To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, mladíci Dynama dnes doslova vydřeli velice cenné vítězství nad silnou Olomoucí, která dnes může "žehrat" pouze nad vlastními neproměněnými šancemi, kterých si hosté dokázali vytvořit nespočet. Dynamo vytěžilo z minima maximum, ve druhém poločase jim nahrál i těžký terén, který neumožnil hostům kombinovat tak, jako v první půli.
90+2
Běží již druhá minuta nastaveného času, rozhodčí kontroluje pohledem hodinky, každou chvílí by měl utkání ukončit.
90+1
Domácí jsou blízko velmi cenného vítězství nad aktuálně třetím týmem Juniorské ligy.
90
Probíhá poslední minuta zápasu, míč na polovině Dynama, v držení hostů.
89
Růžička nepřešel na levé straně přes Richtera, hrají hosté.
88
Chorého zastavuje odpískaný ofsajd, i tak byl ale pokrytý bránícím Kočišem.
87
Závěr zápasu, domácí mladíci usilovně brání jednobrankový náskok, hosté jsou aktivnější, mají tlak, ale zatím jim chybí více štěstí v koncovce.
86
Dynamo má k dispozici volný přímý kop na polovině Dynama, do vápna letí centr, ale ten odvrací první bránící hráč.
85
Richter se dostává do obrovské šance, jeden z obránců na vlhkém trávníků podklouzl, Richter je již v pokutovém území, střílí, opět fantastický Maruška, který vyráží! Následná střela zpoza vápna letí pouze nad bránu Dynama.
84
Vlastní nepřesností se Olomouc nyní připravila o útočnou akci, míč po nepřesné přihrávce končí mimo hrací plochu, Maruška vykopává.
83
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Cihlář, přichází Šumský.
83
Sudí Jech domlouvá Dvořákovi, který fauluje na vlastní polovině Baču.
82
Po delší době sledujeme kombinaci Dynama na polovině soupeře, ale Dvořákovi utíká míč na levém křídle do autu.
81
U vápna Olomouce se na levé straně srazili Vaněk a Hlavica, nebyl to faul, odkop od brány.
80
Bzirský nedosáhl na nákop na levé straně, v rozhodující chvíli podklouzl, odkop od brány Dynama.
79
Sláma odkopává míč alespoň do autu, hosté bleskově vhazují z pravé strany.
78
Vaněk pouze hlavou prodlužuje míč na polovinu soupeře, tam ale není nikdo v bílém, ostatní hráči brání na vlastní polovině.
77
Akci hostů končí nepřesná střela Machalického z levé strany, ze střední vzdálenosti.
76
Olomouc opět kombinuje na polovině soupeře.
75
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Žák, přichází Schmidt.
75
Odkop od brány Dynama, domácí obrana si může oddechnout.
74
Ale Dynamo se nyní dostalo pod téměř drtivý tlak, domácím se nedaří podržet míč, na Marušku se valí jeden útok olomouckých za druhým.
74
Další dobrou hlavičkou se prezentuje obránce Sláma, který odvrací centr Olomouce z pravé strany.
73
Míč "sbírá" ze vzduchu dobře chytající Maruška.
72
Radouch fauluje Vichtu, hosté rozehrávají na polovině Dynama.
71
Bača skluzem zastavuje na polovině Dynama Radoucha, faul, domácí mají míč.
70
Dynamo se zbytečnými chybami dostává pod tlak soupeře, domácí často ztrácí míč na polovině Olomouce, z čehož pramení rychlé protiútoky.
69
Žák přebíhá s míčem z levého křídla na pravou stranu, dostává se blíže k pokutovému území, střílí, ale pouze nad bránu.
67
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Danis, přichází Bača.
66
Přetažený centr na zadní tyč, tam hlavičkuje Žák, vedle.
66
Faulem zastavují domácí aktivního Danise, Vichta bude rozehrývat volný přímý kop z pravé strany.
66
K Ševčíkovi se odrazil míč ve vápně, po dobře kopnutém rohu, naštěstí pro Dynamo, obrana dokázala jeho střelu zblokovat a vše poté řeší nekompromisním odkopem Sláma.
65
Sláma musí hlavičkovat ve vlastním vápně, míč končí za brankovou čárou, rohový kop pro Olomouc z levé strany.
64
Skluzem zastavuje Petráň Bzirského, to je faul na polovině hostů.
63
Olomoučtí ztrácí míč na polovině Dynama, rozehrávat bude gólman Maruška.
62
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Repa, přichází Růžička.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Kalvach, přichází Bzirský.
62
60
Hodina hry za námi, domácí drží jednobrankový náskok, za hustého deště to mají kombinačně dobře připravení hosté o něco těžší.
59
Míč končí u gólmana Marušky, který může rozehrávat.
58
Novotný vhazuje na pravé straně na vlastní polovině.
57
Opět se k míči dostává Repa, ale je v záklonu, střílí pouze nad bránu.
