Fortuna liga Slovensko - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trnava : Ružomberok - 29. listopadu 2019   18:00

Trnava
Trnava
34' Ku. Yilmaz  • 63' Ku. Yilmaz
2:0
(1:0)
Ružomberok
Ružomberok
Trnava
Rusov – Diogo, Mesík, Turňa – Tavares, Halilovič, Tesija, Lovat – Grendel (C) (81. Gamboš) – Ku. Yilmaz (74. Kelemen), Sobczyk (90. Oršula).
Bolek – Horvát, Gamboš, Oršula, Dangubič, Kelemen, Saymon.
Ružomberok
Macík – Kojnok, Čurma, Mrva, Twardzik (C), Mojžiš – Kostadinov, Zsigmund, Qose – Bobček (67. Novotný), Regáli (76. Takáč).
Krajčirík – Kmeť, Takáč, Madleňák, Novotný, Múdry, Holub.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec! Domácí fotbalisté ve druhém poločase naprosto v pohodě hlídali své vedení, navíc přidali ještě jednu branku. I o tu se postaral Kubilay Yilmaz, jenž se stal hlavní hvězdou zápasu. Ružomberok nepředvedl ve druhé půli téměř nic a zaslouženě odjede z tohoto zápasu jako poražený. Trnava tedy získala do tabulky tři body za výhru 2:0.
90+2'
90+1'
Nastavovat se budou dvě minuty!
90'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Alex Sobczyk, přichází Filip Oršula.
90'
Matej Čurma nepředvedl dobré zpracování, když byl tísněn hned dvojicí protihráčů. Proto se balón dostal až do zámezí a je z toho míč pro domácí.
89'
Spartak se přesunul na několik okamžiků do útoku, ale už se zase musí vracet do obrany. Provinil se totiž faulem na hranici šestnáctky soupeře.
87'
Nakonec přišlo nepřesné zakončení v podání Ružomberoku. Dobrivoj Rusov si dával s rozehrávkou celkem načas, ale sudí ještě žlutou netasil.
86'
Žlutou kartu dostává Marko Tesija (FC Spartak Trnava).
85'
Tihomir Kostadinov zahrával tuto standardku. Svým pasem ale našel jen hlavičku domácího hráče, jenž poslal balón do bezpečí, hosté už ale zase útočí.
84'
Hosté nadále prohrávají o dvě branky a nevypadá to s nimi ani nadále dobře. Nyní si Lukáš Kojnok vybojoval standardku od postranní lajny.
83'
Dnešní utkání sleduje 438 diváků.
81'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Erik Grendel, přichází Martin Gamboš.
81'
Na straně Ružomberoka přišla dlouhá přihrávka podél lajny, ovšem ta neměla šanci na úspěch. Hráč hostujícího týmu měl k balónu sakra daleko.
80'
Lukáš Kojnok to udělal moc pěkně, když si teď povodil soupeře, který proti němu vystoupil. Fotbalista hostí poté ale celkem rychle o balón zase přišel.
79'
Lucas Lovat předvedl asi svůj nejhorší centr v tomto zápase. Vůbec se mu nepovedla rozehra z poloviny hřiště, po které našel jen soupeře deset metrů od sebe.
78'
Žlutou kartu dostává Matej Čurma (MFK Ružomberok).
77'
Alex Sobczyk měl před sebou hodně prostoru i měl na vše hodně času. Šel vše na gólmana z úhlu, navíc do jeho rány ještě lehl Matej Čurma.
76'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Martin Regáli, přichází Dalibor Takáč.
75'
Jenže tohle vypadalo na hostující straně zajímavě! Ondřej Novotný dostal přihrávku za obranu, ale střela mu sjela po nártu, takže mířila jen do boční sítě.
74'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Kubilay Yilmaz, přichází Marko Kelemen.
73'
Žlutou kartu dostává Tihomir Kostadinov (MFK Ružomberok).
73'
V posledních minutách se neděje vůbec nic. Vypadá to, že Ružomberok nemá dostatek sil na vytvoření si tlaku, Trnava naopak nikam nespěchá.
71'
Domácí rozehrávali standardní situaci na útočné polovině a dali si na čas. Emir Halilovič nakonec pálil, ale jeho pokus byl sražena přesně do rukavic gólmana.
70'
Do konce utkání nám chybí nějakých dvacet minut. Hosté nadále prohrávají o dvě branky, tady to na nějaký zvrat nevypadá. Spíše je už rozhodnuto.
