Fortuna liga Slovensko - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  ŠKF Sereď : Nitra - 27. června 2020   17:00

ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
47' Špehar
1:0
(0:0)
Nitra
Nitra
ŠKF Sereď
Kanurić – Morong, Ba, Michalík, Hučko (C) – Rorič (89. Adekuoroye), Duranski – Iván (71. Slaninka), Pankarićan (55. Potoma), Vuk – Špehar.
Yakubu – T. Dabó, Adekuoroye, Jarovič, Potoma, Vucenović, Slaninka.
Nitra
Šípoš – Kuník, Podhorin (C), Němčaninov – Magda, Faško, De Jesus Nascimento, Šefčík (66. Fabiš), Muleme (82. Kuliš) – Vrábel (61. Hambálek) – Ristovski.
Búš – Augusto, Kóša, Javorčić, Hambálek, Fabiš, Kuliš.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:17.
Domácí fotbalisté jednobrankové vedení, které získali krátce po začátku druhého poločasu, dokázali udržet až do konce zápasu. Tímto vítězstvím se Sereď dokázala udržet ve Fortuna lize pro následující sezónu. Naopak klíčový duel čeká pravděpodobně klíčový duel na domácí půdě.
90+3'
90+3'
Adam Morong nepustil soupeře k míči, pravý obránce dnes předvedl parádní výkon. Nitra následně faulovala na půlce, mnoho času už hosté nemají.
90+1'
Tři minuty se budou nastanovat.
90'
Martin Slaninka patičkou po centru z pravé strany zakončoval. Dávid Šípoš byl připravený, a tak si dokázal poradit. Mohlo být hotovo.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Maj Rorič, přichází Bankole Adekuoroye.
87'
Velmi pomalá rozehrávka Nitry. Hosté prohrávají o gól, ale do střeleckých pozic se nyní nemohou dostat.
86'
Zdá se, že hostujícím fotbalistům dochází síly, Nitra nehraje tak, jako značnou část poločasu.
85'
Dino Špehar výborně podržel míč a zastavil tak hru. Sám byl v dobré pozice, ale počkal na spoluhráče, až doběhli situaci. Domácí tak získali desátky vteřin k dobru.
84'
Domácí drží míč a mají jej pod kontrolou, na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme.
82'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Isaac Muleme, přichází Anté Kuliš.
80'
Deset minut před koncem druhého poločasu rozehrávali rohový kop i fotbalisté Nitry. Adnan Kanurić míč snadno získal.
79'
Centr před branku byl hodně nepovedený, a tak se do výraznější šance domácí fotbalisté nedostali.
78'
Adam Morong odvedl pořádný kus práce, v souboji se soupeřem získal míč. Martin Slaninka se následně dostal do brejku, ale trefil jen soupeře. Rohový kop.
77'
Rohový kop pro hosty. Centr od praporku se snesl do prostoru, kde byl Dmytro Němčaninov. Obránce Nitry hlavičkuje vysoko nad.
76'
Dnešní utkání sleduje 298 diváků.
75'
Daniel Magda se dostal do střelecké pozice. Jeho rána z dobrých třiceti metrů byla hodně nepřesná. Fotbalisté Nitry rychle vybojovali míč zpět.
72'
Adnan Kanurić byl napomínán sudím, že pokud rozehrávky nezrychlí, tak dostane kartu.
71'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Martin Slaninka.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, v tomto zápase vede hostující celek o jednu branku. Mnoho šancí k vidění není.
68'
Defenzivní záložník Jesus vypomáhal u postranní čáry, následně bude rozehrávat domácí celek rohový kop.
67'
I ve druhém poločase mají týmy přestávku na občerstvení. Mnoho fotbalové krásy k vidění není.
66'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Samuel Šefčík, přichází Lukáš Fabiš.
65'
Velký střet dvou domácích hráčů a jednoho fotbalisty Nitry. Hra pokračuje bez přerušení. Následně je hra přerušená kvůli faulu Kuníka na Špehara.
64'
Sereď se nyní nemůže dostat k míči, domácí se brání tlaku soupeře.
62'
Domácí celek se musel nyní bránit tlaku soupeře,ale Nitru sráží individuální chyby a řada nepřesností.
61'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Ondrej Vrábel, přichází Tomáš Hambálek.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, mnoho šancí momentálně k vidění není. Hraje se zejména na polovině hrací plochy.
