Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Varšava : Atromitos - 8. srpna 2019   21:00

Varšava
Majecki – Rocha, Jedrzejčuk, Lewzcuk, Vešovič – Gvilia, Antolič, Martins – Luquinhas, Novikovas – Kulenovic (66. Carlitos).
Cierzniak – Cafu, Carlitos, Nagy, Niezgoda, Stolarski, Wieteska
Atromitos
Megyeri – Natsos, Risvanis, Khila, Goutas, Katranis – Charisis (73. Ugrai), Umbides (61. Farley), Madson – Manousos (84. Talocha), Velikos
Theodorakis – Farley, Garoufalias, N´Sikulu, Talocha, Ugrai

90+4'
90+3'
A další zajímavý útok domácích, hlavička domácího útočníka končí mimo branku.
90+2'
Domácí celek se snaží v posledních minutách a překonání branky soupeře, ale opět selhali v koncovce.
90'
Čtyři minuty se rozhodl hlavní arbitr nastavit v tomto zápase.
88'
A podobná situace se zrodila na druhé straně. Hráč domácích se už snažil dostat míč do branky, ale nakonec byl u něj dříve Megyeri.
86'
Hráč Athén se pokoušel individuálně prosadit, ale ve vápně byl čistě zastaven.
84'
Střídání v týmu Atromitos Atény: ze hřiště odchází Manousos, přichází Talocha.
82'
Ten mohl přijít nyní! Hráč Legie dostal míč ve vápně a vystřelil na branku. Megyeri vyráží nad svou branku a následuje roh pro domácí.
80'
Do konce zápasu nám zbývá posledních deset minut zápasu a zatím jsme neviděli gól v daném zápase.
77'
Antolic to zkusil přímo na branku, ale neuspěl. Brankář Athén si pohlídal celou situaci a chytá míč do svých rukavic.
76'
Nyní budou po faulu zahrávat zajímavou standardní situaci!
76'
Žlutou kartu dostává Goutas (Atromitos Atény).
75'
Standardní situace v podání Legie byla výborně zahraná, zaskvěl se hostujíc brankář!
75'
Domácí celek kombinuje s míčem a zatím se marně snaží o překonání hostující defenzívy.
73'
Střídání v týmu Atromitos Atény: ze hřiště odchází Charisis, přichází Ugrai.
71'
Autové vhazování z levé strany. Domácí se pokoušeli překonat obranu soupeře po levé straně, avšak hráči nesedl míč a ten končí v zázemí.
70'
Pěkný centr do vápna, avšak hráč Legie podběhl daný míč a nedokázal se dostat do šance.
69'
Žlutou kartu dostává Madson (Atromitos Atény).
66'
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Kulenovic, přichází Carlitos.
62'
Antolič se dostal k hlavičce po centru z pravé strany a zamířil těsně nad branku Athén!
61'
Střídání v týmu Atromitos Atény: ze hřiště odchází Umbides, přichází Farley.
58'
Po centru z pravé strany přišel míč a jeden z hráčů dokázal zakončovat. Nicméně své zakončení trefil přesně do obránce.
56'
Domácí celek se drží na míči a vytváří si tlak na svého soka.
54'
Nyní měli k dispozici zahrávání rohového kopu, ze kterého nedokázali vytěžit nic zajímavého.
53'
Žlutou kartu dostává Velikos (Atromitos Atény).
52'
Varšava vstoupila do druhého poločasu hodně aktivně, avšak nedaří se jim zakončení.
51'
Rohový kop nepřinesl nic zajímavého na branku soupeře.
50'
Do dobré šance se dostali domácí po standardní situaci, kdy hráč zkusil střelu přímo na branku. Brankář řeckého celku vyrazil míč na roh.
47'
Obě mužstva vstoupila do druhého poločasu bez střídání na obou stranách.
46'
Hlavní rozhodčí nenastavoval ani jednu minutu. První poločas byl ve znamení držení míče ve prospěch Legie, avšak bez vážnějších šancí na branku svého soupeře. Na úvodní branku si tak musíme počkat do druhé části hry.
45'
44'
Drobný faul domácího hráče a Atény budou rozehrávat z poloviny hřiště.
43'
Ke konci prvního poločasu se pokouší tvořit hru domácí celek, ale zatím neohrozil branku Majeckieho.
42'
Snaha o průnik do vápna soupeře nepřineslo zakončení.
40'
Po nepřesném útoku domácího celku bude následovat odkop od branky soupeře.
39'
Legia zahrávala další rohový kop, avšak ani ten nepřinesl významnější ohrožení branky.
38'
Avšak ani ten nepřinesl zakončení a Megyeri byl ve svém brankovišti bez práce.
37'
Menší zaváhání obrany Atén a následuje roh pro soupeře.
35'
Ani deset minut před koncem nepozorujeme žádnou velkou šanci na branku.
33'
Domácí celek se uchýlil ke kombinaci, která jim však příliš nevychází.
32'
Hosté zahrávali z větší dálky standardní situaci, avšak nedokázali z ní ohrozit branku Legie.
30'
Žlutou kartu dostává Charisis (Atromitos Atény).
27'
Kulenovic nyní napřáhl ke střele, avšak s dobrou střelu minul branku soupeře.
25'
Legia se snaží vymyslet útočnou akci, ale v posledních minutách se jim nedaří ohrozit branku soupeře.
22'
Obrana Atén dokázala zachytit rozehrávku soupeře a pokouší se o útok.
21'
Úvodních dvacet minut je za námi a stále sledujeme hru spíše uprostřed hrací plochy.
19'
Gvilia se dostal ke střele a jeho pokus byl sražen na rohový kop.
18'
Po standardní situaci domácích byl odpískán ofsajd jednoho z hráčů a hra je přerušena.
17'
Antolič dobře vystřelil na branku soupeře a brankář Atén zachytává míč ve svých rukavicích.
15'
Domácí jsou svým způsobem aktivnější, avšak chybí jim pořádnější zakončení.
12'
Po úvodní desetiminutovce hry je stav ve skóre bezbrankový a čekáme na první příležitost.
10'
Dobrá kombinace Legie, která končí přihrávkou na pravou stranu pokutového území a následně utíká míč na rohový kop.
8'
Domácí se snaží držet míč na svých kopačkách, avšak nedokáží si vytvořit velkou šanci.
5'
Domácí celek se pokoušel o první útočnou akci, ale centr nevyšel dle jejich představ.
3'
V úvodních třech minutách jsme neviděli žádnou velkou příležitost na jednu či druhou branku.
1'
LEGIA VARŠAVA

