Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Atalanta - 31. ledna 2023   21:00

Inter Milán
Inter Milán
57' Darmian
1:0
(0:0)
Atalanta
Atalanta
Inter Milán
Onana – Darmian, de Vrij, Acerbi – Dumfries (77. D'Ambrosio), Barella, Çalhanoğlu (72. Asllani), Mchitarjan, Gosens (71. Dimarco) – Lukaku (71. Džeko), Martínez (C) (85. Correa).
Chiffi – Cecconi, Galetto
Stadio Giuseppe Meazza, Milán
Atalanta
Musso – Tolói (C), Djimsiti, Scalvini (72. Soppy) – Hateboer (67. Éderson), de Roon, Koopmeiners, Maehle – Boga (67. Muriel), Pašalić (54. Lookman) – Zapata (55. Höjlund).

Utkání je u konce a domácí tým se může začít radovat z postupu mezi nejlepší čtyřku. O výsledku rozhodla 57. minuta, kdy přišlo vyvrcholení tlaku Interu a křížná rána Mattea Darmiana. Atalantě po tomto úderu poměrně dost dlouho trvalo, než se dostala do nějakého náporu a ani tak si hosté nedokázali vypracovat nějakou opravdu vážnou šanci na srovnání skóre. Další branky jsme se tak už nedočkali a po výsledku 1:0 se z postupu do semifinále těší Inter Milán.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:8.
90+6'
90+6'
V chumlu hráčů si na centr nejvýše naskočil Onana a stáhl si míč do náruče!
90+5'
Ještě jeden rohový kop pro Atalantu. Do vápna domácích běží i gólman Musso.
90+4'
Žlutou kartu za zdržování hry dostal domácí gólman Andre Onana.
90+3'
Do nůžek se v pokutovém území pokládal jeden z hráčů Atalanty, pouze ale promáchl naprázdno.
90+2'
Correa nyní leží na trávníku a drží se za hlavu, do které při pádu schytal ránu kolenem. Tohle však sudímu uniklo a faul se nepískal.
90+1'
Za zastavení protiakce se žlutilo i na straně Interu, potrestán byl Joaquín Correa.
90'
Bude se přidávat pět minut.
90'
žlutá karta na straně Atalanty, za přistrčení Džeka ji dostal Brandon Soppy.
89'
O malou chvíli později zakončoval Marhle zpoza vápna, jeho rána šla ale poměrně dost nad břevno.
88'
Höjlund přiťukl na Maehleho, ten už ale neměl ve vápně prostor na to, aby vystřelil. Musel tak hrát do strany.
87'
Dimarco poslal od rohového praporku do vápna celkem povedený centr, na ten si naskakovalo hned několik jeho spoluhráčů, ale ani jeden míč netrefil.
86'
Musso rozehrává od své branky, posílá dopředu dlouhý nákop.
85'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Joaquín Correa.
84'
Po levé straně si našel prostor Dimarco, zkusil to prudkým pokusem, tohle ale letělo zcela mimo.
83'
Domácí vhazují na vlastní polovině, nikam s tím samozřejmě za daného stavu nepospíchají.
82'
Žlutá karta na straně Interu, za protesty ji dostal Lautaro Martínez.
81'
Přímý kop se Interu nevyvedl, domácí ale i nadále zůstávají s míčem na útočné polovině.
80'
Faul na Martíneze, toho nedovoleně zastavil Koopmeiners a mohl být rád, že za to nedostal žlutou akrtu.
78'
Pěknou ránu z levé strany vyslal Martínez, ale i kdyby trefil branku tak by gól neplatil pro jeho ofsajd.
77'
ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Danilo D'Ambrosio.
76'
Další domácí hráč za zemi, nyní je to Mchitarjan, který dokonce potřebuje ošetření.
76'
Nyní byl tento hráč obětí tvrdého zákroku a moc se mu na nohy nechtělo...
75'
Dumfries se snažil o akci levou stranou, centr mu ovšem neklapl podle jeho představ.
74'
Inter se teď nikam zvlášť nežene, snaží se hlavně držet míč na svých kopačkách.
72'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio:
ze hřiště odchází Giorgio Scalvini, přichází Brandon Soppy.
72'
ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Kristjan Asllani.
71'
ze hřiště odchází Romelo Lukaku, přichází Edin Džeko.
71'
ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Federico Dimarco.
70'
Hosté začínají více tlačit na pilu a jsou teď aktivnějším týmem. Inter se brání na hranici vápna.
68'
Rychlá kombinace Atalanty, na středu měl prostor Lookman, lehce tečovanou střelu ale zvládl Onana pokrýt.
67'
ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Luis Muriel.
67'
ze hřiště odchází Hans Hateboer, přichází Éderson.
66'
Na opačné straně vystřelil Lukaku, jenže pouze do obránce a je z toho rohový kop.
64'
Nakonec si postavil jen Martíneze, ten se při rozehrávce nechal obalamutit signálem a Boga měl prostor pro střelu levou nohou. Jeho rána skončila těsně vedle! Tohle byla slušná šance na srovnání skóre.
63'
Přímý kop pro Atalantu, Onana si musí postavit pevnou zeď.
61'
O malou chvíli později vystřelil Mchitarjan, jeho dělovka letěla vedle pravé Mussovy tyče.
60'
Po rychlém kontru domácích došlo ke kontaktu v pokutovém území, Lukaku upadl, ale ani tohle na penaltu nebylo.
58'
Teď je to tedy na hostech, aby ukázali, co v nich je, pokud chtějí v poháru pokračovat.
57'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Teď už to ale domácím vyšlo na výbornou! Po narážečce s Martínezem u vápna si našel prostor MATTEO DARMIAN a prudkou křížnou ranou po zemi nedal Mussovi šanci zakročit – 1:0!
56'
Na centr z levé strany si ve vápně naskočil důrazný Lukaku, dostal se i k hlavičce, jenže ji poslal přesně doprostřed branky!
55'
ze hřiště odchází Daniel Zapata, přichází Easmus Höjlund.
54'
ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Ademola Lookman.
52'
Narážečka u pokutového území Atalanty, zákrok na jednoho z domácích však nebyl sudím označen jako faul a hosté se ubránili.
51'
Inter rozehrál rohový kop, odvrácený centr skončil u Gosense, jehož prudká rána levou nohou prolétla nad břevnem hostující branky.
50'
Provedení bylo ale hodně nepovedené, míč skončil na boční síti a Onana už bude rozehrávat.
49'
Teď už to bude pro hosty nebezpečnější, po faulu na Maehleho tu bude zajímavý přímý kop z levé strany.
47'
Po jednom výpadu na každé straně, domácí se nedostali k centru, hosté se nechali nachytat v ofsajdu.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
Je za námi první poločas, který nepřinesl zrovna strhující podívanou, nicméně pár dobrých momentů se objevilo. Více ze hry měli domácí fotbalisté, pěknou střelu vyslal Barella, Çalhanoğlu dokonce trefil tyč Mussovy branky, gólu jsme se ovšem od Interu nedočkali. Hosté vyráželi spíše do brejků, a těsně před koncem mohl hlavou udeřit Zapata. Mířil ovšem nad a do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
45+1'
44'
Zapata se dokázal vyhnout ofsajdové linii a po Pašalićově centru hlavičkoval z vápna. Šlo to nad břevno.
42'
Akce na opačné straně, Atalanta měla k dispozici rohový kop, jenže bez přímého ohrožení Onanovy branky.
41'
Teď už ale byli domácí jen centimetry od vedení! Po rychlém přechodu k vápnu vystřelil Çalhanoğlu a trefil Mussovu levou tyč!
40'
Inter začíná získávat územní převahu, bez pořádné koncovky je to ale stále jen planý tlak.
39'
Z něj už nic nebylo, hostům se povedlo dostat hru od pokutového území k půlce.
38'
Tohle vypadalo slibně, když centr z pravé strany letěl na volného Lukakua, jeden z obránců Atalanty ale na poslední chvíli odvrátil na roh!
37'
Z velké dálky to zkusil Çalhanoğlu, jeho táhlá rána prolétla kousek nad Mussovým břevnem.
35'
Djimsiti dobře odvrátil Gosensův centr z levého křídla, dopředu už jde zase Atalanta.
34'
Maehle kombinuje s Koopmeinersem, jenže sami si nabíhají do plných. Jejich hře chybí více překvapivých momentů.
32'
Interu nevyšel ani další rohový kop v podání Çalhanoğlua, při protiakci se navíc pískalo proti domácím a za faul na Maehleho dostal žlutou kartu Robin Gosens.
31'
Barella přiklepl na Lukakua, jenže proti němu stála přesila a o míč tak byl celkem snadno obrán.
29'
Pěkná akce domácích. Çalhanoğlu přihrál na Lukakua, ten ještě posunul doleva na Martíneze, jenž z první trefil Tolóie. Obránce hostů si od těla srazil míč na ruku, tohle ale správně nebylo posouzeno jako penalta. Protesty domácích byly marné.
27'
A znovu, tentokrát jej však v rozletu zastavil pomezní rozhodčí, který mu odmával ofsajd.
26'
Na opačné straně se do zakončení nedostal ani Lukaku, byl zastaven ještě před pokutovým územím.
24'
Atalanta se dostala do rychlého kontru, Scalvinimu ale scházela odvaha zakončit. Přihrávkou na pokrytého spoluhráče celou akci pokazil
23'
Koompeiners s Maehlem neprošli levou stranou, Atalanta si vybojovala alespoň autové vhazování.
21'
Najednou tu byla šance domácích. Gosens vybojoval míč, po centru z levé strany se ke střele z hranice vápna dostal Barella, jenže trefil přesně prostor, kde stál připravený Musso.
19'
Není to zatím strhující utkání, oba celky hlavně vyčkávají, co udělá druhá strana...
17'
Po rozehrání a několika soubojích o míč střílel dost na náhodu Martínez a podle toho to taky dopadlo. Rána letěla metry vedle Mussovy branky.
17'
Nyní Çalhanoğlu vysunoval za obranu Dumfriese, jeho následná přihrávka na střed byla sražena na další roh.
16'
Rohový kop Interu, Çalhanoğlu centroval směrem od branky, nenašel se ale nikdo, kdo by vysokou přihrávku usměrnil na branku.
14'
Na trávníku probíhá ošetřování domácího Martíneze a hostujícího de Roona, kteří se v souboji o míč střetli hlavami.
12'
Inter si přihrává na vlastní polovině, zatím tak tak stále čekáme na první střelu, která by šla na branku.
10'
Lautaro Martínez ve svém dnes prvním výpadu, na levé straně však míč nestihl a už se rozehrává od Mussovy branky.
9'
Další poměrně ostrý zákrok hostů, tentokrát to ale nechal sudí být a neoblomily jej ani Martínezovy protesty.
8'
Přímý kop pro domácí. Po dlouhých přípravách centroval Çalhanoğlu, jeho prudký pas ale zvládla obrana Atalanty odvrátit.
7'
Inter podnikl rychlý kontr, středem akci potáhl Çalhanoğlu, místo střely ale přihrával doleva na Lukakua, u kterého vše skončilo.
6'
Ten rozehrál Koopmeiners, v šestnáctce našel naskakujícího Zapatu, ten ovšem hlavičkoval vedle pravé Onanovy tyče.
5'
Po autovém vhazování se hosté dostali poprvé do šestnáctky a de Vrij musel uklízet na rohový kop.
4'
Tak nakonec z toho byla dokonce střela, tu vyslal z hranice vápna Barella, ovšem pouze do jednoho z bránících hráčů.
3'
Onana rozehrává na svou obrannou řadu, od té letí na útočnou polovinu dlouhý, ale nepřesný nákop.
2'
Inter zatím nepustil hosty k míči, od milánských je to ale jen o kombinaci ve středu hrací plochy.
1'
Domácí se hned vydali do útoku a byl z toho pád u levé hranice pokutového území, dle sudího to bylo vše v pořádku.
1'

