Trenčín - Bnei Yehuda | ONLINE | 13.7.2017 20:30 | Evropská liga (předkola) 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : Bnei Yehuda - 13. července 2017   20:30

Ukončeno
Trenčín
Trenčín
59' Paur 
1:1
(0:1)
Bnei Yehuda
Bnei Yehuda
3' Valskis  
Trenčín
Sestavy:
Chovan – Julien, Skovajsa, Kleščík (C), Klooster – Paur, El Mahdioui, Ubbink – Beridze, Mance (79. Čataković), Gong (57. Kvocera)
Náhradníci:
Šemrinec – Zubairu, Šulek, Klooster, Šalata, Čataković, Kvocera
Bnei Yehuda
Sestavy:
Zubas – Turjman, Ben Ari, Kandil, Azuz (C) – Avital (63. Tchibota Dufounou), Gordana, Habashi – Finish, Hozez (70. Konstantini), Valskis (82. Ashkenazi)
Náhradníci:
Israeri – Ashkenazi, Konstantini, Tchibota Dufounou, Shua, Joof, Bar Buzaglo
Přenos se aktualizuje automaticky

Tel Avivu vyšel vstup do zápasu výborně, hned ve třetí minutě se prosadil po nedůslednosti trenčínské obrany Valskis. Dlouhou dobu se marně domácí tým pokoušel probojovat do vyložené šance. Vyrovnat se podařilo až Paurovi v 59. minutě. Deset minut před koncem viděl Kandil za nafilmovaný pád druhou žlutou, a tak pro něho zápas skončil. Početní výhodu přes velké šance nedokázal Trenčín proměnit. Když v předposlední minutě neuspěl Čataković, rozcházejí se oba týmy smírně 1:1.
90+3'
Konec zápasu.
90+3'
Probíhá poslední nastavená minuta, domácí se pokoušejí vyrovnat, ale nemohou se dostat do zakončení.
90+2'
Domácí tým se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Tel Aviv je ale na své polovině a drží pozice za každou cenu.
90+1'
Tři minuty uvidíme nad rámec základních devadesáti.
89'
V předposlední minutě se do výborné šance dostal domácí tým. Po výborné přihrávce od spoluhráče se do vyložené příležitosti dostal Čataković, který nedokázal trefit branku!
86'
Hostující celek se po rychlé kombinaci dostal do střelecké pozice, Konstantini zakončoval levou nohou. Jeho pokus zablokoval jeden z domácích hráčů.
85'
Pět minut před koncem druhého poločasu vykopává hostující brankář od své branky. V poklidném tempu se zápas dohrává.
84'
Další zajímavá akce domácích, Skovajsa to vzal na sebe. Jeho zakončení kryje brankář Zubas.
83'
Čataković, který do zápasu zasáhl v 79. minutě, se nyní dostal do zakončení. Jeho rána z velké dálky končí mimo bránu.
82'
Domácí fotbalisté dohrávají zápas po vyloučení Kandila v početní výhodě. Snadněji se dostávají do zakončení a mají ještě okolo deseti minut na pokus o vstřelení vedoucí branky.
82'
Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Valskis, přichází Ashkenazi.
80'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kandil (Bnei Yehuda Tel Aviv FC). Hostující hráč postupoval do pokutového území, kde absolvoval souboj s obráncem. Následně pádu podle hlavního sudího pomohl, za což vidí druhou žlutou kartu, následně červenou, a tak pro něho utkání končí.
79'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Mance, přichází Čataković.
78'
Gordana fauloval domácího hráče, Trenčín tak bude rozehrávat.
76'
Domácí Kleščík fauloval Valskise, za což vidí žlutou kartu. Následně dostal za nesportovní chování také žlutou kartu Paur.
74'
Domácí fanoušci své oblíbence neustále podporují, sledujeme zatím marnou snahu Trenčína o překonání obrany soupeře. Defenzivní řada Tel Avivu připomíná zákop. Nehnou se ani o centimetr.
