FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Hull City : Chelsea - 25. ledna 2020   18:30

1:2
(0:1)
Chelsea
Chelsea
6' Batshuayi   • 64' Tomori
Hull City
Long – McKenzie, Burke, Tafazolli, Lichaj – Lopes, Kane – Honeyman (69. Samuelsen), Bowen, Wilks (60. Grosicki) – Eaves (69. Magennis)
Ingram – Grosicki, Irvine, Kingsley, Magennis, McLoughlin, Samuelsen
Pawson – Hopton, Hudson
KC Stadium, Hull
Chelsea
Caballero – Azpilicueta, Zouma, Tomori, Alonso – Barkley, Kovačić, Mount (68. Willian) – Pedro (90+2. Lamptey), Batshuayi, Hudson-Odoi (68. Gilmour)
Cumming – Willian, Gilmour, Christensen, Lamptey, Maatsen, Emerson

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Fotbalisté Chelsea se mohou radovat z postupu do pátého kola FA Cupu, když zvládli ošidné utkání na hřišti Hullu a po brankách Batshuayie a Tomoriho vítězí 2:1. Domácí se však za své představení nemusí vůbec stydět, zejména ve druhém poločase byli svému soupeři vyrovnaným soupeřem a po gólu Grosického sahali v závěru i po vyrovnání.
90+4'
90+4'
Obrana Chelsea dokázala odvrátit míč do bezpečí, dnešní utkání je u konce.
90+3'
Hull si dokázal ještě vybojovat rohový kop. Do vápna Chelsea utíká i brankář Long.
90+3'
Čas utíká domácím hodně rychle.
90+2'
Domácí se dostali s míčem na útočnou polovinu, po špatném pasu Grosického ale o něj rychle přišli. Chelsea bude mít autové vhazování.
90+2'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Lamptey.
90+1'
Po centru z volného kopu se ve vápně dostal k míči znovu Burke, ani tentokrát nezakončil nejlépe.
90+1'
Nad rámec utkání budou nastaveny tři minuty.
90'
Magennis si zpracoval přihrávku na útočné polovině a okamžitě byl atakován Zoumou. Ten dostává žlutou kartu.
89'
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Burke, nezamířil ale nejlépe. Byl z toho ale před brankou Blues pořádný závar, který ukončil až odkopem Batshuayi.
88'
Samuelsen si udělal prostor na pravém křídle a pokusil se odcentrovat. Dobře se vrátil Kovačić a srazil míč na rohový kop.
87'
Pedro si na středu šikovně pokryl míč a vynutil si faul. Chelsea s rozehrávkou rozhodně chvátat nebude.
86'
Barkley šílenou chybou na středu hřiště daroval míč domácím a byl z toho rychlý protiútok. Na levé straně dostal míč do běhu Grosicki, který se dostal až do vápna a zakončil. Tentokrát ale míč mezi tři tyče nenasměroval.
85'
Na centrovaný míč od rohového praporku si naskakoval Zouma, míč ale těsně minul. Hosté zůstávají u balonu na útočné polovině.
84'
Hezká kombinace mezi Willianem a Alonsem skončila střelou španělského obránce, která byla sražena těsně nad břevno. Dobrý pokus.
83'
Zajímavá střela ze střední vzdálenosti přišla z kopačky Gilmoura, který pořádně zaměstnal Longa. Brankář Hullu si dokázal s touto vydařenou střelou poradit.
82'
Hull se pomalu začíná připravovat na závěrečný tlak. Chelsea má nyní problémy s udržením se na míči.
81'
Pedro roztáhl hru na levou stranu, kde operoval Willian. Ten si navedl míč na střelu, místo toho však chtěl ještě najít Alonsa. Přihrávka ale byla dlouhá a míč proletěl do zámezí.
79'
Chelsea se pokouší na inkasovanou branku zareagovat tím nejlepším možným způsobem a kombinuje na útočné polovině.
78'
Hull City právě vstřelil branku!
Domácí se vrací do zápasu. Exekuce přímého kopu se ujal KAMIL GROSICKI, který ve zdi trefil Kovačiće a od něj se míč odrazil do protipohybu Caballera.
77'
Divadelní vložku nám nyní předvedl Magennis, který těsně před vápnem nafilmoval pád. Rozhodčí však překvapivě píská faul Alonsa a Hull bude zahrávat přímý kop.
76'
Po delší době se na útočné polovině ocitli i fotbalisté Hullu, ale nic z toho nebylo. Centr na Kanea nebyl nejlepší a míč proletěl do zámezí. Skvělou práci nyní odvedl v obraně i Marcos Alonso.