Inter Milán: Onana – Darmian, de Vrij, Acerbi – Dumfries, Barella, Çalhanoğlu, Mchitarjan, Gosens – Lukaku, Martínez (C).
Náhradníci: Cordaz – Bastoni, Džeko, Asllani, Gagliardini, Dimarco, Bellanova, D'Ambrosio, Correa.
Trenér: Simone Inzaghi

Atalanta Bergamasca Calcio: Musso – Tolói (C), Djimsiti, Scalvini – Hateboer, de Roon, Koopmeiners, Maehle – Boga, Pašalić – Zapata.
Náhradníci: Rossi, Sportiello – Höjlund, Soppy, Demiral, Éderson, Lookman, Ruggeri, Okoli, Vorlický, Muriel.
Trenér: Gian Piero Gasperini

Rozhodčí: Chiffi – Cecconi, Galetto.
Oba celky již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Giuseppe Meazza začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Jako hlavní bude utkání řídit Daniele Chiffi, kterému budou na pomezí asistovat Dario Cecconi a Mauro Galetto.
Inter Milán

Domácí tým zatím v letošním ročníku Italského poháru odehrál jeden zápas, když si na svém trávníku poradil s Parmou až po boji v prodloužení. Parma vedla po gólu Juriće, ale těsně před koncem srovnal Martínez a v nastaveném čase rozhodl Acerbi. Do dnešního utkání jde Inter povzbuzen venkovní výhrou 2:1 z Cremonese, kdy dal zapomenout na domácí prohru s Empoli.

Atalanta Bergamasca Calcio

I hosté mají za sebou v poháru jeden zápas, když na svém hřišti přejeli Spezii 5:2. Dvakrát se v tomto duelu trefil Lookman a po jednom gólu přidali Hateboer, Höjlund a vlastní gól si dal Ampadu. I Atalanta vyhrála poslední ligový duel, doma po gólech Moehleho a Lookmana zvítězila 2:0 nad Sampdorií.
Dobrý večer u čtvrtfinále Coppa Italia. Společně se podíváme na duel mezi týmy Inter Milán a Atalanta Bergamasca Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.