Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Laçi : Famagusta - 19. července 2018   17:00

Laçi
Laçi
89' Uzuni
1:0
(0:0)
Famagusta
Famagusta
Laçi
Selmani – Shtubina, Gjoni, Hoxhallari, Sefgijini – Jonuzi (81. Xhixha), Eller, Lushkja . Hadroj (65. Fangaj), Kendes, Uzuni
Bushi, Fangaj, Smaci, Ujka, Vata, Xhixha, Zogaj
Rumšas – Sužiedelis, Šeškus (vš. LTU)
Famagusta
Felgueiras – Koffi, Soteriou (90. Economides), Schildenfeld, Pranjić – Rayo, Igiebor, Victor, Mikeltadze (52. Katcharava) . Ďuriš, Cissé
Artymatas, Dimitriou, Economides, Englezou, Hadjipaschalis, Kacharava, Kyriakou

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 0:3. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:12.
Je konec! Domácí Laci překvapivě poráží Anorthosis Famagusta a postupuje do druhého předkola Evropské ligy. Hosté byli po celou dobu utkání lepší, jenže nedokázali vsítit branku a to se jim vymstilo. V 89. minutě se prosadil Myrto Uzuni, který rozhodl o postupu albánského celku do další fáze!
90+5'
90+3'
Brankář domácího celku Selmani ještě dostává žlutou kartu za zdržování hry.
90+2'
Domácí fanoušci už pomalu začínají slavit. V pokutovém území sice upadl Michal Ďuriš, ale sudí odpískal faul právě slovenskému hráči.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Sotiriou, přichází Economides.
89'
Laçi právě vstřelilo branku!
Neskutečná euforie! Laci se přeci jen dočkalo zřejmě rozhodující branky! Albánský celek je blízko k postupu do druhého předkola! Na parádní centr z levé strany si naskočil MYRTO UZUNI a hlavou prodloužil míč k zadní tyči!
88'
Cissé sprintoval za další přihrávkou na levou stranu, jenže skákavý balón už nedohnal na hrací ploše. Vhazovat budou fotbalisté albánského celku.
87'
Také Famagusta nyní zahrávala přímý kop. Centrovaný míč přiletěl na zadní tyč, kde na něj nedosáhl nikdo z hlavičkářů, a tak si pro balón došel brankář.
85'
Na druhou stranu spěchal po levém křídle rychlonohý Cissé. Z hranice pokutového území odcentroval na dobíhajícího Ďuriše, který na míč nedosáhl.
83'
Domácí celek měl k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice. Nadýchaný centr přiletěl na zadní tyč, kde číhali pozorní zadáci v modrých dresech.
81'
Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Jonuzi, přichází Xhixha.
80'
Hostující brankář Felgueiras si při zákroku poranil kotník a musí být ošetřován. Podle všeho však dnešní duel zvládne dochytat až do konce.
79'
Cissé našel zpětnou přihrávkou volného Joao Victora, který vypálil bez přípravy, jenže jeho střelu placírkou zastavil pozorný obránce.
77'
Koffi v blízkosti rohového praporku povalil k zemi jednoho z domácích fotbalistů. Hráč albánského celku se zvedá jen těžce. O faul se ale nejednalo,
76'
Soteriou opět dokázal zasáhnout. Stoper Famagusty v posledních minutách zastavil tři nebezpečné útoky domácího mužstva.
75'
Uzuni prošel po křídle až na hranici pokutového území, kde se neprosmýkl kolem obránce Koffiho. Bude z toho pouze rohový kop.
74'
Soteriou uspěl v dalším hlavičkovém souboji na hranici pokutového území. Obrana kyperského celku dnes pracuje na podtrženou jedničku.
73'
Famagusta vybojovala míč a hosté s ním kombinují na polovině Laci. Nikdo v černobílém dresu jej nyní nemůže vybojovat pro sebe.
71'
Domácí fanoušci bouří a ženou své oblíbence za vstřelením důležité branky. Laci nyní vybojovalo alespoň přímý kop v blízkosti pokutového území.
