Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hibernian : Asteras - 26. července 2018   20:45

Hibernian
Hibernian
65' Ambrose  • 79' Gray  • 90+3' Kamberi
3:2
(0:2)
Asteras
Asteras
13' Kyriakopoulos   • 35' Kiriakopoulos
Hibernian
Bogdan – Ambrose, McGregor, Hanlon (90+4. Porteous), Stevenson – Whittaker (46. Gray), Slivka, McGinn, Mallan – Boyle, Kamberi
Bartley, Gray, Laidlaw, Martin, Porteous, Shaw, Swanson
Asteras
Athanasiadis – Kotsiras, Pasalidis, Triandafillopoulos, Kyriakopoulos – Iglesias, Bellocq (58. Rolle (80. Martinez)) – Kaltsas, Munafo, Tsiliandis (88. Christopoulos) – Manis
Bastianos, Douvikas, Christopoulos, Martinez, Papadopoulos, Rolle, Valiente

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:16.
Je konec! Domácí Hibernian po přestávce předvedli fantastický obrat! V 65. minutě dokázal snížit Ambrose. Deset minut před koncem rozjásal skotské fanoušky Gray, jež dokázal vyrovnat. Hostující Pasalidis si poté nechal dát druhou žlutou kartu a musel do sprch. V nastaveném čase navíc přidal rozhodující branku domácí Kamberi! Skotský celek tak do Řecka poletí s dobrou šancí na postup.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu Hibernian FC: ze hřiště odchází Hanlon, přichází Porteous.
90+3'
Hibernian právě vstřelilo branku!
Obrat je dokonán! Skotský celek se nakonec dostává do vedení a podle všeho dnes zvítězí! Boyle vyslal krásnou přihrávku, na kterou si naběhl FLORIAN KAMBERI a rozjásal domácí fanoušky!
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Bogdán střílel z pravé strany pokutového území. Jeho technický pokus zablokoval obětavým zákrokem obránce.
88'
Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Tsilianidis, přichází Christopoulos.
88'
S dalším zakončením přispěchal Hanlon, jenže domácí si nyní nedokázali seřídit svá mířidla.
86'
Domácí nyní vycítili šanci a snaží se strhnout vítězství na svou stranu. Mallan pálil z hranice pokutového území, ale jeho rána byla zblokovaná.
84'
Pasalidis dostává druhou žlutou kartu a dnešní duel pro něj končí!
82'
Manias se zpoza pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho skákavou střelu zastavil hned první obránce.
80'
Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Rolle, přichází Martinez.
79'
Je vyrovnáno! Domácím se vyplatila jejich aktivita! Vyrovnávací branku vsítil DAVID GRAY!
78'
Hostující Iglesias si pomohl taktickým faulem a zastavil rozběhnutého McGregora. Rozehrávat budou domácí.
76'
Žlutou kartu dostává McGregor (Hibernian FC).
74'
Hráči řeckého celku drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině hrací plochy. Nikdo z domácích je neatakuje.
71'
Kamberi měl na kopačce vyrovnání! Domácí fotbalista z vynikající pozice jen těsně minul branku!
70'
Také řecký celek tentokrát zahrával rohový kop. Kotsiras vyslal hodně prudký centr, který vyboxoval domácí brankář.
68'
Žlutou kartu dostává Boyle (Hibernian FC).
67'
Domácím hráčům najednou narostla křídla. Mallan zahrával další rohový kop. jenže tentokrát našel jen připravené obránce.
65'
Je sníženo! Domácímu celku vyšel rohový kop! Jeho exekuce se ujal Mallan. K míči si našel cestu EFE AMBROSE, který hlavou překonal bezmocného brankáře!
63'
Tsilianidis napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti. Jeho rána byla sice prudká, ale míč netrefil zařízení.
61'
Střídající Rolle se zapojil do útoku Asterasu, jenže na jeho přízemní centr nedosáhl nikdo ze spoluhráčů.
59'
Žlutou kartu dostává Stevenson (Hibernian FC).
Žlutou kartu dostává McGinn (Hibernian FC).
58'
Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Bellocq, přichází Rolle.
56'
Kaltsas se při návratu na vlastní polovinu dopustil faulu. Jeho řádění odnesl domácí Boyle. Vše se obešlo bez karty.
54'
Gray podpořil ofenzívu domácího celku dlouhým sprintem po pravé straně, jenže rybičkou netrefil branku.
52'
Athanasiadis vystartoval ven z pokutového území a obětavým zákrokem zastavil jedovatou střelu.
50'
Slivka střílel zpoza hranice pokutového území, ale jeho projektil zablokoval hned první obránce.
48'
Mallan zahrával rohový kop domácího celku. Na jeho centr nedosáhl nikdo z domácích hlavičkářů.
