Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Partizani : Tiraspol - 25. července 2019   17:30

Partizani
Partizani
0:1
(0:1)
Tiraspol
Tiraspol
24' Tambe
Partizani
Hoxha (C) – Ibrahimi, Bitri, Belica, Hakaj – Mala, Teluši (71. Romero), Broja – Cinari (51. Asani), Solomon (57. Ekuban), Cordeiro.
Xhika – Boldor, Romero, Asani, Traši, Ekuban, Brown.
Levnikov – Dančenko, Vereteškin
Selman Stermazi, Tirana
Tiraspol
Mikulić – Balima, N'Diaye, Mužek, Cristiano – Kendyš (C) (90+4. Palić), Anton, Hordijenko (85. Jach) – Latifi (48. Cojocaru), Tambe, Boban.
Celeadnic – Jach, Belousov, Palić, Dijinari, Ribeiro, Cojocaru.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 2:5.
Hosté nakonec udrželi těsný jednobrankový náskok z prvního poločasu a slaví dost důležitou výhru, která jim dává do odvety dost velkou výhodu. Partizani za celé utkání nevymyslelo ani jedinou gólovou příležitost, takže je prohra zasloužená. Oba celky se soustředili hlavně na obranu.
90+8'
90+6'
Partizani pravděpodobně podniká poslední útok utkání. Ten není moc nebezpečný, domácí zoufale hledají cestu ke střele.
90+5'
Tiraspol se dostal do dalšího přečíslení, ale opět to zakončil jen nepřesnou střelou.
90+4'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Juri Kendyš, přichází Antun Palić.
90+4'
Útok domácí končí jen slabou střelou, kterou Mikulić kryje úplně bez problémů.
90+3'
Útok hostů nakonec přerušuje útočný faul. Následný trestný kop co nejrychleji rozehrává Hoxha.
90+2'
Tiraspol si kráčí po výhru, už delší dobu hraje poblíž domácí šestnáctky.
90+1'
Nastavuje se šest minut.
90'
Šeriff mohl v závěru zápasu přidat druhou branku, ale Boban technickou střelou domácího gólmana nepřekonal.
89'
Do rozehrávky Partizani se musel zapojit také Hoxha. Až potom se míč dostal přes půlící čáru.
88'
Domácí měli jednu z posledních šanci na vyrovnání, ale standartku nedokázali využít. Mala mířil jen mimo tři tyče.
87'
Hosté aktivně napadají soupeřící rozehru, bojuje se doslova o každý centimetr.
85'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Artem Hordijenko, přichází Jarosław Jach.
85'
Až teď se Partizani dostalo ze své půlky, ale stále se nemůže dostat k soupeřící šestnáctce.
84'
Albánský celek se musí delší dobu bránit. Tiraspolu to rozhodně vyhovuje, získává tak cenné sekundy.
83'
Domácí to tentokrát zkusili pomocí nákopu, ale ten končí až u Mikuliće, který míč vrací na druhou půlku hrací plochy.
81'
Hosté získávají aut na své polovině, s rozehrávkou samozřejmě vůbec nespěchají.
80'
Další útok domácích končí jen odkopem Mikuliće. Konec utkání se mezitím velmi rychle blíží.
79'
Tiraspol už se betonuje na své polovině, venkovní výhra 1:0 by totiž byla skvělým příslibem k postupu.
77'
Partizani se po dlouhé době dostalo na útočnou polovinu, kde nadějně pálil Cordeiro, ale míč se nakonec zatočil mimo bránu.
76'
Hosté chytře napadají, díky čemuž se už dlouhou dobu hraje jen na polovině domácích.
75'
Šeriff dost nebezpečně zahrozil z protiútoku, ale střela Tambeho končí jen nad bránou.
74'
Domácí se stále snaží cokoliv vymyslet. Pomocí nákopu to ale nepůjde, vzdušný prostor stále ovládají hostující hráči.
72'
Střelu z dálky nyní zapisuje Broja, ale šanci na skórování neměl skoro žádnou.
71'
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Bruno Teluši, přichází Aristoteles Romero.
70'
Tiraspol se už soustředí hlavně na obranu, i když teď zkusil vystřelit z velké dálky, ale rána byla samozřejmě nepřesná.
69'
Kendyš si pravděpodobně natáhl stehenní faul, po odehrání míče ihned končí na zemi a vyžádá si ošetření.
68'
Další útok Partizani končí jen neúspěchem, Mikulić bude odkopávat od své klece.
66'
Domácí špatně vhodili aut, což znamená ziska míče pro Tiraspol.
65'
Mala si při spriterském souboji pomohl faulem, hosté tak budou rozehrávat na své polovině.