56
Ve vápně si na míč nabíhá Repa, těsně před ním zasahuje Chorý, který tečuje míč na další roh.
55
Repa "rozdělil" další dobrý pas, tentokrát na Novotného, který se po pravém křídle vydal na útočný výlet, je z toho rohový kop pro Dynamo z levé strany.
54
Repa vybízí dobrým nákopem Vaňka, který je ale nakonec ubráněn.
53
Sláma zastavil pronikajícího Chorého po pravé straně, dobrý obranný zákrok.
52
Hosté odvrací nebezpečí ve vlastním pokutovém nebezpečí.
51
Dynamo rozehraje další roh, tentokrát z pravé strany, po zblokované střele Dvořáka.
50
Rohový kop pro Dynamo z levé strany, po zblokované střele Radoucha z levé strany.
48
Již se hraje, zřejmě to není nic vážného a špílmachr Olomouce bude moci pokračovat ve hře.
47
Olomoucký Danis se těžce zvedá z trávníku na polovině Dynama, rozhodčí přerušuje hru.
46
46
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Fajtl, přichází Sláma.
46
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Ješko, přichází Hlavica.
Po prvním poločase vedou domácí junioři nad svým soupeřem 2:1, když se brankově prosadili již v 1. minutě Vaněk a ve 25. minutě se prosadil ve vápně Novotný. Za hosty srovnával v 7. minutě Chorý.
45
Probíhá poslední minuta prvního poločasu, Dynamo vhazuje z levé strany na polovině soupeře.
44
Technická kvalita je jednoznačně na straně Olomouce, která po většinu první půle diktuje tempo hry, stav skóre ale hře zatím neodpovídá, srdnatě bojující Dynamo hájí jednobrankový náskok!
43
Vaněk nyní fauluje unikajícího Ševčíka, hosté se dostávají k míči na polovině Dynama.
42
Skvělá souhra Danise, který pasem vysunuje Žáka, ten proniká z levé strany do vápna, nachází Chorého, ten pálí "z první", fantastický Maruška opět chytá!
42
Rohový kop Olomouce z pravé strany, míč odvrací znovu na roh obránce Kočiš. Ten i druhý roh odvrací nejprve hlavou, poté i odkopem.
41
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Můčka, přichází Machalický.
40
Průnik domácího Vaňka zastavuje dopískaný ofsajd, lavička Olomouce připravuje střídání.
39
Nepřesný nákop Radoucha, míč končí až u Neuera, který rozehrává.
38
Útočnou akci hostů zastavuje odpískaný ofsajd.
37
Olomouc rozehrála rohový klop z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Žák, míč se ještě otírá o zády k bráně postaveného Danise, míč letí vedle brány.
36
Opět se dostává do zakončení Jakub Vichta, který s míčem u nohy proniká do vápna, střílí, pěkná střela, fantastický zákrok Marušky!
36
Předváděný fotbal obou týmů má velice dobrou úroveň!
35
Vichta si dobře naběhl na střed vápna, vypálil, Maruška musel zasahovat, těžký míč!
34
Hosté znovu zahrozili, ve vápně se málem dostal do zakončení aktivní Žák, těsně před ním však zachraňuje Maruška.
33
Míč letí z pravé strany do vápna, tam ale odhlavičkovává Chorý.
32
Ješko nezvládl odkop, Petráň se málem dostal do samostatného úniku, druhý obránce Olomouce vše řeší mnohem lépe, po nekompromisním odkopu je z toho roh pro Dynamo.
31
Do pokutového území letí dlouhý centr, na zadní tyči se odpoutává Žák, který hlavičkuje, míč jen prolétl v těsné blízkosti brankové čáry, u druhé tyče střílí Danis, ale již pouze do gólmana Marušky.
30
Faul domácích na vlastní polovině, na zemi se ocitá Chorý, hosté rozehrávají z pravé strany.
29
Cihlář nyní nevyřešil dobrou útočnou akci Dynama, z pravé strany posílá nepřesný centr, míč opouští hrací plochu.
28
Míč letí na vzdálenější tyč, kde hlavičkuje Žák, ale pouze do boční sítě.
27
Fajtl předvedl skvělou rychlost, kdy se musel vracet po bleskovém protiútoku hostů, dokázal zblokovat střílejícího Můčku, rohový kop pro Olomouc.
26
Ševčík fauluje Cihláře na vlastní polovině, v blízkosti středového kruhu, hlavní sudí Jech domlouvá faulujícímu hráči Olomouce, příště to již bude karta!
25
Dynamo právě vstřelilo branku!
Opět dobře kopnutý rohový kop, míč ve vápně znovu hlavičkuje Petráň, jeho pokus ještě Neuer vyráží, ale pouze před sebe, kde doráží budějovický obránce JIŘÍ NOVOTNÝ, Dynamo opět vede!
