Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Videoton Fehérvár : Zeta - 18. července 2019   20:00

Videoton Fehérvár
0:0
(0:0)
Zeta
Zeta
Kovácsik – Nego, Juhász (C), Elek, Stopira – Kovács, Hadžič, Pátkai (64. Milanov) – Huszti, Šćepović (82. Futács), Petriak (81. Ar. Hodžić)
Tujvel – Fiola, Ar. Hodžić, Futács, Nikolov, Hangya, Milanov
Paul McLaughlin – Robert Clarke, Emmett Dynan (všichni IRL)
Puskás Akadémia Pancho Aréna, Felcsút
Zeta
Akovic – Tuzovic, D. Vukčević, Ceklić, Šekulić – Milojko (C), Krstović – Goranović, Vukčević (85. Lambulić), Bošnjak (90. Kontic) – Vukcevic (66. Baošić)
Raicevic – Kontic, Baošić, Klikovac, Lambulić, Knežević, Puletic

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:13.
Je dobojováno. Domácí celek byl v tomto utkání obrovským favoritem, ale v koncovce se dnes trápil a doma s Zetou pouze remizoval 0:0. To ale domácím nejspíše příliš nevadí, protože vzhledem k úvodní výhře 5:1 se mohou radovat z postupu do dalšího předkola. Zaslouženého předkola.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Krstovič (FK Zeta).
90+3'
Domácí se ještě snaží rozhodnout, ale vypadá to, že dnes se už branky nedočkáme.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Střídání v týmu FK Zeta: ze hřiště odchází Bošnjak, přichází Kontic.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Ale ani z rohového kopu nic nebylo a vypadá to, že v tomto utkání se branky nejspíše nedočkáme.
88'
Rohový kop pro domácí.
87'
Hraje se pouze na polovině hostujícího celku, ale daleko od branky, kterou střeží Akovic.
85'
Střídání v týmu FK Zeta: ze hřiště odchází Vukčević, přichází Lambulić.
84'
Hosté se brání s vypětím všech sil a zatím to zvládají, ale nutno dodat, že jsou pod obrovským tlakem.
82'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Šćepović, přichází Futács.
81'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Petriak, přichází Ar. Hodžić.
79'
Ale domácím se dnes v útočné fázi hrubě nedaří. Nezdarem to skončilo i nyní a na tahu je Zeta.
77'
Je před námi posledních zhruba patnáct minutek a je jasné, že nyní to bude hodně zajímavé.
75'
Komplikace pro hosty! D. Vukčević zastavil unikajícího protihráče, vyfasoval druhou žlutou kartu s následuje tedy karta červená!
75'
Na druhé straně to vzal na sebe Šćepović, ale jeho zakončení bylo hodně, ale opravdu hodně nepřesné.
73'
Hosté vzápětí zahrávali zajímavou standardní situaci, ale ani z té nic nebylo.
71'
Tak jsme se dočkali! Domácí chybovali v rozehrávce a hosté měli dvě obrovské šance, ovšem první pokus zlikvidoval Kovácsik a po druhé ráně skončil míč vedle pravé tyče!
69'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Ani jednomu celku se příliš nedaří a na další šanci stále čekáme.
67'
Žlutou kartu dostává Juhász (MOL Fehérvár FC).
66'
Střídání v týmu FK Zeta: ze hřiště odchází Vukcevic, přichází Baošić.
64'
Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Patkai, přichází Milanov.
63'
Domácí se stále tlačí dopředu, ale hosté i nadále velmi dobře brání.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. O postupujícím je rozhodnuto, tak uvidíme, jak tento duel nakonec dopadne.
58'
Z následného rohu nic nebylo a pokračujeme tedy za stavu 0:0, což je poměrně překvapení, protože domácí byli obrovským favoritem.
57'
Z velké dálky to vyzkoušel Hustzi a byl to parádní projektil, ovšem Akovic vytáhl parádní zákrok a míč směřující do šibenice vyrazil na roh!
55'
Rychlá akce hostujícího celku skončila ofsajdem, takže na tahu je znovu domácí mužstvo.
53'
Hostující hráči nyní skvěle napadali, ale domácí obránci to zvládli na jedničku.
51'
Ale domácím se ve finální fázi dnes nedaří podle představ. I tentokrát to skončilo nepřesnou přihrávkou.
49'
I na začátku druhého poločasu domácí diktují tempo hry a tlačí se před branku soupeře, který stále drží nerozhodný stav.
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku utkání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02 hodin.
První poločas je za námi. Hraje se ve vlažném tempu, domácí jsou jasně lepší, ale v zakončení se jim nedaří a stále je to tedy 0:0. Duel hodně ovlivnil úvodní zápas, který dnes domácí celek vyhrál 5:1 a o postupujícím je tak rozhodnuto.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Žlutou kartu dostává D. Vukčević (FK Zeta).
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Ani jeden celek se nikam nyní netlačí, hraje se hlavně okolo středového kruhu.
42'
První poločas se blíží ke svému konci a vypadá to, že branky se už v tomto dějství nedočkáme.
40'
Petriak nezpracoval vysoký míč, ten skončil v zámezí a tím skončila i akce domácího celku.
39'
Hráči Fehérváru se usadili na polovině svého soupeře a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Akovic.
37'
Rychlá akce domácího celku znovu skončila pouze útočným faulem.
35'
Žlutou kartu dostává Milojko (FK Zeta).
34'
Domácí mají tlak, ale v zakončení se jim dnes vůbec nedaří. Tentokrát to z hranice velkého vápna zkusil Hadžič, ale míč skončil vysoko nad brankou.
32'
Následná akce domácího celku skončila útočným faulem.
31'
Petriak dostal dobrou přihrávku do strany, ale nakonec míč na hrací ploše nezachytil a od své branky bude rozehrávat Akovic.
29'
Domácí hráč to vyzkoušel z velké dálky, ale trefil pouze hráče před sebou. Akovic byl tedy bez šance.
27'
Jeden z hostujících hráčů byl ošetřován a chvíli se tedy nehrálo. Nyní už jsou na tahu znovu domácí borci.
25'
Po centru z levé strany výborně zasáhl Akovic, který míč sebral a žádného z domácích hráčů do zakončení nepustil.
23'
Nyní to domácí hráči zkusili po pravé straně, ale byla z toho pouze další nepřesná přihrávka.
21'
Domácí přidali a je to znát. Fehérvár je nyní jasně lepší, ale úvodní branky se ještě nedočkal.
18'
Po rychlé akci se ve vápně dostal k míči domácí Petriak, který si ho zpracoval, ale z dobré pozice ho napálil vysoko nad branku!
16'
Po zajímavém centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale míč nakonec sebral pozorný Kovácsik.
14'
Jen dodám, že o postupujícím je už rozhodnuto, protože domácí celek vyhrál na hřišti soupeře vysoko 5:1.
12'
Hadžič už podruhé fauloval unikajícího hráče a hlavní rozhodčí ho nyní důrazně napomenul, příště už to bude za žlutou kartu.
10'
Po zpětné přihrávce se do zakončení dostal kapitán Juhász, ale z dobré pozice poslal míč vysoko nad branku Zety.
9'
Nyní se Petriak dostal ve vápně k míči, obtočil se kolem protihráče, ale následně promáchl a míč vůbec netrefil.
8'
Oba celky se stále tlačí dopředu, ale zatím je to plné nepřesností a na první střelecký pokus stále čekáme.
6'
Nakonec z toho ale byla pouze ztráta míče a následně taktický faul. Domácí hráč může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
5'
U míče jsou domácí fotbalisté, kteří kombinují a ani tentokrát nikam příliš nepospíchají.
3'
I hosté dostali míč do vápna soupeře, ale ani oni se do zakončení neprotlačili. Začalo se hodně zostra.
2'
Nakonec se domácí dopředu vydali, ale centr z pravé strany přesný nebyl a míč skončil na hlavě Cekliče.
1'
Domácí celek, který je i v tomto utkání obrovským favoritem, začal tento duel poklidnou kombinací.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