63'
Boban prověřil pozornost Hoxhy, který ji potvrdil úspěšným zákrokem.
62'
Po dlouhé době se hraje na útočné polovině domácích, ti tam získali autové vhazování.
61'
Na vidění je jeden faul za druhým, třeba nyní fauloval hostující kapitán Kendyš.
59'
Žlutou kartu dostává Robert Tambe (FC Šeriff Tiraspol).
58'
Při nebezpečné šanci se srazili Tambe a Hoxha, oba hráči potřebují ošetření.
57'
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Theophilus Solomon, přichází Joseph Ansah Ekuban.
55'
Na hřišti se toho nyní moc neděje, oba týmy se snaží o úspěšnou ofenzivu, ale ani jeden celek se nemůže dostat k nebezpečnému zakončení.
54'
Jeden z domácích hráčů se odhodlal k dalekonosné střele, ale míč poslal opravdu hodně vysoko nad bránu.
53'
Partizani to má podobně, také se snaží vstřelit branku, ale přes obranu Šeriffu se nemůže dostat.
52'
Tiraspol by rád přidal ještě druhou branku, ale na soupeřící obranu už dlouho nemůže najít recept.
51'
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Erald Cinari, přichází Jasir Asani.
50'
Poprvé ve druhé půli útočí také hosté. Ti zatím ziskali aut na pravé stran hřiště.
48'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Liridon Latifi, přichází Maxim Cojocaru.
48'
Domácí jsou na začátku druhého poločasu mnohem aktivnější, už dokonce ohrozili Mikuliće.
46'
Začátek zápasu jednoznačně patřil Tiraspolu, který díky tomu vytěžil první branku utkání, a to když se z dorážky prosadil Tambe. Partizani následně začalo trochu riskovat, díky čemuž se začalo dostávat do šancí, ale ani jednu zatím nedokázalo využít. Uvidíme, jestli se to změní ve druhé půli.
Druhý poločas začne přibližně v 18:33.
45+4'
45+3'
Poté už však získává balón Hoxha, který ještě posílá své spoluhráče do útoku.
45+2'
Ve hře se pokračuje až teď, hosté ihned nakopávají na útočnou polovinu, kde získávají aut.
45+1'
Nastavují se tři minuty.
45'
Po tvrdém hlavičkovém souboji si vyžádají oba hráči ošetření, hra je přerušena.
44'
Partizani už toho také mají dost a dopředu se moc netlačí. Před poločasem se skóre už asi měnit nebude.
43'
Další centr už pokryla brankář Tiraspolu, který následně míč posílá co nejdál od své brány.
42'
Centr z pravé strany srazila hostující obrana na rohový kop.
41'
Z velké dálky zkoušel štěstí Broja, ale rána mířila do středu brány a tak Mikulić neměl se zákrokem problém.
40'
Šeriff už pomalu začíná vyhlížet poločas, většinu míčů totiž odkopává co nejdál od své brány.
39'
Partizani v závěru první půle ožili a většinu času tráví na útočné půlce. Na první střelu na branku však stále čekají.
38'
Pomocí centru se domácí asi neprosadí, hostující obrana vládne vzdušnému prostoru ve vlastním vápnu.
37'
Žlutou kartu dostává Ousmane N'Diaye (FC Šeriff Tiraspol).
35'
Hosté se konečně osmělili a zkouší se prosadit podruhé. S míčem se dostali až do vápna, ale centr Balimy byl opravdu hodně nepřesný.
34'
Tiraspol také zkoušel útočit pomocí nákopu, ale přihrávka vzduchem byla opravdu hodně dlouhá a skončila až za brankovou čárou.
33'
Domácí se pokusili o vyrovnání pomocí nákopu. Za míčem dobíhal Solomon, ale Mikulić chytře vyběhl a míč včas chytil.
31'
Šeriff se po skórování vůbec nedostal do soupeřícího vápna, pořád se jenom brání.
29'
Teoreticky se mohla pískat penalta, Balima poslal hraníčním zákrokem soupeře k zemi ve vlastním vápnu, ale podle hlavního sudího bylo vše čisté.
28'
Partizani se po inkasované brance vracejí do zápasu. Nyní se pokusili prosadit pomocí centru, který byl sice hlavičkován domácím hráčem, ale jen mimo bránu.
27'
Balima byl faulován ve vlastním vápnu, Mikulić tak může v klidu rozehrát.
26'
Stále se hraje hlavně na polovině albánského celku, který nyní alespoň uklidňuje hru kombinací.
24'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Tiraspol jde zaslouženě do vedení! Nejprve střílel z velké dálky Kendyš, ale jeho ránu Hoxha ještě vyrazil. Míč však letěl přímo k ROBERTU TAMBEMU, který ho v pohodě uklidil do odkryté domácí branky.
