Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Pau : Bordeaux - 16. ledna 2020   20:55

Pau
Pau
23' Name  • 44' Jarju  • 117' Gueye
3:2
(2:1)
Bordeaux
Bordeaux
41' Maja   • 82' Préville
Pau
Bertrand – Bury, Zahary, Kamissoko, Sadzoute – Name, Ndiaye (91. Ba), Daubin (112. Palette) – Sabaly (71. Gueye), Jarju, Bayard (78. Maisonneuve).
Bordeaux
Poussin – Cafú (59. Briand), Jovanović, Mexer, Benito, Poundjé (106. Otávio) – Oudin, Aït Bennasser, Adli (59. Bašić) – Hwang, Maja (73. de Préville).

Mizérie prvoligového Bordeaux pokračuje, když vypadlo i ze druhého francouzského poháru a Pau se postaralo o obrovskou senzaci. Fanoušci okamžitě zaplavili hřiště a oslavují postup domácího týmu, jako kdyby měli titul. Tři minuty před koncem prodloužení rozhodl střídající Mamadou Lamine Gueye. Konečný výsledek duelu s fantastickou tečkou. Pau FC 3 Girondins Bordeaux 2.
120'
117'
Pau právě vstřelilo branku!
MAMADOU LAMINE GUEYE nyní využil tragické rozehrávky hostí a obrovské chyby v defenzivě Bordeaux, když si zpracoval míč na pravačku mezi třemi protihráči a přízemní střelou zpoza šestnáctky zamířil k levé tyči! Pau vede 3:2!
116'
Pau málem rozhodlo po centru ze standardní situace a hlavičce do předního pravého horního rohu brány, pískal se ale ofsajd! Skóre je 2:2.
114'
Zatímco útočné snažení Bordeaux nyní nestojí za nic, obrana Pau si zaslouží obrovskou pochvalu. Domácí pečlivě brání a navíc jsou schopni udeřit z protiútoku.
113'
Útočné snažení Bordeaux opět připomíná zpomalený film a čas pomalu ubíhá, a ubíhá, a ubíhá. Strašné.
112'
Střídání v týmu Pau FC: ze hřiště odchází Quentin Daubin, přichází Lucas Laplace Palette.
112'
Problém je, že fotbalisté Bordeaux toho už mají plné zuby a jejich přechod do útoku je hodně pomalý.
111'
Bordeaux má ještě deset minut na to, aby potvrdilo své kvality a dokázalo se vyhnout penaltové loterii.
110'
Prodloužení nepřineslo žádnou příležitost, a pokud to takto půjde dále, penalty jsou případně nevyhnutelné.
109'
Domácí fotbalisté na pravém křídle vyrazili do rychlého protiútoku, jenže hosté ho včas zastavili.
108'
Bordeaux v úvodu prodloužení opět dostalo soupeře pod tlak, jenže centr z rohového kopu nic kloudného nepřinesl. Pau se může postarat o velkou senzaci.
106'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Maxime Poundjé, přichází Otávio Henrique Santos.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Úvodní poločas prodloužení zápasu sice začal náporem Bordeaux, jenže hosté se prosadit nedokázali, a tak by měla následovat rychlá výměna stran a druhý poločas nastaveného času. Skóre po poločase prodloužení na Stade du Hameau. Pau FC 2 Girondins de Bordeaux 2.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Hwang Ui-jo si na pravém křídle naběhl na prudkou kolmou přihrávku, kterou sice zpracoval, jenže v útoku nemohl pokračovat kvůli ofsajdu. Stav je stále 2:2.
104'
Jimmy Briand předvedl naprosto tragickou rozehrávku a jeho výkon je pro mě osobně zatím obrovským zklamáním.
103'
Na vzdálenější pravou tyč přilétl z rohového kopu nádherný centr a Bordeaux mělo kliku, že na něj jeden z domácích fotbalistů ve výskoku nedosáhl.
102'
Pau vyrazilo podél levé postranní čáry do protiútoku a za potlesku fanoušků bode rozehrávat rohový kop.
101'
Hwang Ui-jo se v blízkosti pravého rohového praporku prosadit nedokázal a Benjamin Bertrand odkopával od své brány. Skóre zápasu je stále nerozhodné 2:2.
