FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Southampton : Huddersfield Town - 4. ledna 2020   16:01

Southampton
Southampton
45' Long  • 47' Smallbone  • 87' Vokins
Schofield – Ahearne-Grant, Daly, High, Kachunga, Koroma, Mounie

V dnešním zápase vítězí lepší tým, Southampton si vytvořil hned několik šancí a dvě z nich, po zásluze Smallbona a Vokinse, využil. Hosté si nedokázali vytvořit ustálený tlak, při kterém by mohli ohrozit bránu Gunna. Domácí tedy po právu postupují do dalšího kola FA CUPU.
90+3'
90+2'
Adamsův přetažený centr nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, u míče tedy hosté.
90+1'
Nepříliš povedený centr z pravé strany odvrací domácí obránci.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrac doby.
89'
Domácí drží míč pod kontrolou a s přehledem odolávají hostujícímu presu.
88'
Tvrdým zákrokem si nyní pomohl jeden z hostujících hráčů, rozhodčí okamžitě signalizuje přímý kop pro domácí.
87'
Southampton právě vstřelil branku!
JAKE VOKINS vyslal střelu, která byl ztečována bránicím obráncem, střela nechytatelně zaplavala za záda gólmana.
85'
Ke střele se dostal jeden z domácích hráčů, bránu Colemana ovšem minul o několik metrů.
83'
Domácí drží míč u rohového praporku soupeře, nejradši by tam i zápas dohráli.
82'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází O´Brien, přichází Koroma.
80'
Centr z pravé strany hřiště odklidil pozorný Yoshida do bezpečí, u míče ovšem stále hosté.
79'
Aktuální procento držení míče 68:32
78'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Boufal, přichází Obafemi.
77'
Tentokrát se nedovoleně provinili domácí, rozehrávat tedy bude hostující Huddersfield.
76'
Domácí fotbalisté budou rozehrávat přímý kop na polovině hřiště.
75'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Danso, přichází Soares.
72'
Domácí fotbalisté diktují tempo hry a pomocí ryhclých přihrávek se snaží nepustit hosty ke kontaktu s míčem.
71'
Danso svou nepřesnou přihrávkou ztrací míč, Campell pohotově rozehrál.
70'
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Smallbone, přichází Armstrong.
68'
Bacuna se snaží projít skrz domácího obránce, bohužel pro něj bez úspěchu.
67'
Domácí Gunn si dává s rozehrávkou na čas a rozhodčí mu již signalizuje, ať si pospíší.
66'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Bacuna, přichází Ahearne-Grant.
66'
Long svou přihrávkou na úroveň vápna nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, míč tedy v držení hostí.
65'
Domácí fotbalisté budou vhazovat u levého rohového praporku hostujícího celku.
64'
Po faulu jednoho z hostujících hráčů rozehrávat domácí Southampton a rozhodně nikam nespěchá.
62'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Campell, přichází Mounie.
62'
Gunn si hravě poradil s dotírajícím útočníkem a svým přesným odkopem nachází Adamse.
61'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku.
60'
Boufal nedokázal svou střelu dostatečně umístit, následuje odkop od brány Colemana.
59'
Hosté, i díky skvělému obrannému zákroku Browna, získali míč do své moci.
58'
Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách a snaží se o postupnou kombinaci směrem k bráně Colemana.
56'
Výborně kopnutý rohový kop odvrací jeden z bránicích hráčů do zámezí, u míče ovšem stále domácí fotbalisté.
55'
Domácí fotbalisté budou rozehrávat rohový kop.
54'
Adams se nedokázal dostat skrz stoperskou dvojici Huddersfieldu, míč v držení hostujících hráčů.
53'
Chalobah skvělým obranným zákrokem získal míč pro svůj tým.
52'
Nepřesná průniková přihrávka Boufala znamená odkop od brány Colemana.
51'
Jeden z hostujících hráčů se provinil nedovoleným zákrokem, rozehrávat tedy bude domácí Southampton.
49'
Hosté se rychlou kombinační hrou snaží přejít skrz pozornou obranu soupeře.
48'
Faul Romeua na půli hřiště znamená rozehrávku pro hostující celek.
47'
Po centru z pravé strany hřiště se ke střele dostává WILLIAM SMALLBONE, který pohozovou střelou z voleje posílá domácí do vedení.
46'
V prvním poločase byl rozhodně lepším celkem domácí Southampton, který si vytvořil pár možností ke vstřelení gólu. V samotném závěru prvního poločasu domácí Shane Long překonal gólmana Colemana, gól byl odvolán až dodatečně kvůli ofsajdovému postavení.
45+2'
45'
Sudí nastavuje 2 minuty.
45+1'
Je to tak, sudí pomocí VAR odvolává gól Shanea Longa kvůli ofsajdovému postavení!
45'
Po skvělé týmové akci se k zakončení dostal SHANE LONG, který hravě překonává gólmana soupeře. Nutno dodat, že přihrávce na Longa nejspíše předcházel ofsajd.
44'
Stankovič je již opět na nohou a hra může opět začít.
43'
Jeden z hráčů hostujícího celku se ocitl na trávníku, sudí pozastavuje hru.
42'
Hosté mají k dispozici standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
41'
Žlutou kartu dostává Long (Southampton FC).
40'
Hostující fotbalisté drží míč na svých kopačkách a snaží se projít skrz pozornou obranu domácího celku.
38'
Na centr z rohového kopu si naskočil jeden z domácích hráčů, který svou hlavičkou mířil vysoko nad bránu.
37'
V zápase uvidíme první rohový kop, který bude mít k dispozici domácí celek.
36'
Hra opět pokračuje.
34'
Jeden z hostujících hráčů se ocitl na trávníku, sudí Robinson pozastavuje hru.
33'
Nyní se provinil příliš agresivně v souboji domácí Adams, sudí signalizuje rozehrávku Huddersfieldu.
32'
Hogg se provinil nedovoleně, domácí budou mít opět k dispozici standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
31'
Nepříliš povedený centr byl hravě zblokován hostujícími obránci, míč v držení Colemana.
30'
Domácí budou mít velkou šanci v podobě standartní situace.
29'
Do skvělé příležitosti se dostal Campell, jeho projektil ovšem mířil příliš vysoko nad bránu Gunna.
27'
Adams se dostal k zakončení, jeho pokus po zemi ovšem chytá Coleman, stav utkání se tedy zatím nemění.
26'
Nepříliš povedený centr lapil do svých rukavic gólman Huddersfieldu.
25'
Střela Adamse nijak neohrozila bránu Colemana, následuje odkop od brány.
24'
Tentokrát se do kombinace zapojil i gólman Gunn.
23'
Nadýchaný centr z pravé strany hřiště zneškodnil jeden z obránců Huddersfieldu, míč ovšem stále v držení domácích fotbalistů.
22'
Domácí fotbalisté i nadále diktují tempo zápasu, ale nejsou dostat se do šance.
21'
Simpson se provinil nedovoleným zákrokem na půli hřiště, rozehrávat tedy bude tentokrát domácí celek.
20'
Long se provinil útočným faulem ve vápně soupeře, rozehrávat bude Coleman.
19'
Dlouhé vhazování z pravé strany hřiště se neslo do vápna hostí, kde jej na poslední chvíli odkopl jeden z hráčů hostujícího celku do bezpečí.
17'
Hadergjonaj se nedokázal dostat přes bránící obránce, kteří ho čistým zákrokem zbavili míče.
16'
Tentokrát se provinil nedovoleně Long, rozehrávat tedy budou hosté.
15'
Míč končí v rukavicích Colemana, který okamžitě rozehrává do strany hřiště na Chalobaha.
14'
Fotbalisté Southamptonu budou rozehrávat standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
13'
Danso svým dlouhým vhazováním našel Adamse, který ovšem okamžitě ztratil míč, po dobrém zákroku bránicího hráče.
12'
Další střelecký pokus ze strany domácích končí opět mimo tyče hostující brány, následuje tedy odkop od brány.
11'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci hostujícího družstva.
10'
Coleman svým včasným vyběhnutím vystavil stopku dobré šanci, do které se mohl dostal Adams.
9'
Domácí i nadále drží míč na svých kopačkách, ale zatím nejsou schopní vytvořit si šanci, která by ohrozila bránu Colemana.
8'
Vestergaard skvělým obranným zákrokem získal míč pro svůj tým.
7'
Hosté se i protentokrát ubránili domácímu centru, který vyslal Smallbone z pravé strany hřiště.
6'
Boufal se provinil nedovoleně, rozehrávat tedy bude hostující celek.
5'
Colemanův centr nenašel adresáta na polovině hřiště domácího celku, míč tedy opět u stoperské dvojice Vestergaard-Yoshida.
4'
Střela jednoho z hráčů domácího celku končí daleko od brány Colemana, následuje tedy odkop od brány.
3'
Centr z pravé strany hřiště odvrátila do bezpečí pozorná obrana Huddersfieldu.
2'
Domácí celek kombinuje na své vlastní polovině a snaží se vymyslet první akci, která by ohrozila bránu Colemana.
1'

