Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Zrinjski : Ludogorets - 16. srpna 2018   20:00

Zrinjski
Zrinjski
90+2' Bilbija
1:1
(0:1)
Ludogorets
Ludogorets
24' Keseru
Zrinjski
Šutalo, Galič, Bekrič, Jovič, Pezer, Perišič, Filipovič
Nijhuis – van de Ve, de Vries
Stadion Pecara
Ludogorets
Broun, Nadjalkov, Terzjev, Bakalov, Góralski, Swierczok, Lukoki

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera.

Fauly: 14:10
Zápas skončil. Ludogorec byl v prvním poločase jasně lepším týmem a díky gólu Keserua ho také po zásluze vyhrál. Do druhého poločasu ale nastoupili domácí jako vyměnění. Byli lepší, často nepříjemně zatlačili favorizovaný Ludogorec. V samotném závěru nakonec po chybě brankáře Renana skóroval domácí Bilbija a zápas skončil spravedlivou remízou, která posunula do čtvrtého předkola Evropské ligy Ludogorec.
90+3'
90+2'
Zrinjski právě vstřelil branku!
Domácí nakonec tohle utkání nejspíš neprohrají a to si za svůj výkon zaslouží. V rozehrávce chyboval brankář Renan, míč se dostal k NEMANJU BILBIJOVI, a ten ho bez problému dopravil do sítě.
90+2'
Probíhá ošetřování jednoho z hostujících hráčů. I když už je jasné, že domácí nepostoupí, jejich fanoušci jim velmi sympaticky stále neúnavně tleskají a fandí.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Gustavo Campanharo, přichází Anton Nedjalkov.
88'
Todorovič znovu pokazil akci svého týmu. Tentokrát nedokázal přesně přihrát a míč skončil v autu.
86'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Claudiu Keseru, přichází Jacek Goralski.
85'
Todorovič se v souboji jeden na jednoho do vápna neprosadil, byl vytlačen mimo hrací plochu a hosté budou mít kop od brány.
84'
Z levé strany vápna se dostal ke střele domácí Todorovič, ale jeho razantní rána byla nepřesná.
83'
Cicinho dostal přihrávku do běhu na pravé křídlo. Sice nedokázal odcentrovat, ale aspoň nějakou chvíli udržel míč u rohového praporku.
82'
Po faulu uprostřed hřiště bude rozehrávat Ludogorec. Nikam nespěchá.
80'
Na zadní tyči byl volný Jovič a míč k němu propadl, ale útočník domácích nedokázal míč dostat do brány.
79'
Domácí mají znovu tlak, vybojovali si rohový kop.
78'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Pero Stojkič, přichází Semir Pezer.
78'
K centru z pravé strany se dostal Lukoki, ale našel jen připravené rukavice brankáře.
75'
Todorovič si to namířil nebojácně středem hřiště a málem své dlouhé sólo dotáhl až do vápna.
73'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Virgil Misidjan, přichází Jody Lukoki.
71'
Campanharo zůstává po faulu jednoho z domácích hráčů ležet na trávníku a potřebuje ošetření.
70'
Domácí už nemají takový tlak jako na začátku poločasu, spíš jsou nyní aktivnější hosté.
69'
Hosté mohli jít do dvoubrankového náskoku. Wanderson nejprve nepřekonal blokujícího Stojkiče a jeho další střelu pak zachránil pro domácí na brankové čáře Jakovljevič.
68'
Nyní se Misidjan zlobil, že byl faulovaný, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře.
67'
Akce Ludogorce skončila u Misidjana, který si předkopl míč a už ho nestihl na hrací ploše.
66'
Marcelinho skončil po faulu Zrinjski na zemi a moc se mu na nohy nechtělo. Bude ale schopen pokračovat ve hře.
65'
Wanderson byl těsném ofsajdu, takže akce Ludogorce nemohla pokračovat
64'
Ludogorec si nyní může oddechnout, protože se domácí dopustili faulu. Bulharský celek s rozehrávkou dvakrát nespěchá.