46'
Střídání v týmu Hibernian FC: ze hřiště odchází Whittaker, přichází Gray.
46'
První poločas je minulostí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Asterasu Tripolis. Domácí sice nezačali vůbec špatně, ale ve třinácté minutě se prosadil Kyriakopoulos! Domácí se poté znovu začali dostávat do hry, ale nenašli recept na pozornou obranu. Deset minut před přestávkou navíc přidal druhou branku Kyriakopoulos. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2.
45+1'
45'
Hosté už chtějí první poločas dohrát s míčem na kopačkách. Zadáci Asterasu si vyměňují krátké přihrávky.
43'
Kaltsas zahrával přímý kop Asterasu z pravé strany hrací plochy. Jeho nabídka přiletěla na přední tyč, kde kralovala domácí obrana.
41'
Domácí Whittaker sáhl rukou po ramenu Tsilianidise a poslal hostujícího fotbalistu k zemi.
39'
Kaltsas zahrával přímý kop hostujícího celku. Hráč řeckého mužstva vypálil placírkou, ale minul branku.
37'
Domácí se vydali do útoku s pokusem o odpověď. Jejich akci však zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
35'
Asteras právě vstřelil branku!
Hosté přidávají svou druhou branku a výrazně vykračují za postupem! Podruhé v utkání se prosadil GIORGIOS KIRIAKOPOULOS!
34'
Kaltsas zahrával další rohový kop řeckého celku. Kiriakopoulos se v pokutovém území dopustil útočného faulu.
32'
McGinn se natlačil před Kaltsase, který mu nestačil a raději zatáhl za záchranou brzdu. Řecký hráč může být rád, že neviděl kartu.
30'
Je za námi půlhodina hry. Hostující Asteras je zatím mnohem nebezpečnější. Domácí mají sice převahu v držení míče, ale nemohou se dostat k zakončení.
28'
Asteras se vymanil z tlaku domácího celku a hnal se do otevřené obrany. Hosté akci nesehráli vůbec dobře. Manias se nechal chytit v ofsajdu.
26'
Na světě je první žlutá karta. Za svůj zákrok ji dostává Pasalidis.
25'
Skotský celek v posledních minutách přeci jen zvýšil svou aktivitu. Slivka si chytře udělal prostor a Iglesias jej musel faulovat.
23'
Mohlo být vyrovnáno! Whittaker se krásnou kličkou zbavil obránce, jenže jeho dělovka levačkou se od tyče odrazila mimo branku!
21'
McGinn se po zmatcích v pokutovém území opřel do odraženého míče, jenže z dobré pozice jej napálil vysoko nad břevno.
19'
Právě Boyle nyní táhl akci domácích po pravé straně. Z hranice pokutového území nedokázal přesně odcentrovat.
17'
Domácí Boyle se hnal do otevřené obrany soupeře, jenže jeho akce nemohla pokračovat kvůli ofsajdu.
15'
Hosté jsou po vstřelení úvodní branky aktivní. Řecký celek se opět usadil na polovině Hibernian a hledá si cestičku do šestnáctky.
13'
Řecký celek se rychle dostává do vedení! Domácí obrana nyní poněkud zaspala a GEORGIOS KYRIAKOPOULOS otevřel skóre dnešního utkání!
11'
Manias potáhl míč do blízkosti pokutového území, kde si jej přehodil na pravačku, ale pozorní zadáci mu nedovolili zakončit.
9'
Domácí se znovu usadili na polovině Asterasu a přenášejí těžiště hry z jedné strany na druhou.
7'
Kaltsas zahrával rohový kop Asterasu. Jeho centr přiletěl na značku pokutového kopu, odkud hlavičkoval Manias, jež minul branku.
4'
Skotský celek hraje v úvodu dnešního utkání velice aktivně. Zadáci Asterasu mají v úvodních minutách plné nohy práce.
2'
Mallan zahrával přímý kop domácího celku. Jeho nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde kralovali obránci.
1'

Hibernian FC: Bogdan – Ambrose, McGregor, Hanion, Stevenson – Whittaker, Slivka, McGinn, Mallan – Boyle, Kamberi
Náhradníci: Bartley, Gray, Laidlaw, Martin, Porteous, Shaw, Swanson

Asteras Tripolis: Athanasiadis – Kotsiras, Pasalidis, Triandafillopoulos, Kyriakopoulos – Iglesias, Bellocq – Kaltsas, Munafo, Tsiliandis – Manis
Náhradníci: Bastianos, Douvikas, Christopoulos, Martinez, Papadopoulos, Rolle, Valiente.
Asteras Tripolis

Asteras Tripolis je ambiciózní řecký celek. Před letošním ročníkem ještě nesehrál žádný soutěžní duel. Řecká liga startuje později a pouť pohárovou Evropou zahajuje až dnes. V přípravných duelech porazil 2:1 Bytoviu a 1:0 Lechiu.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Hibernian FC a Asterasem Tripolis. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.