Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Brøndby : Braga - 8. srpna 2019   18:30

Brøndby
Brøndby
15' Kaiser  • 50' Kaiser
2:4
(1:2)
Braga
Braga
18' Paulinho   • 20' A. Horta   • 90+2' R. Horta   • 90+5' Hermansson (vl.)
Brøndby
Schwäbe – Mensah, Hermannsson, Arajuuri, Jung – Fisker (58. Tibbling), Radošević, Kaiser – Uhre (67. Lindstrøm), Wilczek (C), Hedlund
Tørnes – Gammelby, Tibbling, Lindstrøm, Hendriksen, Børkeeiet, Erceg
Bognár – Buzás, Kobor (vš. HUN)
Bröndby Stadium, Kodaň, Dánsko
Braga
Matheus – Ricardo Esgaio, Santos, Bruno Viana, Nuno Sequeira – Wilson Eduardo (C) (70. Costa), Palhinha, Fransérgio (68. Novais), A. Horta – R. Horta, Paulinho (81. Hassan)
Eduardo – De Faria, Claudemir, Hassan, Novais, Costa, Francisco

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:8.
Je dobojováno! Hosté urvali nesmírně cenné vítězství a Braga je již jednou nohou, možná oběma, v další fázi! Brøndby sice bylo ve druhé půli lepší, ale domácím to moc platné nebylo, domácí se zmohli na jediný gól, pak ale v samotném závěru zápasu dvakrát inkasovali a je po šancích...
90+6'
90+5'
Braga právě vstřelila branku!
Zmar domácích dokonán! Costa poslal z pravé strany míč před branku, kde si ho hrudí nešťastně srazil do vlastní sítě HJORTUR HERMANSSON.
90+2'
Další chybu domácích hosté trestají! Nyní prohrál Paulus Arajuuri hlavičkový souboj s důrazným Ahmedem Hassanem, který posunul hlavou míč na RICARDA HORTU a ten pohodlně prostřelil gólmana Schwäbeho.
90'
Nastavují se tři minuty.
88'
Costa (Braga) rozehrál roh z pravé strany, poslal míč na branku, Schwäbe ho ukryl v náruči.
87'
Na druhé straně vybojovali zase hosté rohový kop, z pravé strany rozehraje Costa.
86'
Kaiser (Brøndby) rozehrál, ale hosté se v pohodě ubránili, míč se přesouvá na polovinu domácích.
85'
Rohový kop pro Brøndby, domácí rozehrají z pravé strany.
84'
Radošević (Brøndby) vyslal vůbec ne špatnou střelu zpoza vápna, Matheus vyráží nad branku.
83'
Braga s míčem na útočné polovině, hosté se nikam tak úplně nehrnou, šetří takticky čas.
81'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Ahmad Hassan.
80'
Poslední desetiminutovka, stav stále nerozhodný, ale druhý poločas zatím patří domácím, podaří se jim vstřelit třetí gól?
79'
Hedlund (Brøndby) fauluje gólmana Bragy, v pokusu o hlavičku před brankou hostů, Matheus musí být ošetřován.
78'
Rohový kop rozehráli domácí z pravé strany, ale hosté se v pohodě ubránili.
77'
Gólová šance domácích, Hedlund přihrál lépe postavenému Kaiserovi, který pohotově vystřelil, ale Matheus ho fantasticky vychytal.
76'
Žlutou kartu dostává Dominik Kaiser (Brøndby IF).
74'
Braga se opět dostává do útoku, João Palhinha (Braga) vypálil, ale branku netrefil, přesto se domácí musí i nadále bránit.
73'
Novais (Braga) rozehrál roh z pravé strany, ale domácí se ubránili.
72'
Rohový kop pro Bragu, hosté rozehrají z pravé strany.
71'
Posledních dvacet minut tohoto zápasu, který je nerozhodný, ale gól může padnout na obou stranách, tak uvidíme...
70'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Wilson Eduardo, přichází Costa.
68'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Fransérgio, přichází João Novais.
67'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Mikael Uhre, přichází Jesper Lindstrøm.
66'
Brøndby IF postupuje po pravé straně dopředu, rychlá útočná akce, vše ale končí hodně nepovedenou střelou Arajuuriho.
65'
Malá domů v podání domácích, Schwäbe rozehrává na pravou stranu.
64'
Braga na útočné polovině, domácí se brání.
62'
Je před námi poslední zhruba půl hodina hry, domácí usilují o další gól, kterým by strhli vedení na svou stranu, Braga je ale velmi silný soupeř.
60'
Na druhé straně se Dominik Kaiser (Brøndby) dostal ke střele, ale poslal míč jen do náruče připraveného Matheuse.
59'
Fransérgio (Braga) to zkusil z dálky, ale branku soupeře minul.
58'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Kasper Fisker, přichází Simon Tibbling.
57'
Fisker (Brøndby) rozehrál z pravé strany, ale hosté se v pohodě ubránili.
56'
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
55'
Žlutou kartu dostává Bruno Viana (SC Braga).
54'
Kasper Fisker (Brøndby IF) nedostihl míč na hrací ploše.
53'
Fisker (Brøndby) fauluje, míč pro Bragu.
52'
Kouč Bragy nyní povzbuzuje své hráče, kteří jsou od úvodního hvizdu druhé půle pod tlakem.
50'
Brøndby právě vstřelilo branku!
Německá spolupráce v podání domácích opět zafungovala! Jung prostrčil ve vápně Bragy na DOMINIKA KAISERA, který dokázal prostřelit gólmana Matheuse a domácí srovnávají stav.
49'
Kamil Wilczek (Brøndby IF) zkoušel trefit odkrytou branku, ale do střely se ještě stihl vrhnout gólman Bragy, který jeho střelu zneškodnil.
