Fotbalová národní liga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Pardubice - 12. května 2019   15:00

Táborsko
Táborsko
27' Ad. Čermák  • 32' Hasil  • 70' Musiol
3:3
(2:3)
Pardubice
Pardubice
2' A. Fousek   • 9' Petráň   • 22' Šejvl
Táborsko
Šiman – Navrátil (C), Hasil, M. Kučera, Valenta – Musiol, Pfeifer (58. P. Pilík), Březina, Šandera – Ad. Čermák, Kopřiva (79. Ch. Frýdek).
Zadražil – Ngimbi, Zárybnický, P. Pilík, Vandas, Berešík, Ch. Frýdek.
K. Hrubeš – Z. Dobrovolný, J. Váňa
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
627 diváků
Pardubice
Letáček – Prosek, Toml, Piroch, T. Čelůstka – Šejvl (46. Mužík), Solil – Lee (58. P. Černý), Jeřábek (C), A. Fousek – Petráň (77. Tischler).
Šmíd – Zukal, Tischler, P. Černý, Mužík, Sokol, Huf.

Pardubice si nakonec nedokázaly uhlídat své nadějné tří brankové vedení. Táborsko nakonec ve druhém poločase dokázalo vyrovnat a dokonce bylo lepším týmem. Nicméně k obrat v zápase se již nedostali a Pardubice mohou být rády alespoň za bod!
90+4'
88'
Táborsko je ke konci zápasu lepším celkem a po střele mimo branku stále zůstává remízový stav zápasu.
84'
Faul na straně domácího celku a jejich soupeř se zhostí rozehrávky z vlastní poloviny hřiště.
83'
Samozřejmě domácí se budou pokoušet ještě dát branku a zcela tak otočit tento duel, který se pro ně v úvodních dvaceti minutách hry nevyvíjel vůbec dobře.
80'
Blíží se nám doba utkání, kdy ani jeden soupeř už nebude příliš riskovat a útočit ze zajištěné obrany.
79'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Christian Frýdek.
78'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, kde probíhá série vhazování.
77'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Petráň, přichází Emil Tischler.
75'
Pardubice se nyní budou hodně strachovat alespoň o bodový zisk z tohoto zápasu. Nebo se vzepřou osudu a dokáží se dostat do dalšího vedení?
73'
K dispozici měli další standardní situaci ze střední vzdálenosti, ale tu nevyužívají k obratu zápasu.
72'
Čeká nás hodně zajímavý závěr zápasu. Táborsko bude mít nyní psychickou výhodu na své straně.
70'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Domácí se dočkávají vyrovnání a dvacet minut před koncem zápasu začínáme od začátku. Autorem vyrovnávací branky je Zbyněk Musiol.
67'
Po delší době se do útoku dostali i hosté, ale jak rychle začal, tak i rychle skončil.
64'
Táborsko po zahrání standardní situace nijak výrazně neohrozilo brankáře Letáčka.
63'
Za tento faul je také Tomáš Solil odměněn žlutou kartou, která je druhá v dnešním zápase.
63'
Pardubice se dopouští faulu a to poměrně blízko hranice pokutového území. Velká příležitost pro soupeře.
60'
Hodina hry je za námi a domácí tým stále prohrává o jeden jediný zásah. Nicméně jejich snaha nepolevuje a zatím mají navrch ve druhé části hry.
58'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Pavel Pilík.
58'
Po ní následovala standardní situace Táborska a přímá střela na branku končí mimo branku.
58'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Sang-hjuk Lee, přichází Pavel Černý.
57'
První žlutá karta v zápase, kterou dostává Sang-hjuk Lee.
55'
Domácí celek má i nadále více navrch. Pardubická obrana je nyní hodně vytížená, ale zatím se jí daří nepouštět soupeře do nějakých vážnějších situací.
51'
Domácí celek má zatím ve druhém poločase navrch a snaží se o vyrovnání stavu zápasu. Nicméně před branku Pardubic si nedokážou vytvořit něco nebezpečného.
49'
Táborsko se dostalo ke střele, ale brankář Pardubic si věděl rady a nepouští míč za svá záda.
49'
MAS rozehrával na vlastní polovině, hráči přešli půlící čáru a opět je tu faul hostujícího hráče.
48'
