoi – Cioabla, Herea, Tucudean
Náhradníci: Cicaldau, Eric, Dragus, Chitu, Lopez, Mladen, Rimniceanu

Rozhodčí: Johannesson – Nilsson, Culum.
FC Viitorul Constanta bojoval o Ligu mistrů, ale ve třetím předkole nestačil na APOEL, který následne vyfasoval pražský celek. Viitorul nejdříve doma APOEL 1:0 porazil. Odvetu zvládl lépe APOEL, který také vyhrál 1:0 a šlo se do prodloužení, kde ovšem už dominoval celek z Kypru, který nakonec vyhrál 4:0 a postoupil dále.

FC Red Bull Salzburg i v této sezone bojoval o Ligu mistrů, ale ani tentokrát se mu to nepovedlo. Nejdříve sice vyřadil Hibernians, když venku vyhrál 3:0 a doma také 3:0, ale pak narazil na Rijeku a ta byla nad jeho síly. V Rakousku se hrálo 1:1, ale v Chorvatsku skončil duel 0:0, takže dál šla Rijeka.
První zápas

První zápas, který se hrál v Rumunsku, zvládl lépe rakouský celek, který diktoval tempo hry a nakonec vyhrál 3:1, takže si udelal do odvety velmi dobrý náskok a vypadá to, že o postupujícím je rozhodnuto.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu odvetné zápasy rozhodujícího předkola a my budeme sledovat duel mezi Salzburgem a Viitorulem. Jasným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.