63'
Hosté byli při své rozehrávce donuceni přihrát až úplně dozadu na brankáře Renana. Ten nakopl míč dopředu a tam ho vybojovali domácí.
63'
Světlice už jsou pryč a znovu se pokračuje ve hře.
62'
Na hřišti přistály světlice, takže se nyní nebude nějakou chvíli hrát.
61'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Kristijan Stanič, přichází Miloš Filipovič.
60'
Stanič byl zcela zjevně faulován a domácí mají k dispozici standardní situaci. Na přímou střelu je to daleko.
59'
A další centr Staniče, tentokrát byl zase hodně dlouhý a přeletěl úplně celé vápno.
58'
Staničovi se povedlo z levé strany odcentroval, ale znovu jen pro brankáře Renana.
58'
Tentokrát ale Cicinha zradilo zpracování a míč v nouzi raději odkopl do autu.
57'
Cicinho má ve druhém poločase na své pravé straně obrany docela dost práce, ale zatím si vždy dokázal poradit, stejně jako nyní. Znovu získal míč do své moci.
55'
Nyní centroval z levé strany Stanič a zasahovat musel v nelehké situaci brankář Renan.
54'
Domácí už sice nemají tak velký tlak, jako na začátku druhé půle, ale stále jsou nebezpeční.
53'
Cicinho znovu odvedl v obraně dobrou práci. Míč pokryl tělem před Staničem a hosté mají kop od branky.
52'
Stanič to přehnal tvrdostí, fauloval Cicinha. Rozehrávku si bere na starosti brankář Ludogorce Renan.
51'
Domácí jsou ale zatím ve druhé půli lepší. Nyní to zkoušeli dlouhým nákopem a brankář Renan musel vyběhnout až za vápno, aby eliminoval hrozbu.
50'
Ludogorec se rohovému kopu ubránil a nyní může také on konečně zaútočit.
49'
K pěknému centru z levé strany se dostal Stanič, ale nikdo ho pořádně netrefil. Domácí mají ještě rohový kop.
48'
Jovič byl adresátem dlouhého nákopu Zrinjski. Sice se nedostal do zakončení, ale zabojoval a míč udržel.
47'
Ale jejich snaha skončila nepřesnou přihrávkou, která darovala míč Ludogorci.
46'
Domácí začali druhý poločas sympaticky, usadili se na útočné polovině.
46'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Nemanja Bilbija, přichází Toni Jovič.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas je za námi. Hosté z Ludogorce jasně potvrzují, že jsou velkými favority tohoto zápasu. Byli v prvním poločase lepším týmem a po zásluze na Zrinjski vedou 1:0. Jedinou branku utkání zařídil tečovanou střelou ve 24. minutě Claudio Keseru. Ten mohl ještě v závěru poločasu náskok Ludogorce i navýšit, ale ve velké šanci se neprosadil.
45+1'
44'
Ani z rohového kopu se ale Ludogorec neprosadil.
44'
Hosté byli v obrovské šanci! Keseru ale z blízka Solda nepřekonal. Hosté budou kopat rohový kop.
43'
Gustavo Campanharo byl v souboji s Biblijou pozdě a dostal za svůj faul žlutou kartu.
42'
Centr z levé strany v poklidu chytil brankář Braoun do svých rukavic.
41'
V posledních minutách hra trochu ztratila tempo, což je způsobeno častými fauly.
40'
Damir Sovšič se dopustil faulu a dostal za něj žlutou kartu.
39'
Domácí se zlobili, že jim po faulu soupeře nedal rozhodčí výhodu. Mohli jít do otevřené obrany, ale musí rozehrávat z místa.
38'
Kadušič zasáhl míč zcela zjevně rukou, ale rozhodčí se rozhodli nezapískat.
37'
Tentokrát byl faulován Djakov. Domácí tým hodně přitvrdil.
35'
Centr Zrinjski z levé strany byl nepřesný, nikdo z domácích fotbalistů se k hlavičce nedostal.
34'
