Fortuna liga Slovensko - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  ŠKF Sereď : Dunajská Streda - 4. srpna 2019   19:00

ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
69' Ventúra  • 74' Hučko  • 76' Špehar
3:1
(0:0)
Dunajská Streda
84' Kalmár
ŠKF Sereď
Iliev – Sus, Ba, Michalík (C), Hučko – Lukáčik, Ventúra – Nascimento (63. Jureškin), Matheus (30. Pankarićan), Iván – Špehar (89. Adekuoroye).
Penksa – Jureškin, Pankarićan, Tureček, Adekuoroye, Morong, Slaninka.
Prešinský
FS Spartak Myjava
658 diváků
Jedlička – Koštrna, Oravec, Kružliak, Davis (51. Rodolfo) – Vida – K. Vida, Ronan (75. Švec), Kalmár (C), Divković – Abdulrahman (59. Čmelík).
Száraz – Beskorovajnyj, Čmelík, Veselovský, Rodolfo, Bednár, Švec.

Ode mne to je již pro dnešní utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu a u dalších textových přenosů na počtenou.
Výhra Sereďe nad Dunajskou Stredou můžeme označit za překvapení. Všechno důležité se udělalo ve druhém poločase. Sereď po brankách Ventúry z pokutového kopu, Hučka a Špehara se dostala do trojbrankového vedení. Jedinou branku hostů dal z pokutového kopu Kalmár.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:11.
90+2'
90+2'
Ventúra to zkusil přímo, Jedlička vytěsnil míč nad břevno.
90+2'
Jureškin padá na hranici vápna a bude z toho zajímavá standartní situace pro domácí.
90+1'
Čmelíkův centr do vápna stahuje ze vduchu Iliev.
90'
Žlutou kartu dostává Jakub Švec (FK DAC Dunajská Streda).
89'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Dino Špehar, přichází Bankole Adekuoroye.
88'
Sereď zatím výborně brání dvojbrankové vedení a nepouští DAC do tlaku.
86'
K.Vida zahrál roh na zadní tyč, kde Kalmár hlavičkoval jen do hráče před sebou.
85'
Hosté chytli "slinu" a vypadá to na závěrečný drtivý tlak.
84'
Dunajská Streda dala gól! ZSOLT KALMÁR poslal míč k levé tyči.
83'
Jureškin zahrál rukou v pokutovém území a bude z toho penalta.
83'
DAC se snaží o snížení, Sereď výborně brání.
Dnešní utkání sleduje 658 diváků.
81'
Žlutou kartu dostává Cesar Rodolfo (FK DAC Dunajská Streda).
79'
Koštrna posílal centr do vápna, Iliev vyrazil míč do bezpečí, ale přitom zboural Ivána, který zůstává ležet na trávníku.
76'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Pankaričan vystřelil z levé strany, Jedlička vyrazil míč před sebe, kde Kružliak nestihl míč odkopnout a DINO ŠPEHAR pohodlně uklidil míč do sítě.
75'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Connor Ronan, přichází Jakub Švec.
74'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Iván zahrál rohový kop na zadní tyč, kde se ze vzduchu prosadil TOMÁŠ HUČKO.
72'
Špehar poslal přihrávku na Lukáčika, jeho zakončení skončilo nad brankou.
70'
Iliev poslal míč na Ivána, ten poslal míč do vápna, Kružliak odvrátil míč na rohový kop.
69'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! DENIS VENTÚRA poslal míč po zemi k pravé tyči.
68'
Jedlička šel do souboje s Špeharem, ten byl ve velkém úhlu. Rozhodčí ukazuje na bílý bod.
66'
Divkovič padá v rohu pokutového území. Pokutový kop z toho opět nebude.
65'
Blackman nabral rychlost a byl zastavený nedovoleně. Míč zůstává hostům.
63'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Cleber Silva Nascimento, přichází Roko Jureškin.
63'
Žlutou kartu dostává Cleber Silva Nascimento (ŠKF iClinic Sereď).
61'
Žlutou kartu dostává Kristopher Vida (FK DAC Dunajská Streda).
60'
Nascimento našel přihrávkou Lukáčika, jeho střela byla nepřesná.
59'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Taiwo Abdulrahman, přichází Lukáš Čmelík.
57'
Sus to nezahrál vůbec šikovně, DAC vhazuje na útočné polovině.
56'
K. Vida přiťuknul míč na Taiwa, ten se však střetl s Ilievem a je z toho útočný faul.
55'
Ronan našel na straně Rodolfa, který však nedokázal odcentrovat.
54'
Koštrna to vyzkoušel z dálky, jeho přízemní střela Ilieva nepřekvapila.
53'
Útok DACu po pravé straně neskončil úspěchem.
52'
Davisovi dnes utkání vůbec nepovedlo a proto ho trenér raději vystřídal.
51'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Erick Davis, přichází Cesar Rodolfo.
50'
Hučko vysunul Ivána, kter narazil na Koštrnu, byl to tvrdý zákrok, ale faul to není.
49'
Iván se dral do rychlého protiútoku, Koštrna ho o míč připravil.
47'
Nascimento poslal přízemní centr pouze na Kružliaka, který míč vrátil zpět Nascimentovi, ten to poté zkusil lobem, ale žádný ze spoluhráčů se k míči nedostal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
V prvním poločase jsmě branku neviděli. Oba týmy si vypracovali nějaké šance, ale žádná nebyla proměněná.
45+2'
45+1'
Po rohu hlavičkoval Kružliak jen těsně nad branku.
45'
Abdulrahman spadl v pokutovém území po souboji s Ba, penalta z toho rozhodně být nemůže.
44'
Oravec se s míčem trochu zamotal, nakonec však DAC na míči zůstává.
42'
Žlutou kartu dostává Tomáš Hučko (ŠKF iClinic Sereď).
40'
Davis poslal k zemi v pokutovém území Nascimenta, ale pokutový kop z toho nebude. Rozhodčí ukazuje domácímu fotbalistovi, aby nesimuloval.
39'
Kalmárova střela byla zablokovaná ke Koštrnovi, ale jeho centr odvrátil Hučko.
38'
Žlutou kartu dostává Erick Davis (FK DAC Dunajská Streda).
38'
K. Vida poslal centr do vápna, k ohrožení Ilieva nedošlo.
37'
M. Vida vybojoval rohový kop pro DAC.
36'
Domácí jsou s končícím poločasem aktivnějším družstvem.
35'
Ba poslal přihrávku na Špehara, ten ještě posílal křižnou přihrávku na Pankaričana, ten na míč o kousek nedosáhl.
33'
Iván poslal přihrávku do vána, kde se Kružliak s Jedličkou příliš nedohodli, to málem využil Pankaričan, který málem otevřel skóre dnešního utkání.
32'
Davisův centr byl odvrácen Michalíkem do bezpečí.
30'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Do Amaral Olavo Matheus, přichází Filip Pankarićan.
30'
Hučko poslal míč na Ivána, který nacentroval přímo na hlavu Oravce.
28'
Kalmár vybojoval míč na středu hřiště, ale zase o ní rychle přišel díky výbornému presinku domácích.
26'
Ventúra přešel přes Davise, ale na Kružliaka již nevyzrál. Matheus zůstává ležet na tránvíku a vypadá to, že bude muset Sereď poprvé v zápase střídat.
25'
Michalík z otočky vystřelil hodně vedle. Rozehrávat může Jedlička.
23'
Matheus příliš dlouho váhal s přihrávkou na Suse, škoda pro domácí, kteří by jinak přečíslili DAC.
22'
Centr Kalmára obrana domácích odvrátila.
20'
Sereď se snaží něco vymyslet, ale zatm je to strašně daleko od branky Jedličky.
17'
Koštrna posílal střílenou přihrávku do vápna, K Vida se k míči nedostal, má jí Iliev, který v poklidu rozehrál.
15'
Divkovič hledal ve vápně Abdulrahmana, ten míč promáchl, jinak by ho pravděpodobně poslal do odkryté branky.
14'
Matheus posílal centr z pravé strany, Michalík jeho centr přizvedl a vystrašil Jedličku, který již chtěl zasahovat, ale jeho pokus nakonec zamířil nad branku.
12'
Iván dostal zajímavý míč do běhu, ale v těžké situaci již nedokázal dobře odcentrovat.
11'
Další výborný obranný zákrok Davise, tentokrát nepustil k míči Špehara.
9'
Matheus nedokázal přejít přes Davise. Hosté jsou zatím v úvodu aktivnější.
8'
Další akce hostů končí zakončením doprostřed branky.
7'
Kružliak našel na pravé straně Koštrnu, ten ještě našel K. Vidu, kterému střela nesedla a proto jeho zakončení skončilo vedle branky.
5'
Hučko posílal malou domů Ilievovi, hosté jejich záměr se štěstím pro domácí nepotrestali.
3'
Další útok Sereďi a opět je odmáván ofsajd tentokrát Matheusovi.
3'
Abdulrahman se dostal do kontaktu s Ilievem, domácí brankář včas zasáhl.
2'
Nascimento nemůže pokračovat v útoku, protože mu je odpískán ofsajd.
1'
Kalmár prodloužoval míč na Abdulrahmena, výborně však zasáhl Michalík.
1'

