Fortuna liga Slovensko - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Dunajská Streda - 22. února 2020   14:00

Ružomberok
Ružomberok
0:0
(0:0)
Dunajská Streda
Ružomberok
Macík – Čurma, Mrva, Twardzik (C) – Kojnok, Kostadinov, Zsigmund, Takáč, Kmeť (58. Bobček) – Gerec, Almási (73. Regáli).
Krajčirík – Regáli, Bobček, Novotný, Jedinák, Múdry, Holub.
Očenáš – Ádám, Perát
Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok
1.329 diváků
Száraz – Kružliak (C) (65. Kalmár), Šimić, Beskorovajnyj – Rodolfo, Schafer, M. Vida, Davis – Fábry (74. Čmelík) – Ramírez, Divković.
Jedlička – Lalatovič, A. Balić, K. Vida, Kalmár, Phillips, Čmelík.

Ode mne to je již z tohoto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního dne a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 20:19.
Máme tu konec dnešního utkání, které nám nakonec žádnou branku nepřineslo i když jsme viděli množství šancí na obou stranách. Oba týmy si tedy do tabulky připisují o jednom bodu.
90+3'
90+3'
Takáčův pokus vyráží brankář na roh.
90+2'
Přímý volný kop pro Dunajskou Stredu.
90+1'
Čmelík se ocitl sám před Macíkem, ten ho nakonec o míč připravil.
90'
Bobček vystřelil, jeho pokus blokuje obránce.
89'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává András Schafer (FK DAC Dunajská Streda).
89'
Na druhé straně odvrací domácí tým míč pryč z vápna.
88'
Regáli šel sám na branku, ale čárový rozhodčí signalizuje ofsajd.
86'
Bobček se snažil vystřelil z hranice vápna, do jeho rány se u vložil Šimič.
85'
Žlutou kartu dostává Danylo Beskorovajnyj (FK DAC Dunajská Streda).
83'
Rodolfo posílal z pravé strany do vápna, Gerec míč odvrátil pryč.
82'
Rohový kop pro DAC.
79'
Regáliho střela z hranice vápna byla zablokovaná. Regáli se dožaduje odpískání ruky, hra však pokračuje dál.
79'
Rohový kop pro hostující branku nic vážného nepřinesl.
78'
Rohový kop Ružomberok.
77'
Žlutou kartu dostává András Schafer (FK DAC Dunajská Streda).
77'
Kalmár se dostával do dobré pozice, ale nakonec ho domácí obrana obrala o míč.
74'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Andrej Fábry, přichází Lukáš Čmelík.
73'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Ladislav Almási, přichází Martin Regáli.
73'
Čurma odkopával nebezpečnou přihrávku hostů a trefil tyč vlastní branky.
72'
Centr Kostadinova posílá obrana do bezpečí.
70'
Rohový kop pro Ružomberok.
70'
Na druhé stranš vyráží Macík tvrdou střelu Schäfera.
69'
Zsigmund vystřelil z vápna, jeho zakončení chytá Száraz.
Dnešní utkání sleduje 1.329 diváků.
67'
Žlutou kartu dostává Matej Čurma (MFK Ružomberok).
65'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Dominik Kružliak, přichází Zsolt Kalmár.
63'
Po souboji ve vápně hostů potřebuje Šimič ošetření.
61'
Bobček našel na hranici vápna Kostadinova, jeho střelu zastavil před brankou obránce. Domácí aktivita poté pokračovala a následovalo několik dalších zablokovaných střel.
60'
Gerec našel ve vápně Bobčeka, ovšem ten si pomohl nedovoleně a je mu pískán faul.
59'
Žlutou kartu dostává Erick Davis (FK DAC Dunajská Streda).
58'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Matúš Kmeť, přichází Tomáš Bobček.
57'
Domácí jsou natlačeni u hostujícího vápna, ke střele ani ohrožení branky to zatím nevede.
55'
Takáč dostal při souboji míčem do hlavy a rozhodčí ihned hru přerušuje.
51'
Hosté posílali do vápna nebezpečný centr z levé strany, ten odhlavičkoval do bezpečí jeden z domácích obránců.
48'
Oba hráči jsou již po ošetření a mohou pokračovat.
47'
Přímý volný kop pro Ružomberok. Takáč nacentroval pouze do rukavic Száraze. Při výskoku se hlavami srazili Almási s Gercem.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:00.
Po první poločase máme stav bezbrankový 0:0. Na obou stranách jsme byli svědky velkých šancí, ale oba brankáři zatím drží nulu. Mělo málo více ze hry měli domácí borci.
45'
45'
Almási se dostal k hlavičce ve velkém vápně, zakončení mířilo kousek nad.
42'
Nepřesný nákop na Almásiho přisuzuje míč na hostující kopačky.
41'
Po nešetrném zákroku na polovině zůstává ležet Gerec. Po krátkém přerušení se domácí útočník zvedá a pokračuje ve hře.
40'
Po rohovém kopu následoval menší závar před brankou, následně se hosté osvobozují odkopem do bezpečí.
39'
37'
Kmeť vhazováním našel Zsimunda, který si vylepšil střeleckou pozici a vypálil. Míč na dvakrát musí krotit Száraz.
36'
Domácí útok zastavuje hvizd hlavního rozhodčího, protože arbitr viděl útočný faul.
32'
Žlutou kartu dostává Eric Ramírez (FK DAC Dunajská Streda).
32'
Žlutou kartu dostává Matúš Macík (MFK Ružomberok).
30'
Střelecký pokus domácích zablokovala hostující obrana na rohový kop. Z následného rohu nic vážného pro Száraze nevzešlo.
28'
Almási vybojoval faul na půlce. U míče zůstávají domácí.
26'
Kmeť hledal centrem z levé strany ve vápně Almásiho, míč proletěl těsně nad hlavou domácího útočníka.
25'
Davisova střela skončila v rukavicích Macíka.
24'
Takáč našel centrem z rohu spoluhráče, ten ovšem trefil clonícího spoluhráče.
23'
Takáčův centr odvrátila obrana pouze na rohový kop.
21'
Do této chvíle jsme viděli po jedné velké šanci na obou stranách. Hraje se nám mezi vápny bez větších šancí na obou stranách. Domácí fanoušci ženou svůj tým k vedoucí brance.
17'
Kostadinov našel přesnou přihrávkou Twardzika a ten bez váhání vystřelil z dálky, jeho prudký pokus zastavuje břevno.
14'
Po optickém tlaku domácích se hostům podařil rychlý protiútok a Ramirez se řítil sám na Macíka, hostující útočník však vystřelil těsně vedle branky.
12'
Na druhé straně se pokoušeli hosté o to samé, ale také oni ztroskotali na nepřesné přihrávce.
10'
Kmeť se snažil na levé straně uvolnit Takáče, přihrávka byla příliš prudká.
7'
Gerec našel přihrávku ve vápně Almásiho, jeho zakončení šlo těsně vedle.
4'
Oba týmy se střídají na míči a hraje se nám povětšinou na polovině hřiště. Fanouškovské kotle obou týmů dávají o sobě pořádně vědět.
2'
První útok zápasu si připsali domácí, ale přihrávku na Almásiho do vápna si hostující obrana pohlídala.
1'
Domácí dnes nastoupí v oranžovo-černých a hosté v žluto-modrých dresech.

