Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Kodaň : Stjarnan - 2. srpna 2018   20:00

FC Kodaň
FC Kodaň
5' Fischer  • 25' Holse  • 41' Kodro  • 48' Kodro  • 76' Kodro
5:0
(3:0)
Stjarnan
Stjarnan
FC Kodaň
Anderson – Roerslev, Luftner, Papagiannopoulos, Bengtsson (46. Vavro) – Holse, Greguš, Kvist, Jensen (46. Thomsen) – Kodro, Fischer (54. Kadrii)
Boilesen, Joronen, Kadrii, N´Doye, Skov, Thomsen, Vavro
Stjarnan
Bjornsson – Laxdal, Gudjonsson, Laxdal, Josefsson (53. Valdimarsson) – Ragnarsson (71. Fodilsson), Hauksson, Sigurdsson (64. Runarsson), Halldorsson – Hedinsson, Baldvinsson

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:15.
Je konec! Kodaň zvládla domácí duel se Stjarnanem a po výhře 5:0 s přehledem postupuje do dalšího předkola Evropské ligy. Domácí o své výhře rozhodli už v první půli, kterou opanovali výsledkem 3:0. Po přestávce navíc zkompletoval hattrick Kenan Kodro. Hosté byli směrem dopředu bezzubí a obranu Kodaně prakticky neohrozili.
90+2'
90+1'
Brankář domácího celku rozehrával od vlastní branky. Jeho rozehrávku na levou stranu nezastihl nikdo v modrém dresu. Duel už se jen dohrává.
90'
Žlutou kartu dostává Papagiannopoulos (FC Kodaň).
90'
Baldvinsson si v pokutovém území pomohl nedovoleným zákrokem a poslal k zemi jednoho z obránců. Sudí mu okamžitě odpískal útočný faul.
89'
Roerslev se z pozice krajního obránce prosmýkl do pokutového území, kde se dokonce prodral do zakončení, ale hostující brankář střelu z úhlu vyrazil!
88'
Další žlutá karta. Hostující Laxdal ostrým skluzem poslal k zemi rozběhnutého Kvista.
87'
Kvist si udělal prostor na levé straně, jenže zpětnou přihrávkou neoslovil nikoho ze spoluhráčů. Obrana Stjarnanu se stačila srovnat.
86'
Baldvinsson prošel s míčem až do pokutového území, kde se pokusil o zakončení, ale trefil jen jednoho z obránců v bílém dresu.
85'
Na stadionu panuje opravdu elektrizující atmosféra. Domácí fanoušci hlasitě zpívají a dlouhým potleskem ženou Kodaň do útoku.
84'
Kodro chytře prostrčil přihrávku na rozběhnutého Kvista, který mohl postupovat sám na branku, ale špatným převzetím míče dal šanci obráncům.
83'
Laxdal přenesl hru diagonální přihrávkou na levé křídlo. Na jeho pobídku si naběhl Halidorsson, ale ten se o šanci připravil špatným zpracováním.
82'
Kenan Kodro už má na kontě tři vstřelené branky, ale nadále pokračuje v maximálním nasazení. Domácí útočník při napadání nevynechal ani skluz.
81'
Vavro prošel s míčem po pravém křídle až na hranici pokutového území, ale místo centru zvolil přihrávku na spoluhráče z defenzívy.
80'
Žlutou kartu dostává Valdimarsson (UMF Stjarnan).
79'
Hosté se snaží alespoň o čestný zásah. Vysoký centr z pravé strany přiletěl na malé vápno, kde zasáhl pozorný obránce.
78'
Domácí fanoušci si užívají dnešní skvělé utkání a hlasitě skandují. Příznivci Kodaně odměňují fotbalisty v bílém za předvedenou hru.
76'
Kodaň právě vstřelila branku!
Je to tady! KENAN KODRO se dočkal hattricku! Domácí útočník si znovu počkal na centr z pravé strany, zpracoval si míč hrudí a nechytatelně vypálil přesně k tyči!
75'
Ani jeden z týmů se už nikam nežene. Kodaň je spokojená se svým náskokem a Stjarnan si je vědom toho, že pro něj pohárová Evropa končí.
74'
Kenan Kodro se pustil do dalšího hlavičkového souboje, jenže tentokrát se podle asistenta rozhodčího pohyboval za hranicí ofsajdu.
73'
Hedinsson se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče. Jeho dělovka prolétla kolem obránců, ale na poslední chvíli se míč vznesl nad břevno.
72'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání. Za zakopnutí míče v přerušené hře ji dostává Kenan Kodro.
71'
Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Ragnarsson, přichází Fodilsson.
70'
Kenan Kodro si počkal na zaváhání hostujícího stopera, ale ve velké rychlosti už nedosáhl na odražený míč. Bjornsson schoval míč do rukavic.
69'
Laxdal vyslal dlouhé vhazování až do pokutového území. Nikdo v modrém dresu na jeho pobídku nestačil včas zareagovat.
68'
Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo. Hráči v modrých dresech se usadili na polovině Kodaně, ale kombinují daleko od branky.
66'
Ján Greguš fantastickým způsobem atakoval rozehrávku soupeře, jenže od slovenského fotbalisty se balón odrazil zpátky k hráčům v modrých dresech.
65'
Vavro operoval s míčem u nohy v blízkosti rohového praporku. Jeho strážce se však nenechal rozhýbat zabránil slovenskému fotbalistovi v odcentrování.
64'
Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Sigurdsson, přichází Runarsson.
63'
Gudjonsson se ocitl na hrotu útoku a dokonce se dostal do zakončení. Útočník islandského celku však hlavou trefil rukavice připraveného brankáře.
62'
Laxdal se z pozice krajního obránce zjevil na hranici pokutového území, ale místo zakončení si zbytečně přehazoval míč z nohy na nohu a vůbec nevypálil.
61'
Gudjonsson uspěl v souboji s Kodrem a na vlastní polovině přišel o míč. Ofenzivní fotbalisté Kodaně jeho zaváhání nepotrestali a vyhnali se do autu.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Kodaň už je na 99% procent ve třetím předkole Evropské ligy. Islandský celek zatím vůbec nevystrkuje růžky.
59'
Baldvinsson táhl akci hostujícího celku středem hrací plochy, ale nikdo v modrém dresu mu nepřišel pomoci a osamocený útočník Stjarnanu o balón přišel.
58'
Utkání pokračuje v prakticky exhibičním centru. Domácí fotbalisté hrají s míčem na polovině hřiště a soupeři jej prakticky nepůjčují.
56'
Kenan Kodro měl na kopačce hattrick! Domácí útočník měl na malém vápně dostatek času, mohl si vybrat, kam zakončí, ale trefil jen stojícího brankáře!
55'
Roerslev táhl akci Kodaně po pravé straně hrací plochy. Krajní zadák dánského celku si netroufl na centr a raději přenesl hru přes šíri hracího pole.
54'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Fischer, přichází Kadrii.
53'
Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Josefsson, přichází Valdimarsson.
52'
Ján Greguš nepřáhl ke střele ze střední vzdálenosti. Jeho utažený pokus na hranici pokutového území tečoval jeden z obránců. Domácí rozehrají rohový kop.
51'
Gudjonsson si dal pozor na dotírajícího Kvist a bez problémů si pomohl přihrávkou na brankáře. Hosté se snad poprvé po změně stran mohou vydat do útoku.
50'
Kenan Kodro si pomalu brousí zuby na hattrick. Domácí útočník si naběhl na krásnou přihrávku, ale jeho přízemní střela levačkou skončila v rukavicích brankáře.
48'
A domácí fotbalisté ji našli a pohodlně zvyšují na 4:0! Na centr z pravé strany si na malém vápně naskočil KENAN KODRO a jeho hlavička skončila až v síti!
47'
Kodaň i po přestávce pokračuje v aktivní hře. Domácí fotbalisté se usadili v blízkosti pokutového území, kde hráči v bílých dresech hledají cestu k zakončení.
46'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Bengtsson, přichází Vavro.
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Falk, přichází Thomsen.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce je o postupujícím prakticky rozhodnuto! Kodaň dnes hraje opravdu skvěle a hned třikrát našla recept na soupeřovu obranu. Už po pěti minutách se prosadil Viktor Fischer. Poté chvíli zlobil také islandský celek, ale Carlo Holse domácí příznivce uklidnil. Pět minut před přestávkou se navíc trefil také Kenan Kodro.
