Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  KuPS : Varšava - 1. srpna 2019   18:00

KuPS
Virtanen – Manga, Diallo, Soldo, Murillo – Saxman (76. Purje), Ayarna, Thiaw (89. Ngueukam) – Niskanen, Rangel, Pennanen
Toyras – Jyry, Ngueukam, Pirttijoki, Salovainen, Taimi
Varšava
Majacki – Vešovič, Remy (66. Lewczuk), Jadrzejczyk, Rocha – Martins, Gvilla – Novikovas, Carlitos Lopez (61. Antolič), Nagy (91. Jodlewicz) – Kulenovic
Cierzniak – Antolič, Jodlowiec. Kante, Lewczuk, Laquinhas, Stolarki

Legia Varšava vyhrává tento dvojzápas 1:0, v prvním zápase se trefil hned v deváté minutě Wieteska. Jak se později ukázalo, jeho branka poslala Legii Varšavu dál do dalšího kola předkola Evropské ligy. Tato soutěž pro Kuopion Palloseura končí.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 22:17.
90+5'
90+5'
To se už dostáváme do poslední nastavené minuty.
90+4'
Rangel se nyní dostal do zakončení, jeho rána však byla zblokovaná.
90+3'
Hraje se před brankou polského klubu, ale obrana Legie je zatím pozorná a nenechala se překonat. Nyní Varšava rychle přenáší směr hry.
90+1'
Pět minut se bude nastavovat.
90+1'
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Nagy, přichází Jodłowiec.
90'
Rangel byl nachytaný v postavení mimo hru.
89'
Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Thiaw, přichází Ngueukam.
88'
Domácí hráči měli nyní obrovskou šanci na poslání dvojzápasu do prodloužení, Pennanenův pokus byl zblokovaný.
86'
Kulenović (Kuopion Palloseura) neproměňuje pokutový kop. Domácí brankář výborně vystihl směr střely, a tak drží domácí hráče v naději.
86'
Pokutový kop po faulu Murilla pro Legii.
83'
Po klidnější pasáži hry se do šance dostali také hosté, Thiaw pálil ovšem výrazně mimo.
81'
Virtanen pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou od své branky, ale do výraznější šance se po rychlém přenesení hry Kuopion nedostal.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, na branku v tomto mači čekáme, nicméně hosté jsou aktivnější, další jejich akci zakončil nepřesnou střelou Novikovas.
78'
Podle webu UEFA jsme zatím viděli jedinou střelu na branku a vyslal ji hostující celek.
76'
Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Saxman, přichází Purje.
76'
Vešović byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Legie tak končí špatným načasováním.
74'
Žlutou kartu dostává Niskanen (Kuopion Palloseura).
72'
Rohový kop pro Varšavu, Gvilia centroval před branku, ovšem prosadit se jeho spoluhráči nedokázali.
71'
Antolić se dostal do zakončení, jeho projektil byl zblokovaný na rohový kop.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté v tomto dvojzápase prohrávají o jednu branku a za tohoto stavu by postupoval klub z Polska.
68'
Balon vybojovali domácí fotbalisté, faulu se totiž v souboji dopustil Novikovas.
67'
Žlutou kartu dostává Rangel (Kuopion Palloseura).
66'
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Remy, přichází Lewczuk.
65'
Domácí rozehrávali rohový kop, centr před branku vyslal Pennanen a Rangel hlavičkoval nepřesně.
63'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy.
62'
Brankář domácího celku rozehrává po nepřesné akci soupeře. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
61'
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Carlitos, přichází Antolić.
60'
Zdá se, že uvidíme první střídání v tomto zápase, vypadá to na změnu v sestavě hostů.
59'
Žlutou kartu dostává Remy (Legia Varšava).
55'
Deset minut hry je pryč z druhého poločasu, stále platí vedení Legie z prvního zápasu.
53'
Kulenović (Legia) byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce hostujícího celku tak končí.
51'
Kulenović z hostujícího celku se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána však končí mimo branku.
49'
Následně se do zakončení dostával Niskanen, jenže jeho projektil byl nepovedený.
49'
Žlutou kartu dostává D. Nagy (Legia Varšava). Hostující hráč v souboji s Mangou fauloval, žlutá karta.
