Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Paris FC : St. Etienne - 18. ledna 2020   18:00

Paris FC
Paris FC
24' Menez  • 57' Pitroipa
2:3
(1:1)
St. Etienne
St. Etienne
32' Khazri   • 72' Abi   • 78' Debuchy
Paris FC
Armand, Kikonda, Lopez, Matoung, Nkambadio, Sarr, Timite
St. Etienne
Moulin, Fofana, Palencia, Honorat, Dioussé, Correia, Rivera

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 0:0.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec nabídl pět branek. Domácí druholigový celek předvedl dobrý výkon, vedl 1:0 a 2:1, ale favorit utkání nakonec zabral a vyhrál 3:2. AS Saint-Étienne tedy postupuje do další fáze ligového poháru.
90+4'
90+3'
Domácí se snaží a tlačí se dopředu, ale nedostávají se do zakončení.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Žlutou kartu dostává Cabaye (AS Saint-Étienne).
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Hosté zatím zkušeně kontrolují své vedení a kráčí za postupem do další fáze poháru.
87'
Žlutou kartu dostává Kikonda (Paris FC).
85'
Domácí hráč to vzal na sebe, ale jeho střela z dálky nebyla přesná a míč skončil vysoko nad brankou.
82'
Domácí se drali dopředu, ale nakonec je zastavil útočný faul.
80'
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, jestli domácí s nepříznivým výsledkem ještě něco udělají.
78'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A AS Saint-Étienne jde poprvé v utkání do vedení! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal MATHIEU DEBUCHY, který nechytatelným pokusem poslal míč za bezmocného brankáře!
77'
Rohový kop pro AS Saint-Étienne.
75'
Hosté jsou stále aktivnější a jdou za vedoucí brankou, tak uvidíme, jestli se dočkají, nebo jestli půjdeme do prodloužení.
72'
Je vyrovnáno! Ze svého tlaku vytěžil hostující celek zcela zaslouženě vyrovnávací branku. Po přihrávce do vápna se prosadil CHARLES ABI.
70'
Stále se hraje na polovině pařížského celku, který je pod velkým tlakem.
68'
Málem bylo vyrovnáno! Po dloubáčku hlavičkoval z hranice penalty jeden z hostujících hráčů, ale domácí brankář předvedl fantastický zákrok a míč vyrazil!
66'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do vápna, po souboji upadl, ale pokutový kop z toho není.
64'
Hosté se stále tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostávají. Domácí dnes brání opravdu velmi dobře.
62'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že hosté stále prohrávají o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
60'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Abi, přichází Honorat.
59'
Hostující favorit musí pořádně přidat, protože času už příliš nemá.
57'
Paris FC právě vstřelil branku!
Hosté byli mnohem lepší, ale do vedení jde domácí celek. Ten podnikl ojedinělou akci a hned z toho bylo přečíslení dva na jednoho. Mandouki obešel obránce, poslal míč před branku a JONATHAN PITROIPA uklidil míč do poloprázdné branky.
56'
Ve druhém poločase jsou hráči AS Saint-Étienne o poznání aktivnější, stále se tlačí dopředu, ale do zakončení se zatím nedostávají.
54'
Po rohovém kopu vznikl ve vápně pařížského celku pořádný závar, ale domácí to ustáli a míč dokázali uklidit do bezpečí.
53'
Rohový kop pro hosty.
52'
Po krásné narážečce se do velké šance dostával Khazri, ale nakonec si míč ukopl a zakončit už nedokázal.
50'
Další kombinační akci zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
48'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže pokračujeme za nerozhodného stavu 1:1.
47'
Hosté začali aktivně a hned vybojovali rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:00 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které zatím nabídlo dvě branky. Za domácí se prosadil Jeremy Menez, za hosty poté Khazri, takže stav utkání je 1:1 a je jasné, že druhé dějství bude ještě hodně zajímavé.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Po individuální akci pálil z hranice velkého vápna jeden z hostujících hráčů a míč skončil jen těsně vedle pravé tyče!
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Po dalším centru se jeden z hostujících hráčů dostal k hlavičce, ale ta nebyla přesná a stav utkání s tedy nemění.
38'
Ligový celek přidal a je to znát. Hosté jsou nyní jasně lepší a domácí vůbec nestíhají.
36'
Nakonec z toho bylo slabé a nepřesné zakončení z hranice velkého vápna, takže od své branky bude rozehrávat Demarconnay.
35'
Nyní jsou na koni hosté, kteří se usadili na polovině svého soupeře. Zatím ale kombinují daleko od branky, kterou střeží Demarconnay.
33'
Žlutou kartu dostává Nordin (AS Saint-Étienne).
32'
Je vyrovnáno! Po střílené přihrávce před branku se k míči dostal WAHBI KHAZRI, který ho doslova dotlačil za brankáře.
30'
Zahrozili také hosté. Po dlouhém nákopu se jeden z hráčů dral do zakončení, ale nakonec mu k míči pár centimetrů chybělo a Demarconnay byl bez práce.
28'
Stále mají nyní více ze hry domácí, kteří jsou na koni a ligového soupeře zatlačili. Jeremy Menez po souboji upadl ve vápně, ale pokutový kop rozhodčí neodpískal.
26'
A domácí jsou po úvodní brance samozřejmě při chuti a znovu se tlačí dopředu.
24'
Domácí celek jde do vedení! Nejdříve postupoval domácí hráč sám na Ruffiera, ale ten ho skvěle vychytal! Po dalším snažení se ve vápně dostal k míči zkušený JEREMY MENEZ, který placírkou uklidil míč za brankáře, 1:0!
22'
Hosté zahrávali další rohový kop, ale ani tato rozehrávka se jim příliš nevydařila a u míče jsou hráče pařížského celku.
20'
Nevyšlo to ani domácím, protože jejich snažení skončilo útočným faulem.
19'
Abi dostal těžkou přihrávku do vápna, vyzkoušel to z otočky, ale zakončení se mu nepovedlo a branku tedy ohrozit nedokázal.
17'
Domácí to zkusili stříleným centrem z pravé strany, ale žádný z hráčů se do zakončení nedostal, jako první byl totiž u míče Moukoudi.
15'
Hosté jsou více na míči a stále se tlačí dopředu, ale obrana domácích funguje zatím na jedničku a na první šanci tak stále čekáme.
13'
Po rohu se jeden z hostujících hráčů dostal k hlavičce, ale s tímto slabým pokusem si Demarconnay v pohodě poradil.
12'
Je tu další rohový kop pro celek z Ligue 1.
11'
Domácí outsider zatím velmi dobře brání. Hosté se tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostávají.
9'
Hosty zradila přihrávka a pro míč si došel pozorný Demarconnay, který vše dobře přečetl.
8'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí získali míč a hned se hnali dopředu, Rabiu dostal míč do vápna, ale zakončit nedokázal.
7'
Rohový kop pro hostující mužstvo.
6'
Začátek utkání patří hostujícímu celku, který se stále tlačí dopředu. Do zakončení se zatím ovšem nedostal.
4'
Z prvního rohového kopu v tomto utkání ale nic nebylo. Míč doputoval do zámezí a od své branky bude rozehrávat Demarconnay.
3'
Rohový kop pro hostující celek.
2'
Začátek utkání je samozřejmě velmi opatrný, ani jeden celek nechce v úvodu udělat zbytečnou chybu, což je zcela pochopitelné.
1'