74'
Na Pedrovi je hodně vidět, že by dneska rád skóroval, ale zatím mu není přáno. Tentokrát tento španělský fotbalista zkusil z pravé strany přehodit brankáře, nicméně netrefil branku.
74'
Po rohovém kopu se do zakončení dostal Tomori, tentokrát ale míč do branky neprocpal. První střela byla zablokována obranou a dorážku zastavil Long.
73'
Barkley se na pravé straně pokutového území rozhodl pro centr a vybojoval rohový kop pro svůj tým.
72'
Tlak Hullu po druhé inkasované brance opadl a Chelsea je častěji u míče. Ze střední vzdálenosti se nyní opřel do zakončení Batshuayi a zamířil těsně vedle pravé tyče.
70'
Skvělá práce od Williana, který mezi obránci našel uličku na přihrávku na Pedra, jenž si míč rychle zpracoval a vystřelil těsně vedle levé tyče. Tento zkušený hráč by si branku i zasloužil.
70'
Nové tváře na obou stranách jsou již na trávníku a duel může po krátkém přerušení pokračovat. U míče jsou v tento moment hosté.
69'
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Eaves, přichází Magennis.
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Honeyman, přichází Samuelsen.
68'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Mount, přichází Willian.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Hudson-Odoi, přichází Gilmour.
66'
Na straně londýnské Chelsea se připravuje dvojité střídání. Za lajnou jsou připraveni Gilmour a Willian.
65'
Nechme se překvapit, co to nyní udělá se zápasem. Hull může začít veškeré snažení začít směrovat do útoku.
64'
Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea se poprvé v tomto poločase dostala před branku Hullu a navyšuje své vedení. Na centr Barkleyho si našel cestu FIKAYO TOMORI a hlavou poslal míč bezpečně do branky. Long neměl sebemenší šanci zasáhnout.
63'
Lichaj si musel v souboji s Mountem pomoci faulem a dostává žlutou kartu. Chelsea bude zahrávat volný kop.
62'
Chelsea se pokouší uklidnit hru a kombinuje kolem půlící čáry. Hosté na tom nejsou ve druhém poločase dobře.
60'
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Wilks, přichází Grosicki.
59'
Alonso na středu hřiště přišel o míč a vznikl z toho prostor pro individuální akci Bowena. Ten se s míčem dostal až na hranici velkého vápna, odkud vystřelil těsně nad břevno. Tahle šance už opravdu mohla skončit gólem. Chelsea si zahrává.
59'
Pedro se dokázal na útočné polovině dostat k balonu a vybojovat faul. Krátké přerušení hry by se Chelsea nyní mohlo hodit.
58'
Domácí se stále dostávají k brance Caballera, nedaří se jim však vystřelit. Chelsea si zatím vše pečlivě hlídá.
56'
I po tomto rohovém kopu se dokázali hosté ubránit a drží si své těsné vedení. Takovýhle začátek druhého poločase Chelsea rozhodně nečekala.
55'
Chelsea se v posledních minutách musí spoléhat na obranu, tentokrát si své povinnosti splnil Tomori. Bude z toho ale další rohový kop.
54'
Kane poslal po rohovém kopu do vápna skvělý centr, který dokázal odvrátit Batshuayi.
53'
Fotbalisté Hullu jsou hodně aktivní a svým pohybem dostávají Chelsea do problémů. Centr McKenzieho z pravé strany ale svého adresáta ve vápně nenašel.
51'
Londýnský celek se na začátku druhého poločasu neukazuje v dobrém světle, Chelsea zatím nenavazuje na výkon z první poloviny zápasu.
50'
Obrana Chelsea se nyní nepředvedla v úplně dobrém světle. Rohový kop zvládla odvrátit, nicméně následně předvedla hodně zmatků. Caballero ale nakonec nemusel řešit nic vážného.
49'
Rychlý protiútok na druhé straně skončil vybojovaným rohovým kopem.
48'
Hudson-Odoi si šikovně udělal na pravé straně prostor a následně poslal do vápna prudký přízemní centr, který obrana Hullu v poklidu odvrátila.
47'
Kane se rozhodl z přímého kopu ohrozit Caballera tvrdou střelou, což se mu i podařilo. Ráně jen chyběla přesnost, protože proletěla kolem pravé tyče.
46'
Druhý poločas začíná žlutým faulem Kovačiće, který musel za hranicí pravidel zastavit rychlý protiútok Hullu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19.34.
Londýnská Chelsea byla v prvním poločase jednoznačně lepším týmem a vytvořila si i jednobrankové vedení, když se hned v šesté minutě prosadil Michy Batshuayi. Chelsea měla následně i další dvě větší šance, nicméně další branku nepřidala. Hull City je tak stále v zápase a může se pokusit minimálně o vyrovnání.
