Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Ufa - 23. srpna 2018   20:45

Rangers
Rangers
41' Goldson
1:0
(1:0)
Ufa
Ufa
Rangers
McGregor – Tavernier (C), Goldson, Katić, Flanagan – Jack, Ejaria – Candeias (69. Lafferty), Arfield, Kent (77. Middleton) – Morelos
Foderingham – Wallace, Umar, Haliday, McCrorie, Lafferty, Middleton
Stefanski – Boniek, Myrmus
Ufa
Bělenov – Zhivoglyadov, Tabidze, Nedelcearu, Alikin (C) – Salatic, Zaseev (85. Vaněk), Jokić – Paurević, Igboun (93. Krotov), Obljakov (83. Carp)
Šelija – Sysujev, Carp, Vaněk, Tumasjan, Šuchov, Krotov

Domácí celek byl prakticky celý zápas lepším týmem, dostával se snadněji do střeleckých pozici. Jednu z šesti střel na branku dokázal tým Rangers proměnit, trefil se Goldson. Právě jeho branka z nastavení prvního poločasu je v tomto zápase jediná, a tak také rozhodující.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 11:20.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Goldson (Rangers FC).
90+3'
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Igboun, přichází Krotov.
90+2'
V poklidném tempu se dohrává tento zápas.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat nad rámec základních devadesáti.
90'
Žlutou kartu dostává Carp (FC Ufa). Žlutá karta za filmování.
90'
Ufa má k dispozici rohový kop, rozehrávat ho bude Salatic.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat k tomuto zápasu.
88'
Vypadalo to, že se Ufa pokouší hrát aktivně, ale znovu jsou to domácí, kteří diktují tempo hry.
86'
Carp vypálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil po dlouhé době zasahující domácí gólman.
86'
Morelos byl nyní nachytaný v postavení mimo hru.
85'
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Zaseev, přichází Vaněk.
85'
Dostáváme se do finální fáze zápasu, sledujeme aktivní hru domácích, ti se nastěhovali na útočnou polovinu, ale k přímé střele na branku to mají hodně daleko.
83'
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Obljakov, přichází Carp.
83'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal domácí střídající Lafferty. Jeho rána z velké dálky končí mimo.
82'
Middleton rozehrává rohový kop po situaci, kterou obrana vyřešila odkopem mimo hrací plochu.
82'
Zdá se, že domácí celek dokáže tento zápas dovést do úspěšného konce. Rangers sice mají převahu, ale nedaří se jim navýšit své vedení. Obrana Ufy je zodpovědná a jen těžko prostupná.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o jednu branku a nyní měl možnost navýšit skóre Jack, jehož centr před dotírajícím hráčem získal gólman.
78'
Bělenov bude po nepovedené akci domácích rozehrávat od své branky. Na výraznější příležitost dlouho čekáme.
77'
Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Kent, přichází Middleton.
76'
Žlutou kartu dostává Zaseev (FC Ufa).
75'
Sledujeme nepříliš atraktivní pasáž hry, hráči v modrém mají převahu, kterou nedokáží vyjádřit navýšením skóre.
74'
Skotský klub se pokouší své vedení navýšit, zatím ale marně, protože obrana Ufy hraje zodpovědně.
73'
Žlutou kartu dostává Lafferty (Rangers FC).
72'
Nebyla to vůbec špatná rána, kterou vyslal Kent. Jeho projektil však končí nad. Rozehrávat bude Bělenov.
72'
Domácí fanoušci mohou být zatím spokojení, jejich oblíbenci mají převahu, dokázali se prosadit.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, Rangers vedou zcela po zásluze o jednu branku.
69'
Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Candeias, přichází Lafferty.
68'
Tlak domácího celku pokračuje dál a Ufa se musí bránit. Jednu branku sice už dostala, ale Rangers mají výraznou převahu.
67'
Candeias to udělal výborně, dostal se k míčem před branku, ale jeho přihrávka do volného prostoru postrádala přesnost. Míče se zmocnila Ufa.
66'
Morelos nemohl v akci pokračovat. Neboť byl podle pomezního sudího v postavení mimo hru. To ostatně potvrdily opakované záběry.
65'
Goldson spolu se svými spoluhráči nyní vybojoval autové vhazování na útočné polovině, ale Ufa svého soupeře zahnala až na obrannou část hrací plochy.
65'
Hráči v modrém kombinují na útočné polovině, ale hrají proti velmi dobře takticky hrající obraně Ufy.
63'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek si nemůže vypracovat velké příležitosti.
61'
Na polovině hrací plochy byl domácí Morelos faulovaný soupeřem. Rozehrávat tak bude Rangers.
60'
Kent centroval před branku, ale jeho projektil postrádal přesnost.
60'
Ruský klub se musí bránit dál, rohový kop mají k dispozici domácí fotbalisté.
59'
Domácí hráči i fanoušci se nyní domáhali pokutového kopu, sudí nechává hru plynout dál. Ufa je pod volným tlakem.
58'
Žlutou kartu dostává Igboun (FC Ufa). Za poněkud zbytečný zákrok přichází jednoznačně karta.
57'
Pomezní sudí byl pozorný a dobře viděl postavení Morelose. Ofsajd zastavuje kombinaci Rangers.
56'
Po další rychlé akci zakončoval Morelos, jehož projektil končí mimo branku. Gólman jen sledoval mimo letící míč.
55'
Sledujeme klidnější pasáž hry. Rangers se usadili na útočné polovině a málem se dostal Candeias k odraženému míči a zakončoval.
54'
Jack to zkoušel individuálně, jeho projektil kryje poměrně snadno brankář Bělenov.
