Fortuna liga Slovensko - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trnava : Michalovce - 31. října 2020   17:00

Trnava
Trnava
90+2' Vlasko
1:2
(0:0)
Michalovce
Michalovce
48' Taiwo   • 65' Taiwo
Trnava
Rusov – Jónsson (73. Turňa), Izuchukwu, Grič, Tsaousis – Savvidis – Saymon (54. Pačinda), Yao (54. Kolesár), Vlasko, Bukata (54. Tumma) – Bamidele Isa (71. Olejník).
Kamenár – Turňa, Tumma, Pačinda, Olejník, Benovič, Kolesár.
E. Gemzický (Slovensko)
City Arena Trnava
Michalovce
Marković – Siopis, Soler, Vaško, Vojtko – Spoljaric (46. Begala) – Taiwo (90+1. Hirnij), Bednár, Ivanov (80. Trusa), Phillips – Tandir.
Dráb – Vovkun, Begala, Mendez, Hirnij, Trusa.

Trnava podala opět špatný výkon, jejich hra neměla žádnou myšlenku či systém. Michalovce dnes neměly s Anděly žádné větší problémy. Vyhrál1:2, Spartak skóroval až z penalty v úplném závěru.
90+3'
90+2'
Trnava právě vstřelila branku!
Autorem branky je JÁN VLASKO. Gólman na penaltu neměl nárok.
90+2'
Byla nařízena penalta pro Spartak!
90+1'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Abdulrahman Taiwo, přichází Maksym Hirnij.
90'
Budou se hrát ještě dvě minuty.
89'
Rusov se vydal s míčem až na středový kruh, přihrál a Trnava jde do zakončení. Uvidíme rohový kop.
87'
První výhra hostí venku v této sezóně je co chvíli realitou, zůstává odehrát pár minut.
85'
Vlasko mohl snížit, ale po přihrávce pod sebe od Olejníka, trefil pouze do brankáře Markoviče.
84'
Trnava nastěhováná na polovině hostů, je to však bez pořádného pohybu a Michalovcím to nedělá žádný problém.
82'
Pačinda s další střelou, nyní však byla pomalá a nepřesná. Markovič odkopává.
81'
Zatímco minulý týden hrozný výkon Spartaku stačil na tři body, dnes to bude zřejmě jinak. Méně než deset minut do konce duelu a Michalovce vedou stále 2:0.
80'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Sergej Ivanov, přichází Matej Trusa.
80'
Vaško si téměř dal vlastní gól, ale nakonec se skóre nemění.
79'
Pačinda to vzal na sebe, jeho bomba skončila na zdi.
78'
Faul na Pačindu, přímý kop před šestnáctkou hostů.
77'
Opět přímý kop Vlaska, opět bez úspěchu, hosté si dali pozor.
76'
Michalovce brání úplně v pohodě, Trnava by měla zavřít soupeře před bránu ale nic takového se neděje.
74'
Roh pro Spartak, Markovič Vlaskův míč vyráží.
73'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Birkir Valur Jónsson, přichází Matúš Turňa.
73'
Žlutou kartu dostává Kyriakos Savvidis (FC Spartak Trnava).
72'
Střelec Olejník je na ploše, uvidíme co předvede.
71'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Yusuf Bamidele Isa, přichází Stanislav Olejník.
70'
Podobně jako Jónsson dopadl i Grič, i jeho centr sebral Chorvat v bráně hostů.
69'
Jónsson centroval z pravé strany, jeho míč pohodlně sebral Markovič.
68'
Taiwo je dnes ve formě, nyní unikal Tummovi, ale ten ho nakonec dostihl a míč mu čistě sebral.
67'
Při aktuální střelecké produkci to na body pro Spartak nevypadá, ale do konce zbývá ještě více než 20 minut.
65'
Michalovce daly gól! Vojtkův centr hlavičkoval Tandir, a když Rusov vyrazil, zdálo se být vymalováno. Ale ABDULRAHMAN TAIWO nakonec přece jen z nemožného úhlu trefil přesně.
64'
Další odkop od brány Markoviče, Michalovce zatím sestavu nemění, přes poločas přišel pouze Begala.
63'
Žlutou kartu dostává Ían Pino Soler (MFK Zemplín Michalovce).
62'
Pačindova střela mířila těsně vedle brány Michalovcí.
62'
Faulován Vlasko, přímý kop pro Trnavu. Asi 20 metrů od brány Markoviče.
61'
Jónsson si téměř při odkopu vstřelil vlastence, nakonec se skóre nemění.
60'
Hosté už mají do konce pouze půlhodinu, jsou blízko zisku bodů, otázkou kolik si je domů na druhou stranu republiky odvezou.
58'
Tsaousis se jako poslední dostal před míč a ubránil svůj tým před zakončením Taiwa.
56'
Bamidele vybojoval míč a centroval do šestnáctky. Trnava se dostává do tlaku a hosté se brání.
55'
Pačinda získal míč, špatně však přihrál a musel Begalu faulovat.
54'
Trenér Hrnčár poslal hned trojici hráčů, jasný signál, že je třeba něco ihned změnit.
54'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází De Barros Cabral Saymon, přichází Erik Pačinda.
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Martin Bukata, přichází Gergely Tumma.
