Fortuna liga Slovensko - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Senica - 23. listopadu 2019   15:00

Ružomberok
Ružomberok
63' Qose  • 84' Twardzik
2:2
(0:2)
Senica
Senica
21' Akinyoola   • 40' Castaňeda
Ružomberok
Macík – Kojnok (70. Gerec), Čurma, Maslo (C), Twardzik, Mojžiš – Kostadinov, Zsigmund, Takáč (58. Qose) – Regáli, Bobček.
Krajčirík – Kmeť, Mrva, Qose, Madleňák, Gerec, Jedinák.
Dohál – Pozor, Hrmo
Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok
987 diváků
Senica
Vorel – Didiba, Dias (C), Krč (69. de Assis) – Addo, Klapan, Cvek, Yenne – Baumgartner (90. Totka) – Castaňeda (81. Eneji), Akinyoola.
Taborda – Eneji, de Assis, Totka, Meliš.

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek soboty a zase někdy na počtenou.
Je dobojováno. Domácí nakonec ve druhém poločase vsítili dva góly a vyrovnali. Nakonec tak zapsali cenný bod, ač o s nimi po prvním poločase nevypadalo vůbec dobře. Oba celky se tak o body rozdělily.
90+4'
90+3'
Po rohovém kopu se mohl prosadit u vzdálenější tyče hostující Didiba, ovšem jen těsně minul míč a ke střele se nedostal.
90+1'
Pokus Regáliho končí v náruči Vorla a následovat tak bude další odkop od jeho branky.
90'
Nastavovat se budou ještě čtyři minuty navíc.
90'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Denis Baumgartner, přichází Marko Totka.
88'
Centr do velkého vápna hostů nenašel adresáta. Domácí se tak nedostali k žádné střele a následuje odkop od Vorlovy branky.
87'
Ján Maslo po rohovém kopu poslal míč hlavu nad břevno hostující svatyně.
86'
Žlutou kartu dostává Joss Didiba (FK Senica).
86'
Nyní domácí zahrají rohový kop a pokusí se z této standardní situace o strhnutí vedení na svou stranu.
84'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Vorel (FK Senica).
84'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Na značku pokutového kopu si míč postavil FILIP TWARDZIK. Mířil sice na stejnou stranu, kam šel brankář Vorel, ale dokázal ho překonat střelou do horní části jeho branky. Je vyrovnáno.
82'
Penalta pro Ružomberok!
81'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Frank Castaňeda, přichází Peter Moses Eneji.
80'
Kostadinov hledal přihrávkou Tomáše Bobčeka. Ten dobře míč nezpracoval a ke střele před Vorlem se tak nedostal.
78'
Žlutou kartu dostává Matej Čurma (MFK Ružomberok).
77'
Ružomberok zahrával volný přímý kop, ale po této standardní situaci domácí hráči branku soupeře příliš neohrozili.
75'
Mojžiš si poradil s dvojicí obránců a následně pak centroval míč do pokutového území, ale jeho spoluhráči se proti pevné obraně neprosadili.
73'
Po rohovém kopu domácích se k hlavičce dostal Alexander Mojžiš, míč poslal ke vzdálenější tyči a tam ho chtěl do branky usměrnit Kristi Qose, ale zblízka poslal míč jen nad břevno!
72'
Po šanci hostů skončil míč na rohovém kopu a po něm pak míč dostali do bezpečí domácí hráči.
70'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Lukáš Kojnok, přichází Štefan Gerec.
69'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Jakub Krč, přichází Gustavo Cascardo de Assis.
68'
Marek Zsigmund po centru Mojžiše napřáhl ke střele, ale trefil pouze obránce před ním. Není tak opět vyrovnáno.
66'
Dlouhý centr domácích hráčů končí na brankáři Vorlovi, jenž zapisuje další přesný zákrok.
63'
Domácí se dostávají svému soupeři na dostřel jediné branky. Míč si připravil na hranici velkého vápna KRISTI QOSE a jeho rána se zastavila až za Vorlovými zády – 1:2. Asistence: Tomáš Bobček.
61'
Samson Akinyoola napřáhl ke střele na hranici šestnáctky a po své střele branku Macíka míjí.
59'
Macík zakročil proti střele hostů, následně pak střílel Edmund Addo, ale bylo to hodně nepřesné.
58'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dalibor Takáč, přichází Kristi Qose.
58'
Ružomberok zahrával volný přímý kop, po něm šly na branku hostů dvě střely, ale obě obrana Senice zablokovala.
55'
Znovu se nedostali domácí hráči do zakončení před brankou soupeře. Hosté tak stále drží náskok o dva góly.
52'
Tihomir Kostadinov vyslal zajímavý centr do pokutového území, ale u bližší tyče nedokázal včas zareagovat spoluhráč a zakončení se tak nekonalo.
50'
Tenton Yenne se dostal do střely a branku jen těsně minul. Ovšem, i kdyby ji trefil, neplatila by. Hostující hráč byl totiž v ofsajdové pasti.
49'
Žlutou kartu dostává Tenton Yenne (FK Senica).
48'
Frank Castaňeda se dostával do další střelecké pozice, avšak jeho úmysl včas zmařil domácí brankář Matúš Macík.