Southampton FC: Gunn – Danso, Vestergaard, Yoshida, Vokins, Smallbone, Romeu, Ward-Prowse(C), Boufal, Adams, Long
Náhradníci: Lewis – Armstrong, Ings, Obafemi, Slattery, Soares, Stephens

Huddersfield Town: Coleman – Brown, Stankovič, Schindler(C), Simpson, O´Brien, Chalobah, Hogg, Bacuna, Campell, Hadergjonaj
Náhradníci: Schofield – Ahearne-Grant, Daly, High, Kachunga, Koroma, Mounie

Rozhodčí: Robinson T.
HUDDERSFIELD TOWN
Hostující tým, hrající anglickou ligovou soutěž Championship má rozhodně vyšší ambice na umístění v ligové tabulce. Momentálně se nachází na 20. příčce, s náskokem 5 bodů na sestupové příčky.
V posledním ligovém utkání Huddersfield padl se Stoke City (2:5).
SOUTHAMPTON FC
Domácí celek v posledních 4 zápasech zaznamenal 10 bodů se skóre 7:2. Naposledy si vyšlápli na Kohouty z Tottenhamu (1:0). Díky tomuto bodovému obnosu se nachází na 12. příčce ligové tabulky. Nyní je čeká tradiční FA CUP do kterého nastupují jakožto favorité.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Anglický FA CUP má na programu zápasy v rámci 1/32 finále, my budeme společně sledovat souboj mezi Southampton FC a Huddersfield Town
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:01.