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Yann Yao, přichází Peter Kolesár.
53'
Hosté nyní nemají kam spěchat, hrát budou muset domácí.
51'
Rusov reagoval na špatnou přihrávku Griče, vyběhl z brány a odkopává do bezpečí.
50'
Trnava nevyužila šance v první polovině zápasu a nyní pyká. Dá se očekávat příchod Erika Pačindy.
48'
Michalovce daly gól! Ivanov centroval z pravé strany a ABDULRAHMAN TAIWO zakončil přesně. Michalovce vedou 0:1.
47'
Přímý kop pro domácí, Markovič chytá, míč letěl přímo k němu.
46'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Danilo Spoljaric, přichází Matúš Begala.
46'
Trnava hraje s Michalovcema bez branek, měla více ze hry, ale už tradičně má problém v zakončení.
45+1'
45'
Nastavovat se bude jen jedna minutka.
44'
Vlasko poslal patou míč až do zámezí, myslel to dobře, ale realizace byla horší. Z akce bude odkop Markoviče.
41'
Yaovy centry nenašly v šestnáctce ani nadvakrát nikoho v domácím dresu, hosté nakonec ovládli moment a budou vhazovat.
40'
Faul Bamideleho před šestnáctkou, Michalovce budou kopat přímý kop.
39'
Slabý center přebral první bránící hráči hostů. Následně domácí faulovali.
38'
Přímý kop z pravé strany, Bukata pošle míč do šestnáctky.
37'
Poločas se pomalu blíží ke konci, po faulu uvidíme přímý kop pro Spartak.
36'
Saymon zůstal ležet na zemi, zřejmě dostal do obličeje po souboji s obráncem hostů. Trnava vrátila míč a hrajeme dál.
35'
Markovič opět zasahuje, nedorozumění domácích si obrana vychutnala, po krátkém odkopu však opět bude Zemplín bránit.
35'
Savvidis faulován, ještě tam něco dodatečně řešil s protivníkem, Spartak rozehrává.
34'
Vysoký centr bere ze vzduchu Matej Markovič.
33'
Opět se hraje, Trnavčané jdou vpřed, bude z toho další roh Trnavy.
31'
Chvíli se nehraje, Markovič je v péči týmových lékařů.
30'
Půlhodina hry v Trnavě uplynula, Vlasko vletěl do Markoviče a vidí žlutou kartu.
28'
Saymon dostal míč od Jonssona, ale Bamidele se dostal zřejmě mimo hřiště s míčem, rozhodčí jeho průnik zastavili.
26'
Saymon dostal míč od Jonssona, ale zakončení Savvidise nebylo přesné ani nebezepečné.
25'
Markovič chytil lehkou střelu Vlaska, ten nebyl v dobré pozici na střelu, ale už neměl čas nic vymýšlet.
24'
Spoljaric padá v šestnáctce Trnavy, penalta se nekope, rozhodčí ukazuje, že faul to nebyl.
23'
Polovinu prvního poločasu máme za sebou, tlak Trnavy zůstává zatím nevyužitý.
21'
Aktivní Bamidele nyní centroval do šestnáctky, ale míč končí v zamezí, hrát budou hosté.
20'
Bamidele sebral míč zády k bráně hostů, poslal ho pomalu na Yaoa, ten poslal střelu z první mimo bránu Markoviče.
18'
Dva hráči hostů leží na zemi, Phillips a Bednár leží po soubojích, po chvíli se opět hraje.
17'
Bamidele fauloval Bednára, souboj o míč tak domácí legionář nezvládl. Odkopává Markovič.
16'
Tandir byl pod tlakem dvou bránících hráčů a nemohl si přebrat přihrávku z hloubky pole.
15'
Obránce hostí viděl žlutou kartu a bude mít co dělat, aby zápas dohrál.
14'
Žlutou kartu dostává Dimitrios Siopis (MFK Zemplín Michalovce).
13'
Toto byla první větší šance Andělů, ti mají zatím mnohem více ze hry.
12'
Hosté chvíli obléhali šestnáctku domácích, nedostali si k ničemu nebezpečnému, naopak na druhé straně se dostal před brankáře Vlasko a jeho střela končí na nohách gólmana.
11'
Trnavčané napadají hosty při rozehrávce, ti volili pouze vysoký míč a ztratili pozici.
9'
Ofsajd přerušil snahu hostí o útok, trnavští stopeři mohou rozehrávat.
8'
Faulován byl i Spoljaric, provinil se Savvidis.
7'
Centr nevyšel, hosté zkusili kontru, ale museli se vrátit do své obranné části hřiště.
6'
Vlasko na zemi, byl faulován a opět budou domácí rozehrávat standartní situaci.
5'
Vlasko poslal míč po zemi na Griče, ale stoper Trnavy se nedostal k zakončení. Hosté míč dlouho neměli, opět hraje Spartak.
4'
Míč u Rusova, Tsaousis byl při průniku faulován a uvidíme přímý kop pro Spartak.
3'
Spartak zkusil znovu na bližší tyčku, ale opět odražený míč míří za čáru a uvidíme třetí roh v rychlém sledu.
2'
Roh pro Spartak, Bukata cetroval do šestnáctky, ale tam míč srazil protihráč a bude z toho další roh.
1'
Hosté rozehráli, hrají v žlutomodé kombinaci. Domácí v klasické červeno černé kombinaci dresů.
1'

