Flora - Reykjavík | ONLINE | 17.9.2020 18:30 | Evropská liga (předkola) 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Flora : Reykjavík - 17. září 2020   18:30

Ukončeno
Flora
Flora
8' Sappinen  • 37' Lilander 
2:1
(2:0)
Reykjavík
Reykjavík
76' Finnbogasson  
Flora
Sestavy:
Igonen – Lilander, Purg, Kuusk, Lukka – Kreida – Alliku (76. Liivak), Vassiljev, Miller (47. Soomets), Sinjavskij – Sappinen (83. Lepik)
Náhradníci:
Hussar, Lapa, Lepik, Liivak, Paskotsi, Poom, Soomets
Reykjavík
Sestavy:
Olafsson – Chopart, Palmason, Adalsteinsson, Jonsson – Geirsson, Margeirsson (7. Punyed), Palmason (68. Hauksson) – Jonasson, Finnbogason, Sigurjonsson
Náhradníci:
Bjarnason, Hauksson, Hilmarsson, Punyed, Sigurdsson, Sigurjonsson
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:5. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:12.
Je konec! Flora Tallinn nakonec zvládla duel s Reykjavíkem a vítězí 2:1. Flora se do vedení dostala hned v úvodu, kdy se prosadil Sappinen! Reykjavík poté převzal aktivitu, jenže neuhlídal ojedinělý výpad Flory, po kterém přidal další branku Lilander. Hosté museli prakticky celý druhý poločas hrát v deseti lidech, ale přesto dokázali snížit. Hlavou se prosadil Finnbogasson. Zbytek duelu už si domácí obrana pohlídala a slaví postup.
90+3'
Konec zápasu.
90+2'
Hostující celek se dral do útoku pomocí vysokého nákopu, jenže obrana domácího Tallinnu byla znovu na místě.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Domácí si na polovině soupeře pomohli nedovoleným zákrokem a darovali Reykjavíku další možnost k útoku.
89'
Islandský celek zahrával přímý kop na polovině soupeře. Reykjavík rozehrál krátkou přihrávkou do kombinace, ale hostům signál hrubě nevyšel.
88'
Domácí brankář našel Kreidu, který míč hlavou prodloužil za obranu Reykjavíku, jenže tam si nenaběhl nikdo v černém dresu.
87'
Domácí ustáli další akci soupeře a odehráli míč na rohový kop. Reykjavík ale v závěru bojuje o vyrovnání.
86'
Žlutou kartu dostává Lepik (FC Flora Tallinn).
85'
Střídající Lepik mohl přidat třetí branku estonského celku, ale jeden z obránců jeho ránu vykopl z brankové čáry!
84'
Reykjavík se mohl dostat do zajímavého protiútoku, ale akce po levém křídle skončila nepřesným centrem do velkého vápna.
83'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Sappinen, přichází Lepik.
82'
Purg si dal pozor na rozběhnutého soupeře a stačil odkopnout míč do zámezí. Reykjavík bude vhazovat v blízkosti velkého vápna.
81'
Domácí brankář nakopl míč na levou stranu. Flora se snaží kombinovat s míčem na kopačkách na své polovině.
80'
Domácí fotbalisté pokračují ve vysokém napadání rozehrávky islandského celku. Hráči domácího mužstva nechtějí pustit soupeře do šancí.
79'
Hostující celek se znovu vydal do útoku po levém křídle, jenže centrovaný míč skončil v rukavicích připraveného brankáře domácího celku.
78'
Domácí celek se po obdržení branky snaží uklidnit hru. Flora předvedla rychlou kombinaci na levé straně a vybojovala alespoň rohový kop.
76'
Reykjavík právě vstřelil branku!
Reykjavík ještě žije! Hostující celek dokázal udeřit po standardní situaci! Na parádní centr si naskočil KRISTJAN FINNBOGASSON a hlavou uklidil míč k zadní tyči!