48'
Radošević (Brøndby) fauluje na své polovině, míč pro Bragou.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
První poločas končí vítězstvím Bragy 2:1, která tak již nyní položila velmi dobrý základ k případnému postupu. Přitom do zápasu vstoupilo lépe Brøndby, které vedlo od 15. minuty 1:0 a hlavně hrálo výborně. Hosté ale z ojedinělé akce vyrovnali a vzápětí, po velké chybě obránců Brøndby, dali i vedoucí gól. V dalším průběhu první půle se pak hrál spíše průměrný zápas, oba týmy často chybovaly a není divu, že gól již nepadl.
45+3'
45+1'
45'
Mensah (Brøndby) fauluje na své polovině, hosté rozehrávají volný kop z levé strany, domácí se ale ubránili.
43'
A míč končí na opačné straně, u gólmana Matheuse.
42'
Schwäbe (Brøndby IF) rozehrává od své branky, je to rychlý odkop míče, pod tlakem.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, míč má ve svém držení gólman Bragy.
39'
Odkopem míče řeší obránce Bragy situaci u vlastního vápna.
38'
Žlutou kartu dostává André Horta (SC Braga).
37'
Nuno Sequeira (Braga) rozehrál rohový kop z pravé strany, poslal centr do vápna, který ale domácí v pohodě odvrátili.
36'
Rohový kop pro Bragu, hosté rozehrají z levé strany.
35'
Hraje se ve středu hřiště, hosté vybojovali míč a zkouší zaútočit po pravé straně.
34'
Ani hostům se volný přímý kop moc nepodařil, míč skončil mimo branku Brøndby.
33'
Hermannsson (Brøndby) fauluje na své polovině a nabízí tak soupeři výhodu volného kopu.
32'
Míč letí do autu, hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině.
31'
První půl hodina hry za námi, zatím je to velmi zajímavá podívaná, které nechybí ani góly.
30'
Wilson Eduardo (Braga) vypálil z voleje, na hranici vápna domácích, branku ale netrefil.
29'
Nepřesně kopnutý volný kop v podání domácích, míč letí vedle branky Bragy.
28'
Volný kop pro Brøndby IF, který domácí rozehrají z levé strany, na útočné polovině.
26'
Nepřesným centrem na levou stranu končí akce hostů, míč pro Brøndby IF.
25'
Hosté opět na polovině Brøndby IF, aktivita hostů je patrná, na branku již vystřelili třikrát, z toho dvakrát skórovali, domácí dali ze zatím jediné střely svůj jediný gól.
24'
Jeden z obránců Brøndby IF nyní alespoň odkopává míč, je vidět, že dva inkasované góly s domácími otřásly.
23'
Za hlasitého pískotu diváků kombinují hosté na polovině Brøndby IF.
22'
Ricardo Horta (Braga) nezachytil míč na trávníku, domácí mohou vhazovat.
20'
Neskutečná chyba domácích, jeden z rozehrávajících hráčů „namazal“ ANDRÉ HORTOVI, který se dostal ve vápně do luxusní pozice a nezaváhal, přesnou střelou překonává bezmocného Schwäbeho a hosté otáčí skore.
18'
Tak tohle musí domácí hodně mrzet! Hosté snad vůbec poprvé zaútočili tak, že dostali míč do vápna a hned je z toho gól! Fransérgio odcentroval z levé strany, ve vápně neuhlídal Hermannsson PAULINHA, který hlavou poslal míč do branky.
17'
Matheus (Braga) rozehrává na pravou stranou, hosté se snaží zaútočit.
15'
Udělej si sám v podání DOMINIKA KAISERA! Ten nejprve rozehrál roh z levé strany, hned poté si naběhl do vápna, kde se dostal k volnému míči a z levé strany, utaženou střelou, vymetl růžek branky Bragy, na vzdálenější straně, parádní střela.
15'
Ricardo Esgaio (Braga) hlavičkuje míč na roh, domácí budou rozehrávat z levé strany.
14'
Volný kop domácích, z levé strany na polovině soupeře... vše končí odpískaným útočným faulem, takže hrají hosté.
13'
Od úvodního hvizdu se hraje opravdu ve velmi dobré atmosféře, na Bröndby Stadium je ten správný rachot.
12'
Útočný faul odpískán Fiskerovi (Brøndby IF), hrají hosté.
11'
Braga jen odevzdává míč, po nepřesném nákopu.
10'
Dominik Kaiser (Brøndby IF) rozehrál rohový kop z pravé strany, ve vápně hlavičkuje další Němec v barvách domácího mužstva, Jung, který ale branku přestřeluje.
9'
Rohový kop pro domácí, vůbec první roh v zápase.
8'
Brøndby právě vstřelilo branku, ale gól není uznán, pro ofsajdové postavení zakončujícího Wilczeka.
7'
Obránce Santos (Braga) řeší situaci odkopem, míč se dostal k půlící čáře, domácí jdou hned do útoku.
6'
Od branky Brøndby IF začíná další akce, která vzápětí končí nepřesným nákopem na pravé křídlo.
5'
Braga se zkouší dostat z vlastní poloviny, což se zatím příliš nedaří.
4'
Nakonec to místo rohu bylo pouze autové vhazování, každopádně hosté jsou od úvodního hvizdu pod tlakem.
3'
Po zákroku bránícího Sequeiry mají domácí výhodu rohového kopu, rozehrávat budou z pravé strany.
2'
Útočným faulem končí akce domácích.
1'
Radošević (Brøndby) zkoušel dostat míč do vápna, ale byl zablokován, přesto domácí zůstali u míče.
1'