45+2'
45+1'
Po rohovém kopu se nic zajímavého nestalo, první poločas je u svého konce.
45+1'
Azpilicueta si naběhl na kraj vápna na centr z levé strany a nakonec i vystřelil. Long vyrazil tento pokus na rohový kop.
45'
Hudson-Odoi překvapivě odcentroval do vápna levou nohou a pokoušel se najít Mounta, který se však k hlavičce nedostal.
44'
Hull si před koncem prvního poločasu dokázal vytvořit tlak a pokouší se svého soupeře zaskočit gólem do šatny. Chelsea se ale zatím sebejistě brání.
43'
Centrovaný míč do vápna dokázal odhlavičkovat do bezpečí Kovačič. Domácí ale zůstali u míče, až se do zakončení natlačil Eaves. Sražená střela z levé strany skončila v rukách Caballera.
42'
Zouma se na vlastní polovině provinil faulem a domácí budou zahrávat volný kop.
41'
Tentokrát Barkley zaváhal na středu hřiště, přišel o míč a Hull dostal šanci pro rychlý protiútok. Nepřesnost stála domácí další možnost ohrozit Caballera.
39'
Barkley se z pravé strany dostal do vápna a následně oslovil Batshuayie, jehož střelecký pokus byl sražen mimo tři tyče. Belgický útočník zatím hraje dobrý duel a je hodně aktivní.
39'
Hudson-Odoi se v prvním poločase příliš nedostává do zápasu a začíná na něm být vidět drobná frustrace.
38'
Kovačić chtěl rozjet útok Chelsea po levé straně a přihrával na Alonsa, který však neprojevil zájem o míč a ten propadl do autu. Záložník Chelsea se hodně zlobí na lenost španělského zadáka.
36'
Možná nemilá zpráva pro Franka Lamparda. Na trávníku si na chvilku ustlal Kovačić, kterého zřejmě trápí nějaké menší zranění. Uvidíme, jestli chorvatský středopolař tento duel dohraje.
35'
Bowen na středu hřiště získal míč a vydal se okamžitě směrem k brance Caballera. Z pětadvaceti metrů se rozhodl pro střelu, ale trefil pouze Zoumu.
34'
Chelsea se dostala ve čtyřech lidech do vápna soupeře. Bylo tam ale hodně přihrávek, až se hosté o míč připravili.
33'
Tentokrát si hosté vytvořili solidní příležitost ke skórování, kdy šel z levé strany na branku Mount. Long znovu výtečně zasáhl. Brankář Hullu je zatím bezchybný, za inkasovaný gól nemůže a dvě solidní šance zneškodnil.
32'
Obrana Hullu se na malou chvíli otevřela, hosté toho ale nedokázali využít. Kovačić nepřihrál ideálně a poslal míč za postranní lajnu.
31'
Rychlý protiútok Hullu vedl po levé straně Wilks, který se pokusil přetlačit v souboji Azpilicuetu. Hráč domácího celku si při tomto souboji pomohl faulem a rozhodčí hru přerušili.
30'
Ačkoliv je převaha na straně Blues, tak se hostům nedaří dostávat do zakončení. Finální fáze není v posledních týdnech na straně Chelsea ideální.
29'
Dlouhý pas do vápna doběhl Azpilicueta a pokusil se přihrávkou pod sebe oslovit belgického útočníka ve službách Blues, nicméně nebyl to přesný pas.
28'
Domácí se v posledních minutách nedokáží udržet u míče a mají velké problémy v zadních řadách. Alonso sklepl míč ve vápně na Pedra, kterému se ale nepodařilo vystřelit z první.
27'
Po rohových kopech se Chelsea nedaří ani dneska. Tentokrát se míč odrazil před velké vápno, kde se odhodlal k zakončení Barkley. Bylo to však hodně nepřesné.
25'
Hudson-Odoi si na pravé straně sebevědomě obhodil míč kolem svého soka a prudce odcentroval. Před Batshuayiem uklidil míč hlavou do bezpečí Tafazolli.
24'
Marcos Alonso si udělal na levém křídle prostor a pokusil se odcentrovat, tento nápad ale neměl úspěch. Chelsea ale zůstává u míče.
22'
Pohledná individuální akce Mounta středem hřiště byla zakončená střelou zpoza vápna, kterou ale trefil pouze hráče postaveného před sebou.
21'
Domácí ale často zrazuje přesnost kombinace. I tentokrát to byl důvod, proč se Hullu nepodařilo dostat do zakončení.
20'
Hullu se nyní podařilo narušit tlak svého soupeře a domácí kombinují na útočné polovině.