100'
Bordeaux se proti týmu z třetí francouzské ligy velice trápí, o čemž ale dokonale vypovídá to, že se nyní nacházíme v prodloužení a zápas ještě není u konce.
99'
Jakmile domácí dokáží zrychlit hru nebo vyrazí do protiútoku, obrana Bordeaux má obrovské problémy.
98'
Hostující brankář měl štěstí, že nákop jednoho z domácích hráčů neměl velkou razanci a mířil stejně mimo.
97'
Co teď předvádí Bordeaux, to je něco neskutečného, až tragického. Gaëtan Poussin sice dobře vyběhl z brány, jenže míč odvrátil pouze na kopačku soupeře.
96'
Pau mohlo před pár okamžiky skórovat po vysokém pasu za obranu, jenže brankář Bordeaux rychle vyběhl na hranici šestnáctky, aby ho nohou odvrátil.
95'
Girondins mělo k dispozici standardní situaci a do šestnáctky přilétl ostrý centr, domácí ho ale snadno odvrátili.
94'
Centr z levého křídla Bordeaux byl domácími hráči snadno odvrácen a vypadalo to na rychlý protiútok Pau, jeho hráče ale opět zradila finální kolmá přihrávka.
93'
Fotbalisté Bordeaux dostali svého soupeře ihned pod tlak, centr ze hry ani rohového kopu ale nebezpečí nepřinesl.
92'
Pau sáhlo k třetímu střídání již v úvodu prodloužení a na hřiště přišel hodně bezpečný Moulaye Ba.
91'
Střídání v týmu Pau FC: ze hřiště odchází Abdourahmane Ndiaye, přichází Moulaye Ba.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Fotbalisté Bordeaux museli v zápase dvakrát dotahovat jednobrankové manko, jenže se jim podařilo skóre vždy vyrovnat, a tak nás vzápětí čeká prodloužení. Skóre po druhém poločase zní. Pau FC 2 Girondins Bordeaux 2.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Bordeaux mohlo rozhodnout střelou z hranice šestnáctky, po které míč mířil pod horní tyč, jenže Benjamin Bertrand ho dokázal vytáhnout!
90+1'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.
90'
Utkání spěje do prodloužení a je potřeba zmínit, že Pau má ještě jedno střídání, zatímco Bordeaux žádné.
89'
Rohový kop Bordeaux z pravé strany hřiště nic kloudného nepřinesl a domácí centr bez problému odvrátili.
88'
Pokud se v závěru zápasu nedočkáme gólu, na řadu přijde prodloužení a pak případně penalty.
87'
Pau vyrazilo na ose hřiště do protiútoku tři na tři, jenže domácí zradila nepřesná diagonální přihrávka.
86'
Hosté se vzápětí opět snažili prosadit na levém křídle, kde se tentokrát dostali k centru z ostrého úhlu. Míč ovšem zamířil vysoko nad bránu Benjamina Bertranda.
85'
Girondins se na levém křídle pokusilo o další prudkou kolmou přihrávku, jenže byla příliš prudká a nepřesná na to, aby po ní mohla přijít nějaká příležitost.
84'
Oba týmy se vzápětí pokusily skórovat po dlouhé kolmé přihrávce dopředu, jenže oba dva dopadly stejně, tedy pouze odkopem brankářů od brány.
82'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
NICOLAS DE PRÉVILLE se na levé straně hřiště postavil k rozehrání volného přímého kopu a nádhernou technickou střelou vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Lépe to trefil nešlo – 2:2!
80'
Bordeaux na pravé straně hřiště rozehrálo rohový kop a ostrý centr se na přední tyči nebezpečně odrážel, nakonec ale skončil na kopačkách domácích, který míč odvrátili.
79'
Girondins v blízkosti šestnáctky rozehrálo volný přímý kop, následná bomba ale skončila na zdi, od které se míč odrazil na rohový kop. Další nevyužitá příležitost.
78'
Střídání v týmu Pau FC: ze hřiště odchází Romain Bayard, přichází Paul Maisonneuve.
76'
Loris Benito zahrál na levé straně obranné poloviny Bordeaux rukou a ihned byl potrestán žlutou kartou.