59'
Samuel Šefčík se v souboji s domácím Majem Roričem dopustil faulu. Sudí situaci dobře viděl a posoudil správně.
58'
Matej Vuk vybízel přihrávkou spoluhráče. Ten však o míč přišel, a tak mohou hrát hosté. Daniel Magda se pokoušel dostat do šance, ale jeho akce končí před vápnem. Zakončit nedokázal.
56'
Tomáš Hučko vhazoval na útočné polovině, jeho rozehrávka však nebyla příliš přesná. Míč mají hráči Nitry.
55'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Filip Pankarićan, přichází Denis Potoma.
54'
Daniel Magda hlavičkoval před vlastní brankou, a tak poslal malou domů svému brankáři. Ten situaci zvládl s přehledem.
53'
Tomáš Hučko to zkoušel individuálně, ale přes Matúše Kuníka se dostat nedokázal. Následně se dopustil faulu.
52'
Isaac Muleme z levé strany dobře vypálil, ale jeho pokus kryje domácí brankář Adnan Kanurić.
51'
Milan Ristovski se pokoušel vybojovat míč, ale do výraznější šance se on ani hostující fotbalisté dostat nedokázali.
50'
Nitra se musí hnát do zakončení, jinak by si mohla v boji o záchranu zavařit. V souběžně hraném zápase Pohronie vede.
49'
Velkou šanci na vyrovnání nyní hosté proměnit nedokázali. Adnan Kanurić vyrazil střelu Milana Ristovského zpoza šestnáctky. Následně míč doběhl Daniel Junio De Jesus Nascimento, který z vyložené střelecké pozice branku netrefil.
47'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Standardní situace vedla k první brance tohoto zápasu. Alex Iván centroval na přední tyč, kde se dokázal do střelecké pozice propracovat DINO ŠPEHAR. Po vyhraném souboji měl dostatek času na zakončení.
46'
Mnoho fotbalové krásy k vidění během prvního poločasu rozhodně nebylo. Maj Rorič (Sereď) měl nejvýraznější šanci, ale střela z deseti metrů skončila ve středu branky.
45+1'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Mnoho šancí v závěru prvního poločasu k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Adam Morong zkoušel vyslat do brejku spoluhráče, ale obránci byli v souboji o míč úspěšnější.
42'
Dino Špehar centroval z pravého křídla, ale letící míč nedokázal nikdo hlavičkovat do branky.
41'
Obrázek hry se nyní nemění, domácí hráči aktivněji a pokouší se překonat obranu soupeře. Domácím se nedaří zakončit důrazněji.
40'
Nitra se pokouší něco vymyslet a zkouší to dlouhými míči za obranu soupeře. Zatím na první gólový moment čekáme.
38'
Adam Morong (Sereď) se propracoval do střelecké pozice, jeho rána z první končí vedle branky. Obrana si následně dokázala poradit.
37'
Matej Vuk centroval do šestnáctky, ale nikoho ze spoluhráčů. Centr nebyl ideální, což způsobilo nepřesné zakončení akce.
35'
Maj Rorič (Sereď) se propracoval do výborné střelecké pozice, ale ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Krásná akce po levé straně, Rorič si naběhl před branku z druhé vlny, ale trefil jen brankáře.
34'
Útočného faulu se dopustili fotbalisté domácího celku. Dino Špehar si počínal neobratně, sudí píská faul.
33'
Samuel Šefčík (Nitra) má nějaké zdravotní problémy. Vypadá to na vyražený dech. Na hrací plochu mířili lékaři. Vypadá to, že bude v pořádku.
32'
Žlutou kartu dostává Alex Iván (ŠKF iClinic Sereď). Domácí hráč volný kop nerozehrál vyloženě špatně, ale hosté se dostali do brejku. Iván soupeře musel zatáhnout za dres, a tak vidí žlutou.
31'
Rohový kop domácích fotbalistů. Centroval před branku bude Alex Iván.
28'
Po minutě pauzy hra pokračuje dál, Dino Špehar se propracoval do zakončení, jeho rána hlavou končí mimo. Dožadoval se pokutového kopu, ale sudí nechává hru plynout.
27'
Mnoho šancí v tomto zápase slovenské nejvyšší soutěže k vidění není. Hra obou týmů je poznamenaná celou řadou nepřesností.
