Fortuna liga Slovensko - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dunajská Streda : Trenčín - 9. listopadu 2019   17:00

Dunajská Streda
3' K. Vida  • 57' Kalmár  • 78' M. Vida
3:1
(1:1)
Trenčín
Trenčín
16' Koolwijk
Jedlička – Rodolfo, Kružliak, Beskorovajnyj, Davis – Ronan, Oravec (90+4. Veselovský) – K. Vida (65. Koštrna), Fábry (70. M. Vida), Divković – Kalmár (C).
Száraz – M. Vida, Šimčák, Ramírez, Veselovský, Koštrna, Čmelík.
Ziempa P
MOL Aréna (Dunajská Streda)
Trenčín
Chudý – Ligeon, Kleščík (C), Skovajsa, Keston – Koolwijk – Zubairu, Roguljić (74. El Mahdioui) – Bukari, Čataković (70. Comvalius), van Kessel (83. Depetris).
Kukučka – Comvalius, Corryn, Slávik, Laczkó, El Mahdioui, Depetris.

V dnešním bojovném zápase jsme viděli velice aktiví domácí celek, který dokázal i v druhém poločase vstřelit dva góly a nepustil impotentní Trenčín do jakékoliv šance, která by mohla ohrozit brankáře Jedličku.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Matej Oravec, přichází Dominik Veselovský.
90+4'
Ofsajd Depetrise znamená rozehrávka domácího gólmana Jedličky.
90+3'
Comvaliusův nepovedený centr odvrátila pozorná obrana domácích.
90+2'
Hostující celek drží míč na svých kopačkách a snaží se rychle dostat do vápna soupeře.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.
90'
Rohový kop pro hostující celek v samotném závěru.
88'
Hostující celek bude rozehrávat standartní situaci ze středu hřiště.
86'
Z rohového kopu se prosadil jeden z domácích hráčů, jeho hlavička ale míří vysoko nad Jedličkovu bránu, následuje odkop od brány.
85'
Rohový kop pro hostující tým.
85'
Bukari, který hraje velmi dobrý zápas, se snažil o rychlý kontr na stranu hřiště, jeho pokus byl ovšem velmi nepřesný.
84'
Koštrna vhazuje přesně ve středu hřiště.
83'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Gino van Kessel, přichází David Depetris.
82'
Centrovaný míč byl bez problému odvrácen domácí obranou, míč v držení hostů.
81'
Standartní situace pro hostující celek v blízkosti rohového praporku soupeře.
80'
Hromadná srážka na hrací ploše, hra je pozastavena.
78'
Dunajská Streda dala gól! Parádní technická rána MATEA VIDA, který posílá svůj tým do dvougólového vedení.
76'
Comvalius nedokázal zpracovat již několikerou přihrávku, která na něj za velmi krátkou dobu byla mířena.
75'
Zbytečný faul jednoho z hostujících hráčů znamená standartku pro domácí.
74'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ante Roguljić, přichází Aschraf El Mahdioui.
72'
Útočný faul jednoho z domácích hráčů, následuje rozehrávka Trenčína.
71'
Domácí rozhodně s rozehrávkou nespěchají, drží míč na svých kopačkách a pomocí dlouhých nahrávek si posílá balón ze strany na stranu.
70'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Andrej Fábry, přichází Máté Vida.
70'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází Ivenzo Comvalius.
68'
Faul jednoho z hostující hráčů znamená standartní situaci pro domácí celek.
66'
Blackman vystřelil, ale jeho pokus míří přímo doprostřed brány na pozorného Chudého.
65'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Kristopher Vida, přichází Kristián Koštrna.
64'
Ošetření jednoho z hráčl domácích, hra je pozastavena.
62'
Gino van Kessel zpomalil akci Trenčína, následuje vhazování blízko rohového praporku.
61'
Ofsajd zastavil akci domácích, následuje rozehrávka hostující stoperské dvojice.
60'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se nalézt skulinku v obranné formaci soupeře.
58'
Ošetření brankáře Chudého na hrací ploše, hra je pozastavena.
57'
Dunajská Streda dala gól! Ve vápně se nejrychleji zoorientoval kapitán týmu ZSOLT KALMAR, který akrobatickým způsobem posílá svůj tým znovu do vedení.
56'
Standartní situace ze slibné vzdálenosti pro domácí celek po faulu Kleščíka.
55'
Zubairu převedl skvělou individuální akci, když obehrál tři hráče domácího celku.
53'
Fábryho střela byla zblokovaná na rohový kop.
52'
Zvednutý praporek sudího zastavil ve velké akci Čatakovice.
51'
Standartní situaci po faulu Ronana bude zahrávat Zubairu.
50'
Divkovicovu přihrávku nedokázal Kalmár ukočírovat, míč v držení hráčů Trenčína.
49'
Výborný obranný zákrok jednoho z domácích hráčů vystavil stopku rozvíjející se akci hostujícího křídla.
48'
Kalmarův zblokovaný pokus míří mimo bránu, následuje rohový kop.
46'
V prvním poločase jsme viděli velice aktivní domácí celek, který hned ve třetí minutě díky trefě Vidy se dostal do vedení. V průběhu druhého poločasu se Trenčín zvedal, a díky gólu Koolwijka dokázal srovnat stav utkání.