75'
Pau na pravé straně vyrazilo do rychlého protiútoku a přízemní centr z ostrého úhlu byl zablokován. Domácí vzápětí reklamovali ruku, jenže naprosto zbytečně.
73'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Josh Maja, přichází Nicolas de Préville.
72'
Bordeaux sice v průběhu druhého poločasu sáhlo ke dvojitému střídání, jenže zejména Jimmy Briand zatím není příliš vidět. Nyní se tedy ocitl v ofsajdu. Jinak nic.
71'
Střídání v týmu Pau FC: ze hřiště odchází Cheikh Tidiane Sabaly, přichází Mamadou Lamine Gueye.
69'
Fotbalisté Bordeaux vystřelili zpoza šestnáctky a jejich slabá přízemní střela minula pravou tyč brány.
66'
Střídající Jimmy Briand si na vzdálenější pravé tyči nabíhal na diagonální centr z levé strany, do zakončení hlavou se ovšem nedostal a následoval odkop od brány.
65'
Bordeaux se pokusilo vyrovnat táhlou střelou zpoza šestnáctky, jenže jeho pokus byl hodně nepřesný.
63'
Fotbalisté Pau měli k dispozici na ose hřiště standardní situaci, následný diagonální centr byl ale odvrácen.
61'
Hostující Hwang Ui-jo teď na hranici šestnáctky nádherně vypálil z otočky a orazítkoval břevno!
59'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Yacine Adli, přichází Toma Bašić.
59'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Jonathan Cafú, přichází Jimmy Briand.
58'
Yacine Adli se na levé straně šestnáctky dostal k odraženému míči a bez přípravy napřáhl k prudké přízemní střele, která poté z ostrého úhlu těsně minula vzdálenější pravou tyč! Obrovská šance!
57'
Fotbalisté Girondins to na levé straně útočné poloviny přehnali s napadáním a byl jim pískán faul.
56'
Bordeaux zvolilo útočné snažení podél pravé lajny, jenže domácí u ní fantasticky zhustili prostor. Hosté se neměli kudy dostat dopředu a o míč vzápětí přišli.
55'
Cheikh Tidiane Sabaly vyrazil podél pravé postranní čáry do rychlého protiútoku a byl zezadu ostře sestřelen. Rozhodčí ovšem tentokrát pro kartu překvapivě nesáhl.
54'
Fotbalisté Pau jsou hodně pasivní a spoléhají na rychlé protiútoky, jenže hosté už jsou na to připraveni.
53'
Ze druhého poločasu uběhlo necelých osm minut a Bordeaux má po přestávce obrovskou převahu.
52'
Hwang Ui-jo zkusil na ose hřiště vystřelit zpoza šestnáctky, jeho technická střela ale postrádala přesnost a minula vzdálenější pravý horní roh domácí brány.
51'
Další obrovská šance Bordeaux! Centr z pravé strany se snesl na břevno a poté přišla dorážka z obrovské blízkosti, jenže míč byl zablokován!
50'
Hosté na levém křídle vybojovali standardní situaci a na vzdálenější pravou tyč přilétl pěkný diagonální centr, jenže tam nebyl nikdo, kdo by mohl zakončovat.
48'
Bordeaux rozehrálo rohový kop nakrátko a po centru z pravé strany uprostřed šestnáctky hlavičkoval ve výskoku doprostřed brány Loris Benito! Ačkoliv jeho pokus mířil doprostřed brány, Benjamin Bertrand mě vkleče co dělat, aby pak míč na brankové čáře dokázal zkrotit.
47'
Fotbalisté hostujícího celku se v rychlém sledu dostali ke střele na pravé straně šestnáctky, jenže obě dvě přízemní střely byly zablokovány a Pau se ubránilo.
46'
Bordeaux vstupuje do druhého poločasu s jednobrankovým mankem a musí výrazně přidat, pokud chce proti houževnatému soupeři pomýšlet na postup.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:56.
Josh Maja dokázal v závěru poločasu odpovědět na úvodní branku domácího Moustaphy Nameho, jenže vzápětí vrátil domácím vedení po senzačně sehraném protiútoku Yankuba Jarju. Skóre po prvním poločase střetnutí tedy zní. Pau FC 2 Girondins de Bordeaux 1.