Paris FC: Demarconnay – Bamba, Cisse, Coulibaly, Kante, Mandouki, Martin, Menez, Nomenjanahary, Pitroipa, Rabiu
Náhradníci: Armand, Kikonda, Lopez, Matoung, Nkambadio, Sarr, Timite

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Perrin, Moukoudi, Trauco, Camara, Cabaye, Abi, Khazri, Nordin
Náhradníci: Moulin, Fofana, Palencia, Honorat, Dioussé, Correia, Rivera.
Pohárový duel začíná v 18:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho. Myslím si, že nás čeká zajímavý zápas, tak si ho nenechte ujít.
AS Saint-Étienne hraje samozřejmě Ligue 1, tedy nejvyšší francouzskou soutěž. Ani hostům se v této sezoně ale nevede nejlépe, protože po dvaceti zápasech mají 25 bodů a jsou až na 15. pozici. Z posledních čtyř kol nezískali hosté ani bod, takže ve formě tedy rozhodně nejsou.
Paris FC hraje Ligue 2, tedy druhou nejvyšší soutěž. V té si domácí celek v této sezoně příliš dobře nevede, protože po dvaceti zápasech má na svém kontě 16 bodů a nachází se na předposledním 19. místě. Velké problémy mají domácí hlavně směrem dopředu, protože zatím dali pouze 11 branek. V posledním pohárovém zápase se Paris představila na hřišti Fabregues, kde vyhrála 2:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel Paris FC – AS Saint-Étienne. Velkým favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.