73'
Mance to zkoušel individuálně, ale přes dva obránce Tel Avivu nedokázal projít. Následně Trenčín přišel o míč.
72'
Nově příchozí muž na hrací plochu se hned pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho počínání přerušuje pomezní sudí – postavení mimo hru.
71'
Dvacet minut hry zbývá z druhého poločasu, domácí fotbalisté dokázali jednobrankové manko dorovnat, a tak je nyní vyrovnáno.
70'
Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Hozez, přichází Konstantini.
69'
Žlutou kartu dostává Valskis (Bnei Yehuda Tel Aviv FC).
69'
Beridze nedokázal v pokutovém území projít přes soupeře, a tak se směr hry otáčí.
68'
Další dva rohové kopy rozehrávali aktivně hrající domácí fotbalisté. Vždy od rohového praporku centroval Ubbink. Trenčín po brance na 1:1 výrazně zlepšil hru, tlačí se do zakončení a Tel Aviv se musí bránit tlaku soupeře.
67'
Následoval volný kop, který rozehrával Ubbink. Tel Aviv se ubránil jen za cenu rohového kopu.
66'
Hostující hráč Gordana se dopustil faulu, za který vidí žlutou kartu. V souboji s Kloosterem si počínal příliš agresivně.
63'
Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Avital, přichází Tchibota Dufounou.
63'
Za asistence lékařů odchází z hrací plochy.
62'
Julien zůstává ležet na hrací ploše. Pravděpodobně při pádu si přivodil nějaké zranění. Míří k němu lékaři.
61'
Slovenský tým pokračuje v aktivní hře, další rohový kop pro fotbalisty v bílém. Ubbink znovu centroval od rohového praporku. Centr postrádal přesnost.
60'
Domácí měli k dispozici další rohový kop. Akci rozehrál Ubbink, následně zakončoval Skovajsa. Jeho rána končí mimo branku. Odkopávat bude gólman Tel Avivu.
59'
Trenčín právě vstřelil branku!
Ubbink rozehrával volný kop. Jeho povedený centr se snesl do míst, kam naběhl JAKUB PAUR, který celkem snadno dokázal prostřelit brankáře soupeře. K velké radosti fanoušků Trenčína je vyrovnáno.
58'
Po aktivním vstupu do druhého poločasu z obou stran nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Střelecké pozice k vidění nejsou, do popředí se dostává taktický fotbal.
57'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Gong, přichází Kvocera.
55'
Nyní se hra uklidnila, sledujeme hru spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně neregistrujeme.
53'
Klooster vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování. Z velké dálky to následně zkoušel Skovajsa, ale branku trefit nedokázal.
52'
Domácí fotbalisté hrají aktivně, pokoušejí se za velké podpory z hlediště něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.
51'
Gordana fauloval Ubbinka, který bude rozehrávat. Sledujeme rychlý fotbal v úvodu druhého poločasu.
50'
Trenčín hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, ale defenziva Tel Avivu hraje zodpovědně.
49'
El Mahdioui fauloval soupeře, Tel Aviv bude rozehrávat. Jmenovitě se o to postará Gordana.
48'
Beridze velmi dobře vystřelil, následovat bude rohový kop pro domácí. Ubbink centroval před branku, ale hostující obrana si dokázala poradit.
47'
Hosté rozehrávají rohový kop, Hozez centroval před branku a Chovan musel zasahovat.
46'
Zápas, ve kterém zatím vedou hosté o jednu branku, pokračuje druhým poločasem. Zdá se, že sestavy zůstávají stejné.
46'
Začal druhý poločas.
Úvodní poločas vyšel lépe hostujícímu celku. Ten se do vedení dostal hned ve třetí minutě, kdy přesně pálil Valskis. Domácí gólman míč po první střele jen odrazil před sebe a hostující hráč celkem snadno skóroval.
45+0'
První poločas skončil.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
44'
V osobním souboji si domácí Ubbik pomohl nedovoleně. Následně si do šance nabíhal Gong, ale byl v postavení mimo hru. Tato akce končí technickým přestupkem.