Domácí celek ztrácí na svého soupeře jednu jedinou branku a od úvodu druhého poločasu se drží na míči.
46'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Martin Šejvl, přichází Ladislav Mužík.
46'
První poločas se musel nezaujatému diváku rozhodně líbit. Padlo dohromady pět branek! Hráči se nejspíše inspirují dobrou produktivitou Čechů na letošním hokejovém šampionátu v Bratislavě. Pardubice se rychle dostaly do trháku a po 22. minutách hry vedly již 3:0! Táborsko se však v pravý čas zvedlo a dokázalo do konce prvního poločasu snížit na rozdíl jedné branky, takže nás čeká bezesporu zajímavý druhý poločas.
45'
43'
Defenzíva Táborska nakonec celou situaci zvládá a dostává míč pod svou kontrolu.
42'
Standardní situaci nyní budou zahrávat Pardubice a to ze solidní vzdálenosti.
38'
Pardubice se dostaly ke střele, jejich pokus končí mimo tři tyče branky Táborska.
36'
Avšak tento útok končí odpískaným ofsajdem.
35'
Pardubice drží míč na vlastní půlce a chystají se na svou další útočnou zteč.
34'
MAS zahrával další rohový kop, tentokrát defenzíva soupeře obstála a Letáček odkopává míč od své branky.
32'
Dneska to padá z rohových kopů. I Táborsko dává branku po rohovém kopu, když se prosadil KAREL HASIL a najednou jsou domácí výrazně ve hře.
31'
Po standardní situaci Táborska z pravé strany v blízkosti pomezní čáry, se domácí celek dostává k rohovému kopu.
29'
Domácí celek daná branka určitě povzbudila a opět se dostávali až do těsné blízkosti pardubické branky. Celá akce končí odraženým míčem a vhazování domácích na polovině hřiště.
27'
Domácí celek se dočkal a snižuje na rozdíl dvou branek. Autorem snižující branky je Adrián Čermák.
24'
Táborská snaha o dosažení své první branky sice pokračuje, ale po dalším zajímavém útoku se nedokázali prosadit a Letáček stále hájí svou nulu.
22'
Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubice se prosazují potřetí a zatím mají hodně efektivní produktivitu v dnešním zápase. Svou první branku sezóny zaznamenal MARTIN ŠEJVL.
19'
Táborsko vybojovali zajímavou standardní situaci od pravé pomezní lajny...uvidíme, jestli se jim nyní podaří něco vymyslet před brankou soupeře.
18'
Oba celky se střídají v útočných akcí, které však nejsou dotažený do úplného zdárného konce.
16'
Z nebezpečného útoku Táborska nakonec není snižující branka a následuje odkop brankáře Letáčka.
13'
Útok Táborska končí útočným faulem a Pardubice budou odkopávat poblíž půlící čáry.
11'
Pardubičtí mají velmi dobrý začátek zápasu a nyní podnikli jeden ze svých nebezpečnějších útoků, který byl nakonec úspěšně ubráněn defenzívou Táborska.
9'
Neskutečné, druhý rohový kop hostů a druhá branka v jejich podání, když se prosadil MICHAL PETRÁŇ!
9'
Domácí celek se ještě nějakou chvíli držel na míči, nakonec následuje odkop od brankáře Pardubic.
7'
Oni však nedávají branku, jako jejich soupeř před několika minutami. Nicméně neztrácí míč a kombinují.
6'
Táborsko nakonec zaútočilo a vypracovalo si taktéž svůj první rohový kop v dnešním zápase.
4'
Pardubice se pokoušely o další útok, ale tentokrát jich soupeř příliš daleko na svou polovinu nepustil.
2'
Hosté zahrávali svůj první rohový kop a po této standardní situaci je ADAM FOUSEK poslal do brzkého vedení!
1'

FC MAS Táborsko: Šiman – Navrátil (C), Hasil, M. Kučera, Valenta – Musiol, Pfeifer, Březina, Šandera – Ad. Čermák, Kopřiva.
Náhradníci: Zadražil – Ngimbi, Zárybnický, P. Pilík, Vandas, Berešík, Ch. Frýdek.

FK Pardubice: Letáček – Prosek, T. Čelůstka, Toml, Piroch – Lee, Jeřábek (C), Šejvl, A. Fousek – Petráň, Solil.
Náhradníci: Šmíd – Zukal, Tischler, P. Černý, Mužík, Sokol, Huf.

Rozhodčí: K. Hrubeš – Z. Dobrovolný, J. Váňa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.