FC Spartak Trnava: Rusov – Jónsson, Izuchukwu, Grič, Tsaousis – Savvidis – Saymon, Yao, Vlasko, Bukata – Bamidele Isa.
Náhradníci: Kamenár – Turňa, Tumma, Pačinda, Olejník, Benovič, Kolesár.

MFK Zemplín Michalovce: Marković – Siopis, Soler, Vaško, Vojtko – Spoljaric – Taiwo, Bednár, Ivanov, Phillips – Tandir.
Náhradníci: Dráb – Vovkun, Begala, Mendez, Hirnij, Trusa.

Rozhodčí: E. Gemzický (Slovensko).
MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE

Michalovce jsou na tom podstatně hůř. Z jedenácti zápasů dokázaly uhrát pouze devět bodů. Forma taky nevypadá nejlíp, z posledních pěti zápasů vybojovali jen pět bodů. Navíc obdrželi již 27 branek, zatímco vstřelili jen deset. Od posledního místa, které drží již zmiňovaný Trenčín, je dělí jeden bod. Jsou ale desátí, protože Pohronie na jedenácté příčce má také jen osm bodů.

Forma: R – P – R – V – P

Poslední zápasy
Nitra – Michalovce 1:1
Michalovce – Dunajská Streda 2:4
Sereď – Michalovce 1:1
FC SPARTAK TRNAVA

Spartak se po dvou porážkách dokázal v minulém kole zase oklepat a v zápase proti Trenčínu, který je jednoznačným zklamáním sezóny, bez problémů vyhrál 2:0. nyní se Trnava nachází na čtvrté příčce, když si v jedenácti zápasech vybojovala šestnáct bodů. Na vedoucí Dunajskou Stredu ztrácí ale již dvanáct bodů. Na postup skupiny o titul má náskok jeden bod, patnáctý Ružomberok má totiž shodný počet bodů a šestá Zlaté Moravce-Vráble a sedmá Nitra mají bodů patnáct. Spartak vstřelil třináct branek, dostal jich dvanáct.

Forma: V – P – P – V – V

Trnava – Trenčín 2:0
Žilina – Trnava 2:1
Trnava – Nitra 0:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.