76'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Alliku, přichází Liivak.
75'
Domácí brankář dlouho otálel s rozehrávkou od branky. Rozhodčí si jej zavolal k sobě a dal mu jasným gestem najevo, že přístě to bude za kartu.
74'
Geirsson skvěle napadal rozehrávku soupeře na polovině Tallinnu, jenže nikdo v černobílém dresu se neproklestil až do zakončení.
73'
Další rychlý protiútok domácího celku skončil přihrávkou do ofsajdu. Své postavení si nedokázal pohlídat Lukka, který se nechal lapit v ofsajdu.
72'
Finnbogasson si v pokutovém území naskočil na centr z levé strany, jenže jeho pokus z malého vápna skončil vysoko nad břevnem!
71'
Reykjavík se vydal do rychlého brejku po levém křídle, jenže nikdo v černobílém dresu se nedostal do zakončení.
70'
Zadáci hostujícího celku nakopli míč na polovinu soupeře, jenže obrana Tallinnu dnes podává pečlivý a koncentrovaný výkon a nepouští soupeře do zakončení.
69'
Střídající Hauksson si ihned po svém příchodu na trávník pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Reykjavík bude rozehrávat z vlastní poloviny.
68'
Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází Palmason, přichází Hauksson.
67'
Soomets se krásně prosmýkl do pokutového území, kde měl moře času i prostoru, ale jeho přízemní dělovka prolétla kolem zadní tyče!
66'
Dění na hřišti teď připomíná spíše nějakou válku. Hráči si nedarují ani metr prostoru zadarmo a na trávníku přibývá nedovolených zákroků.
65'
Hosté se i v deseti dostali do zakončení. Z hranice velkého vápna pálil v pádu Punyed, jehož rána skončila v rukavicích domácího brankáře.
64'
Islandský celek si v posledních minutách pořádně zkomplikoval život. Reykjavík musí dohrávat v deseti lidech a proti skvěle bránící Floře to bude mít těžké.
63'
Žlutou kartu dostává Punyed (KR Reykjavík).
62'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jonasson (KR Reykjavík).
61'
Žlutou kartu dostává Chopart (KR Reykjavík).
60'
Je za námi hodina hry a domácí celek si stále drží dvoubrankové vedení z prvního poločasu. Islanďané sice tlačí, ale na svou šanci dosud čekají.
58'
Reykjavík se po změně stran tlačí do útoku, jenže akce hostů jsou zatím poněkud nepřesné.
57'
Jonasson opět fauloval na pravé straně, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Hostující fotbalista už jednu kartu má a na podobné zákroky by si měl dávat pozor.
56'
Michael Lilander táhl akci domácího celku po pravém křídle, dostal se na hranici pokutového území, ale přízemním centrem našel jen obránce soupeře.
55'
Lukka táhl akci domácího celku po levém křídle, ale ani jeho průnik neměl dlouhého trvání. Fotbalisté domácího celku ale s přehledem hlídají své vedení.
54'
Lukka se skvěle vrátil s rozběhnutým Geirssonem a včasným skluzem mu ukopl míč někam do zámezí. Vhazovat bude celek z Islandu.
52'
Purg nakopl míč na polovinu Reykjavíku, jenže nikdo v zeleném dresu domácího celku se k pobídce nedostal.
51'
Kuusk si dal pozor na vysoký centr z pravé strany a bez problémů odhlavičkoval míč ven z pokutového území.
50'
Jonasson táhl akci hostujícího celku po pravém křídle, jenže zapomněl míč za sebou a domácí hráč balón stačil zakopnout.
49'
Až nyní se Reykjavík dostal na polovinu domácího celku, jenže centr z pravé strany prosvištěl velkým vápnem bez jakékoliv teče.