52'
Ze střední vzdálenosti to zkoušel Arfield, jeho rána ale byla zblokovaná.Trefil jen Alikina, který odrazil míč do bezpečnější vzdálenosti od branky.
50'
Pět minut hry je z druhého poločasu pryč, Ufa začala hrát aktivně, ale výraznější šanci si nevypracovala. A tak nyní hrají domácí.
49'
Morelos si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, rozehrávat tak bude hostující celek.
48'
Fanoušci ženou Rangers vpřed, nyní se ale jejich oblíbenci musí bránit. Balon uvede do hry dlouhým výkopem McGregor.
47'
Hostující celek vstoupil do druhého poločasu aktivněji, nyní vybojoval autové vhazování na útočné polovině Jokić.
46'
Zápas pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.
46'
Naprosto zaslouženě vede po prvním poločase domácí celek Rangers poslal z dorážky do vedení Goldson. Na jeho pokus už gólman nedosáhl. Ufa si výraznější šanci vypracovat nedokázala, nepočítáme-li situaci ihned po prvním gólu.
45+1'
45+1'
Už se nic nestane, hosté kombinují na útočné polovině.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
44'
Rangers se nyní musí bránit, Ufa se pokouší ještě v prvním poločase o vyrovnání.
43'
Zhivoglyadov se mohl stát hráčem, který rychle vyrovnal, ale jeho ránu vyrazil brankář, následně pálil Paurević mimo.
41'
Rangers právě vstřelili branku!
Naprosto zaslouženě se domácí celek dostává do vedení. Po rohovém kopu si brankář Ufy dokázal poradit s hlavičkou, na následnou dorážku už byl marný. Prosazuje se obranou nepokrytý CONNOR GOLDSON.
41'
Tavernier vybojoval pro své spoluhráče volný kop. Tavernier jej rozehrál a míč končí po teči mimo hrací plochu. Rohový kop.
40'
Dostáváme se do finální fáze poločasu, který nabídl sice aktivní hru Rangers, ale na domácí branku čekají fanoušci zatím marně.
38'
Ufa se dostala na útočnou polovinu, ale obránci soupeře k útočícím hráčům přistupují tak rychle, že nemají čas na kombinaci. Balony jdou rychle od nohy.
36'
Morelos byl faulovaný soupeřem, rozehrávat tak bude Ufa od své branky, Ufa se však to výraznější šance nedostala.
35'
Ejaria výborně vybojoval míč, a tak mohou hráči v modrém pokračovat v aktivní hře. Do střelecké pozice se Rangers nedostali.
35'
Rohový kop pro Rangers. Rozehrávat ho bude Kent.
33'
Další zajímavou akci zakončoval Morelos. Jeho rána však končí mimo branku, gólman ani zasahovat nemusel.
32'
Rangers hrají aktivněji, ale nemohou se dostat do pozice, ze které by se dala výrazněji ohrozit branka. Ruská obrana hraje zodpovědně.
31'
Nyní se do střelecké pozice dostal domácí Ejaria. Jeho rána byla však zblokovaná.
29'
Hraje se na polovině hrací plochy. Zde probíhá hodně soubojů o míč, hraje se hodně takticky, nikdo nechce chybovat.
28'
Kent to zkoušel samostatně, ale balon si příliš předkopl a nedokázal u něj být dříve než obránce Ufy, který asi překazil.
27'
Hostující Alikin si v souboji se soupeřem pomohl nedovoleně. Rozehrávat tak budou fotbalisté Rangers.
25'
Ufa zkoušela něco vymyslet na útočné polovině, ale po nepovedené akci končí míč u domácího brankáře. Ten rychle vykopává od své branky.
23'
McGregor se dlouhým výkopem zapojil do rozehrávky svého celku, jen těžko se dostávají domácí útočníci přes dobře postavenou obranu soupeře.
22'
Tavernier rozehrával po faulu soupeře na svou osobu volný kop. Jeho ránu poměrně snadno kryje brankář Ufy. Bělenov bude rozehrávat.
21'
Zhivoglyadov vhazoval na útočné polovině, ale nedokázal připravit lepší přihrávku pro spoluhráče, směr hry se tak otáčí.
20'
Dvacet minut hry je pryč, pomalu se dostáváme do druhé poloviny hry v prvním poločase. Na výraznější šanci v tomto opatrném zápase čekáme.
17'
Jack byl faulovaný hostujícím hráčem, rozehrávat tak bude domácí tým na své obranné polovině.
16'
Hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, obrany obou týmů hrají zodpovědně, a tak se útočníci nemohou prokombinovat k zakončení.
15'
Nyní sledujeme klidnější hru ani jeden celek se nikam nežene. Do domácí rozehrávky se zapojil také brankář McGregor.
12'
Pomezní sudí byl pozorný a všiml si, že v době přihrávky byl Morelos ve špatném postavení. Ofsajd.
11'
Deset minut hry je pryč nyní vidíme další šanci v pohodě hrajícího domácího celku. Morelos vypálil a Bělenov jeho pokus tak tak vytáhl.
9'
Rangers hrají aktivněji, mají převahu a i více šancí, na úvodní branku ale stále čekáme. Nyní Tavernier po nepřesné přihrávce přišel o míč.
8'
Hostující celek se zkoušel dostat to zajímavé střelecké pozice, ale Igboun byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce ruského klubu tak končí.
6'
Morelos zakončoval akci hráčů v modrém nepřesnou ránou. Bělenov zasahovat nemusel.
4'
Znovu to byl Daniel Candeias, kdo zakončoval domácí akci. Následně končí po teči míč v zámezí. Rohový kop pro Rangers, rozehrávat jej bude Kent.
3'
Arfield rozehrával od rohového praporku, jeho centr se snesl před branku, ale postrádal přesnost.
2'
Domácí celek vstoupil do zápasu aktivněji, Daniel Candeias zakončoval a gólman Ufy vytáhl míč jen na rohový kop.
2'
Domácí hrají v modrém, hosté v červeném.
2'
Candeias a Jokić bojovali o míč. Domácí hráč byl úspěšnější a soupeř jej fauloval. Rozehrávají domácí.
1'