46'
První poločas je minulostí. V něm se postupně do dvoubrankového náskoku dostali hosté a uvidíme, zda se domácím povede ve druhé části hry se zápasem ještě něco udělat. Druhý poločas začne přibližně v 16:00.
45'
45'
Po další akci domácích získal míč Vorel a hned na to ho odkopl od své branky.
43'
Žlutou kartu dostává Samson Akinyoola (FK Senica).
43'
Tihomir Kostadinov centroval míč před hostující svatyni, ale obrana hostů dokázala zakročit. Domácí se tak znovu nedostali do zakončení.
42'
Hosté se dostali do další hodně slibné střelecké pozice, ale nebezpečí před svou brankou uhasil Matúš Macík.
40'
Senica právě vstřelila branku!
Tenton Yenne vyslal před domácí branku nadýchaný centr, který poté mezi tři tyče usměrnil FRANK CASTAŇEDA – 0:2. Senica tak má už dvoubrankový náskok. Asistence: Tenton Yenne.
37'
Po nepřesné střele domácích hráčů se na druhé straně do akce dostali hosté, ale i oni si počínali nepřesně. A navíc se dopustili faulu. Míč pro Ružomberok.
35'
Po této standardní situaci vytasil parádní zákrok Macík, když míč letěl do rohu jeho branky. A je z toho další rohový kop pro Senicu.
34'
Samson Akinyoola se protlačil před branku domácích, zakončil a jeho pokus odvrátil jeden z domácích hráčů na rohový kop!
32'
Žlutou kartu dostává Tihomir Kostadinov (MFK Ružomberok).
31'
Domácí hráči zatlačili hosty, ale jejich střely byly zablokované a následně pak Martin Regáli vyslal tvrdou ránu, která míjí břevno senické branky.
30'
Filip Twardzik z hranice velkého vápna vyslal nebezpečnou střelu, ale brankář Vojtěch Vorel celou situaci jistil dobrým zákrokem.
27'
Poté měli další volný přímý kop domácí hráči, ale Tihomir Kostadinov poslal balon mimo tři tyče. Jeho pokus totiž pokryl Vorel.
25'
Hosté získali míč po faulu na Franka Castaňedu a už se derou před domácí branku.
23'
Tihomir Kostadinov se pokusil dostat se do hostujícího velkého vápna, ale to se mu nepovedlo. Vše si pohlídala obrana Senice.
21'
Hosté sehráli na polovině domácích velmi pěknou kombinaci, po které se prosadil SAMSON AKINYOOLA. Ten tak posílá Senicu do vedení. Asistence: Tenton Yenne.
20'
Ján Maslo těsně minul letící míč, poté se Martin Regáli snažil míč poslat před bránu, ale Vojtěch Vorel neměl problém dostat míč k sobě.
20'
Po dalším faulu hostů následuje volný přímý kop pro domácí Ružomberok.
18'
Macík zlikvidoval další centrovaný míč a ten má opět ve své moci.
17'
Hosté se nyní dostali dopředu, ale jejich kombinace byla nepřesná. Míč má Macík a bude ho odkopávat od své branky.
15'
Bobček se dostal do velkého vápna, ale míč napálil do nabíhajícího obránce, od kterého se míč odrazil na rohový kop.
13'
Takáč z volného přímého kopu centroval balon před branku hostů, ale do bezpečí ho odvrátil Frank Castaňeda.
11'
Hosté poslali příliš dlouhý centr směrem k domácí brance a míč tak získal opět domácí brankář Macík.
9'
Další velká šance Senice. Frank Castaňeda se ocitl tváří v tvář Macíkovi, ale poté svou střelu poslal přímo na něho. Macík tak po velké šanci hostů bude míč odkopávat ven.
7'
Do šance na druhé straně se dostal Martin Regáli, který akci vyšperkoval přihrávkou na Takáče, ten ale skrz obranu soupeře minul hostující bránu.
5'
Samson Akinyoola vystřelil z hranice velkého vápna, Macík míč vyrazil. Ten se dostal k Yennemu a jeho centr poté už Macík dostal do své moci.
5'
Martin Regáli svou střelou jen těsně minul branku Senice.
4'
Frank Castaňeda se snažil probít před branku Ružomberoku, avšak Macík vše jistil a dostal míč do své moci. Následuje odkop od jeho branky.
3'
Dalibor Takáč nacentroval míč před branku soupeře, ale hlavou ho pryč odvrátil jeden z hostujících obránců.
3'
Po faulu hostů na Tomáše Bobčeka bude domácí tým zahrávat volný přímý kop.
2'
Domácí odvrátili centr Tentona Yenneno, jenž posílal míč do velkého vápna.
1'
Před utkáním bude uctěna minutou ticha památka zesnulým obětem tragické dopravní nehody autobusu, která se stala minulý týden u Nitry.

MFK Ružomberok: Macík – Kojnok, Čurma, Maslo (C), Twardzik, Mojžiš – Kostadinov, Zsigmund, Takáč – Regáli, Bobček.
Náhradníci: Krajčirík – Kmeť, Mrva, Qose, Madleňák, Gerec, Jedinák.

FK Senica: Vorel – Didiba, Dias (C), Krč – Addo, Klapan, Cvek, Yenne – Baumgartner – Castaňeda, Akinyoola.
Náhradníci: Taborda – Eneji, de Assis, Totka, Meliš.

Rozhodčí: Dohál – Pozor, Hrmo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.