42'
Trenčín míč kontroluje, je aktivnější, ale ani jeden z domácích hráčů se nemůže uvolnit tak, aby dostal přihrávku a mohl zakončovat.
41'
Hostující celek se nikam nežene, hraje dobře takticky a vyčkává na brejky. Ty zatím nepřicházejí, domácí fotbalisté nedělají chyby.
40'
V poklidném tempu se dohrává úvodní poločas zápasu mezi Trenčínem a Tel Avivem.
38'
Momentálně není k vidění příliš divácky atraktivní fotbal. Optickou převahu má Trenčín, ale nemůže se stabilněji probojovat před branku soupeře.
37'
Hostující Hozez fauloval domácího Juliena, a tak bude slovenský tým rozehrávat volný kop.
36'
Tel Aviv zahajuje další akci od svého brankáře, Zubas vykopává daleko na útočnou polovinu, kde míč bez boje získal Trenčín. Směr hry se tak otáčí.
35'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, nějakých deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu. Nyní vede Tel Aviv o jednu branku, neboť se hned ve 4. minutě prosadil Valskis.
33'
Domácí hráči předvedli rychlou akci po straně, kterou po centru před branku zakončoval hlavou El Mahdioui. Jeho pokus však končí nad bránou. Nebyla to špatná akce, ale zakončení postrádalo přesnost.
32'
Hostující celek se zkoušel prosadit z bleskové akce, ale Gordana si dal míč příliš daleko od nohy. K zakončení se jednak nedostal, ale navíc o míč přišel.
31'
V jednatřicáté minutě se do střelecké pozice probojoval aktivně hrající Beridze. Jeho pokus levou nohou mířil do míst, kde byl pozorný brankář Zubas.
30'
Domácí Ubbink dobře vypálil, jeho pokus k tyčce jemně tečoval hostující brankář mimo. Uvidíme tak rohový kop. Ten rozehrával Ubbink, ale jeho centr nebyl přesný.
29'
Individuálně to zkoušel Beridze, ale jeho průnik byl zastavený obráncem, který poslal míč do zámezí. Tlak domácích ale po autovém vhazování pokračuje.
29'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Hosté se rychle dostali do vedení a od té doby hrají spíše takticky. Naopak Trenčín by se potřeboval stabilněji usadit na útočné polovině a řádně zaměstnal brankář Zubase.
28'
Hostující celek vybojoval míč a dostal se před domácí branku. Tel Aviv vybojoval rohový kop. Od rohového praporku rozehrával Gordana.
26'
Domácí Beridze se jeví velmi dobře, hraje aktivně, nabízí se spoluhráčům. V posledních minutách patří mezi nejlepší hráče na trávníku.
25'
Fotbalisté v bílem, tedy domácí se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale nemohou se zatím probojovat do výraznější střelecké pozice.
23'
Beridze to zkoušel sám. Mohl přihrávat spoluhráči, ale rozhodl se pro střelecký pokus, který byl zablokovaný.
23'
Domácí fotbalisté sice předcházející šanci proměnit nedokázali, ale i tak pokračují v dobré hře a snaží se co nejrychleji vyrovnat.
21'
Následovat volný kop z dobré pozice a rozehrávající Ubbink se rozhodl pro přímou střelu. Brankář Zubas musel zasahovat. Dobrá příležitost pro domácí celek.
20'
Žlutou kartu dostává Kandil (Bnei Yehuda Tel Aviv FC). Hostující hráč fauloval domácího Juliena, za což vidí žlutou kartu.
18'
Domácí Paur fauloval Hozeze, rozehrávat volný kop tak budou hosté. Trenčínský fotbalista v souboji ztrácel, a tak musel faulovat.
16'
As hraje aktivněji, po inkasované brance slovenský celek zlepšil hru, což se na obrázku hry výrazně projevuje.