Rangers FC: McGregor – Tavernier (C), Goldson, Katić, Flanagan – Jack, Ejaria – Candeias, Arfield, Kent – Morelos
Náhradníci: Foderingham – Wallace, Umar, Haliday, McCrorie, Lafferty, Middleton

FC Ufa: Bělenov – Zhivoglyadov, Tabidze, Nedelcearu, Alikin (C) – Salatic, Zaseev, Jokić – Paurević, Igboun, Obljakov
Náhradníci: Šelija – Sysujev, Carp, Vaněk, Tumasjan, Šuchov, Krotov

Rozhodčí: Stefanski – Boniek, Myrmus.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. V tomto předkole proti sobě nastoupí Rangers FC a FC Ufa.

Rangers FC v předchozí sérii nastoupilo proti Mariboru. Rozhodl úvodní zápas na půdě Rangers. V šesté minutě se trefil domácí Morelos, do přestávky odpověděl Viler. Ve druhé části hry se domácí znovu dostali do vedení, trefil se Tavernier a na jeho gól navázal Coulibaly. Rangers první zápas vyhrálo 3:1, v odvětě gól nepadl, a tak mohl tento skotský klub stavit postup.

FC Ufa v předchozí fázi hrála proti lucemburskému Niedercornu. Úvodní zápas se hrál v Rusku a Ufa jej vyhrála 2:1, za domácí se trefil Sly a Oblijakov. Odveta skončila 2:2, za Ufu pálil přesně dvakrát Paurevic. V Celkovém součtu vyhrála Ufa 4:3 a postoupila dál.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.