19'
Mount prudkým centrem do vápna hledal Tomoriho, nicméně obrana Hull City byla připravena a míč odvrátila do bezpečí.
18'
Skvělá práce Azpilicuety. Na útočné polovině vybojoval téměř ztracený míč a následně získal i faul na svoji osobu. Volný kop pro Blues.
17'
Celek z Premier League začíná plně přebírat otěže tohoto klání a pokouší se navýšit své vedení. V minulých zápasech tohle dělalo Chelsea velké problémy a poztrácela kvůli tomu v lize hodně bodů.
16'
Klidně to mohlo být o dvě branky. Mount skvělým pasem vyslal do šance Barkleyho, který z hranice velkého vápna neprostřelil Longa. Ten předvedl důležitý zákrok.
15'
Po rohovém kopu se ve vápně k míči procpal Alonso, jeho pokus o střelu z otočky nebyl vydařený. Chelsea ale nadále zůstává u míče.
15'
Batshuayi ale zůstává nadále hladový, dostal míč za obranu a okamžitě se natlačil do zakončení. Střela z levé strany byla sražena do boční sítě.
14'
Azpilicueta dneska z pravé strany posílá do vápna velmi dobré centry. Tentokrát přízemním pokusem našel Batshuayie, který ale selhal při zpracování míče.
13'
Marcos Alonso se vydal na útočný výlet, při kterém to ale přehnal s aktivitou a provinil se faulem.
11'
Hull se po inkasované brance znovu začíná otrkávat a pokouší se hrát ofenzivní fotbal. Eaves dostal hezký pas do běhu, nicméně uklouzl a míč mu utekl do zámezí.
10'
Wilks nabral na levé straně dostatek rychlosti k tomu, aby se uvolnil a poslal míč před branku Caballera. Zkušený brankář centrovaný míč podběhl, nicméně nebezpečí toho nebylo.
9'
Pedro z levého křídla nacentroval na zadní tyčku, kam si nabíhal Hudson-Odoi. Jeden z obránců ale včas zareagoval a hlavou zabránil nebezpečí.
8'
Hosté měli nakonec k dispozici i dva rohové kopy, ani po jednom se však k zakončení nedostali. Tahle herní situace není pro Chelsea v letošní sezóně vůbec dobrá.
7'
Chelsea se okamžitě po vstřelené brance znovu natlačila na útočnou polovinu a pokouší se zasadit svému soupeři tvrdý direkt v podobě druhého gólu.
6'
První útočná akce londýnské Chelsea končí úvodním gólem. Azpilicueta z pravé strany našel ve vápně Mounta, jehož střela byla jedním z obránců zablokována. K dorážce se však dostal MICHY BATSHUAYI a se štěstím procpal míč do branky.
5'
Útočný faul a ani po tomto rohu nemusel Caballero zasahovat. Chelsea nicméně nevstoupila do utkání ideálně.
4'
Alonso chyboval při rozehrávce a byla z toho zajímavá šance Hullu, kterou nakonec dokázal vyřešit Zouma. Bude z toho ale další rohový kop.
3'
Tentokrát si Bowen počínal lépe a z levé strany načechral do vápna slušný míč, nicméně Caballero šel ven a míč si stáhl do své moci.
3'
První rohový kop v zápase měli k dispozici domácí, ale nebylo z toho nic vážného. Centr Bowena byl hodně nepřesný a míč vápnem pouze proletěl.
2'
Tomori se dalekonosným pasem pokusil oslovit Batshuayie, ten ale selhal v hlavičkovém souboji.
1'
Dlouhý nákop ze strany Hullu nebyl přesný a míč proletěl až za branku Caballera.
1'
Fotbalisté jsou již na trávníku. Zápas za malou chvíli začne!

Hull City AFC: Long – McKenzie, Burke, Tafazolli, Lichaj – Lopes, Kane – Honeyman, Bowen, Wilks – Eaves
Náhradníci: Ingram – Grosicki, Irvine, Kingsley, Magennis, McLoughlin, Samuelsen

Chelsea FC: Caballero – Azpilicueta, Zouma, Tomori, Alonso – Barkley, Kovačić, Mount – Pedro, Batshuayi, Hudson-Odoi
Náhradníci: Cumming – Willian, Gilmour, Christensen, Lamptey, Maatsen, Emerson

Rozhodčí: Pawson – Hopton, Hudson.
Přeji příjemný sobotní večer. Dneska začalo 4. kolo FA Cupu a jedním ze zápasů je i střetnutí Hullu s londýnskou Chelsea, na které se zaměříme v tomto textovém přenosu. O favoritovi tohoto duelu je jasno, ale v anglickém poháru dochází každoročně k velkým překvapením.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.