Fortuna liga Slovensko - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pohronie : ŠKF Sereď - 19. září 2020   19:00

Pohronie
Pohronie
19' Pavlík  • 27' Bimenyimana
2:2
(2:2)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
5' Špehar   • 16' Pankarićan
Pohronie
Jenčo – Badolo, Pavlík (C), Špiriak, Župa – Chríbik, Weir, Blahút – Mazan (74. Petrák), Bimenyimana (83. Abrahám), Fadera.
Dovec – Pellegrini, Matić, Jacko, Lindsay, Abrahám, Petrák.
Dohál – Štrba, Straka
Žiar nad Hronom
ŠKF Sereď
Yakubu – Morong, Ba, Michalík (C) (59. Slaninka), Hučko – Potoma (78. Šumský), Duranski – Iván, Pankarićan, Bušnja (89. Jureškin) – Špehar (89. Jarovič).
Kanurić – Slaninka, Šumský, Jarovič, Jureškin, Mečiar, Čelikovič.

Zápas nakonec končí 2:2, i když šancí bylo mnoho i ve druhém poločase, nejvíce mrzí hosty neproměněná hlavička Djiby Ba, který v poslední minutě mohl rozhodnout. Mějte hezký zbytek večera.
90+3'
90+3'
Centr Weira byl sražen mimo branku.
90+2'
Jureškin odeslal nekompromisně Badola na trávník.
90+2'
Útočný faul vrací míč na kopačky FK Pohronie.
90+1'
Přímý kop pro Sereď na polovině hřiště.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
90'
Po přímém kopu se dostal k hlavičce Djiby Ba a jeho parádní hlavičku vytáhl do bezpečí skvělý Jenčo!
89'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Denis Bušnja, přichází Roko Jureškin.
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Dino Špehar, přichází Senad Jarovič.
89'
Ofsajd Pohronie.
88'
Proti Faderovi se postavil Hučko a opět srazil míč na další rohový kop pro FK Pohronie.
86'
Po špatném odvrácení míče se Badolo dostal k povedené střele, kterou navíc tečoval Hučko, těsně mimo svou branku – rohový kop pro Pohronie.
85'
Badolo nevyslal ideální centr zprava.
84'
Weirova střela z přímého kopu byla sražena zdí na rohový kop.
83'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Bon-Fils Caleb Bimenyimana, přichází Patrik Abrahám.
83'
Žlutou kartu dostává Martin Slaninka (ŠKF Sereď).
82'
Ba si počínal nejistě ve spoluhráči s Yakubem, ale sudí naštěstí odpískal údajný faul Bimenyimany
80'
Centr Weira z přímého kopu se vůbec do pokutového území hostí nedostal.
78'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Denis Potoma, přichází Nicolas Šumský.
78'
Žlutou kartu dostává Petr Pavlík (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
78'
Dino Špehar se stal obětí faulu.
77'
V pokutovém území hostí kraloval s přehledem obránce Martin Slaninka.
76'
Jenčo dokázal uzmout míč před nebezpečnou dvojicí Pankaričan/Špehar.
75'
Střelec branky FK Pohronie Bimenyimana se ocitl s balonem za postranní čárou mimo hrací plochu.
74'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Peter Mazan, přichází Bernard Petrák.
73'
Blahút byl nedovoleně zastaven.
72'
Lavička FK Pohronie chystá střídání.
71'
Žlutou kartu dostává Peter Chríbik (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
70'
Denis Potoma se po levé straně řítil do pokutového území a to faulem řešil Peter Chribík.
68'
Slaninka se dopustil faulu.
67'
Martin Slaninka byl ve středu hřiště nedovoleně atakován Faderou.
66'
Cedric Badolo byl nedovoleně dohrán v souboji Martinem Slaninkou.
65'
Tragické zpracování míče opakovaně zradilo hráče FK Pohronie v pokutovém území.
64'
Brejk Sereďe končí pouze střelou mimo tři tyče.
63'
Signál zahraný Weirem nevedl ke gólovému úspěchu a překvapení Yakuba.
61'
Alieu Fadera si došel pro faul ze slibné pozice před pokutovým územím.
60'
Dobrou defenzivní činnost předvedl domácí James Weir.
59'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Ľubomír Michalík, přichází Martin Slaninka.
56'
Zákrok na Badola ještě u rozhodčího prošel, ale tvrdý zásah Djiby Ba na Blahúta byl již odpískán.
55'
Mazan prohrál hlavičkový souboj v pokutovém území a balon lehce sebral brankář Yakubu.
54'
Adam Morong u rohové praporku uhlídal Petera Mazana.
52'
Dlouho byl ošetřován na hrací ploše se zraněnou rukou obránce FK Pohronie Richard Župa.
50'
Centr z přímého kopu Pavlíka našel přesně v pokutovém území zcela volného Faderu, jenže ten při koncovce neuspěl.
49'
Což hráč Sereďe neunesl a Badolu poslal nekompromisně za trest na trávník.