69'
Laci stále živí šanci na postup do dalšího předkola. Pokud si albánský celek chce prodloužit svou štaci v pohárech, musí přidat branku.
68'
Ďuriš si naběhl na krásný oblouček do pokutového území, jenže v pádu nezamířil mezi tři tyče.
66'
Sefgijni dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže sám si netroufl na průnik po levé straně. Raději si pomohl malou domů.
65'
Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Hadroj, přichází Fangaj.
64'
Igiebor vymyslel oblouček na levou stranu hrací plochy, kam si nabíhal Ryao, jenže tomu vůbec nevyšel první dotyk.
63'
Famagusta znovu operuje s míčem na polovině soupeře a hráčům v černobílém prakticky nepůjčuje míč.
62'
Cissé prošel na hranici pokutového území, jenže jeho prudký centr na přední tyč zastavil hned první obránce.
60'
Je za námi hodina hry a domácí fotbalisté stále marně hledají recept na soupeřovu obranu.
58'
Domácí si vypracovali svou první šanci. Uzuni si navedl míč na hranici pokutového území, ale technickou střelou hostujícího brankáře nepřekvapil!
57'
Soteriou vystoupil proti domácímu útočníkovi a nešikovným zákrokem jej poslal k zemi. Rozehrávat bude albánský celek.
56'
Cissé si pohrál s míčem v blízkosti pokutového území. Hostující útočník mohl zakončit, jenže místo střely zvolil přenesení hry na levou stranu hřiště.
55'
Lushkja poslal oblouček za obranu soupeře, jenže nikdo v černobílém dresu jeho pobídku nepochopil a míč propadl do autu.
54'
Laci po přestávce přeci jen o trošku zvýšilo svou aktivitu. Albánský celek totiž potřebuje vsítit branku, aby mohl živit naděje na postup do druhého předkola.
53'
Sefgini táhl akci domácího celku po levé straně hrací plochy. Krajní obránce Laci poslal prudkou přihrávku, na kterou nedosáhl nikdo v černobílém dresu.
52'
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Mikeltadze, přichází Katcharava.
51'
Cissé zkusil překvapit domácího brankáře. Hostující útočník centroval z levé strany a brankář Selmani musel jeho pokus přizvednout nad břevno.
50'
Hadroj operoval s míčem v blízkosti rohového praporku. Na levé straně si chtěl obhodit Koffiho, který se nenechal obejít a odkopl míč do zámezí.
49'
Koffi poslal prudký centr do pokutového území. Krajní obránce kyperského celku hledal Cissého, který byl těsně bráněn a nedokázal zakončit.
48'
Laci se dostala do ojedinělého útoku. Albánský celek útočil po pravé straně hrací plochy, jenže přihrávka mezi stopery byla velice nepřesná.
47'
Soteriou musel hodně spěchat za prudkou přihrávkou. Jeden z domácích hráčů jej atakoval, ale kyperský stoper sprinterský souboj zvládl.
46'
Famagusta obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Kyperský celek se ihned vydal do útoku, jenže Cissé rychle vrátil míč stoperům.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání. Mnohem aktivnějším celkem byla v první půli kyperská Famagusta, ale pozorná obrana Laci soupeře nepouští do šancí. Naopak albánský celek takřka nepřešel půlící čáru. O přestávce má k postupu blíže kyperský celek.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Vypadá to, že domácí celek první poločas dohraje v deseti lidech. Jeden z hlavičkářů byl odnesen na nosítku. Famagusta se ještě snaží zaútočit.
43'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává po střetu ležet na trávníku a potřebuje ošetření. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
42'
Famagusta měla k dispozici ještě jeden rohový kop. Prudký centr tentokrát přiletěl na přední tyč, kde opět kraloval vysoký Gjoni.
41'
Hosté zahrávali další rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zasáhl urostlý obránce Gjoni.
40'
Pět minut před přestávkou dostal Ďuriš přihrávku na pravou stranu hrací plochy. Z hranice pokutového území chtěl odcentrovat, ale trefil prvního obránce.
39'
Na světě je první žlutá karta. Za svůj taktický faul si ji vysloužil Eller.
38'
Laci zahrávalo svůj první rohový kop v dnešním duelu. Centrovaný míč propadl až na malé vápno, kde zasáhli pozorní stopeři kyperského výběru.
37'
Hadroj potáhl míč středem hrací plochy až do blízkosti pokutového území. Jeho ránu ze střední vzdálenosti bez problémů kontroloval hostující brankář.
36'
Snad poprvé v utkání se domácí celek vydal na polovinu Famagusty. Albánský celek zaútočil po levé straně, ale Uzuni musel vrátit míč na spoluhráče z obrany.
35'
Pranjić dostal další přihrávku na levou stranu. Krajní obránce si přehodil míč na pravou nohu, ale svým vysokým centrem neoslovil Cissého.
34'
Michal Ďuriš sklepl míč pod sebe pro dobíhajícího Cissého. Druhý jmenovaný pálil z voleje o zem, ale vystřelil jen do míst, kde stál připravený brankář.
33'
Ani další rohový kop se hostujícímu celku vůbec nepovedl. Prudký centr přiletěl na přední tyč, kde kralovali fotbalisté v bíločerveném.
32'
Kyperský celek měl k dispozici rozehrávku přímého kopu. Jeho exekuce se ujal Igiebor, jehož zakončení přizvedla čtyřčlenná zeď na rohový kop.
31'
Cissé se patičkou snažil posunout míč na rozběhnutého Michala Ďuriše. Slovenský fotbalista jeho pobídku nedohnal na travnaté ploše.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry. Zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Hosté hrají s míčem na kopačkách a soupeře prakticky nepouští na svou polovinu.
29'
Cissé dohnal prudkou přihrávku na levou stranu. Rychlonohý útočník domácího celku si míč zpracoval a zase jej vrátil spoluhráčům z defenzívy.
28'
Fotbalisté Famagusty nadále přenáší těžiště hry z jedné strany hrací plochy na druhou. Kyperský celek je jasně lepším mužstvem, ale zatím se nemůže dostat do šancí.
27'
Obránci Famagusty stojí hodně hluboko na polovině domácího celku. Hráči domácího celku totiž rozehrávku soupeře aktivně nenapadají.
26'
Michal Ďuriš upadl v pokutovém území. Hosté se dožadovali odpískání pokutového kopu, jenže podle rozhodčího se Gjoni faulu nedopustil.
25'
Pranjić znovu rozběhl akci hostů po levé straně hrací plochy. Nikdo ze spoluhráčů však pro jeho nástup neměl pochopení. Famagusta musí zvolnit.
24'
Stopeři Laci teď domácím fanouškům pořádně zabrnkali na nervy. Pomalou zpětnou přihrávku totiž málem dostihl rychlonohý Cissé.
23'
Hosté se dožadovali rohového kopu, jenže podle asistenta rozhodčího se míče jako poslední dotkl Cissé. Bude z toho odkop pro domácí celek.
22'
Domácí hráči nyní předvedli pohlednou kombinaci na vlastní polovině. Fotbalisté Laci si vyměnili několik přihrávek na první dotyk. Hosté však balón rychle vybojovali nazpátek.
21'
Joao Victor chtěl překvapit obranu soupeře prudkou přihrávkou na levou stranu, jenže tam číhal obránce, který jeho pobídku odkopl daleko do bezpečí.
20'
Ďuriš se tentokrát z pravé strany prosmýkl do pokutového území. Slovenský fotbalista se poté pokusil odcentrovat, ale jeho přízemní pobídku zablokoval obránce.
19'
Michal Ďuriš upadl po souboji s obráncem na hranici pokutového území. Hlavní rozhodčí měl střet přímo před očima a rozhodl se nepískat.
18'
Kendes číhal na značce pokutového kopu. K domácímu útočníkovi přiletěl prudký centr z levé strany hrací plochy, nicméně Kendes se nedostal do zakončení.
17'
Do rozehrávky kyperského celku se nuceně zapojil také brankář Felgueiras. Hostující gólman v tísni odkopl míč jen mezi diváky.
