Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Kutaisi : Kukësi - 9. srpna 2018   19:00

Kutaisi
Kutaisi
2' Kuchjanidze  • 15' Kuchjanidze  • 28' Marin  • 31' Kimadze  • 86' Kapanadze
5:2
(4:1)
Kukësi
Kukësi
22' Harba   • 88' Plaku
Kutaisi
Kvaškvadze (C) – Gegečkori, Kobachidze (79. Churcilava), Azackij, Marin – Cincadze – Dolidze (72. Daffe), Kuchjanidze, Hlinka, Kimadze – Lačný (67. Kapanadze).
Kvilitaja – Churcilava, Daffe, Kapanadze, Kutalja, Cikaridze, Gigauri
Sant – Spiteri, Vella (všichni Malta)
Michejl Mešhis Sachelobis Stadioni, Tbilisi
Kukësi
Frasheri – Hoxha, Shameti (C), Qaqi, Rumbullaku – Musolli, Dzaria (63. Škodra) – Cyrbja (63. Plaku), Reginaldo, Cordeiro (74. Zguro) – Harba.
Maloku – Zguro, Plaku, Škodra, Ebipi, Limaj

To je z mé strany již vše, příště na počtenou!
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 22:13.
Utkání třetího předkola Evropské ligy mezi Kutaisi a Kukësi nabídlo gólové hody. Domácí už po půlhodině hry vedli 4:1, načež se divoké tempo zápasu trochu uklidnilo a po změně stran už bylo šancí o poznání méně. Fanoušci Torpeda si popáté zakřičeli "Gól!" v 86. minutě, kdy se po pěkné individuální akci trefil Kapanadze, prakticky ihned poté ale z penalty odpověděl Plaku.
90+3'
90+2'
Po Musolliho zblokované střele to zkusil Hoxha, jeho nepřesný pokus ale domácí branku neohrozil.
90+1'
Na stadionu v Tbilisi už probíhá tříminutové nastavení. Hosté teď zahrávali rohový kop, z něj ale vůbec nezahrozili.
90'
Shameti mohl snížit parádními nůžkami, jeho odvážný pokus ale Kvaškvadze reflexivně vyrazil!
88'
Kukësi právě vstřelilo branku!
Exekuce pokutového kopu se ujal SEBINO PLAKU, který poslal míč do středu domácí svazyně. Kvaškvadze skočil na levou stranu, a tak neměl šanci na balon dosáhnout.
88'
Penalta pro hosty! Cincadze ve vlastní šestnáctce nedovoleně povalil k zemi Hoxhu a maltský arbitr poté bez váhání ukázal na penaltový puntík.
86'
Torpedo Kutaisi právě vstřelilo branku!
Domácí se pátého vstřeleného gólu přeci jen dočkali. TORNIKE KAPANADZE se šikovnou kličkou zbavil naivních obránců albánského celku, načež se řítil sám na Frasheriho a se zakončením si chladnokrevně poradil.
85'
Obránci Kukësi si teď nerozuměli při rozehrávce, na půli hřiště se tak k míči snadno dostali domácí hráči.
84'
Po nedovoleném zákroku Azackého je hra opět přerušena, domácí i v závěru neustupují od své tvrdé a agresivní hry.
82'
Kimadze nebyl daleko od vstřelení pátého gólu Kutaisi, z hranice pokutového území se ale ukopl a poslal míč vysoko nad břevno.
81'
Na tbiliském stadionu už se rozběhla závěrečná desetiminutovka zápasu, po faulu Cincadzeho na Škodru teď budou mít hosté čas a klid na rozehrávku.
79'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Mamuka Kobachidze, přichází David Churcilava.
78'
Střídající Daffe si pokusil hodit si míč mezi dva obránce Kukësi, ti ale jeho záměr vystihli.
77'
Kukëský stoper Qaqi nedovoleně zajel do Kapanadzeho, za což mu maltský sudí Sant ukázal žlutou kartu.
75'
Hosté vybojovali rohový kop, jehož exekuce se ujal střídající Škodra, jeho centr ale nikoho v modrém dresu nenašel.
74'
Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Cordeiro, přichází Zguro.
73'
Ofsajd a v něm Mussoli, který už měl namířeno do slušné šance. Teď měli hosté smůlu.
72'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Grigor Dolidze, přichází Daffe.
70'
Po střídáních na obou stranách se hra ještě více uklidnila, vše podstatné se odehrává poblíž středové čáry.
69'
Defenzíva Torpeda zapomněla ve vlastní šestnáctce obsadit Reginalda, který ale ztratil rovnováhu a nakonec si přihrávku z pravé strany ani nezpracoval.
67'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Miloš Lačný, přichází Tornike Kapanadze.
66'
Hosté jsou v posledních minutách jasně aktivnějším týmem, nyní se jim podařilo vybojovat rohový kop.
65'
Po této standardní situaci se nakonec prokousal do zakončení hostující stoper Shameti, hlavička kapitána Kukësi ale postrádala přesnost.
64'
Kukëští fotbalisté budou zahrávat přímý kop poté, co Kobachidze fauloval Reginalda.
63'
Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Cyrbja, přichází Plaku.
63'
Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Dzaria, přichází Škodra.
61'
Cordeiro poslal dlouhý nákop na útočnou polovinu, tam ale nebyl nikdo v modrém dresu.
60'
Hodina hry je za námi a gruzínské Kutaisi má zatím jednoznačně nakročeno do čtvrtého předkola Evropské ligy, za současné konstelace by pro Torpedo měla být náročná cesta do Albánie jen formalitou.
58'
Hosté okamžitě rozehráli, jenže Reginaldo uvízl v postavení mimo hru, a tak je hra znovu přerušena.
57'
Kimadze fauloval Harise Harbu, hosté si tak budou moci konečně vydechnout a v klidu rozehrát.
55'
Torpedo už není tak aktivní, obrana Kukësi však i nadále hoří, a tak by nebylo překvapením, kdyby se domácím podařilo ještě skórovat.
54'
Právě Lačný teď měl na kopačce pátý gól Torpeda, tváří v tvář odkryté svatyni hostů ale napálil míč do břevna!
52'
Teď už se jim to ale podařilo a málem z toho byla šance pro Lačného, slovenský útočník, který prošel třeba i pražskou Spartou, ale nasměroval svou hlavičku přímo do Frasheriho.