ŠKF iClinic Sereď: Iliev – Sus, Ba, Michalík (C), Hučko – Lukáčik, Ventúra – Nascimento, Matheus, Iván – Špehar.
Náhradníci: Penksa – Jureškin, Pankarićan, Tureček, Adekuoroye, Morong, Slaninka.

FK DAC Dunajská Streda: Jedlička – Koštrna, Oravec, Kružliak, Davis – Vida – K. Vida, Ronan, Kalmár (C), Divković – Abdulrahman.
Náhradníci: Száraz – Beskorovajnyj, Čmelík, Veselovský, Rodolfo, Bednár, Švec.

Rozhodčí: Prešinský.
Vzájemné zápasy (liga)

2019 Dun. Streda – Sereď 3:4
2019 Sereď – Dun. Streda 0:5

DAC se po 2 kolech nachází na 2. místě z 12. Dunajská Streda má bilanci 2-0-0 při skóre 7:2. Nejlepším střelcem týmu je maďarský záložník Zsolt Kalmár se 3 brankami. Na venkovních hřištích si FC DAC Dunajská Streda připsala z 1 zápasu bilanci 1-0-0 při skóre 2:1. V 1. předkole EL narazili na polský C.Krakow přes který dokázali projít po výsledcích (1:1 D a 2:2 V po prodl.). V předkole již DAC vypadl, když nestačil na řecký Atromitos (1:2 D a 2:3 V).

Poslední výsledky

Dun. Streda – Pohronie 5:1
Z. Moravce – Dun. Streda 1:2
Sereď

ŠKF se po 2 kolech nachází na 8. místě z 12. Sereď má bilanci 1-0-1 při skóre 2:3. Nejlepším střelcem týmu je srbský záložník Filip Pankaričan s 1 brankou. Na domácím trávníku si ŠKF iClinic Sereď připsal z 1 zápasu bilanci 1-0-0 při skóre 2:1.

Sereď – Senica 2:1
Trnava – Sereď 2:0
Příjemný nedělní podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 3. kola Slovenské Fortuna Ligy mezi ŠKF iClinic Sereď vs. FC DAC Dunajská Streda. Výkop je stanoven na 19:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.