Legia je brána jako nejúspěšnější polský tým poslední dekády. Celkem třináctkrát ovládla polskou ligu, ale v minulé sezoně na svá mistrovská umístění nenavázala. Varšavský tým skončil v tabulce druhý a jelikož polská Ekstraklasa není v žebříčku koeficientů na předních místech, tak se Legia musela prokousat už počátkem předkol. V prvním předkole porazila gibraltarský tým Europa FC a ve druhém finské KuPS. Pozitivním faktem pro polského vicemistra je, že v rámci evropských pohárů ve čtyřech duelech ani jednou neinkasoval. Ligový ročník ale Legia neodstartovala příliš povedeně a po třech zápasech má na kontě jen 4 body.
ATROMITOS ATÉNY

Atromitos obsadil v loňské sezoně čtvrté místo v domácí lize, takže tento počin jej opravňuje ve startu v evropských pohárech. Ligová sezona pro řecký tým ještě nezačala, avšak Atromitos už jedno předkolo zvládl, když po výsledcích 2:1 a 3:2 postoupil přes Dunajskou Stredu. V přípravných zápasech se aténský tým střetl například s Drážďany (1:1) nebo Nottinghamem (0:3). Pořádná prověrka však přijde až dnes. Odveze si Atromitos domů přijatelný výsledek do odvety, která se bude hrát příští čtvrtek?
Přeji vám pěkný čtvrteční večer při sledování textového přenosu ze 3. předkola Evropské ligy. Legia Varšava přivítá na domácí půdě řecký Atromitos Atény. Utkání začíná ve 21:00. Přejeme příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.