Je tu konec zápasu 27. kola FNL mezi Ústím a Vlašimí. Domácí fotbalisté jako papírový favorit zápasu utkání nezvládli a prohráli s Vlašimí 1:2. Hosté byli produktivní a v prvním poločase se dostali do dvoubrankového vedení. Domácí pak ve druhém poločase tlačili, na více než snížení se ale nezmohli.
90
Gólman Novák dostal ještě v závěru žlutou kartu.
90
Po rohu gólovka Ústí, na čáře zastavili míč do střely skákající obránci Vlašimi!
89
Ústí právě vstřelilo branku!
Domácí v samém závěru dramatizují zápas. Pohlednou střelou ze standardky přes zeď zkorigoval výsledek TOMÁŠ JURSA – 1:2.
88
Hosté potřetí střídají. Hronka nahradil Tomášek.
87
Domácí Růžička měl další dvě gólovky, ale domácím dnes není souzeno.
84
Hostující Janda (VLA) obdržel žlutou kartu.
83
Matějku nahradil v sestavě Vlašimi Bourenane.
79
Vlašim vystřídala, Suse nahradil Radoš.
77
Hostující Petrů (VLA) dostal za ostrý faul žlutou kartu.
77
Ústí stále bojuje, avšak nadále ztrácí dva góly. Domácí měli několik šancí, žádnou z nich ale proměnit nedokázali.
73
Vlašim už pouze betonuje a dělá vše pro udržení výsledku. Ústí se skutečně po další velké šanci Růžičky nedokáže střelecky prosadit.
70
Domácí Teplý nyní pálil zblízka, tohle měl být snižující gól.
66
Střídající Teplý (UNL) záhy také dostal žlutou kartu.
65
Pavlata (UNL) dostal další žlutou kartu pro domácí tým v dnešním zápase.
64
Po dvou příležitostech Vlašimi Ústí střídá. Smolu nahradil Teplý.
60
Jursa (UNL) dostal žlutou a v příštím zápase tak ústeckému týmu bude chybět.
55
Vlašim stále v pohodě brání náskok, Ústí je lepší, ale do pevné defenzivy se prosazuje velmi těžce.
52
Ústí se dostalo do slibné šance, ve vápně střílel z dobré pozice Jursa, skóre se ale opět nemění.
50
Domácí střídají. Martykána v řadách Ústí nahradil Králík.
48
Vlašim hned v úvodu druhé půle zahrozila šancí a následným rohem. Pak ještě pálil Janda, skóre zápasu se ale nemění.
46
Máme za sebou první poločas zápasu mezi Ústím nad Labem a Vlašimí. Favorizovaní domácí jsou dva kroky pozadu, když po brankách Matějky a Jíchy prohrávají 0:2. Zatímco po prvním gólu se domácí fanoušci zlobili na rozhodčí kvůli neodmávanému ofsajdu, druhý gól padá na vrub brankáře Nováka, který chyboval při rozehrávce.
45
45
Domácí Leibl nyní z ničeho nic nastřelil břevno hostující brány! Arma se mohla vrátit zpět do zápasu, avšak stav je stále 0:2.
44
Již se blíží konec poločasu a hosté nyní drží balon daleko na polovině soupeře.
41
Vlašim se stále brání. Domácí mají sice míč hodně ve své moci, jenže do šancí se nedostávají.
38
Hostující Vlašim kontroluje v pohodě vedení, Ústí proti dobře bránícímu soupeři neví, jak hrát.
36
Vaněk (UNL) dostal žlutou kartu za faul na polovině hřiště.
33
Vlašim v posledních minutách hodně ožila, Ústí je hodně zaskočené po dvou laciných gólech ve své síti.
29
Vlašim právě vstřelila branku!
Nyní pro změnu chyboval gólman Novák, který zbytečně vyběhl, útočník ho obehrál a poslal míč JANU JÍCHOVI, který doklepával do prázdné brány – 0:2!
26
Tribuny se bouří, protože podle nich rozhodčí hodně kazí. Gól byl pro domácí fanoušky hodně diskutabilní.
24
TOMÁŠ MATĚJKA dostal přihrávku do jasného ofsajdu a zblízka překonal Nováka. Sudí zde zcela jasně selhali – 0:1.
23
Ústí má více ze hry a už mohlo skórovat, hosté se zatím jen brání.
20
Domácí jsou stále natlačeni na polovině soupeře, budou kopat další rohový kop.
19
Přímo po standardce se domácí do šance nedostali. Pak ale kopal roh Jursa a byla z toho hodně nebezpečná situace. Následuje další roh.
17
Domácí Valenta si nyní došel pro faul, následuje standardka pro Armu z dobré pozice!
14
Arma je stále lepším týmem, ale zatím marně čekáme na nějaké gólové šance.
12
Hosté se pokusili o rychlý protiútok, avšak v ofsajdu nyní uvízl Jícha.
10
Vlašim nyní kombinuje po zemi, ale daleko od branky domácího Nováka.
8
Zeman zblízka přestřelil, to byla pro domácí doslova trestuhodně zahozená šance.
5
Arma je v úvodu aktivnější, zatím se ale hraje bez větších šancí.
2
Oba celky v úvodu kopaly roh, ale bez úspěchu.
1

FK Ústí nad Labem: Novák – Zeman, Vaněk, Valenta, Leibl – Růžička, Jursa, Martykán, Pavlata, Veverka – Smola

FC Graffin Vlašim: Boháč – Petrů, Simerský, Kryštůfek, Starý – Janda, Hronek, Putz, Sus – Matějka, Jícha

Rozhodčí: Nenadál – Černý, Fišer..
Netradičně již v pátek se otevřou brány ústeckého městského stadionu v rámci utkání 27. kola FNL mezi domácí Armou a Vlašimí.

Jedná se o souboj dvou celků z opačných pólů tabulky. Zatímco Ústí sice již ztratilo šanci na postup do Gambrinus ligy, stále se pohybuje v popředí tabulky, zatímco Středočeši se pohybují na spodku tabulky.

Ústí v minulém kole porazilo Bohemians Praha 2:1, čímž navázalo na domácí výhru nad Frýdkem-Místkem. 42 bodů na kontě a páté místo tak mohou vést ke spokojenosti týmu kolem psteckého kouče Lukáše Přerosta. Lépe je na tom už pouze Žižkov, Budějovice, Táborsko a Hradec.

Vlašim je až třináctá a má na kontě 30 bodů. Před týdnem tým svěřeců kouče Petrželi dokonce prohrál 0:4 se Sokolovem. Třicet bodů není mnoho, ale již teď to bude stačit na záchranu, protože poslední dvojice týmů Vltavína s Bohemians ztrácí na Vlašim již dvanáct bodů.