26'
Přestávka na občerstvení.
26'
Tidiane Djiby Ba se dostal pod tlak, situaci řešil odkopnutím míče do zámezí. Uvidíme tedy rohový kop. Ten se vůbec nepovedl.
24'
Nitra se pokoušela propracovat do střelecké pozice, ale akce končí postavením mimo hru. Adnan Kanurić tak bude vykopávat od své branky. Míč pro domácí.
22'
Nepřesností ve hře obou týmů je mnoho, hraje se zejména na polovině hrací plochy.
21'
Domácí to zkoušeli středem a dlouhou přihrávkou. Obrana Nitry však zareagovala včas a dokázala si snadno poradit i s tímto pokusem o útočný výpad.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme urputný fotbal, který je ve znamení tvrdých soubojů o míč.
18'
Alex Iván rozehrával volný kop. Jeho pokus o střílený centr před branku byl hodně nepovedený, obrana Nitry si snadno dokázala poradit.
16'
Nyní registrujeme střelecký pokus hostujícího celku z velké dálky. Rána končí výrazně mimo branku.
14'
Matúš Kuník byl v souboji se soupeřem neúspěšný, ale Vuk nedokázal zpracovat následně centr od spoluhráče.
12'
Adnan Kanurić (Sereď) musel být pozorný, dlouhý aut mířil před něj, Ondrej Vrábel se dostal do zakončení, ale tvrdou ránu poslal mimo.
11'
Filip Pankarićan (Sereď) ani Dino Špehar nedokázali ve správný moment vypálit z dobré pozice před malým vápnem. Oběma pokusům chyběla přesnost. Druhý jmenovaný pálil nad.
9'
Nakrátko rozehraný rohový kop přinesl centr před branku, se kterým si obrana poradila.
9'
Ondrej Vrábel (Nitra) se dostal do zakončení, hlavičkoval z dobré pozice na branku. Ale do dráhy míče se vložil soupeře. Rohový kop.
7'
Alex Iván (Sereď) znovu centroval a hledal spoluhráče. Tentokrát už lépe, ale ani tentokrát se domácí fotbalisté nedokázali dostat k výraznějšímu ohrožení branky soupeře.
5'
Filip Pankarićan (Sereď) se propracoval do zakončení. Jeho ránu ze střední vzdálenosti obrana dokázala zblokovat.
4'
Alex Iván to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale míč mu v rozhodující chvíli uskočil.
3'
Matej Vuk (Sereď) hrál na levé straně, přihrávkou hledal spoluhráče. Pas byl nepřesný, a tak může hrát hostující obrana, Michal Faško zastavil akci soupeře.
2'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
1'

ŠKF iClinic Sereď: Kanurić – Morong, Ba, Michalík, Hučko (C) – Rorič, Duranski – Iván, Pankarićan, Vuk – Špehar.
Náhradníci: Yakubu – T. Dabó, Adekuoroye, Jarovič, Potoma, Vucenović, Slaninka.

FC Nitra: Šípoš – Kuník, Podhorin (C), Němčaninov – Magda, Faško, De Jesus Nascimento, Šefčík, Muleme – Vrábel – Ristovski.
Náhradníci: Búš – Augusto, Kóša, Javorčić, Hambálek, Fabiš, Kuliš..
Hrát se bude na neutrálním stadionu, Štadión FC ViOn bude hostit tento mač.
ŠKF iClinic Sereď odehrála 24 zápasů s bilancí 5-9-10 a získal 24 bodů. Z posledních pěti zápasů sice tým vyhrál jediný, ale bodoval celkem ve třech. Poradil sis Moravcemi 3:1. Remizoval se Senicou 1:1 a Pohronie 2:2. ŠKF nestačil na Trenčín 1:2 a Žilinu 0:3.
FC Nitra odehrála 24 zápasů s bilancí 6-4-14 a získala 22 bodů. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jen dva. Poradil si se Senicou 3:0 a 2:0. Tým nestačil na Michalovce 0:1, Slovan Bratislavu 0:1 a Moravce 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky slovenského klubového fotbalu. V tomto zápase 3. kola skupiny o udržení slovenské Fortuna ligy proti sobě nastoupí ŠKF iClinic Sereď a FC Nitra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.