16'
MIchal Ďuriš se pustil do vzdušného souboje s jedním s domácích obránců. Slovenský útočník si podle hlavního arbitra pomohl nedovoleným zákrokem.
15'
Zadáci kyperského celku nadále kombinují s míčem na vlastní polovině. Nikdo v černobílém dresu postupnou rozehrávku Famagusty neatakuje.
14'
První rohový kop se Anorthosisu vůbec nepovedl. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, kde číhal pozorný gólman Selmani.
13'
Grunjić znovu dostal moře volného prostoru na levé straně hrací plochy. Aktivní zadák přenesl hru na pravou stranu, kde hostující hráči vybojovali rohový kop.
12'
Domácí brankář dlouho otálel s rozehrávkou. Nakonec nakopl míč na pravé křídlo, kde se do hlavičkového souboje pustil Kendes, jenže proti urostlému obránci neměl šanci na úspěch.
11'
Na stadionu panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci ženou albánský celek do útoku, ale aktivnější je zatím přeci jen kyperský celek.
10'
Joao Victor to při napadání soupeřovy rozehrávky přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude albánský celek.
9'
Pranjić potáhl míč vpřed po levé straně hrací plochy. Krajní obránce kyperského celku našel Cissého, který místo průniku do šestnáctky zvolil přihrávku do kombinace.
8'
Schildenfeld na polovině hrací plochy vystoupil proti jednomu z domácích fotbalistů a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Laci.
7'
Kyperský celek už pomalu začíná přebírat iniciativu. Fotbalisté Famagusty kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se najít recept na soupeřovu obranu.
6'
Cissé si tentokrát s prvním dotykem potykal o něco lépe, jenže následně se v souboji s obráncem Gjonim nechal odstavit od míče.
5'
Cissé si naběhl na prudkou přihrávku na hranici pokutového území. Hostující útočník si však nepotykal s převzetím míče a balón mu uskočil od kopačky.
4'
Laci je v úvodních minutách o něco aktivnější. Albánský celek hraje s míčem na kopačkách a nepůjčeje jej soupeřům. Hráči Famagusty zatím mají problémy s napadáním.
3'
Uzuni si sprintem po křídle řekl o přihrávku za obranu hostujícího celku. Spoluhráče okamžitě poslal míč jeho směrem, ale obrana Famagusty byla na místě.
2'
Hostující brankář vyrazil z branky až na hranici pokutového území, odkud odkopl průnikovou přihrávku za obranu Laci. Při odkopu se ale srazil s domácím útočníkem.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Laci se ihned vydalo do útoku. Početná skupina hostujících fanoušků jejich dotyk s míčem kvituje pískotem.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Laci bude hrát v bíločerném, zatímco Famagusta přijela v modrých dresech.

KF Laçi: Selmani – Shtubina, Gjoni, Hoxhallari, Sefgijini – Jonuzi, Eller, Lushkja . Hadroj, Kendes, Uzuni
Náhradníci: Bushi, Fangaj, Smaci, Ujka, Vata, Xhixha, Zogaj

Anorthosis Famagusta FC: Felgueiras – Koffi, Soteriou, Schildenfeld, Pranjić – Rayo, Igiebor, Victor, Mikeltadze . Ďuriš, Cissé
Náhradníci: Artymatas, Dimitriou, Economides, Englezou, Hadjipaschalis, Kacharava, Kyriakou

Rozhodčí: Rumšas – Sužiedelis, Šeškus (vš. LTU).
Úvodní duel

Před týdnem se z výhry na Kypru radovala domácí Famagusta. Pro favorizovaný celek to ale nebylo vůbec snadné utkání. Hosté se ujali vedení ve 22. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Hoxhallari. Famagusta do poločasu marně hledala odpověď. Po přestávce však domácí celek zvýšil obrátky a v 53. minutě vyrovnal z penalty Pranjić. O sedm minut později se navíc prosadil Cissé a dodal kyperskému celku potřebný klid. I v dnešní odvetě tak bude, o co hrát.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného utkání prvního předkola Evropské ligy mezi KF Laci a Anorthosis Famagusta. Výkop je stanoven na 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.