Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Rodez - 1. března 2023   18:45

Toulouse
Toulouse
5' Aboukhlal  • 7' Boomen  • 10' Dallinga  • 21' Chaibi  • 38' Suazo  • 51' Dallinga
6:1
(5:0)
Rodez
Rodez
70' Younoussa
Toulouse
Dupé, Diarra, Keben, Kamanzi, Genreau, Sierro, Birmancevic, Onaiwu, Hamulic
Pignard J.
Stadium Municipal, Toulouse
Rodez
Secchi – Boma, Raux-Yao, Buades – Chougrani, Torres, Valerio, Younoussa – Park, Pembele, Depres (C).

Toulouse jasně převálcovali Rodez a postupují tak do dalšího kola Coupe de France. Zápas už byl za stavu 5:0 rozhodnutý po prvním poločase. Ve druhém poločase se ještě trefil Dallinga z penalty a Younoussa se prosadil z jediné střely na bránu hostů.
90'
89'
Rodez budou zahrávat rohový kop.
88'
Zápas už se dohrává v klidovém tempu, hraje se ne středu hřiště.
85'
Domácí už budou zahrávat svůj 11 rohový kop v zápase.
84'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
83'
Toulouse kontrolují zápas a kombinují s míčem na vlastní polovině.
82'
V nadějné šanci se ocitl Hamulic, ale jeho střela neměla razanci a byla velmi mizerná.
81'
Domácí si rohový kop zopakují.
80'
Aboukhlal tečovaným centrem vybojoval rohový kop.
79'
Suazo přihrál pouze do prostoru, kde se nacházeli jeho protihráči a přišel tak o míč.
78'
Soumano se hnal za dlouhým míčem, ale Haug vyběhl a byl u něj včas.
76'
Rychlý centr, který vykouzlil Hamulic, bohužel pro něj a pro všechny příznivce domácího celku nenašel centr žádného z jeho spoluhráčů.
74'
Střídání v týmu Rodez Aveyron Football:
ze hřiště odchází Chougrani, přichází Vandenabeele,
ze hřiště odchází Pembele, přichází Soumano.
73'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Diarra.
71'
Toulouse mohl po sedmé překonat brankáře Secchiho, Birmancevic se natahoval za dlouhým míčem před bránou Rodez, ale chyběli mu opravdu milimetry, aby doklepával do prázdné brány.
70'
Rodez právě vstřeliol branku!
Autorem branky je YOUNOUSSA.
První střela hráčů Rodez končí hned brankou. WILLITY YOUNOUSSA si našel za hranou vápna odražený míč a vymetl pravý horní růžek Toulouské brány, Haug byl bez šance.
69'
Rodez si teď mohli připsat první střelu na branku, Valerio si však neporozuměl se svým spoluhráčem a střela končí vysoko nad bránou.
68'
Krásný pokus Aboukhlala, ten se fantasticky uvolnil, ale následnou střelu na zadní tyč nedokázal dostat mezi tři tyče.
67'
Haug si pro centrovaný míč ze standardky nekompromisně došel a drží tak svému týmu stále čisté konto.
66'
Rodez budou mít k dispozici standardní situaci.
65'
A první velká šance hostů! Younoussa hlavičkoval v malém vápně úplně sám, ale nedokázal umístit svůj pokus mezi tři tyče soupeřovy branky. Rodez jsou tak za celý zápas stále bez střely na bránu.
64'
Nicolaisen dokázal famózně ubránit dynamického Pembeleho, bude to však za cenu rohového kopu.
62'
Suazo hledal svého spoluhráče ve vápně, ale jeho přihrávka byla nepřesná.
61'
ze hřiště odchází Raux-Yao, přichází Danger.
59'
ze hřiště odchází Chaibi, přichází Birmancevic,
ze hřiště odchází Dallinga, přichází Hamulic.
58'
Domácí hráči si exekuci od rohového kopu zopakují.
57'
Aboukhlal unikl hostující obraně a dával míč pod sebe na Dallingu, před holandským zabijákem však stihl míč odklidit jeden z obránců Rodez, uvidíme rohový kop.
55'
Toulouse vstoupilo do druhého poločasu minimálně stejně jako do poločasu prvního, z penalty se prosadil 6 minut po změně stran Dallinga.
54'
Chaibiho střelu tečoval jeden z obránců a následuje rohový kop pro domácí celek.
53'
Toulouse budou mít zajímavou standardní situaci z levé strany.
51'
Toulouse právě vstřelilo branku!
Autorem branky je DALLINGA.
Nizozemský útočník uklidil míč na pravou stranu, brankář Secchi šel na opačnou stranu.
49'
Byla nařízena penalta. Faulován byl Chaibi a exekutorem pokutového kopu bude Dallinga!
47'
Kombinace z pravé strany dostala hráče Toulouse až do pokutového území, ale tam míč následně odklidil jeden z hráčů Rodez.
46'
ze hřiště odchází Van den Boomen, přichází Siero,
ze hřiště odchází Desler, přichází Kamanzi.