15'
Rohový kop bude rozehrávat hostující celek. Centr od rohového praporku vymyslel Hozez. Jeho pas ale nebyl přesný, hosté byli obsazení, a tak si domácí obrana dokázala celkem snadno poradit.
13'
Domácí fotbalisté nyní kombinovali před brankou Tel Avivu, ale do výraznější šance se nedostali, navíc byla poslední přihrávka nepřesná, a tak gólman Zubas odkopává od své brány.
12'
Nyní to na sebe vzal domácí Ubbink, ale jeho pokus dokázal celkem snadno zastavit hostující brankář Zubas. První lepší šance domácích.
11'
Trenčín v jedenácté minutě začíná přebírat pomyslné otěže dnešního zápasu. Slovenský klub se za podpory z hlediště osměluje a snaží se stabilněji se usadit před bránou soupeře.
10'
Beridze centroval před branku, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný. Míč celkem snadno získal hostující brankář.
9'
Hostující brankář Zubas se také zapojuje do kombinace svého celku od vlastní brány. Tel Aviv hraje takticky velmi dobře. Bleskově skóroval a nyní se nikam nežene.
8'
El Mahdioui si pomohl v osobním souboji nedovoleným způsobem, a tak fauloval Gordana.
7'
Slovenský tým se nyní stabilněji dostal na útočnou polovinu, po dlouhé kombinaci se ale nepropracoval do střelecké pozice, a tak se míč vrací zpět na obrannou polovinu a Trenčín to zkusí znovu.
6'
Nyní se hra uklidnila, hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
5'
Domácím fotbalistům se vstup do zápasu vůbec nepovedl, velmi rychle po začátku duelu inkasovali. Jen těžko se Trenčín dostává do střeleckých pozic.
3'
Bnei Yehuda právě vstřelilo branku!
Hostující Gordana rozehrával volný kop. Jeho centr do pokutového území našel Habashi, jehož pokus gólman Chovan jen vyrazil před sebe a NERIUS VALSKIS měl snadnou práci. Dokázal poslat míč za brankovou čáru.
2'
Chovan uvedl míč do hry dlouhým nákopem, míč s přehledem přelétl polovinu hrací plochy. Jeho spoluhráči však v akci pokračovat nemohli, neboť míč vybojoval Tel Aviv.
2'
Do první šance se v zápase probojoval hostující Valskis. Jeho střelecký pokus končí mimo branku. Domácí brankář zasahovat nemusel.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

AS Trenčín: Chovan – Julien, Skovajsa, Kleščík (C), Klooster – Paur, El Mahdioui, Ubbink – Beridze, Mance, Gong
Náhradníci: Šemrinec – Zubairu, Šulek, Klooster, Šalata, Čataković, Kvocera

Bnei Yehuda Tel Aviv FC: Zubas – Turjman, Ben Ari, Kandil, Azuz (C) – Avital, Gordana, Habashi – Finish, Hozez, Valskis
Náhradníci: Israeri – Ashkenazi, Konstantini, Tchibota Dufounou, Shua, Joof, Bar Buzaglo.
Otazník visí nad startem hostujícího Almoga Bar Buzagla, kterého podle dostupných informací trápí sval.
Bnei Yehuda Tel-Aviv postoupil do druhého předkola Evropské ligy. V konečné tabulce nejvyšší izraelské fotbalové soutěže skončil na druhém místě. Tento tým je v Evropské lize poprvé od sezóny 2012-2013.
AS Trenčín nastoupil v prvním předkole Evropské Ligy proti týmu Torpedo Kutaisi. Úvodní zápas hrál slovenský celek na domácí půdě a vyhrál celkem jednoznačně 5:1, odvetu Trenčín také zvládl, vyhrál 3:0. Se skóre 8:1 AS postoupil do další fáze, kde jej čeká Bnei Yehuda Tel Aviv FC.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. Předkolo Evropské Ligy pokračuje dalšími zápasy. V tomto proti sobě nastoupí AS Trenčín a Bnei Yehuda Tel Aviv FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud