Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Folgore : Engordany - 5. července 2018   20:45

Folgore
Folgore
86' Sacco
1:1
(0:0)
Engordany
Engordany
90+6' Sartori (vl.)
Folgore
Giannelli – Sartori, Muccini, Mariniello, Sottile – Bezzi (39. Semeraro), Sacco – Nucci (65. Domeniconi), Dormi, Lago (57. Bernardi) – Badalassi
Temeroli – Aluigi, Bernardi, Brolli, Domeniconi, Gravina, Semeraro
Zbyněk Proske – Radek Kotík, Jiří Kříž (všichni CZE)
Stadio Tulo Morgagni, Forli
Engordany
Coca – Brito, Ruiz, Cellay, Rodriguez – Peppe (42. Pousa), Bouharma (79. Varela), Serra, Spano – Touré (70. San Nicolas), Gómez
Robi – Guida, Lafont, Fligiamonte, Pousa, San Nicolas, Varela

S konstatováním, že po bláznivém závěru si andorský tým zajistil postup a v prvním kole si za týden zahraje proti kazašskému Kairat Almaty, se loučím a přeji pěkný zbytek večera.
Dlouhých 85 minut to vypadalo na nudnou odvetu, v níž si hosté bezbrankovým výsledkem zajistí postup po domácí výhře 2:1, pak se ale děly věci!

Nejdříve se Stefano Sacco prosadil po rohovém kopu a výrazně přiblížil Folgore k senzačnímu postupu, v šesté minutě nastaveného času si ale smolný vlastní gól vstřelil Francesco Sartori a přeci jen postupuje favorizované Engordany!
90+6'
90+6'
Engordany právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Semerarovu střelu z dobré pozice kryl brankář Coca, rozehrál rychlý brejk, v jehož závěru si FRANCESCO SARTORI střílí vlastní branku a rozhoduje o postupu andorského týmu!
90+4'
Hosté si přeci jen jednu příležitost vypracovali, Gómezova střela ale byla nepřesná.
90+3'
Před tímto dvojzápasem byl výrazným favoritem na postup andorský tým, přesto ve třetí nastavené minutě odvety je to Folgore, které drží postupový výsledek.
90+2'
I nadále jsou ale aktivnější domácí, Semeraro však byl přistižen v postavení mimo hru.
90+1'
Český rozhodčí Zbyněk Proske ještě poskytuje Engordany pět nastavených minut na postupovou branku.
90'
Další nedovolený zákrok Pousy, tentokrát na Sartoriho. Hostům už se výrazně krátí čas na vyrovnání.
89'
Cristopher Pousa se provinil proti pravidlům v souboji s Bernardim a je čtvrtým žlutě napomenutým fotbalistou andorského týmu.
88'
Byť aktuální stav hovoří ve prospěch Folgore, tak jsou to domácí, kteří nadále útočí a v těchto chvílích na hřišti dominují.
86'
Folgore/Falciano právě vstřelilo branku!
Přeci jen to domácí dokázali! Po Sartoriho centru od rohového praporku se před brankou prosadil STEFANO SACCO a otevřel skóre zápasu!

V tuto chvíli postupuje Folgore a v historickém večeru sanmarinské kopané by bylo již druhým týmem, který by dokázal postoupit v dvojzápase evropského poháru! Přitom do dnešního dne se to nikdy v historii žádnému tamnímu týmu nepodařilo.
85'
Bernardiho střela je sražena mimo hostující branku, domácí budou pokračovat od rohového praporku.
84'
Finalisté loňského ročníku sanmarinské ligy zatím nestačí na vicemistra Andorry, ještě ale mají šest minut na vítěznou branku a případný nastavený čas druhého poločasu.
82'
Domácí už znovu dobývají soupeřovu defenzivu, k postupu potřebují alespoň jednou skórovat.
79'
Třetí střídání hostů, Uruguajec Sebastián Varela nahrazuje Bouharmu.
77'
Po Dormího rozehrávce nepřesně zakončoval střídající Semeraro.
76'
Cellay fauloval Badalassiho, domácí budou znovu rozehrávat standardní situaci na útočné polovině.
74'
Sottile nedovoleně atakoval Gómeze, roy. zehrávat bude hostující stoper Cellay.
73'
Míč si vzal domácí špílmachr Dormi a orazítkoval tyč branky andorského týmu! To byla obrovská příležitost k historickému momentu pro Folgore.
72'
Rodríguez fauloval Sartoriho a Folgore má příležitost standardní situace z velmi nebezpečné pozice.
70'
Střídání hostů, guinejský fotbalista Touré přepouští místo Luigimu San Nicolasovi.
69'
Cristopher Pousa si našel střeleckou pozici, jeho zakončení ale postrádalo přesnost. Po změně stran zatím všechny střelecké pokusy patří hostujícímu týmu.
67'
Bernardi fauloval Rafaela Brita nad rámec fotbalových pravidel, hosté budou rozehrávat z místa přestupku.
65'
Třetí změna v domácím dresu, Nucci přepouští místo Marcu Domeniconimu, zkušenému středopolaři, který letos oslavil své již 34. narozeniny.
63'
Dva nedovolené zákroky hostů v rychlém sledu, Pousa ještě vyvázl bez karetního trestu, Spano ale na zákrok na Semerara už vidí žlutou kartu.
60'
V těchto chvílích se hraje zejména ve středu hřiště, což vyhovuje zástupci andorské kopané, který za bezbrankového stavu postupuje.
57'
Ze hry je stažen Ramiro Lago, na trávníku jej nahrazuje Marco Bernardi.
56'
Hosté po změně stran převzali iniciativu do svých rukou, neujala se ale ani nepřesná střela Gómeze.
54'
Prvního rohového kopu se dočkali také hosté, po centru Gómeze zakončoval Spano, první střelu na branku v dnešním zápase ale kryje domácí brankář Giannelli!
52'
Krátce po rozehrávce byl v postavení mimo hru přistižen Ramiro Lago.
52'
Druhou žlutou kartu vidí také hosté, uruguajský obránce Rodríguez se provinil v souboji se Semerarem.
49'
Muccini nedovoleně atakoval Tourého a stává se druhým žlutě napomenutým fotbalistou Folgore.
46'
Do druhého poločasu oba týmy vstoupily beze změn v sestavách, tedy beze změn oproti závěru úvodního dějství. Během něj už oba týmy musely jednou střídat.
46'
V nastaveném čase už jsme neviděli nějaké ohrožení jedné z branek a tak se ve Forli hraje nadále bez branek.

Aktivnějším týmem bezpochyby byli domácí, ale oba týmy zatím marně čekají i na střelu do prostoru branky a tak není divu, že změny skóre jsme se v prvním poločase nedočkali.
45+2'
45+1'
Rozhodčí Proske k úvodním pětačtyřiceti přidává dvě nastavené minuty.
44'
První poločas se blíží ke svému závěru a stále ve Forli panuje bezbrankový stav, který zatím vyhovuje andorskému týmu, vzhledem k domácí výhře Engordany 2:1 v prvním zápase.
42'
Ještě do přestávky musí střídat i hosté, ze hry odstoupil zraněný Peppe, nahradil jej Cristopher Pousa.
39'
První střídání domácího týmu, Bezziho nahrazuje střelec jediné branky Folgore v prvním utkání Umberto Semeraro, jeho trefa ale byla vskutku výstavní.
37'
Je za námi už 37 minut, zatím ale marně čekáme na střelu do prostoru ohraničeného třemi tyčemi, naopak na rohové kopy už Folgore vede 5:0.
35'
Útočná akce hostujícího celku končí nepřesným střeleckým zakončením Tourého, rozehrávat bude brankář Simone Giannelli, jmenovec opory italského národního týmu volejbalistů.
33'
Domácí vybojovali tři rohové kopy v rychlém sledu, neujal se ale ani jeden.
32'
Standardní situace pro Folgore, Dormiho střela ale byla sražena mimo hostující branku.
30'
Lago byl přistižen v ofsajdu, rozehrávat mohou hosté z Andorry.
29'
Nebezpečně vyhlížející útok hostů skončil nezdarem, balónu se znovu zmocnilo Folgore.
27'
Peppe si nedovoleně vyšlápl na Sartoriho a také je žlutě napomenut.
26'
Folgore už má znovu míč pod kontrolou a snaží se atakovat soupeřovu branku.
25'
Prvním žlutě potrestaným fotbalistou je domácí Stefano Sacco,
22'
Rozehrávky standardní situace se ujal Gómez, Fabio Serra ale následně branku netrefil.
21'
Po Sottileho faulu budou mít hosté příležitost standardní situace.
19'
Byť jsou domácí nebezpečnějším týmem, tak na výraznější šanci zatím čekáme.
17'
Nedovoleně si počínal Gómez v souboji s krajním obráncem Sotillem, rozehrávat mohou domácí.
15'
I další útočnou akci zastavili čeští rozhodčí po ofsajdu Sartoriho.
14'
Ačkoliv domácí fotbalisté jsou mírnými outsidery, tak nadále se hraje takřka výhradně na polovině hostujícího celku, další snažení Folgore ale zastavil ofsajd Baladassiho.
13'
Následný rohový kop Dormiho se neujal, přesto brzy získali míč pod kontrolu opět fotbalisté sanmarinského klubu.
12'
První střelecký pokus domácích byl sražen mimo branku.
9'
Sartoriho centr od rohového praporku ale nevedl ke střeleckému zakončení a hosté už přesunuli hru do středu hřiště.
8'
Folgore získalo první rohový kop dosavadního průběhu zápasu.
4'
Další útočná akce sanmarinského týmu končí postavením Badalassiho mimo hru.
3'
V úvodu zápasu jsou aktivnější domácí, zatím ale bez střeleckého zakončení.
1'
Rozehráno! Domácí Folgore hraje ve žlutých dresech, hosté se představují celí v červeném.
1'

SS Folgore: Giannelli – Sartori, Muccini, Mariniello, Scottile – Bezzi, Sacco – Nucci, Dormi, Ramiro – Badalassi
Náhradníci: Temeroli – Aluigi, Bernardi, Brolli, Domeniconi, Gravina, Semeraro

La Adelita UE Engordany: Coca – Brito, Ruiz, Cellay, Rodriguez – Peppe, Bouharma, Serra, Spano – Toure, Gomez
Náhradníci: Robi – Guida, Lafont, Fligiamonte, Pousa, San Nicolas, Varela

Rozhodčí: Zbyněk Proske – Radek Kotík, Jiří Kříž (všichni CZE).
Zápas na Stadio Tullo Morgagni začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Zbyněk Proske, kterému budou na pomezí pomáhat Radek Kotík a Jiří Kříž. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Pavel Orel. Všichni pánové jsou z České republiky.
První utkání

Minulý týden se v Andoře odehrál napínavý duel, ve kterém padlo rozhodnutí až v úplném závěru. Domácí se dostali do vedení ve 39. minutě, kdy se po přímém kopu prosadil Cellaye, Folgore srovnalo v 72. minutě parádní Semerarovou ranou z dálky a vše směřovalo k remíze. Tu ale v 86. minutě odmítl Ruiz a hlavou rozhodl o výhře týmu La Adelita UE Engordany 2:1. Ten tak má o něco blíže postupu do prvního předkola, rozhodnuto však ještě není, Folgore bude chtít využít domácího prostředí a výsledek zvrátit.

La Adelita UE Engordany – SS Folgore 2:1 (1:0)

Branky: 39. Cellay, 86. Ruiz – 72. Semeraro
Žluté karty: 30. Coca, 86. Ruiz, 90. L. Touré – 86. Bezzi, 89. Nucci.

La Adelita UE Engordany: Coca – Miguel Ruiz, Cellay (C), Rafael Brito, Wagner (67. Fabio Serra) – Rodriguez, Pousa, Spano, S. Gómez (87. Varela) – L. Touré, San Nicolas (83. Layera).

SS Folgore: Giannelli – Sartori, Muccini, Marini, Sottile – Sacco, Bezzi – Nucci (C), Dormi (66. Semeraro), Lago (75. Bernardi) – Badalassi (85. Bianchi).

Rozhodčí: Høvdanum – Hermansen, Djurhuus (všichni FRO)
Dobrý večer u fotbalu. Společně se nyní podíváme na odvetné utkání kvalifikace pro předkola Evropské ligy mezi týmy SS Folgore ze San Marina a La Adelita UE Engordany z Andorry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.