Na zemi se svíjí v bolestech hostující Cicinho, kterého fauloval Todorovič.
33'
Wanderson se po pravém křídle v souboji jeden na jednoho do vápna nedostal, takže mohou hrát zase domácí.
32'
Teď už je zase vše při starém. Domácí se brání náporu hostujícího mužstva.
31'
Nakonec se dokonce ke střele odhodlal stoper Barišič. Ale byla to rána z velké dálky a navíc nepřesná.
30'
Po dlouhé době jsou zase na delší dobu u míče domácí fotbalisté. Zatím kombinují ale daleko od branky soupeře.
29'
Další útočná akce hostujícího mužstva skončila nepřesností a bude to jen odkop od branky Zrinjski.
28'
Po faulu jednoho z domácích hráčů budou z vlastní poloviny rozehrávat hosté.
27'
Keseru se ve vápně znovu aktivně tlačil do zakončení, ale tentokrát se k němu nepropracoval.
26'
Další útočná akce Ludogorce končí ofsajdem.
24'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení! Misidjan našel ve vápně volného útočníka CLAUDIA KESERA, kterého neuhlídal Stojkič. Keseru vypálil a i s přispění teče jednoho z obránců míč skončil v brance Zrinjski. Asistence: Virgil Misidjan.
23'
Ke střele v hranice vápna se dostal Čirjak, ale byla to hodně pomalá rána, se kterou neměl Broun žádné problémy.
23'
Tlak Zrinjski pokračuje, domácí budou kopat rohový kop z levé strany.
22'
Dobrou práci v obraně předvedl Natanael, domácí ale zůstanou u míče, budou vhazovat.
22'
Po tvrdém zákroku Vury skončil na zemi domácí Rustemovič. Tentorkát mají standardní situaci domácí.
21'
Ke střele z velké dálky z voleje se dostal hostující obránce Natanael, ale branku Zrijski minul.
19'
Ludogorec útočil po pravém křídle a vybojoval si alespoň nedovolený zákrok a bude kopat standardní situaci, v podstatě zkrácený rohový kop.
18'
Ludogorec už je zase usazený na polovině soupeře a hledá, kudy by se mohl dostat na dostřel branky.
16'
Tentokrát už se Claudiu Keseru ke střele dostal, ale jeho rána z levé strany minula branku Zrinjski.
16'
Kvůli nepřesnosti ve finální fázi se hosté ke střele nedostali, volný míč v klidu ve svém vápně sebral Soldo.
15'
Zrinjski se dostalo k centru z levé strany, ale míč skončil jen v rukou brankáře Ludugorce Brouna.
14'
Domácí se odkopem brankáře dostali sice na útočnou polovinu, na té ale vydrželi jen pár sekund, než o míč zase přišli.
12'
Domácí na chvíli zaměstnali obranu Ludogorce, ale k ohrožení jeho branky se nedostali.
11'
Zrinjski se následně ubránilo rohovému kopu, rozehrávat může brankář Soldo.
10'
Nebezpečný míč mířil do vápna domácích na Kesera. Toho ale dokázal ubránit Jakovljevič.
10'
Další nedovolený zákrok Ludogorce. Jeho obětí se stal na půlící čáře Todorovič.
9'
Wanderson se dopustil na polovině hřiště faulu, rozehrávat budou domácí.
8'
Ludogorec sice stále drží míč ve své moci, ale jeho hráči byli vytlačeni na vlastní polovinu.
7'
Domácí se zatím poctivě brání a neumožňují Ludogorci dostat se ke střele na bránu.
5'
Po soubojích o míč ve středu hřiště ho nakonec získal Ludogorec.
4'
Žlutou kartu dostává Hrvoje Barišič (HŠK Zrinjski).
3'
Nyní už si ale vytvářejí územní převahu hosté, kteří jsou jasným favoritem celého dvojzápasu.
1'
Hosté se hned v úvodu utkání dostali do dobré šance! Útočník Marcelinho ale mířil z hranice vápna vedle.
1'
Zápas začal. Domácí hrají v bílých dresech s červeným pruhem, hosté jsou velí v zeleném.
1'
Hráči obou týmů už jsou na trávníků a podávají si ruce mezi sebou i s rozhodčími.