47'
Zdá se, že ani jeden trenér neudělal změny v sestavě.
46'
V prvním poločase jsme výraznější šanci neviděli, a tak stále platí bezbrankový stav. Díky výhře v prvním zápase má Legia aktuálně blíže k postupu.
45+2'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
V samotném zápasu první části zápasy si domácí celek vypracoval šanci, zakončoval aktivně hrající Ayarna. Jeho rána končí mimo.
44'
D. Nagy byl nachytaný v postavení mimo hru.
42'
Akci domácích zakončoval Saxman, jehož projektil končí mimo branku.
41'
Kuopion Palloseura rozehrává rohový kop. Pennanen centroval před branku, ale obrana polského celku si dokázala snadno poradit.
39'
Nyní budou hosté, kteří se pokouší vrátit k aktivní hře, rozehrávat rohový kop. Novikovas centroval před branku. Ale zakončit Varšava nedokázala.
38'
Niskanen z domácího celku se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná obranou.
34'
Legia Varšava založila rychlou akci, ale finální přihrávka postrádala smysl, neboť Novikovas byl v postavení mimo hru.
34'
Kulenović autorem další střely na branku, tentokrát celkem snadno zasáhl domácí brankář a nenechal se překonat.
32'
Hostující celek nyní zlepšil hru, výsledkem je střelecký pokus Carlitose, který byl ovšem zblokovaný.
30'
Půlhodina hry je minulostí, stále platí bezbrankový stav a šancí je velmi málo.
29'
Hostující Carlitos rozehrával volný kop, ale do šance se on ani jeho spoluhráči nedostali, o balon přišli, a tak se směr hry otáčí.
26'
Sledujeme pasáž hry, která není příliš atraktivní. Na výraznější šanci v tomto odvetném zápase čekáme.
22'
Kulenović si v souboji počínal nedovoleně, míč pro domácí fotbalisty. Na střelecký pokus v tomto zápase zatím čekáme.
20'
Dvacet minut hry je pryč a na výraznější šanci v tomto, zatím opatrném zápase, čekáme.
19'
Možnost rohového kopu budou mít nyní také hostující fotbalisté. Gvilia zkoušel odcentrovat před branku, což se mu sice podařilo, ale prosadit se nedokázal.
18'
Gólman Majacki bude rozehrávat od své branky.
17'
v Sedmnácté minutě rozehrával rohový kop domácí celek, následně hlavičkoval Diallo. Jeho rána končí nad.
15'
Gvilia hledal spoluhráče před brankou, ale Novikovas byl nachytaný v postavení mimo hru.
15'
Polský klub bude rozehrávat volný kop po faulu Niskanena, který si počínal v souboji hodně neopatrně.
12'
Kulenović se dostal do souboje se Saxmanem a počínal si nedovoleně, volný kop tak bude rozehrávat tým z Finska.
9'
Virtanen vykopává od své branky, rozhodl se pro přihrávku na obránce před sebou.
8'
Domácí fotbalisté hrají aktivněji, nastěhovali se na útočnou polovinu hrací plochy, ovšem na svou výraznější šanci čekají.
7'
Legia faulovala, Pennanen bude rozehrávat přímý volný kop z hranice velkého vápna. Hostující obrana si dokázala snadno poradit.
4'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, na výraznější šanci čekáme.
2'
Luís Rocha si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, volný kop tak mají k dispozici domácí.
1'

Kuopion Palloseura: Virtanen – Manga, Diallo, Soldo, Murillo – Saxman, Ayarna, Thiaw – Niskanen, Rangel, Pennanen
Náhradníci: Toyras – Jyry, Ngueukam, Pirttijoki, Salovainen, Taimi

Legia Varšava: Majacki – Vešovič, Remy, Jadrzejczyk, Rocha – Martins, Gvilla – Novikovas, Carlitos Lopez, Nagy – Kulenovic
Náhradníci: Cierzniak – Antolič, Kante, Lewczuk, Laquinhas, Stolarki.
Finský Kuopion zatím prohrává o jednu branku, tentokrát se představí svým fanouškům v domácím prostředí. Favoritem podle sázkových kanceláří je hostující celek.
Klub z polské Varšavy dokázal v prvním zápase vyhrát o jedinou branku 1:0. Vstoupil aktivně do zápasu a v deváté minutě po rohovém kopu se dokázal prosadit Mateusz Wieteska. Jeho gól byl zatím jediným.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky předkola Evropské ligy. V tomto odvetném zápase předkola proti sobě nastoupí Kuopion Palloseura a Legia Varšava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.