51'
Ve druhé půli domácí znatelně polevili, hráči v bílých dresech se po změně stran prakticky ještě nepodívali s míčem na půlící čáru.
49'
Ze zmiňované standardky hosté vůbec nezahrozili, Rumbullakův nákop do pokutového území nikoho v modrém dresu nenašel.
48'
Vracející se Marin stihl zblokovat Reginaldův centr do zámezí, Kukësi však bude mít k dispozici rohový kop.
47'
Napadající Miloš Lačný fauloval Shametiho, kapitán Kukësi si tak bude moci rozehrávku v klidu zopakovat.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
První půle je za námi a zatím jsme se rozhodně nenudili. Domácí díky dvěma trefám Kuchjanidzeho vedli už po čtvrthodině hry 2:0, načež se sice parádním způsobem podařilo snížit exjihlavskému či exzlínskému Harisovi Harbovi, nicméně Kutaisi v rychlém sledu přidalo další dvě branky a má jasně nakročeno k postupu.
45+2'
45+1'
V nastaveném čase už se na hřišti nic převratného neděje, ani jeden tým hlavně nechce udělat další chybu.
45'
Už známe také délku nastavení, které bude dvouminutové.
43'
Gegečkori se rozběhl podél pravé postranní čáry a postupně přesprintoval dva hráče soupeře, než jeho akci přeci jen dokázal zhatit Cordeiro.
42'
Lazar Marin si nedokázal zpracovat kolmici od Hlinky, následovat bude jen odkop od svatyně albánského celku.
41'
Hosté měli k dispozici přímý kop z levé strany hřiště, jehož exekuce se nakonec ujal Rumbullaku, který ale poslal míč přímo do Kvaškvadzeho náruče.
39'
Kutaiští teď katastrofálně rozehráli, naštěstí pro ně Kobachidze vše vyřešil obětavým skluzem, kterým dostal balon do zámezí.
38'
Cordeirův pas na Hoxhu byl příliš prudký, krajnímu bekovi Kukësi míč ujel až do autu.
37'
Cordeiro se parádní kličkou zbavil Gegečkoriho, načež odcentroval míč do předbrankového prostoru, kde číhal Reginaldo, jeho hlavička ale proletěla těsně nad!
35'
Kimadzeho centr z pravé strany Rumbullaku zblokoval do autu, krátce po nařízeném vhazování hráči Torpeda o míč přišli úplně.
34'
Také domácí po čtvrtém vstřeleném gólu trošku polevili a nyní si jen opatrně vyměňují míč poblíž středového kruhu.
32'
Hráči albánského celku jsou jako opaření, jejich veškeré akce teď končí ještě před půlící čarou.
31'
To jsou věci, o pouhé tři minuty později přidávají domácí další trefu! Po zmiňovaném rohovém kopu hosté odvrátili míč pouze na hranici pokutového území ke GIORGIMU KIMADZEMU, který balon napálil z voleje přesně pod břevno.
29'
Další rodící se šanci Kutaisi zastavil vracející se Cordeiro za cenu rohového kopu pro domácí.
28'
Gólové hody na stadionu ve Tbilisi pokračují! LAZAR MARIN unikl hostujícím zadákům a tváří v tvář Frasherimu nechytatelnou ranou rozvlnil síť. Zatím se rozhodně nenudíme!
26'
Hra ještě zůstává přerušena, hráči se občerstvují poblíž svých střídaček.
25'
Kutaisi teď mělo opět namále. Reginaldo se parádně prokousal až do pokutového území, tváří v tvář Kvaškvadzemu ale poslal míč těsně vedle pravé tyče!
23'
Kimadze s Musollim se pustili do zbytečné strkanice, oba za to od rozhodčího vyfasovali žlutou kartu.
22'
Albánský celek se vrací do hry, tento venkovní gól je pro Kukësi hodně důležitý – a že stál za to! HARIS HARBA napřáhl z velké dálky a jeho rána dokonale zaskočila vyběhnutého Kvaškvadzeho, načež míč zapadl do pravé šibenice.
21'
Hlinka s Lačným se vydali kupředu po levém křídle, daleko se ale nedostali.
20'
Fotbalisté Kukësi zatím drží balon častěji na svých kopačkách, jejich kombinace je ale zcela bez nápadu, troufám si říct, že hosté působí až těžkopádně.
18'
Dolidze fauloval Dzariu, hosté tak budou zahrávat standardní situaci z pravé strany hřiště.
17'
Domácí se opět prokombinovali až do pokutového území soupeře, tentokrát se ale nikomu v bílém dresu nepodařilo zakončit.
15'
Je to 2:0 pro Torpedo a opět se o to postaral GIORGI KUCHJANIDZE, který si naběhl do předbrankového prostoru, počkal si na pas od Kimadzeho a z bezprostřední blízkosti překonal Frasheriho.
14'
Protiútok Kukësi zazdil exjihlavský Haris Harba svým útočným faulem, kupředu opět míří Torpedo.
13'
Michal Hlinka se nyní dostal ke střele z uctivé vzdálenosti, ta ale postrádala přesnost a Frasheri mohl zůstat v klidu.
11'
Další Gegečkoriho akci přerušil pomezní sudí, halv Torpeda totiž uvízl v ofsajdu.
10'
Gegečkori si naběhl do pokutového území pro parádní kolmici od Michala Hlinky, z ostrého úhlu ale rozvlnil jen boční síť!
8'
Reginaldo si došel pro faul Azackého, krátce poté ale Kukëští o míč zase přišli.
7'
Právě domácí stoper Kobachidze se pokusil najít dalekonosným nákopem rozběhnutého Lačného, to se mu ovšem nepodařilo.
5'
Po inkasovaném gólu hráči albánského celku převzali iniciativu, teď ale rozehráli nepřesně a u balonu je Kobachidze.
4'
Žlutou kartu dostává Lačný (FC Torpedo Kutaisi).
4'
Miloš Lačný zastavil Cordeirův průnik faulem, hosté tak budou mít čas a klid na rozehrávku.
2'
Kutaisi se rychle dostává do vedení! Kimadze našel z levé strany milimetrově přesným pasem GIORGIHO KUCHJANIDZEHO, který z nějakých dvanácti metrů chladnokrevně poslal míč do sítě.
1'

FC Torpedo Kutaisi: Kvaškvadze (C) – Gegečkori, Kobachidze, Azackij, Marin – Cincadze – Dolidze, Kuchjanidze, Hlinka, Kimadze – Lačný.
Náhradníci: Kvilitaja – Churcilava, Daffe, Kapanadze, Kutalja, Cikaridze, Gigauri

FK Kukësi: Frasheri – Hoxha, Shameti (C), Qaqi, Rumbullaku – Musolli, Dzaria – Cyrbja, Reginaldo, Cordeiro – Harba.
Náhradníci: Maloku – Zguro, Plaku, Škodra, Ebipi, Limaj

Rozhodčí: Sant – Spiteri, Vella (všichni Malta).
FK KUKESI

V Albánii ještě nejvyšší fotbalová soutěž nezačala, Kukësi v ní bude obhajovat druhou příčku z loňské sezóny. Albánský celek byl nasazen do prvního předkola Ligy mistrů, v němž se štěstím vyřadil maltskou Vallettu po remízách 0:0 a 1:1 díky gólu vstřelenému na půdě soupeře. Poté ale Kukësi vypadlo s ázerbájždánským Karabachem, a tak musí vzít zavděk jen zápolení v Evropské lize.
FC TORPEDO KUTAISI

Gruzínská Erovnuli liga se hraje systémem jaro – podzim, soutěž je tak již za polovinou. Torpedu, v jehož kádru působí i bývalý hráč Baníku Ostrava Marek Hlinka a další Slovák Miloš Lačný, momentálně patří v tabulce pátá příčka, do třetího předkola Evropské ligy se Kutaisi prokousalo po jasných výhrách 3:0 a 4:0 nad faerským Vikingurem.
Fotbalová sezóna se rozjíždí a čtvrtky se tradičně ponesou ve znamení Evropské ligy. Výjimkou není ani dnešek, kdy začíná třetí předkolo, my se zde od 19 hodin společně zaměříme na souboj mezi FC Torpedem Kutaisi a FK Kukësi. Tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.