47'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Miller, přichází Soomets.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu. Flora bude chtít navázat na výkon z první půle a pojistit si postup.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího celku! Flora se do vedení dostala hned v úvodu, kdy se prosadil Sappinen! Reykjavík poté převzal aktivitu, jenže neuhlídal ojedinělý výpad Flory, po kterém přidal další branku Lilander. Do kabin se proto jde za stavu 2:0.
45+1'
První poločas skončil.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává po souboji ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Podle všeho bude schopen pokračovat ve hře.
43'
Skvělou práci odvedl Lukka, který se bleskově vrátil do pokutového území, kde se tělem natlačil před soupeře a pokryl si míč tělem.
42'
Reykjavík se v závěru prvního poločasu aktivně tlačí na polovinu soupeře, jenže kombinace islandského celku je zatím hodně pomalá.
41'
Jonasson odcentroval z pravé strany, jenže domácí obránce srazil jeho pobídku do výšky a připravený brankář si hravě došel pro míč.
40'
Chopart dostal přihrávku na pravou stranu, posunul míč na polovinu domácí Flory, jenže neoslovil svého spoluhráče. Hra islandského celku je plná nepřesností.
39'
Flora se vydala do dalšího útoku. Průnikovou přihrávku do pokutového území tentokrát přečetl brankář, který ukryl míč do rukavic.
37'
Flora Tallinn vstřelila branku!
Flora přidává druhou branku a odskakuje svému soupeři! Krajní obránce MICHAEL LILANDER doplnil útok domácího celku a dělovkou zpoza velkého vápna napálil míč k zadní tyči!
36'
Domácí celek zahrával přímý kop. Centrovaný míč z levé strany skončil na hranici velkého vápna, odkud jej odkopl dobře postavený obránce.
35'
Geirsson byl o krůček později v souboji na pravé straně a podle rozhodčího si k míči pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat bude domácí Flora.
34'
Reykjavík se usadil na polovině estonského mužstva, jenže nikdo v černém dresu se zatím nedostal k odcentrování. Domácí brání na jedničku.
33'
Islandský celek nyní uklidňuje rozehrávku kombinací na vlastní polovině. Nikdo v černém dresu Reykjavíku se ale není schopen dostat ke střele.
32'
Domácí se dostali až do pokutového území, jenže Alliku zpětnou přihrávkou trefil jen vracejícího se hráče v dresu Reykjavíku.
31'
Žlutou kartu dostává Jonasson (KR Reykjavík).
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavý duel. Domácí celek zvládl vstup do duelu a od té doby si hlídá své vedení.
29'
Islandský celek se pokusil zaútočit po centru z levé strany, jenže na vysokou pobídku nikdo v černém dresu nedosáhl.
28'
Flora se usadila na polovině soupeře, jenže Lukka to přehnal s agresivitou při napadání a dopustil se nedovoleného zákroku.
27'
Na levé straně kouzlil domácí Miller, jehož centr skončil na hlavě prvního obránce v dresu Reykjavíku.
26'
Palmason dostal krásnou přihrávku do pokutového území, jenže jeho zakončení bodlem zastavil domácí brankář vynikající zákrok!
25'
Reykjavík se po delší době musel bránit. Domácí celek kombinoval na pravé straně, jenže centr do velkého vápna nebyl nebezpečný.
23'
Finnbogasson táhl akci Reykjavíku středem hrací plochy, jenže ve sprintu si předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal před obráncem.
22'
Punyed fauloval při návratu na vlastní polovinu a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Domácí celek bude zahrávat přímý kop.
21'
Lukka ustál souboj na levé straně hrací plochy a musel si pomoci zpětnou přihrávkou. Po jeho malé domů odkopl brankář míč do autu.
20'
Reykjavík se znovu usadil na polovině soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Flora po vstřelení úvodní branky rezignovala na ofenzivu.
18'
Flora se po delší době vydala na polovinu soupeře, jenže kombinace domácího celku neměla dlouhého trvání a přihrávka z levé strany skončila v autu.