MOL Fehérvár FC: Kovácsik – Nego, Juhász (C), Elek, Stopira – Kovács, Hadžič, Pátkai – Huszti, Šćepović, Petriak
Náhradníci: Tujvel – Fiola, Ar. Hodžić, Futács, Nikolov, Hangya, Milanov

FK Zeta: Akovic – Tuzovic, D. Vukčević, Ceklić, Šekulić – Milojko (C), Krstović – Goranović, Vukčević, Bošnjak – Vukcevic
Náhradníci: Raicevic – Kontic, Baošić, Klikovac, Lambulić, Knežević, Puletic

Rozhodčí: Paul McLaughlin – Robert Clarke, Emmett Dynan (všichni IRL).
Zápas na Puskás Akadémia Pancho Aréna začne ve 20 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Paul McLaughlin, kterému budou na pomezí asistovat Robert Clarke a Emmett Dynan. Všichni pánové jsou z Irska.
První utkání

O postupujícím do dalšího předkola je prakticky rozhodnuto, neboť Fehérvár v prvním duelu doslova rozdrtil soupeře na jeho půdě 5:1, když už ve 23. minutě měl Loïc Nego zkompletován hattrick. Ke konci zápasu se ještě trefili Roland Juhász a Szabolcs Huszti a dali maďarskému celku velký klid do domácí odvety.

FK Zeta – MOL Fehérvár FC 1:5 (1:3)

Branky: 17. Goranović – 3. Négo, 12. Négo, 23. Négo, 86. Juhász, 90+4. Huszti
Žluté karty: 90+2. Ceklić – 59. Pátkai, 64. Nikolov

FK Zeta: Aković – Tuzović, Đ. Vukčević, Ceklić, Šekulić – Milojko, Krstović (76. L. Lambulić) – Goranović, S. Vukčević (60. Yamoah), Bošnjak – I. Vukčević (90.+3 M. Lambulić).

MOL Fehérvár FC: Kovácsik – Fiola, Juhász, Elek, Stopira – Pátkai (61. Petrjak), Nikolov, Hadžić – Négo, Šćepović (80. Futács), Milanov (64. Huszti).

Rozhodčí: Vadačkoria – Čigogidze, Mentešašvili (všichni GEO)
Dobrý večer u fotbalu. Společně se podíváme na odvetné utkání prvního předkola Evropské ligy mezi týmy MOL Féhérvár a FK Zeta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.