45+1'
45+1'
Bordeaux mohlo v závěru prvního poločasu nyní vyrovnat, jenže přízemní střela hostí z hranice šestnáctky těsně minula levou tyč domácí brány!
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
44'
Fotbalisté domácího Pau předvedli fantastickou kombinační akci a po rychlém protiútoku ze středu šestnáctky skóroval přízemní střelou do prázdné brány YANKUBA JARJU! To je facka!
41'
JOSH MAJA si na přední tyči naběhl na krásný centr z levého křídla a jeho střela bez přípravy byla přizvednuta do vzduchu, ze kterého se snesla ke vzdálenější pravé tyči! Vyrovnáno.
40'
Bordeaux se sice snaží, jenže se dostává do pokutového území soupeře jen sporadicky, a tak to zpoza šestnáctky zkusil Rémi Oudin, jeho střela ale málem trefila praporek.
38'
Moustapha Name to na levém křídle přehnal s důrazem během napadání a za ostrý šlapák viděl žlutou kartu.
36'
Yacine Adli byl během posledních okamžiků zápasu hodně aktivní a v blízkosti středového kruhu byl nepříjemně sestřelen poté, co se vracel s míčem zpět.
35'
Bordeaux sice přímo z rohového kopu neudeřilo, vzápětí se ale dostalo uprostřed šestnáctky k prudké střele, která byla domácími zablokována!
34'
V útočném snažení ovšem mohl na levé straně hřiště pokračovat Scotty Sadzoute a u brankové čáry dokázal vybojovat rohový kop. Následný centr ale nic nepřinesl.
33'
Pau se znovu bez problému ubránilo a poté vyrazilo do rychlého protiútoku, škoda jen, že se nepovedla diagonální přihrávka na levou stranu. Byla dlouhá.
32'
Quentin Daubin předvedl na pravé straně obranné poloviny domácích ostrý skluz a viděl žlutou kartu.
31'
Fotbalisté Bordeaux se nedokázali prosadit podél levé postranní čáry a následovalo autové vhazování domácích. Hosté jsou zatím směrem vpřed bezzubí.
30'
Pokud to takto půjde dále, na straně Bordeaux bychom se mohli dočkat klidně nějakého brzkého střídání.
29'
Bordeaux má možná územní převahu a častěji drží míč na svých kopačkách, zatím je mu to ovšem k ničemu.
28'
Ze zápasu uběhly další tři minuty a věřte, že Pau je po vstřelení úvodní branky nyní mnohem lepším týmem. Bordeaux ovšem zatím úspěšně brání, potřebuje jít ale dopředu a pokusit se vstřelit vyrovnávací gól na 1:1.
25'
Bordeaux mělo obrovský problém a zároveň štěstí. Domácí fotbalisté vyrazili do rychlého protiútoku, následná technická střela zpoza šestnáctky se ale nepovedla.
23'
MOUSTAPHA NAME si na ose hřiště naběhl na odvrácený střílený centr ze standardní situace a přízemní střelou z hranice šestnáctky propálil vše, co mu stálo v cestě! Míč zamířil k levé tyči a Pau FC vede senzačně 1:0! Bordeaux se nedaří.
23'
Romain Bayard si splnil defenzivní povinnosti a vzápětí si to z pravého křídla namířil do šestnáctky, v jejíž těsné blízkosti byl faulován. Standardní situace.
21'
Jonathan Cafú je v dnešním zápase hodně aktivní a nyní se nebezpečně rozebíhal v blízkosti středového kruhu, kde ho okamžitě sekl přes nohy Romain Bayard.
19'
Bordeaux na levé straně hřiště rozehrálo rohový kop nakrátko a do šestnáctky přilétl ostrý centr, proti kterému se vydal Benjamin Bertrand, a vyboxoval ho.
16'
Benjamin Bertrand měl hodně snadnou práci, když vyběhl proti centru hostujícího týmu z levého křídla a míč ze vzduchu bez problému stáhl do rukavic.
15'
Fotbalisté Bordeaux se dostali po kolmé přihrávce do šance na pravé straně šestnáctky, jenže jeden z hostů se ocitl rychle pod tlakem a osobní souboj prohrál.
