Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Sutjeska : Alaškert - 26. července 2018   20:00

Sutjeska
Sutjeska
0:1
(0:1)
Alaškert
Alaškert
11' Zeljkovič
Sutjeska
Licina – Bubanja, Grbovic, Kordic, Osmajic, Vucic Ma.,Vucic Mi
Bieri – Köbeli, Kurnazca (SUI)
Gradski, Niksic
Alaškert
Avagyan – Marmentini, Romero,Sekulic, Simonyan,Yedigaryan

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Ačkoliv domácí výkon do druhého poločasu znatelně zvedli, prosadit se přes dvojitou hradbu těl hráčů Alaškertu nedokázali. Vzhledem k tomu, že Alaškert vsítil v 11.minutě jednou branku utkání, odváží si do odvety na hranice Asie a Evropy nadějný výsledek 1:0 se vstřelenou brankou na hřišti soupeře.
Fauly: 8:14.
95'
90+2'
Cancerevič v betonu zablokoval střelu, kterou vyslal Merdovič.
90'
Ve druhém poločase rozhodčí nastaví 4 minuty.
89'
Daghbashyan už nyní pouze bojuje a vidí žlutou kartu.
87'
Merdovič posílá míč mimo branku.
84'
Nenadovič dnešní šichtu končí.Nulu vzadu se pokusí dokopat Marmantini.
83'
Sutjeska posílá do hry posilu v osobě Osmajiče. Četkovič už dnes končí.
79'
Kordič střílí vedle branky.
77'
Stefanovič dnešní utkání nedohraje.Jeho místo zaujme Bubanja.
76'
Hosté se ubránili zároveň však přicházejí omíč.
75'
Rohový kop pro Sutjesku.
69'
Edigaryan měl nyní dvě příležitosti. Ani jednou však nedokázal rozvlnit síť.
67'
Trenér hostí se snaží oživit hru svého týmu.Odpočinout si tak půjde Reis De Jesus,který je oproti druhé půli poloviční.Nahradí jej Sekulič.
63'
Velice aktivní Edigaryan to nyní s aktivitou přehnal a po faulu na Griviče vidí žlutý kartónek.
62'
Domácí pokračují v tlaku a Grivičův pokus na zablokoval Cancerevic.
60'
Sutjeska ve druhém poločase podává mnohem lepší výkon a hosté se dostávají k první střele ve druhém poločase až nyní,kdy nově příchozí Edigaryan posílá míč nad branku.
56'
Hostující trenér reaguje na vývoj druhé půle střídáním. Manasyana nahradí Edigaryan.
55'
Bulatovič poslal míč od rohového praporku do vápna, kde si však jeho spoluhráči pomohli nedovoleně.
54'
Merdovičova střelabyla sražena na roh.
49'
Domácí zlepšili pohyb a jsou více na míči.
46'
Do druhého poločasu nastoupili domácí v pozměněné sestavě. Místo Lončara na trávu vyběhl Kordič.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
Poněkud možná překvapivý výsledek prvního poločasu určil již v 11. minutě Zeljkovič. Nutno však dodat že Alaškert prochází soupeřovo obranou mnohem snáze než domácí fotbalisté, kteří jejich protiútoky, při kterých Alaškert svého soka přečísluje, zastavují pouze pomocí faulů či vůbec. Uvidíme, jak se s tímto stavem i průběhem popasují obě dvě mužstva ve druhé půli.
45+1'
44'
V prvním poločase se bude nastavovat 1 minuta.
41'
Ani Četkovičův rohový kop švestičky nepřinesl. Alaškert stále vede 0:1.
40'
Na druhé straně byla Nedicova střela zblokována na roh.
39'
Giljen musí být opět v pohotovosti a vyráží Edigaryanovu střelu.
36'
Nenadovič navíc musí být ošetřen.
35'
Domácí mají problém se zachytáváním přečíslení, které po většinu doby hry praktikuje jeho soupeř. Nyní zatáhl za záchrannou brzdu Stefanovič a za faul na Nenadoviče vidí žlutou kartu.
33'
Z rohu pro domácí nic nevzešlo,navíc si Nedic pomohl útočným faulem.
30'
Vukovič byl faulován.Po rychlém rozehrání si domácí vymohli alespoň rohový kop.
26'
Ke střele se dostal Manasyan. Ani on se ale se svojí střelou mezi tyče nevešel.
24'
Edigaryanův rohový kop žádný užitek hostujícímu celku nepřinesl.
22'
Alaškert na hřišti dominuje a uvidíme další rohový kop.
17'
Další Četkovičova střela míří mimo.
16'
Četkovičova střela byla zablokována. Domácí tak promarnili svoji největší šanci.
11'
Tým Alaškert právě vstřelil branku!
Hosté jsou zatím lepším týmem,což nyní MLADEN ZELJKOVIČ přetavil ve vedoucí branku.
9'
Manasyan posílá míč mimo domácí branku.
8'
Cicmil se opravdu nepáral s dohráním soupeře a již v osmé minutě vidí žlutou kartu.
6'
Snahu domácích přerušil útočný faul.
5'
Domácí již nyní zatlačili a uvidíme první rohový kop.
3'
Do první šance se dostali hosté. Giljen však chytá Manasyanův pokus.

FK Sutjeska: Giljen – Grivič, Cicmil, Nedic, Bulatovič – Loncar, Stefanovič – Vukovič, Četkovič, Denkovič – Merdovic
Náhradníci: Licina – Bubanja, Grbovic, Kordic, Osmajic, Vucic Ma.,Vucic Mi

Alaškert FC: Cancerevic – Zeljkovič, Antonic, Voskanyan, Práznovský, Daghbashyan – Nenadovič, Yedigaryan, Grigoryan, Jefferson – Manasyan
Náhradníci: Avagyan – Marmentini, Romero,Sekulic, Simonyan,Yedigaryan

Rozhodčí: Bieri – Köbeli, Kurnazca (SUI).
1'
Tyto dva celky se ještě nikdy v žádném soutěžním utkání nestřetly. Mírným favoritem v tomto utkání jsou domácí, uvidíme však, zda tento předpoklad naplní.
Alaškert FC má již také odehrané první předkolo Ligy mistrů a ani jim se nedařilo. Po výsledcích 0:3 a 0:3 šel do dalšího předkola na jejich úkor tým Celticu.
FK Sutjeska má za sebou již první předkolo Ligy mistrů, kdy po výsledcích 0:1 a 0:2 vypadla s kazašským mistrem Astanou.
Vítám Vás u úvodního utkání druhého předkola Evropské ligy mezi černohorským celkem FK Sutjeska a arménským týmem Alaškert FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.