45+1'
45'
Mohlo to být 4:0! Fischer z hranice pokutového území jen zlehka plácl do míče a ten proskákal až na zadní tyč!
44'
Ján Greguš si na levé straně udělal prostor k odcentrování, ale jeden z obránců na poslední chvíli jeho pobídku přizvedl do rukavic hostujícího brankáře.
43'
Ojedinělý výpad nyní provedli také hostující fotbalista. Domácí obránci byli ve čtyřech proti jedinému útočníkovi, kterého nepustili do zakončení.
41'
Exhibice pokračuje! Kodaň pět minut před přestávkou přidává třetí branku! Domácí krásnou kombinací překonali obranu islandského celku. Na přihrávku z pravé strany si nakonec naběhl osamocený KENAN KODRO, který už měl snadnou práci!
39'
Kvist podklouzl při rozehrávce na vlastní polovině. Zkušený fotbalista Kodaně se však rychle stačil postavit na nohy a konstruktivně rozehrál.
38'
Laxdal vyrazil vpřed po pravé straně hrací plochy. Krajní obránce islandského celku však nedokázal obejít stojícího Bengtssona.
37'
Papagiannopoulis se bleskově vrátil na malé vápno a před dotírajícím soupeřem odkopl míč mezi diváky. Hosté se přeci jen dokázali osmělit.
36'
Hostující brankář dlouho držel míč na vlastní polovině a očekával s rozehrávkou. Nikdo v bílém dresu jej však vůbec neatakoval.
35'
Ragnarsson se na pravé straně zapojil do ofenzivní snahy Stjarnanu, ale podle asistenta rozhodčího se v době přihrávky pohyboval za hranicí ofsajdu.
34'
Andersenovi se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Domácí brankář chtěl přenést hru na levou stranu, ale vysokým nákopem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
33'
Domácí fanoušci si dnešní duel skutečně užívají. Zaplněný stadion se dnes baví fotbalem a fanoušci ženou fotbalisty v bílých dresech se do útoku.
32'
Dánský celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde skákal Papagiannopoulous, jehož hlavička neletěla mezi tři tyče.
31'
Holse si na pravé straně přehodil míč na levou nohu a odcentroval do pokutového území. Za míčem sprintoval Fischer, kterého k zakončení nepustil Laxdal.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledueme jednoznačné utkání. Domácí Kodaň je prakticky všude první a zaslouženě vede dvoubrankovým rozdílem.
29'
Fischer hecuje své spoluhráče, aby nepolevovali v útočení. Kodaň dnes chce potěšit své věrné fanoušky, kteří si dnes našli cestu na stadion.
28'
Holse je po vstřelené brance pořádně nabuzený. Domácí záložník si navedl míč na levou nohu, ale jeho skákavá střela prolétla kolem hostující branky.
27'
Domácí Kodaň je zatím jasně lepším celkem na hrací ploše. Hosté sice předvedli několik pohledných akcí, ale směrem dozadu se jim ani dnes nedaří.
25'
Dánský velkoklub přidává druhou branku a prakticky rozhoduje o svém postupu! CARLO HOLSE si vzal míč na pravé straně, místo centru si jej navedl do středu hřiště a technickou střelou vymetl horní roh soupeřovy branky!
24'
Kvist si ve středu hracího pole splnil své defenzivní povinnosti. Středopolař Kodaně nedal Hedinssonovi prakticky žádnou šanci na zisk míče.
23'
Bengtsson měl před sebou moře volného prostoru, ale nevyužil jej. Krajní zadák domácího celku si nechtěl přidělávat práci a přihrál Andersenovi.
22'
Sudí má v úvodu utkání docela hdně práce. Domácí fotbalisté nyní školácky pokazili rozehrávku. Obránce se po odkopu od branky dotkl míče ještě v pokutovém území.
21'
Na další vysoký centr do pokutového území si naběhl hostující Jozefsson, který pálil z volele, ale jeho pokus směřoval přímo do míst, kde stál Andersen.
20'
Stjarnan zahrával přímý kop ze zajímavé pozice. Vysoký centr se snesl na vzdálenější tyč, kde bez problémů zasáhli obránci v bílých dresech.
19'
Bengtsson obětavým skluzem zastavil přihrávku za obranu domácího celku. Krajní zadák Kodaně za svůj zákrok sklidil potlesk domácích příznivců.