69'
Emir Halilovič podklouzl na polovině hřiště, přesto udržel míč na své kopačce. Měl celkem štěstí, že nikdo ze soupeřů okolo něj v tu chvíli nebyl.
68'
A skoro zde už snížení stavu bylo! Po centru se totiž ke střele dostal Kristi Qose, jehož rána z voleje se zatřepotala jen o boční síť!
67'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Tomáš Bobček, přichází Ondřej Novotný.
66'
Spartak poněkud přestal hrát. To by ho mohlo stát minimálně snížení stavu. Uvidíme, jestli hostující hráči dokáží vstřelit alespoň nějakou branku.
65'
Ružomberok vybojoval standardní situaci ze strany útočné poloviny. Míč se několikrát odrazil v ohni, ale nakonec se dostal pod kontrolu gólmana Trnavy.
63'
Trnava právě vstřelila branku!
A domácí celek vede už o dvě branky! Po centru se totiž k balónu dostal KUBILAY YILMAZ, který se dokázal dostat přes čtyři soupeře a posunul si balón na nějakých jedenáct metrů od branky. Při střele mu sice podjela noha, přesto zamířil přesně na zadní tyč.
62'
Fotbalisté v bílém jsou na útočné polovině, kde se snaží kombinovat. Trnava však dobře dostupuje hráče, a tak nepouští soupeře k ničemu.
61'
Matúš Macík navíc svůj tým zrovna moc nepodpořil. Měl okolo sebe hodně prostoru, přesto jeho rozehrávka šla jen za postranní lajnu, aut pro domácí.
60'
Je za námi přesně hodina hry, kdy stále vede domácí celek o jednu branku. Ružomberok se sice snaží, ovšem ke vstřelení branky je stále daleko.
59'
Na polovině hřiště došlo ke střetu při vzdušném souboji. K oběma hráčům jsou voláni lékaři, takže se nějakou chvilku hrát v Trnavě nebude.
58'
Spartak navíc vybojoval velmi zajímavou standardku. Přišla přímá střela na branku, jenže ta dnes už poněkolikáté trefila jen zeď hostujícího celku.
57'
Trnava sice vybojovala autové vhazování na útočné polovině, kde sice hosté získali balón. Přesto získala Trnava míč zpět na své kopačky.
56'
Hra se v posledních minutách hodně přerušuje kvůli faulům. To samozřejmě ani trochu neprospívá hře, která není v druhé půli ani trochu atraktivní.
55'
Spartak vybojoval faul na útočné polovině, ale na centr to bylo daleko. Proto jako první přišel pas do strany a poté centr, který se nevešel do hřiště.
54'
V druhé půli se toho ještě moc zajímavého nestalo, vlastně spíše vůbec nic. Trnava nadále hraje s přehledem, hosté se naopak nemohou dostat dopředu.
53'
Důležitý zákrok předvedl obránce Ružomberoku, jenž v těžké pozici poslal balón na autové vhazování. Za to dostal pochvalu i od svého brankáře.
51'
Nyní došlo ke střetu v šestnáctce domácích a hráč Trnavy měl štěstí, že jako první odehrál balón! Poté totiž trefil soupeře, ale penalta se samozřejmě nepíská!
50'
Matúš Macík se nyní musel mít na pozoru. Nikdo z domácích ale nebyl v šestnáctce, a tak se pro něj centr stal velmi lehkou kořistí.
49'
Lucas Lovat je hodně aktivním krajním obráncem. Jeho centr byl sražen na nohu Alexe Sobczyka. jehož ránu z šestnácti metrů zastavil obránce.
48'
Ovšem tam proběhla chyba a dobrá poziční hra domácího obránce. Nyní však došlo ke střetu u postranní lajny, kdy balón získala Trnava po faulu.
47'
Úvodní minuta přinesla hlavně hru okolo poloviny hřiště. Nyní se však na balónu drží hostující hráči, a to nedaleko šestnáctky soupeře.
46'
A už se zase hraje! Oba týmy vstoupily do druhého poločasu bez nějakých změn. Tak uvidíme, jestli se dokáže Ružomberok vrátit do zápasu.
46'
Je za námi první poločas je za námi a spokojenější mohou být rozhodně domácí fotbalisté. Ti přežili dvě velké šance Ružomberoku na začátku zápasu a sami postupně přebírali otěže utkání. Nakonec této převahy dokázali využít. Lucas Lovat vyslal krásný centr, který placírkou umístil do sítě Kubilay Yilmaz. Nic zajímavého jsme do konce půle neviděli, a tak je stav 1:0 pro Trnavu.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta!