48'
Badolo překvapivě obešel Alexe Ivána.
47'
Centr z rohového kopu lapil do svých rukavic Matthew Yakubu.
46'
Dnešní zápas vůbec nevychází brankářům hlavně hostujícímu. Sereď se brzy dostalo do vedení 2:0 po brankách Špehara a Pankaričana. Jenže Pavlík a hlavně aktivní Bimenyimana srovnali na 2:2. 1,90 vysoký Bimenyimana stačí vyhledávat ještě šarvátky s urostlým dvoumetrovým Ľubomírem Michalíkem, který je znám ze svého působení na anglických ostrovech. Druhý poločas začne cca ve 20:03 hodin.
45+1'
45+1'
Rohový kop Pohronie nic zajímavého nepřinesl.
45'
Žlutou kartu dostává Filip Duranski (ŠKF Sereď).
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Sudí Dohál nezvládá velmi emočně vypjatý zápas.
43'
Yakubu opět špatně vyřešil centr, sudí píská útočným faul, ale brankář zakopl po srážce se svým obráncem.
41'
Žlutou kartu dostává Dominik Špiriak (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
40'
Ostrý zákrok předvedl Špiriak bude potrestán žlutou kartou. I když ta dávno už mohla být rozdána.
38'
Míč měl jít na Badolo, jenže toto vše skvěle přečetl obránce Hučko.
36'
A po rozehrání rohu Ivánem přišla další tutová šance, když gólovou hlavičku vyškrábl výtečným zásahem nad břevno brankář Jenčo – rohový kop!
35'
Centr z přímého kopu a střelu Pankaričana vyškrábl konečky prstů brankář Jenčo pouze do boční sítě což značí rohový kop pro Sereď!
34'
Michálik ovládl se svou obrovskou postavou pokutové území Sereďe.
32'
Dino Špehar se v souboji dopustil útočného faulu.
30'
Yakubu poprvé stahuje centr a tohle byl snad první jeho jistý zásah.
28'
Po dlouhém ošetření a inkasované brance se na hřiště vrací Tomáš Hučko.
27'
Pohronie právě vstřelily branku!
Přímý kop Weira nejistě vyrazil brankář Yakubu, Pavlík ho nacentroval do skrumáže před brankovou čárou, kde se dokázal hlavou prosadit BONFILS-CALEB BIMENYIMANA srovnává na 2:2!
26'
Bušnja fauluje před svým pokutovým územím.
24'
Blahút již nestihl míč na hrací ploše.
23'
Tomáš Hučko inkasoval úder do obličeje a potřebuje ošetření, protože má roztržený ret.
21'
Badolo nevyužil zaváhání nejistého hostujícího brankáře.
19'
Přečíslení vedl Bimenyimana přesně našel naběhnutého PETRA PAVLÍKA ten svou střelou načapal na hruškách brankáře Yakuba – 1:2!
17'
Morong byl opět faulován.
17'
Ošklivý faul ve středu hřiště předvedl Chribík.
16'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Dlouhý nákop Hučka, přetavil v centr na vzdálenější tyč Ivan, kde našel Špeharem míč šikovně vrátil dozadu na FILIPA PANKARIĆANA, který zvyšuje na 0:2!
15'
Od pravé postranní čáry budou rozehrávat přímý kop hráči FK Pohronie.
13'
Fadera si dělal prostor na pravé straně u koncové čáry, ale v souboji jeden proti jednomu neuspěl.
11'
Ve středu hřiště došlo k nedovolenému faulu na hráče ŠKF Sereď.
10'
Nepřesný centr Pohronie končí pouze za koncovou čárou.
9'
Nákop Ľubomíra Michalíka končí pouze za pravou postranní čárou.
7'
Zaváhání obránce Djiby Ba napravil brankář Yakubu.
5'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Michalík vyhrál hlavičkový souboj, Denis Bušnja posunul míč na njeden dotek, Pankaričan ho poslal obloučkem za obranu, brankář Jenčo nevěděl zda má vyběhnout či ne, navíc zakopla DINO ŠPEHAR toho dokázal skvěle využít – 0:1!
3'
Rozehrání přímého kopu přineslo následně pouze zablokovanou střelu Bonfilse Bimenyimanova.
2'
Alieu Fadera si přeci jen došel pro faul na svou osobu.
1'
Dlouhý a nepřesný nákop brankáře Yakuba zaskočit nemohl.
1'

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Badolo, Pavlík (C), Špiriak, Župa – Chríbik, Weir, Blahút – Mazan, Bimenyimana, Fadera.
Náhradníci: Dovec – Pellegrini, Matić, Jacko, Lindsay, Abrahám, Petrák.

ŠKF Sereď: Yakubu – Morong, Ba, Michalík (C), Hučko – Potoma, Duranski – Iván, Pankarićan, Bušnja – Špehar.
Náhradníci: Kanurić – Slaninka, Šumský, Jarovič, Jureškin, Mečiar, Čelikovič.

Rozhodčí: Dohál – Štrba, Straka.
FK Pohronie bude hrát v žlutomodré kombinaci, ŠKF Sereď bude hrát v dresech červené barvy.

Ružomberok – Sereď 0:0
FK Pohronie (8) uvítá v rámci sedmého kola na svém hřišti, zatím příjemné překvapení soutěže ŠKF Sereď (3).