17'
Reykjavík se nadále tlačí do útoku, jenže další akci islandského celku zastavuje zbytečný útočný faul Geirssona.
16'
Po rohovém kopu se nikdo z hostujících hráčů nedostal do nebezpečného zakončení. Z hranice velkého vápna pálil Palmasson, který poslal míč vysoko nad břevno.
15'
Další zajímavou akci hostujícího celku zastavil na poslední chvíli zákrok vracejícího se obránce domácího celku, který míč srazil do autu.
14'
Flora se usadila na polovině soupeře, jenže hráči domácího celku teď předvedli nepřesnou kombinaci, po které odevzdali míč obráncům Reykjavíku.
13'
Hostující celek zahrával přímý kop ze zajímavé pozice, po které dokonce dopravili hosté míč do sítě, ale branka nemůže platit kvůli ofsajdu.
12'
Flora se vydala do dalšího rychlého protiútoku, jenže přihrávka na pravou stranu byla tentokrát moc prudká a míč skončil v zámezí.
11'
Až nyní se hosté po delší době dostali na hranici velkého vápna, odkud mohl zakončovat Geirsson, jenže rána levačkou mu vůbec nesedla.
10'
Domácí celek je po vstřelení úvodní branky hodně povzbuzený a nadále se tlačí do zakončení. Reykjavík má v úvodu duelu plné nohy práce.
8'
Flora Tallinn vstřelila branku!
Domácí celek se dostává do vedení! Po rychlém protiútoku se do zakončení prodral RAUNO SAPPINEN, který šťastnou střelou levačkou uklidil míč k zadní tyči!
7'
Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází Margeirsson, přichází Punyed.
6'
Právě Geirsson po další akci poslal z pravé strany nebezpečný centr na malé vápno, kam spěchali dva hráči, ale ani jeden z nich na pobídku nedosáhl.
5'
Geirsson dohnal prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže jeho průniková přihrávka skončila na kopačce prvního obránce v zeleném dresu Tallinnu.
4'
Flora se usadila na polovině soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Estonský celek sice vstoupil do utkání aktivně, ale na první zakončení zatím čeká.
3'
Hosté se dožadovali odpískání pokutového kopu po údajné ruce jednoho z domácích fotbalistů. Sudí měl střet přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
2'
Estonský celek nyní uklidňuje rozehrávku na vlastní polovině. Nikdo v černém dresu islandského celku zatím rozehrávku soupeře neatakuje.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Celek z Islandu se ihned vydal do útoku, ale nákop prolétl do zámezí.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Flora Tallinn: Igonen – Lilander, Purg, Kuusk, Lukka – Kreida – Alliku, Vassiljev, Miller, Sinjavskij – Sappinen
Náhradníci: Hussar, Lapa, Lepik, Liivak, Paskotsi, Poom, Soomets

KR Reykjavík: Olafsson – Chopart, Palmason, Adalsteinsson, Jonsson – Geirsson, Margeirsson, Palmason – Jonasson, Finnbogason, Sigurjonsson
Náhradníci: Bjarnason, Hauksson, Hilmarsson, Punyed, Sigurdsson, Sigurjonsson.
FC Flora Tallinn

Estonský celek také odehrál předkolo Ligy mistrů, ve kterém padl 1:2 s litevským týmem Suduva. V domácí soutěži ale Flora hraje opravdu skvěle a po dvaceti kolech vede o celých třináct bodů. O víkendu rozstřílela 4:1 Tallinnu Kalev.
KR Reykjavík

KR Reykjavík je celek z Islandu, který bojoval v předkole Ligy mistrů. V něm však schytal debakl 0:6 na půdě Celticu Glasgow. V domácí soutěži ale KR Reykjavík drží až šestou pozici a na kontě má dvacet bodů. O víkendovém utkání prohrál 1:2 se Stjarnanem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi FC Flora Tallinn a KR Reykjavík. Výkop je stanoven na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
Články odjinud