24
Petráň vystihl nyní rozehrávku hostů, postupuje sám z pravé strany, cestu mu zkřížil obránce Kalvach, který nakonec zblokoval jeho střelu na roh.
24
Dobře kopnutý roh Radouchem, ve vápně se k hlavičce dostává Petráň, míč končí těsně nad břevnem!
23
Po dobrém centru z levé strany se po míči ve vápně Olomouce natahuje Cihlář, ale obránce míč nadzvedává, ten končí mimo hřiště, rohový kop pro Dynamo.
22
Ve středu hřiště plní roli špílmachra aktivní Danis, celek Olomouce je velmi dobře poskládaný.
21
Olomoučtí spoléhají na dlouhé nákopy na vysokého Chorého, který zatím dělá velké starosti bránícímu Kučišovi.
20
Domácím ale nelze v dnešním utkání upřít bojovnost!
19
Dynamo šlo do otevřené obrany Olomouce, ale spolupráce mezi Dvořákem a Repou postrádala potřebnou kvalitu, následný centr Repy odhlavičkovává již doplněná obrana Olomouce.
18
Hosté podnikají rychlý protiútok, opět zafungovala spolupráce Danis – Chorý, tentokrát ale druhý jmenovaný pokazil přihrávku z levé strany.
17
Fajtl proniká po pravém křídle, ale Můčka blokuje míč do autu.
16
Rohový kop z pravé strany nakonec hosté dokázali odvrátit, gólman Patrik Neuer může vykopávat.
15
Velice dobře kopnuté, míč letí do vápna, kde se však hlavičkuje hostující Ševčík nad bránu, domácí mají k dispozici alespoň rohový kop.
14
Cihlář faulován v blízkosti vápna Olomouce, míč si staví Radouch.
13
Olomouc drží míč na svých kopačkách, dlouhý nákop na Můčku nepřesný, míč končí mimo hřiště.
12
Ve vápně se k hlavičce dostává Vichta, ale hlavičkuje mimo. Maruška vykopává.
11
Kočiš nyní nadvakrát odvrací dobrým obranným skluzem před útočícím Vichtou, Olomouc rozehrává rohový kop z levé strany.
10
Repa fauluje na vlastní polovině Vichtu, Ševčík rozehrává, ale Můčka ztrácí míč, hrají domácí.
9
Autové vhazování Dynama z pravé strany na polovině soupeře, ale míč letí na druhou stranu hřiště, kde vhazuje Olomouc.
7
Olomouc právě vstřelila branku!
TOMÁŠ CHORÝ zužitkoval výbornou přihrávku Danise za obranu, ve sprinterském souboji nestačil před okamžikem chválený Kočiš a samostatný únik zakončil Vichta pěknou střelou, gólman Dynama Maruška byl naprosto bez šance.
6
Nováček v sestavě Dynama, obránce Marian Kočiš, se zatím v úvodu utkání prezentuje dobrým výkonem.
5
Olomoučtí po inkasované brance kontrolují hru.
4
Danis zkouší "propasírovat" míč z pravé strany do vápna Dynama, obránce Kočiš odkopává.
3
Dlouhý nákop hostů odvrací Kočiš.
2
Autové vhazování Dynama na polovině soupeře, míč však odehrává soupeř na polovinu hřiště.
1
Skvělý vstup do utkání mají domácí mladíci, po dobré přihrávce za obranu se sice nejprve míč zapletl mezi nohama DANIELU VAŇKOVI, ten měl ale dostatek času na to vše srovnat a nakonec v tváří v tvář gólmanu Neuerovi zachoval klidnou hlavu a přesnou střelou ke vzdálenější tyči otevírá skóre dnešního zápasu.
1
Mladíci Dynama odehrají závěrečné kolo Juniorské ligy pod bedlivým dohledem nového hlavního kouče "A" týmu Dynama, Pavlem Hoftychem.

SK Dynamo Č. Budějovice: Maruška – Kočiš, Fajtl, Novotný, Vaněk, Dvořák Patrik, Čadek, Cihlář, Repa, Radouch, Petráň

SK Sigma Olomouc: Neuer – Beňo, Ješko, Ševčík, Můčka, Richter, Kalvach, Vichta, Chorý, Danis, Žák

Rozhodčí: Jech – Kotalík, Pečenka.
V utkání posledního kola Juniorské ligy přivítají junioři Dynama České Budějovice na hřišti v Mladém, v tréninkovém centru na Složišti, juniorský tým Olomouce. Favoritem utkání jsou jednoznačně hosté, již proto, že v tabulce jsou na třetím místě se ziskem pětašedesáti bodů. Naproti tomu Dynamo je aktuálně až na místě čtrnáctém, když nasbíralo o celých třicet bodů méně, než Olomouc, tedy pětatřicet. V neprospěch domácího výběru hovoří i bilance s posledních tří domácích zápasů – 1:3 se Slávií, 1:5 s Duklou Praha a 1:2 s Příbramí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:05.