45'
Ovšem žádnou nebezpečnou šanci jsme neviděli. Takhle se Spartak okamžitě dostal k balónu a spěchá se založením další útočné akce.
44'
Až nyní drží hostující fotbalisté balón delší chvilku. Jejich průnik do šestnáctky byl sražen na rohový kop, snad první pro Ružomberok v utkání.
43'
Další faul v podání hráče hosté, který tentokrát schytal Matúš Turňa. Ružomberok se vůbec nemůže dostat ke hře ze začátku zápasu.
42'
Který znovu neskončil žádným zakončením. Domácí hráč si chtěl vybojovat penaltu podle rozhazování rukama, ale sudí žádný nedovolený zákrok neviděl.
41'
Erik Grendel se dostal ke střele, která byla sražena na rohový kop. Lucas Lovat se postavil k rozehrávce, ze které vznikl jen další rohový kop pro domácí.
39'
Domácí hráči pokračují v aktivní hře. Nepouštějí hostující hráče skoro k balónu a hrají nyní ve velké pohodě. Celou akci ale nyní zhatila nepřesná přihrávka.
38'
Na hřišti proběhla celkem nezaviněná srážka, po které zůstává ležet na hřišti jeden z domácích fotbalistů, jenž se drží za koleno. Až po nějaké době se zavolali lékaři, a tak nyní probíhá ošetřování.
37'
Žlutou kartu dostává Tomáš Bobček (MFK Ružomberok).
37'
Trnava předvedla dlouhé autové vhazování. Zde si však dobře poradila obrana hostujícího celku, jež balón odhlavičkovala mimo nebezpečí.
36'
Hostující hráč už mazal skoro sám na gólmana! Skvěle však zasáhl jeden ze dvou obránců, který velmi dobrým skluzem odpálil míč z dosahu soupeře.
35'
Trnavu branka rozhodně nakopla. Nadále pokračuje s balónem na svých kopačkách. Ružomberok ovšem nadále hraje aktivně a aktivně napadá.
34'
Avšak po této standardní situaci vidíme první branku tohoto utkání, a to v síti hostů! Lucas Lovat vyslal parádní centr, který jeden z hostí podskočil. Díky tomu se k zakončení dostal KUBILAY YILMAZ, jenž placírkou poslal balón do sítě. Asistence: Lucas Lovat.
33'
Alex Sobczyk byl faulován na útočné polovině, a tak má jeho tým k dispozici standardku. Ta je však celkem daleko od branky i od velkého vápna.
32'
Domácí fotbalisté se znovu drží na míči, a to na útočné polovině. Zatím se však s balónem spíše vrací na polovinu hřiště, mají problémy s aktivním napadáním.
30'
Je za námi už půlhodina hry, po které je stav nadále vyrovnaný a bezbrankový. V posledních minutách častěji drží balón Trnava na svých kopačkách.
29'
Martin Regáli centroval před branku, kde našel volného spoluhráče. Lukáš Kojnok pálil po rychlém zpracování, ovšem jeho pokus mířil znovu vysoko nad.
28'
Matúš Turňa poslal míč na Erika Grendela, jenž si po straně naběhl k centru. Tem byl však zablokován prvním stojícím protihráčem.
27'
Jenže v posledních minutách vidíme hodně ztrát okolo poloviny hřiště. Zajímavý úvod zápasu je rozhodně ta tam, snad se oba týmy zase zlepší.
26'
V podání domácích přišla dlouhá přihrávka po straně, kterou však odhadl obránce hostí. Proto se Ružomberok zase dostal rychle k balónu.
25'
Alexander Mojžiš byl celkem drsně sestřelen soupeřem, který byl u balónu o něco později. Rozhodčí ale zatím vytahovat žlutou kartu nebude.
24'
K vidění byl snad první rohový kop v zápase a zahrávali ho domácí hráči. Matúš Macík byl však pozorný, a tak lapil balón rovnou ze vzduchu.
23'
Do hry se už více dostává i domácí celek. Ke střele z nějakých dvacet metrů se dostal Marko Tesija, jenže jeho rána mířila vysoko nad horní tyč.
22'
Rozhodně už se nehraje tak zajímavý zápas jako na začátku. Tam jsme viděli několik hodně zajímavých šancí, které ale zůstaly nevyužité.
21'
Jenže to se nepovedlo. Nejspíše to byla přímá střela na branku, jenže ta trefila jen zeď. Následně se ještě domácí fotbalisté provinili faulem.