ze hřiště odchází Park, přichází Rajot,
ze hřiště odchází Depres, přichází Corredor.
46'
První poločas nám toho nabídnul hodně, pouze však na jednu stranu. Toulouse vstoupilo do utkání fantasticky, když už v 10.minutě vedlo 3:0. Domácí celý poločas hráli fantasticky a do poločasu přidali ještě 2 branky. Rodez se nedaří a za celých 45 minut ani jednou nevystřelili na bránu soupeře.
45+1'
45'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
44'
Toulouse se krásnou kombinací dostali z aktivního napadání soupeře, ale Aboukhlalovi pak utekl míč.
42'
Zablokovaný centr Parka vybojoval Rodez první rohový kop v zápase.
41'
Dallinga se nacházel v ofsajdovém postavení a rozhodčí to samozřejmě viděl a zvednul praporek nad hlavu.
40'
Toulouse budou zahrávat rohový kop.
38'
Autorem branky je SUAZO.
Krajní obránce domácích, GABRIEL SUAZO si naběhl na zpětnou přihrávku Chaibiho a neskutečně tvrdou ránou prostřelil domácího brankáře. Zvyšuje na 5:0 a vstřelil asi nejtvrdší branku zápasu.
36'
Zatím se rodí nejvyšší vítězství všech dob ve vzájemných zápasech mezi Toulouse a Rodez.
33'
Chaibi pronikl hostující obranou jako nůž máslem a snažil se odstřelit brankáře Rodez na zadní tyč. Secchi byl však pozorný a vytáhnul míč na rohový kop.
31'
Spiering pálil po další velké chybě hostující obrany. Jeho střela však končí těsně vedle brány soupeře.
30'
Parkův centr končí pouze v náruči gólmana Hauga.
29'
28'
Obrovská šance Toulouse! Aboukhlal mohl potrestat obrovskou díru v obraně Rodez, ale tvrdou ránu k tyči likviduje pohotovým zákrokem Secchi.
27'
Autové vhazování budou mít k dispozici domácí hráči u rohového praporku na polovině soupeře.
25'
Ošetřovaný je momentálně kapitán domácích, Dejaegere.
24'
Toulouse svého soupeře válcuje i na držení míče, aktuální statistika je 70/30% ve prospěch domácího celku.
23'
Dallinga měl na kopačce další gól! Tentokrát si však připisuje velmi dobrý zákrok brankář Rodez.
21'
Autorem branky je CHAIBI.
Van den Boomen si po nacvičeném signálu připisuje druhou asistenci. Na konci signálu stál připravený FARES CHAIBI, který střelou do protipohybu brankáře zvyšuje na 4:0!
20'
Žlutá karta pro tým Rodez Aveyron Football (Raux-Yao).
20'
Toulouse budou mít šanci ohrozit brána soupeře po standardní situaci, kterou vybojoval Aboukhlal. Fauloval Raux-Yao.
19'
Depres na polovině hřiště fauloval tvrdým skluzem Spieringse.
18'
Desler leží na zemi a drží se za pravou nohu, vypadá to však, že to nebude nic vážného a domácí hráč tak bude moci pokračovat v zápase.
17'
Rodez si teď po dlouhé chvíli užívají míče a snaží se uklidnit rozjetého soupeře.
15'
14'
Velká šance na straně Toulouse! Dallinga střílel, ale jeden z obránců dokázal míč vykopnout z brankové čáry.
13'
Bude velice zajímavé, jak se bude zápas vyvíjet dále. Vedení 3:0 ve 13.minutě je velká paráda!
11'
5 minut hrůzy, během kterých dostali hosté z Rodez tři branky.
10'
Costa nám ukázal, že má o hře velký přehled, když našel dlouhým pasem DALLINGA, ten si navedl míč až do vápna Rodez a křižnou střelou na zadní tyč střílí další branku.
9'
Pembele dokázal odcentrovat na Deprese, ale ten už nedokázal těžkou vzdušnou přihrávku umístit mezi tři tyče.
7'
Autorem branky je VAN DEN BOOMEN.
Velmi dobrá práce Chaibiho ve vápně soupeře, navázal na sebe dva hráče a pustil míč osamocenému VAN DEN BOOMENOVI a ten dokázal překonat hostujícího brankáře. Zvyšuje tak na 2:0.
6'
Útočný centr Rodez odvrací domácí obrana.
5'
Autorem branky je ABOUKHLAL.
Na nadýchaný centr Van den Boomena naskočil Nicolaisen. Brankář Secchi dokázal jeho střelu vyrazit, ale na následnou dorážku ZACHARIY ABDULKHLALA už byl krátký.
4'
Domácí tým bude mít k dispozici zajímavou standardní situaci u pravého rohového praporku. Provinil se levý obránce Rodez.
3'
Toulouse zatím aktivnější, ale zápas se odehrává ve středu hřiště a neviděli jsme tak žádnou šanci.
2'
Na stadionu v Toulouse je bouřlivá atmosféra a můžeme tak očekávat, že tento zápas bude velmi vyhrocený.
1'
Úvodní výkop obstarají hráči z Rodez.
Oba týmy už jsou nastoupeny na hracím poli a čeká se už jen na los o strany a úvodní hvizd.

