Fotbalisté pražské Slavie na úvod jarní části Juniorské ligy potvrdili roli favorita a na hřišti Jihlavy vyhráli celkem hladce 4:1. Po dvou gólech zaznamenali Jiří Vondráček a Marek Červenka, za domácí Vysočinu snižoval Jindřich Kučera. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
90
Slavia právě vstřelila branku!
Sešívaní se nakonec čtvrtého gólu dočkali. Další chybu v obraně Vysočiny střelou ke vzdálenější tyči využil MAREK ČERVENKA, který tak střílí svůj druhý gól v utkání.
88
Obrovskou šanci zvýšit na 4:1 měl Filip Žák, z malého vápna míč trestuhodně posílá nad bránu.
86
Slavia se dostala do přečíslení tři na dva, celou situaci musel skvělým zákrokem řešit brankář Rožník.
84
Jihlava právě vstřelila branku!
Vysočina se dočkala alespoň snižujícího gólu. Po pěkné kombinaci Jihlavy uklidil míč do prázdné brány Slavie JINDŘICH KUČERA.
80
Na druhé straně obdobná situace ze strany Slavie, ale ani její hráč netrefil branku.
79
Další střídání Vysočiny: odešel Luboš Košulič, na hřiště přišel Martin Vokoun.
78
Jihlavský Radek Cipruš střílel z dobré pozice, avšak vysoko nad bránu Karla Hrubeše.
75
Žlutou kartu viděl slávista Petr Kolařík.
73
Slavia střídá. Odchází Ondřej Herc, na hřiště míří Jakub Ptáček.
68
Fatální chybu v obraně Jihlavy využívá MAREK ČERVENKA, který lehce posílá Slavii do vedení 3:0.
66
Slavia si vypracovala další příležitost, Rožník si připisuje úspěšný zákrok.
64
Slavia znovu střídá. Odchází David Smolák a dvougólový Jiří Vondráček, nastupují Václav Prošek a Marek Červenka.
64
60
Jihlava je ve druhém dějství aktivnější a snaží se o snížení.
54
Slavia si po rohovém kopu vytvořila stoprocentní příležitost, střela však končí těsně mimo.
52
Ze hry odstupuje i Lukáš Kryštůfek, pravděpodobně kvůli zranění, do hry míří Daniel Kavka.
50
Slavie se po dobrém centru dostala k zakončení, brankář Rožník si připisuje úspěšný zákrok.
47
Jihlava je na začátku druhého dějství aktivní. Martin Marák střílel z 22 metrů, ale neuspěl.
46
Slavia do hry posílá Lukáše Malcharka a Filipa Žáka.
46
46
Jihlava do druhého poločasu vystřídala, na hrací plochu přišli Radek Cipruš a Jan Urbánek, odešli Jan Koudelka a Radim Šuta.
46
46
Hráči se již vrací na hrací plochu, druhý poločas bude za okamžik zahájen.
Po prvním poločase vede favorizovaná Slavia, druhý celek tabulky Juniorské ligy, na půdě Vysočiny Jihlava 2:0. O obě branky se postaral Jiří Vondráček, který proměnil dva pokutové kopy. Druhý poločas začne zhruba v 14:35.
44
Rožník opět musel ven z brány, aby zabránil další pohromě. Míč ve skluzu těsně před útočníkem odvrací.
42
Standardní situaci Slavie byla zakončena hlavou vysoko nad bránu.
41
Chybu v rozehrávce Jihlavy se snažil potrestat Jan Mikula, šanci nevyužil.
38
Aktivní Jiří Vondráček se pokusil zaútočit na hattrick, jeho střela však minula jihlavskou svatyni o dva metry.
34
Slavia bez větších potíží kombinuje a hlídá si své dvoubrankové vedení.
29
Brankář Jihlavy Dalibor Rožník včas vyběhl z brány a ukončil tak nadějný a rychlý protiútok Slavie.
27
Nedáš – dostaneš. Slavia se ujímá dvoubrankového vedení, JIŘÍ VONDRÁČEK nekompromisně proměňuje i druhý pokutový kop.
26
Slavia bude kopat další pokutový kop!
25
Po centru Aloise Zemana z levé strany zakončoval jeden z domácích hráčů a hlavou trefil břevno branky hostí!
23
Aktivní Jiří Vondráček pořádně svým centrem vystrašil brankáře Dalibora Rožníka, roh Slavia nevyužila.
21
Jihlavský Luboš Košulič odcentroval a útočník Alois Zeman se pokusil o hlavičku. Jeho zakončení však končí nad bránou Karla Hrubeše.
19
Jihlavská snaha o kombinaci většinou končí na nepřesnostech.
15
A pražský celek této možnosti využívá. K pokutovému kopu se postavil JIŘÍ VONDRÁČEK a proměnil.
15
Slavia bude kopat penaltu! Lukáš Kryštůfek zbytečně fauloval v pokutovém území a nabídl tak Slavii možnost vstřelit úvodní branku.
13
Další standardku Slavie, tentokrát zhruba z 21 metrů, rozehrál Robert Hrubý, míč skončil asi tři metry vedle brány.
9
Na druhé straně měl naopak z dobré pozice možnost ohrozit jihlavskou bránu Jiří Vondráček, mířil však jen doprostřed.
8
První vážnější situaci v utkání si připisují domácí, útočník Alois Zeman vystřelil těsně vedle levé tyče slavistické branky.
7
Hosté však svůj rohový kop nedokázali využít. Na začátku utkání oba týmy trpí poměrně velkou nepřesností ve své hře.
4
Slavia měla na úvod utkání možnost zahrávat standardní situaci z 22 metrů. Přímá a zároveň tečovaná střela však skončila mimo hrací plochu, hosty čeká rohový kop.
3
Úvod utkání se odehrává ve středu pole, kde se oba týmy zatím spíše jen oťukávají. Aktivnější se ale zdají být hosté z Prahy.
1
Hráči obou mužstev jsou na hrací ploše, kde se těsně před utkáním rozcvičují. Zápas bude během několika minut zahájen.

FC Vysočina Jihlava: Rožník – Šilinger, Koudelka, Košulič, Zeman, Šuta, Vacek, Fadrný, Marák, Kryštůfek, Kučera.

SK Slavia Praha: Hrubeš – Mikula, Herc, Kolařík, Mac, Smolák, Bazal, Čepelák, Hrubý, Vondráček, Zámečník.

Rozhodčí: Vlasjuk – Zeman, Nádvorník.
Dobrý den z Jihlavy, kde dnes domácí Vysočina uzavře první jarní kolo Juniorské ligy soubojem se Slavií. Domácí celek se v tabulce po neúplném 18. kole nachází na osmé příčce, pražský klub je druhý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.