To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek čtvrtečního dne. Na počtenou.
A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, ve kterém padlo pět branek. Domácí Jablonec poslal do vedení už v první minutě Kubista, ale hosté dokázali do poločasu stav zápasu otočil a vedli 2:1. Ve druhém poločase zvýšil vedení Zbrojovky Avdič a po něm se prosadil ještě Stehlík. Žádná další branka už nepadla a Brno tak vyhrálo 4:1.
90+1
Brno střídá. Místo Falla si zahraje Zezule.
90
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu.
88
Domácí předvedli rychlou akci, která málem skončila gólem. Jurča našel Ledeckého, ale ten v tutové šanci netrefil branku Brna!
86
Jablonec střídá. Pavlatu nahradil Štěpánek.
85
Další akci Brna opět zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
84
Další střídání Zbrojovky. Stehlíka nahradil Dvořák.
82
Za obránce Jablonce se dostal Halaška, ale včas vyběhl pozorný Fendrich a střelecký pokus výborně zneškodnil.
79
Domácí Skwarczek to zkusil z dobré pozice, ale míč poslal těsně vedle hostující branky.
77
Střídá i Brno. Vávru nahradil Šural.
74
Nádhernou střelou se prezentoval Vukadinovič, ale míč skončil zhruba metr nad břevnem hostující branky. To byl hodně povedený pokus domácího mladíka.
71
Brno právě vstřelilo branku!
A vypadá to, že je rozhodnuto. Po rychlé akci vystřelil JINDŘICH STEHLÍK a po teči jednoho z domácích hráčů skončil kulatý nesmysl za Fendrichem.
69
Domácí se snaží a tlačí se dopředu, ale hosté pozorně brání a Jablonec se nemůže prokombinovat do další brankové příležitosti.
67
A odešel i Hloušek, místo kterého si zahraje Kozel.
66
Domácí střídají. Landovského nahradil Helm.
65
Hosté se hnali opět dopředu, ale tentokrát je zastavil rozhodčí, ofsajd.
63
K centrovanému míči se dostal nehlídaný MUAMER AVDIČ, který neměl problém prostřelit domácího brankáře a zvýšit vedení svého týmu.
62
Rohový kop pro Zbrojovku.
60
Hosté stále vedou o jednu branku a nyní jsou o něco málo aktivnější.
58
Dopředu se hnal aktivní Vukadinovič, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
55
Hostující hráč chyboval při autovém vhazování a vhazovat tedy bude domácí Jablonec.
53
Landovský se dostal ve vápně k odraženému míči, ale domácí borec zbrkle vystřelil a jeho rána nebyla vůbec přesná.
52
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Na další šanci ale čekáme.
50
Aktivní Čížek hledal krásným centrem Pavlatu, ale tomu ke kulatému nesmyslu chybělo pár centimetrů.
48
Ve druhém poločase zahrozili jako první hosté. Zkusil to Vávra, ale domácí branku netrefil.
46
Druhý poločas začne zhruba v 16:38.
Začátek zápasu vyšel lépe domácím, které hned v první minutě poslal do vedení Kubista. Jenže ve 31. minutě vyrovnal Malík a v poslední minutě prvního poločasu se trefil i Avdič a Zbrojovka tedy vede 2:1. Sledujeme zatím pohledný a velmi vyrovnané utkání.
45
A hosté jdou do vedení. Na povedený centr si naběhl MUAMER AVDIČ, který pohotovou hlavičkou překonal Fendricha.
45
Nyní hezky pálil Fall a Fendrich měl co dělat, aby míč vyrazil alespoň na rohový kop.
44
Z rohu ale nebylo vůbec nic.
44
Na druhé straně se do míče opřel Čížek, ale je z toho jen další rohový kop.
43
Halaška to opět zkusil z dálky, ale jeho dobrou ránu Fendrich zneškodnil.
42
Čížek poslal do vápna Zbrojovky dva povedené centry, ale ani z jednoho nakonec nic nebylo a stav utkání se nemění.
41
A další roh pro Jablonec.
41
Domácí Ledecký vybojoval rohový kop.
39
A máme tu první střídání. Hronka nahradil Vukadinovič.
37
Z dálky to zkusil hostující Halaška, ale s jeho ránou si domácí brankář poradil.
36
Hronek je opět za lajnou a vypadá to, že nebude moci pokračovat.
35
V Jablonci od 14.00 hodin silně prší a trávník je velmi mokrý. V některých momentech to hráčům dělá problémy, hlavně tedy při rychlé kombinaci.
34
Sledujeme vyrovnané utkání, které už přineslo dvě branky. Uvidíme, zda se nějakého gólu ještě do přestávky dočkáme.
31
Na centrovaný míč z rohového kopu si naskočil JAN MALÍK, který vydařenou hlavičkou překonal domácího brankáře a vyrovnal.
29
Matyska to zkusil z dálky, ale poslal míč pouze doprostřed branky, kde by připravený Fendrich.
27
Čížek zahrával standardní situaci z dvaceti metrů, ale poslal míč vedle hostující branky.
26
Domácí brankář ale míč vyboxoval daleko do své branky.
25
Rohový kop pro hosty.
24
Hronek je zpět na trávníku a bude pokračovat s obvazem kolem hlavy.
22
Na postranní čárou je ošetřován domácí Hronek.
21
Hosté začínají vystrkovat růžky a nyní jsou aktivnější.
20
Po dvaceti minutách vede Jablonec stále 1:0. Jedinou branku tohoto vyrovnaného duelu zatím vstřelil Vojtěch Kubista, který se prosadil v první minutě.
17
Domácí Skwarczek pokazil rozehrávku, ale vše napravil pozorný Šidlo.
14
Na přetažený centr čekalo hned několik hostujících hráčů, ale nakonec se ani jeden k míči nedostal a kulatý nesmysl skončil v zámezí.
11
Vyrovnání měl na noze Matyska, ale jeho gólovou přihrávku vystihl domácí Hloušek a celou akci na poslední chvíli zastavil.
10
Matyska poslal míč na přední tyč, ale tam byl pouze domácí Šidlo.
9
7
Halaška vymyslel hezký pas, ale míč na mokrém terénu utekl do zámezí a z této akce nakonec nic nebylo.
5
K hlavičce se dostal Hronek, ale poslal míč těsně nad branku. Druhá výborná šance Jablonce.
4
Následuje rohový kop pro domácí.
3
Hosté měli k dispozici zajímavou standardní situaci, ale Matyska poslal míč pouze do zdi.
1
Jablonec právě vstřelil branku!
Na druhý roh Tomáše Čížka si parádně naskočil VOJTĚCH KUBISTA, který prostřelil Hladkého a Jablonec jde hned v první minutě do vedení.
1
Ten zahrál ligový Tomáš Čížek, ale hosté odvrátili na další rohový kop.
1
Domácí začali hodně aktivně a Pavlata vybojoval rohový kop.
1

FK Baumit Jablonec: Fendrich – Landovský, Šidlo, Pavlata, Hloušek, Ledecký, Kubista, Jurča, Hronek, Skwarczek, Čížek

FC Zbrojovka Brno: Hladký – Krška, Abdič, Fall, Malík, Stehlík, Sus, Halaška, Matyska, Vávra, Janoščin

Rozhodčí: Kocourek – Nádvorník, Martínek.
Zdravím všechny příznivce kopané. Juniorská liga má na programu 34. kolo a my budeme sledovat utkání mezi Jabloncem a Brnem. Mírným favoritem tohoto duelu je hostující Zbrojovka, která je na druhém místě. Jablonci patří příčka pátá a na Brno ztrácí 13 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.