45+1'
45+1'
Domácí drží míč na svých kopačkách a rozhodně nikam nespěchají.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Faul Bukariho na Oravce ve středu hřiště, následuje další standartka pro domácí Dunajskou Stredu.
44'
Střela ze standartky končí pouze ve zdi hostujícího celku.
44'
Zajímává standartní situace z palebné pozice pro domácí celek.
43'
Žlutou kartu dostává Lukáš Skovajsa (AS Trenčín).
42'
Zbytečný faul Catakovice, standartní situaci budou mít na starost domácí fotbalisté.
39'
Žlutou kartu dostává Cesar Blackman (FK DAC Dunajská Streda).
38'
Bukari se ocitl v ofsajdu, následuje rozehrávka Jedličky.
37'
Ligeon bude vhazovat blízko soupeřovy branky.
36'
Bukari nedokázal projít přes obranu soupeře, následuje rohový kop.
35'
Divkovic nedokázal přejít přes, dobře bránicího, Kleščíka. Míč v držení hostujícího celku.
34'
Rohový kop pro Trenčín.
33'
Hosté drží míč na svých kopačkách a hledají skulinku v obrannéém bloku domácích.
32'
Další povedená střela jednoho z domácích hráčů mířila o pár metrů mimo gólmanskou svatyni soupeře.
31'
Akci hostí vystavil stopku zvednutý praporek sudího.
30'
Divkovicova hlavička mířila vysoko nad bránu soupeře.
29'
Faul Roguljica na půli hřiště znamená pozastavení akce domácích, následuje standartní situace.
28'
Střela Blackmana míří vysoko nad bránu Chudého brány.
27'
Ligeonovo přenesení na Bukariho nepřineslo šanci pro tohoto mladého hráče.
25'
Nebezpečná hlavička jednoho z domácích hráčů končí nedaleko levé tyče, velká šance domácích.
24'
Divkovic nedokázal zpracovat míč, následuje rozehrávka hostujícího celku.
23'
Žlutou kartu dostává (FK DAC Dunajská Streda).
22'
Bukariho povedenou střelu odvrátil pohotovým zákrokem Jedlička.
21'
Dva rohové kopy, oba dva mířené na přední tyč, oba dva odvrátil kapitán domácích Kalmár.
20'
Hostující celek bude zahrávat rohový kop.
19'
Pozorný rozhodčí Ziempa píská hraní rukou van Kesselovi.
18'
Bukari převedl další parádičku ve středu hřiště, když si obhodil Ronana.
17'
Rohový kop pro hostující celek, který se v posledních minutách snaží být aktivní.
16'
Trenčín právě vstřelil branku!
Po parádním centru Gina van Kessela se dostal ke střele RYAN KOOLWIJK a z bezprostřední blízkosti dostal míč za záda bezmocného Jedličky.
15'
Domácí již opět u míče, Kalmár se snažil vymyslet další nebezpečnou příležitost, ale selhal.
14'
Kalmár nedokázal prostrčit míč skrz, dobře postaveného, obránce, míč v držení hráčů Trenčína.
12'
Hostující celek pomocí rychlých přihrávek kombinuje na své vlastní polovině a hledá skulinku v obranném bloku domácích.
10'
Divkovic svou nepovedenou střelou trefil pouze vlastního hráče, následuje odkop od brány Jedličky.
9'
Zubairu nám předvádí skvělou techniku, když svou přihrávkou našel Bukariho, který ve velké šanci selhal.
8'
Velký tlak Dunajské Stredy znamená třetí rohový kop za krátkou dobu.
7'
Útočný faul Vidy, následuje rozehrávka Chudého.
7'
Vynikající obranný zákrok jednoho z hostující hráčů znamená další rohový kop pro domácí tým.
6'
Rohový kop si vyzkouší také domácí celek.
5'
Nepřesný centr jednoho z hostujících hráčů znamená jediné – odkop od brány Jedličky.
4'
První rohový kop v dnešním utkání obstará hostující celek.
3'
Dunajská Streda dala gól! Parádní trefa KRYŠTOFA VIDY, který centrovaný míč zpracoval hrudí a posléze z voleje propálil Chudého.
2'
Bukari nedokázal odcentrovat do vápna soupeře.
1'

FK DAC Dunajská Streda: Jedličla – Beskorovainyi, Blackman, Davis, Divkovic, Fabry, Kalmar(C), Kružliak, Oravec, Ronan, Vida
Náhradníci: Čmelík, Koštrna, Ramirez, Simcak, Szaraz, Veselovsky, Vida

AS Trenčín: Chudy – Bukari, Catakovic, Julien, Kleščík(C), Koolwijk, Ligeon, Roguljic, Skovajsa, van Kessel, Zubairu
Náhradníci: Comvalius, Corryn, Depetris, El Mahdioui, Kukucka, Laczko, Slavik

Rozhodčí: Ziempa P.
TRENČÍN
Trenčín rozhodně bude chtít navázat na minulé kolo, když si senzačně na domácím hřišti poradil s Žilinou (3:0). V tomto zápase se blýskl Gino van Kessel, který díky dvěma přesným přihrávkám získal ocenění "Hráč zápasu".
FK DAC DUNAJSKÁ STREDA
Domácí celek rozhodně vstupuje do tohohle zápasu jakožto favorit, naposledy na domácí půdě Dunajská Streda prohrála před měsícem a půl s Rožumberkom (0:1), od té doby uběhly již další čtyři domácí zápasy, ze kterých si odnesla 10 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.