22'
Až teď Partizani začalo napadat a tak si hostující obránci raději pomohli s Mikulićem, který balón nakopl na druhou polovinu hřiště.
21'
Na hřišti se toho nyní moc neděje, Tiraspol kombinuje na své půlce a ani není aktivně napadán soupeřem.
20'
Žlutou kartu dostává Labinot Ibrahimi (FK Partizani).
18'
Latifi se šikovně tlačil do úniku, ale Teluši ho na poslední chvíli raději faulova, nechtěl riskovat žádnou nebezpečnou šanci.
17'
Po delší době musel opět zasahovat Hoxha, který kryl poměrně nebezpečný centr do vápna.
16'
Domácí tým se pomalu dostává do hry, ale blíže ke gólu jsou stále hosté.
15'
Hostující brankář musel být v pozoru, ale proti ráně Cordeiry nakonec zasahovat nemusel.
14'
Partizani jsou směrem dopředu bezradní, další pokus o ofenzivu končí u Mikuliće, který bude rozehrávat.
13'
Šeriff chce jít co nejdříve do vedení, ale ani po dalším rohu se nemůže prosadit.
11'
Tiraspol mohl jít do vedení, ale Hakaj v tutovce selhal! Byl úplně sám před prázdnou bránu, ale asi byl nervózní a proto poslal míč mimo tři tyče.
10'
Oba týmy se zatím soustředí hlavně na obranu, podle čehož vypadá skóre utkání. Nutno ale říci, že jsou mírně aktivnější hosté.
8'
Mikulić poprvé v utkání odkopává od své brány, ale ne moc dobře, míč totiž opět mají domácí.
7'
Albánský klub se snažil vymyslet něco nebezpečného pomocí centru, ale přihrávka vzduchem, kterou vyslal před bránu Cordeiro nikoho nenašla.
6'
Snad poprvé v utkání se hraje na polovině Šeriffu, ale Partizani se tam moc dlouho neudrželo.
5'
Při souboji o balón hostující hráč fauloval, takže si do míče opět kopne Hoxha.
4'
Auty určitě nebudou nejsilnější stránkou Tiraspolu, po další vhazování bude totiž zase odkopávat domácí brankář.
3'
Centr z pravé strany není moc přesný, domácí ho v klidu uklízí do zámezí.
2'
Aut nebyl moc dobře zahraný, což platí i o následném odkopu Hoxhy, který poslal míč zpět protihráčům.
1'
Hosté na nic nečekají a po výkopu okamžitě spěchají do útoku, kde prozatím získávají autové vhazování.
1'

FK Partizani: Hoxha (C) – Ibrahimi, Bitri, Belica, Hakaj – Mala, Teluši, Broja – Cinari, Solomon, Cordeiro.
Náhradníci: Xhika – Boldor, Romero, Asani, Traši, Ekuban, Brown.

FC Šeriff Tiraspol: Mikulić – Balima, N'Diaye, Mužek, Cristiano – Kendyš (C), Anton, Hordijenko – Latifi, Tambe, Boban.
Náhradníci: Celeadnic – Jach, Belousov, Palić, Dijinari, Ribeiro, Cojocaru.

Rozhodčí: Levnikov – Dančenko, Vereteškin.
FC Šeriff Tiraspol
Tiraspol si také vybojoval 1. předkolo Ligy mistrů, kde se utkal s gruzijským Tbilisi. Narozdíl od předkola Partizani to bylo velice těsné, Šeriffu utekl postup o jediný gól. Dnešní hosté sice první utkání na domácí půdě vůbec nezvládli, prohráli 0:3, ale vše napravili na gruzijské území, kde už v jedenácté minutě vedli 3:0, takže by se šlo do prodloužení. Tbilisi se však nakonec prosadili, snížili na 1:3, kvůli čemuž se moldavský tým propadl do 2. předkola Evropské ligy.
FK Partizani
Partizani začínalo letošní sezonu v kvalifikaci o Ligu mistrů, kde ale velmi rychle skončilo. Po prvním zápase to sice vypadalo nadějně, dnešní domácí remizovali s Karabachem 0:0, ale druhé utkání už šlo jednoznačně ve prospěch ázerbájdžánské týmu. Ten zvítězil 2:0 a poslal tak albánský celek do Evropské ligy, kde ve druhém předkole narazí na Tiraspol.
Zdravím všechny fanoušky evropských pohárů. Od 17:30 začíná další zápas 2. předkola Evropské ligy, ve kterém proti sobě nastoupí Partizani a Tiraspol. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.