Brøndby IF: Schwäbe – Mensah, Hermannsson, Arajuuri, Jung – Fisker, Radošević, Kaiser – Uhre, Wilczek (C), Hedlund
Náhradníci: Tørnes – Gammelby, Tibbling, Lindstrøm, Hendriksen, Børkeeiet, Erceg

SC Braga: Matherus – Ricardo Esgaio, Santos, Bruno Viana, Nuno Sequeira – Wilson Eduardo (C), Palhinha, Fransérgio, A. Horta – R. Horta, Paulinho
Náhradníci: Eduardo – De Faria, Claudemir, Hassah, Novais, Costa, Francisco

Rozhodčí: Bognár – Buzás, Kobor (vš. HUN).
V tomto duelu těžko hledat favorita, oběma týmům se dávají téměř stejné šance. Výhodu má na své straně domácí Bröndby a to nejen kvůli tomu, že bude hrát doma, nýbrž i kvůli tomu, že novou sezónu 2019/2020 zahájilo již 11. července, kdy vstoupilo do 1. předkola Evropské ligy, v němž si poradilo s Interem Turku. Ve druhém předkole uspělo i proti silnému polskému týmu Lech Gdańsk a byl z toho postup do třetího předkola.
Naproti tomu pro SC Braga to bude vůbec první soutěžní duel nové sezóny, portugalský tým má za sebou sérii přípravných duelů, mj. s Monakem (remíza 0:0) nebo dalším francouzským klubem z Lille (prohra 0:2).
Utkáním, které se odehraje na kodaňském Bröndby Stadium, provedou maďarští sudí, jako hlavní Tamas Bognár, kterému budou na čarách asistovat Balasz Buzas a Peter Kobor.
Vítejte u online přenosu 1. utkání 3. předkola Evropské ligy, v němž dánské BRÖNDBY IF přivítá na svém stadionu portugalskou SC BRAGA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.