20'
Mário Mrva je nyní napomínán za to, že přidržel soupeře při souboji. Pro Trnavu je z toho velmi zajímavá standardní situace a možnost otevření skóre.
19'
Což mu nakonec přineslo i nějaké ovoce. Na polovině hřiště sice ztratili hosté balón, ale po malém okamžiku ho získali zase do své moci.
18'
Po dlouhé době jsou vepředu také domácí. Ti zatím kombinují hlavně okolo poloviny hřiště, kde se je snaží Ružomberok nahánět aktivním stylem.
17'
Hosté vrátili hru na svou polovinu, odkud se zase rychle dostal před šestnáctku. Tam se vak provinil faulem, a tak mají míč ve své moci Trnavané.
16'
Ružomberok pokračuje ve své hodně aktivní hře. Alexander Mojžiš vybojoval autové vhazování na útočné polovině nedaleko šestnáctky.
14'
Dobrivoj Rusov si počkal na dlouhou přihrávku a vzal ji do své moci. Následně zase rozehrál, nyní se nehraje tolik záživný zápas jako na startu.
13'
To byla snad první střela v podání domácího týmu, která však neměla šanci na úspěch. Balón totiž sjel hráči po nártu a skončil daleko od brány.
12'
Kristi Qose trefil svým pasem rozhodčího, který rovnou hru přerušil a omlouval se všem na hřišti. Trnava naopak sportovně předala balón soupeři.
11'
Kubilay Yilmaz si naběhl za obranu, kam na něj směřovala přihrávka. Míč se však odrazil na jeho spoluhráče, jenž o balón po chvilce zase přišel.
10'
Emir Halilovič se opři této standardní situaci střetl s vlastním brankářem a chvilku ležel na hřišti. Po chvilce se však zvedl a bude pokračovat v zápase.
9'
Aktivnější jsou zatím rozhodně hostující fotbalisté. Ti měli k dispozici standardní situaci, ale k balónu se jako první dostal Dobrivoj Rusov.
8'
Na druhé straně zase velká šance Ružomberoku, zatím utkání tedy baví! Tihomir Kostadinov vypálil z hranice šestnáctky a jeho ránu vyrazil gólman s problémy jen před sebe. Tam dorážel Martin Regáli, ovšem minul levou tyčku!
7'
I Trnava už měla náznak zajímavější šance! K odraženému balónu se už hnal Kubilay Yilmaz, ovšem Matúš Macík dobře odhadl situaci a stihl k míči doběhnout jako první.
6'
Domácí fotbalisté to zkoušejí po levé straně. Zde však dobře zasáhla obrana hostí, a to hned dvakrát. Přesto získala Trnava autové vhazování.
5'
O něco aktivněji vstoupil do zápasu rozhodně hostující tým a Dobrivoj Rusov se musí mít na pozoru. Nyní sebral vysoký centr ze vzduchu.
4'
Do první akce se může dostat i Trnava. Ta se ještě nedostala s míčem za polovinu hřiště, což se nyní snaží změnit. Zatím není moc úspěšná.
3'
Který měl první velkou šanci utkání! Vznikla totiž rychlá protiakce, při které dostal balón do strany Alexander Mojžiš. Ten už běžel vstříc gólmanovi, ale do jeho střely padl soupeř a pokus zablokoval.
2'
Trnava se už chtěla hnát do útoku, ale vše bylo předčasné. Erik Grendel se provinil faulem, což rozhodčímu neuniklo. Balón pro Ružomberok.
1'
Dnešní utkání slovenské nejvyšší soutěže právě odstartovalo! O úvodní výkop se postarali hosté, kteří hrají v bílém. Domácí mají dnes červenočerné dresy.
1'

FC Spartak Trnava: Rusov – Diogo, Mesík, Turňa – Tavares, Halilovič, Tesija, Lovat – Grendel (C) – Ku. Yilmaz, Sobczyk.
Náhradníci: Bolek – Horvát, Gamboš, Oršula, Dangubič, Kelemen, Saymon.

MFK Ružomberok: Macík – Kojnok, Čurma, Mrva, Twardzik (C), Mojžiš – Kostadinov, Zsigmund, Qose – Bobček, Regáli.
Náhradníci: Krajčirík – Kmeť, Takáč, Madleňák, Novotný, Múdry, Holub.
Dobrý den, chtěla bych Vás přivítat u dnešního zápasu v rámci slovenské nejvyšší fotbalové soutěže! V tomto zápase se spolu podíváme na duel mezi Trnavou a Ružomberokem. Úvodní výkop je naplánován na 18:00, tak si nenechte zápas ujít.