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Mrva, Twardzik (C) – Kojnok, Kostadinov, Zsigmund, Takáč, Kmeť – Gerec, Almási.
Náhradníci: Krajčirík – Regáli, Bobček, Novotný, Jedinák, Múdry, Holub.

FK DAC Dunajská Streda: Száraz – Kružliak (C), Šimić, Beskorovajnyj – Rodolfo, Schafer, M. Vida, Davis – Fábry – Ramírez, Divković.
Náhradníci: Jedlička – Lalatovič, A. Balić, K. Vida, Kalmár, Phillips, Čmelík.

Rozhodčí: Očenáš – Ádám, Perát.
Vzájemné zápasy (liga)

2019 Dun. Streda – Ružomberok 0:1
2019 Ružomberok – Dun. Streda 1:0
2019 Dun. Streda – Ružomberok 1:1

DAC se po 19 kolech nachází na 3. místě z 12. Dunajská Streda má bilanci 11-3-5 při skóre 29:22. Nejlepším střelcem týmu je maďarský útočník Kristopher Vida se 7 brankami. Na venkovních trávnících si DAC Dunajská Streda připsala z 9 zápasů bilanci 5-0-4 při skóre 11:15.

Poslední výsledky

Dun. Streda – Senica 0:0
Ružomberok

MFK se po 19 kolech nachází na 4. místě z 12. Ružomberok si zatím připsal bilanci 6-8-5 při skóre 24:25. Nejlepším střelcem týmu je český záložník Filip Twardzik se 6 brankami. Na domácím hřišti si Ružomberok připsal z 9 zápasů bilanci 1-5-3 při skóre 9:11.

Sereď – Ružomberok 2:2
Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze šlágru 20. kola Slovenské Fortuna Ligy mezi MFK Ružomberok vs. FK DAC Dunajská Streda. Výkop je stanoven na 14:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.