Toulouse FC: Haug – Desler, Costa, Nicolaisen, Suazo – Spierings, Dejaegere (C) – Van den Boomen, Aboukhlal, Dallinga – Chaibi.
Náhradníci: Dupé, Diarra, Keben, Kamanzi, Genreau, Sierro, Birmancevic, Onaiwu, Hamulic
Trenér: Montanier P.

Rodez Aveyron Football: Secchi – Boma, Raux-Yao, Buades, Chougrani, Torres, Valerio, Younoussa, Park, Pembele, Depres.
Náhradníci: Hernandez, Vandenabeele, Abdallah, Boissier, Rajot, Danger, Mendes, Corredor, Soumano.
Trenér: Santini D.

Rozhodčí: Pignard J.
Ve středu 1.března se můžeme těšit na zápas francouzského poháru mezi prvoligovým Toulouse a druholigovým Rodez. Jedná se o čtvrtfinále Coupe de France. Toulouse vstupuje do zápasu jako favorit v kurzu 1,3 na výhru. Dá se očekávat, že Toulouse pošetří některé své klíčové hráče a prostor dostanou mladíci. Tyto dva týmy se potkali dvakrát minulou sezónu v Ligue 2. První zápas na půdě Toulouse skončil nerozhodně a druhý zápas ovládli Rodez. Pokud Vás zajímá, jak dopadne tento zápas, tak nás sledujte ve středu v 18:45 a nic Vám neunikne!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.