18'
Bengtsson potáhl míč vpřed po levé straně, jenže místo centru tentokrát zvolil přihrávku na Jána Greguše. Slovenský středopolař se poté rozhodl uklidnit hru.
17'
Bjornsson si bez problémů došel pro nepřesnou přihrávku mezi obránce hostujícího celku a s přehledem stačil rozehrát. Stjarnan může zaútočit.
16'
Gudjonsson si v pokutovém území pohlídal prostor kolem značky pokutového kopu a bez problémů odvrátil nebezpečný centr z levé strany hřiště.
15'
Domácí fotbalisté si na vlastní polovině znovu vyměňují krátké přihrávky a vyčkávají s rozehrávkou. Nikdo v modrém jejich kombinaci neatakuje.
14'
Kodaň sice přidala druhou branku, kterou vsítil Holse, jenže ten si v souboji se stoperem pomohl loktem a poslal soupeře k zemi. Sudí tak branku neuznává.
13'
Ragnarsson sprintoval po pravém křídle za dlouhou přihrávkou za obranu. Domácí zadák Bengtsson se s ním stačil vrátit a odvrátil nebezpečí.
12'
Tohle už bylo lepší! Právě Laxdall odcentroval z levé strany do míst, kam si naběhl Baldsvinsson, jehož nebezpečnou hlavičku vytáhl Andersen nad břevno!
11'
Laxdal poslal dlouhé vhazování až do pokutového území. Na přední tyči však hlavou zasáhl pozorný obránce Bengtsson. Kodaň může rozjet další útok.
10'
Roerslev potáhl balón vpřed po pravé straně hrací plochy. Krajní obránce domácích hledal prudkou přihrávkou Fischera, který byl těsně bráněn.
9'
Kodro si naběhl na zadní tyč, kam přiletěl vysoký centr z levé strany hřiště. Domácí útočník hlavičkoval v krkolomné pozici a vůbec netrefil branku.
8'
Fischer si vnějším nártem posunul míč do pokutového území, jenže obránce hostujícího celku zůstal stát na místě a prudkou přihrávku zastavil.
7'
Kodaň mohla hodně rychle přidat i druhý zásah! Na nadýchaný centr z pravé strany si naskočil Kodro, jehož hlavičku mířící na zadní tyč zneškodnil na poslední chvíli obránce!
5'
Kodaň se bleskově dostává do vedení! Tato branka dodá domácím hráčům klid na kopačky. VIKTOR FISCHER dostal přihrávku do pokutového území, krásným převzetím míče si udělal prostor a přízemní střelou překonal brankáře!
4'
Zadáci Kodaně nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Do kombinace se zapojil také brankář Andersen.
3'
Právě Bengtsson byl autorem centru, který hostující obrana srazila jen k Jánu Gregušovi, který výpalil bez přípravy, ale levačkou netrefil branku.
2'
Hosté se poprvé v utkání vydali do útoku. Přihrávku za obranu domácího celku si s přehledem pohlídal levý obránce Bengtsson, který navíc konstruktivně rozehrál.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Celek z dánského metropole dnes bude hájit výhru z utkání na Islandu.
1'

FC Kodaň: Anderson – Roerslev, Luftner, Papagiannopoulos, Bengtsson – Holse, Greguš, Kvist, Jensen – Kodro, Fischer
Náhradníci: Boilesen, Joronen, Kadrii, N´Doye, Skov, Thomsen, Vavro

UMF Stjarnan: Bjornsson – Laxdal, Gudjonsson, Laxdal, Josefsson – Ragnarsson, Hauksson, Sigurdsson, Halldorsson – Hedinsson, Baldvinsson
Náhradníci: Dieterich, Fodilsson, Gudmundsson, Hafsteinsson, Johannesson, Runarsson, Valdimarsson.
První zápas

Favoritem na postup je celek z dánské metropole. Kodaň totiž rozehrála toto předkolo velice slibně. Minulý týden na půdě islandského mužstva zvítězila 2:0. O svém vítězství rozhodla krátce po přestávce, kdy se v rozmezí dvou minut prosadili Kodro a Fischer. Za dánský celek nastoupil Ján Greguš. Michal Lüftner byl pouze na lavičce.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání druhého předkola Evropské ligy mezi FC Kodaň a UMF Stjarnan. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.