14'
Jonathan Cafú se opět snažil prosadit na pravém křídle, jenže se ocitl v obležení dvou protihráčů a byl faulován. Bordeaux rychle rozehrálo, vzápětí o míč ale přišlo a k ničemu se nedostalo.
13'
Bordeaux se na pravé straně hřiště snažilo zrychlit hru, jenže domácí následnou kolmou přihrávku vystihli.
11'
Ze zápasu uběhlo úvodních deset minut a v blízkosti středového kruhu se odehrálo několik osobních soubojů. Bordeaux ovšem ze standardní situace neudeřilo.
9'
Jonathan Cafú se snažil prosadit na pravém křídle, jenže nedokázal ustát souboj tělo na tělo a v blízkosti pravého rohového praporku o míč přišel.
8'
Pau na pravém křídle vyrazilo do rychlého protiútoku a fanoušci okamžitě ožili, jenže následná kolmá přihrávka do šestnáctky byla bohužel pro domácí příliš prudká.
7'
Jeden z domácích obránců si skvěle pokryl míč na pravé straně obranné poloviny hřiště a Pau mělo ideální příležitost vymanit se na chvíli z obrovského tlaku Bordeaux.
6'
Tým z Ligue 1 má obrovskou převahu a nyní se snažil prosadit na levém křídle, kde vybojoval standardní situaci. Následoval centr a střela na levé straně vápna, která byla zablokována.
4'
Bordeaux na levé straně hřiště rozehrálo rohový kop a na přední tyč přilétl nebezpečný centr, po kterém se míč odrazil do malého vápna, vše ale vyřešil Benjamin Bertrand.
3'
Hosté vybojovali na ose hřiště standardní situaci a po diagonálním centru na vzdálenější levou tyč bude následovat rohový kop. Bordeaux dostalo domácí pod tlak.
1'
Fotbalisté Pau obstarali výkop zápasu, jenže vzápětí ztratili míč a dopředu se vydalo poprvé Bordeaux. Akce prvoligového týmu ale skončila u brankáře Benjamina Bertranda.
1'

Pau FC: Bertrand – Bury, Zahary, Kamissoko, Sadzoute – Name, Ndiaye, Daubin – Sabaly, Jarju, Bayard.
Náhradníci: Guendouz – Diaby, Bansais, Palette, Ba, Maisonneuve, Gueye. Trenér: Bruno Irles.

Girondins Bordeaux FC: Poussin – Cafú, Jovanović, Mexer, Benito, Poundje – Oudin, Aït Bennasser, Adli – Hwang, Maja.
Náhradníci: Costil – Briand, Koscielny, de Préville, Otávio, Baysse, Bašić. Trenér: Paulo Sousa..
Vzájemné zápasy

Oba týmy se střetly pouze jednou, shodou okolností to ale bylo na hřišti Pau, kde Girondins Bordeaux 9. července 2016 vyhrálo nejtěsnějším možným rozdílem.
Girondins de Bordeaux FC

Bordeaux bude do pohárového střetnutí proti Pau FC vstupovat ve špatné formě, když z posledních šesti zápasů vyhrálo pouze jednou a navíc venku prohrálo třikrát za sebou. Hosté už vypadli z Coupe de la Ligue poté, co v osmifinále podlehli na hřišti Brestu o dva góly a vyšli střelecky naprázdno. Dokáží dnes vyhrát?
Pau FC

Fotbalový klub Pau FC hraje třetí francouzskou ligu a má před sebou velice náročné střetnutí proti týmu z Ligue 1. Domácí vyhráli během posledních čtyř utkání pouze jednou, když v pohárovém utkání porazili na penalty Sablé. Předtím ale dokázali vyhrát pět ligových zápasů v řadě. Pau FC nyní čeká velice náročný test.
Bordeaux zavítá ve čtvrtek večer do Pau, kde ho čeká venkovní střetnutí v rámci finálové fáze Francouzského fotbalového poháru. Girondins de Bordeaux má před sebou utkání proti týmu ze třetí ligy a je obrovským favoritem, během posledních týdnů se mu ovšem příliš nedaří. Dočkáme se na Stade du Hameau překvapení?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:55.