HŠK Zrinjski: Soldo – Kadušič, Jakovljevič, Barišič, Stojkič (C) – Rustemovič, Čirjak – Stanič, Šovšič, Todorovič – Bilbija
Náhradníci: Šutalo, Galič, Bekrič, Jovič, Pezer, Perišič, Filipovič

PFC Ludogorec Razgrad: Renan – Cicinho, Moti, Rafael Forster, Natanael – Djakov (C), Campanharo, Marcelinho – Misidjan, Maserü, Wanderson
Náhradníci: Broun, Nadjalkov, Terzjev, Bakalov, Góralski, Swierczok, Lukoki

Rozhodčí: Nijhuis – van de Ve, de Vries.

První zápas

První zápas třetího předkola Evropské ligy mezi těmito dvěma týmy vyhrál bulharský Ludogorec na domácím hřišti 1:0. Utkání rozhodl už v šestnácté minutě jedinou brankou zápasu Rumun Cosmin Moti. Žádné jiné utkání spolu tyto dva kluby nikdy v historii neodehrály.
PFC Ludogorec Razgrad

Ludogorec je bulharským týmem, který je v domácí Parve Lize aktuálně po čtyřech odehraných kolech na čtvrté pozici. Po výhře v úvodním kole Ludogorec remizoval a prohrál a až ve čtvrtém kole opět zvítězil. Ludogorec je hlavním favoritem na bulharský titul, takže se začátkem ligy nemůže být spokojený. V minulé sezóně tento klub získal mistrovský titul se sedmibodovým náskokem na druhé CSKA Sofia. Tím si vysloužil právo startovat v prvním předkole Ligy mistrů. V něm Ludogorec potvrdil roli jasného favorita a vyřadil severoirské Crusaders po výsledcích 7:0 doma a 2:0 venku. Poté Ludogorec ale ve druhém předkole nestačil hodně překvapivě na maďarský klub MOL Vidi, se kterým padl po výsledcích 0:0 doma a 0:1 venku. Následně tedy Ludogorec spadl do třetího předkola Evropské ligy a v něm v prvním utkání porazil doma Zrinjski 1:0 a má tak vytvořenou dobrou pozici do odvety. Venku zatím Ludogorec v této sezóně odehrál čtyři utkání s bilancí 2-1-1.
HŠK Zrinjski

Zrinjski je týmem z Bosny a Hercegoviny, kde hraje tamní nejvyšší soutěž zvanou Premier League. V té jsou zatím odehrány čtyři kola a Zrinjski je s bilancí dvou výher a dvou proher na šestém místě dvanáctičlenné tabulky. Po dvou vítězstvích v úvodu sezóny poté dvakrát prohrálo. Skóre má vyrovnané 4:4. V minulé sezóně tento klub získal mistrovský titul, díky čemuž se kvalifikoval do předkol Ligy mistrů. Vypadl ale už v prvním předkole, kde nestačil na Trnavu po výsledcích 0:1 venku a 1:1 doma. Poté Zrinjski hrálo druhé předkolo Evropské ligy, ve kterém vyřadilo maltskou Vallettu po výsledcích 1:1 doma a 2:1 venku. V prvním zápase třetího předkola EL pak Zrinjski prohrálo v Ludogorci 0:1. V součtu s ligovými utkáními tak tento tým prohrál už třikrát po sobě, a to dokonce bez vstřelené branky. Doma ale Zrinjski odehrálo v této sezóně tři soutěžní zápasy a ani jednou neprohrálo.
Zdravím a vítám všechny fotbalové příznivce u sledování on-line přenosu odvetného utkání třetího předkola Evropské ligy mezi týmy HŠK Zrinjski a PFC Ludogorec Razgrad. Zápas se odehraje na Stadionu Pecara v Širokém Brijegu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.