Slovácko - Jablonec | ONLINE | 1.10.2012 16:00 | Juniorská liga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Slovácko porazilo Jablonec 3:1 po dvou brankách Lukáše a jedné Kuzmy, za hosty vyrovnaval na 1:1 Just. Diváci viděli kvalitní utkání z obou stran. Jedna akce střídala druhou. Větší klid v koncovce však prokázali hráči Slovácka než favorizovaný Jablonec a mohou se radovat z druhé výhry v soutěži.
Konec zápasu.
90
Žlutou kartu viděl domácí Haša.
90
Další střídání Slovácka. Autora dvou branek Slovácka Lukáše vyměnil Haša.
88
Slovácko vystřídalo. Kováře nahradil Svízela.
87
Slovácko právě vstřelilo branku!
Spolupráce Kováře s Lukášem přinesla kýžené ovoce v podobě třetí branky. Kovář nasadil jesličky hostujícímu obránci na hranici vápna. Míč se dostal k JANU LUKÁŠOVI, který nedal brankáři Krásnému šanci.
86
I Slovácko vystřídalo Jelečka nahradil Mikulica.
85
Čtvrté střídání Jablonce. Vaněček přišel na hřiště místo Skwarczeka.
83
Na druhé straně měl tutovku po přihrávce Justa střídající Vukovič, ale v čisté brankové příležitosti selhal, když vystřelil jen slabou střelu. Brankář Heča s ní neměl problém.
79
Po přízemním centru Kováře se ocitl před brankářem Krásným útočník Slovácka Lukáš. Hostující brankář mu zmenšil střelecký úhel a Lukáš jej nedokázal zblízka prostřelit.
79
Brankář Krásný předvedl výborné zákroky, nejdříve vyrazil střelu Bartoše do strany, následnou střelu Jelečka., která mířila k vzdálenější tyči, vytáhl jen konečky prstů.
76
Simerský fauloval Trávníka. Jeleček nacentroval míč před branku Krásného, kde hlavičkoval ve sklonu Kuzma, ten ale míč netrefil ideálně a nakonec skončil vedle branky Jablonce.
76
Jeleček postupoval do rozevřené obrany Jablonce. Jeho střela byla zblokována hostující obranou.
74
Třetí střídání v sestavě Jablonce. Linku nahradil Kozel.
72
Banasík byl faulován, míč bude rozehrávat brankář Heča.
70
Kuzma po průniku z pravé strany mohl přidat třetí branku. Dostal se až před brankáře Krásného, kterého i překonal, ale před brankovou čárou míč odkopl Šidlo.
67
Druhé střídání v sestavě hostí. Helm opustil hřiště a nahradil ho Štěpánek.
64
Jablonec dále svírá Slovácko před pokutovým územím, ale zatím jeho snaha o vyrovnání je platonická.
61
Trenér Slovácka Palinek udělal první změnu v sestavě. Kleibera vystřídal Bartoš.
61
Další centr mířil do vápna Slovácka, míč se dostal k Justovi, jeho další centr mířil do náruče Heči.
58
Skwarczek zahrál rohový kop na zadní tyč, kde si nabíhal Simerský a málem šance Jablonce skončila brankou, hostující obránce nastřelil zblízka jen boční síť.
57
Kleiber chtěl vtipně posunout míč na volného Kuzmu, ale ten jeho úmysl nepochopil a balon skončil u brankáře Krásného.
53
Jablonec se vysunutým presinkem usadil na polovinu Slovácka a vytvořil si stoprocentní šanci střídajícím Vukovičem, který zblízka hlavou branku Slovácka přestřelil.
50
Hostující hráči měli výhodu rohového kopu, ani další standardní situace nevedla z jejich strany k vyrovnání.
50
První střídání Jablonce. Štemberka nahradil Vukovič.
48
Pěkná akce Slovácka mohla skončit brankou. Kleiber přihrál volnému Jelečkovi, který chtěl akci ještě vyšperkovat přihrávkou na Kováře, jenže do dráhy míč vstoupil Šidlo a míč odkopl na rohový kop před dotírajícím Kovářem.
46
Na centrovaný míč z rohového kopu si nejvýše vyskočil brankář Heča.
46
První střelu ve druhém poločase vyprodukoval Just, ale rána byla zblokována na rohový kop.
46
Začal druhý poločas.
Po prvním poločase vede Slovácko nad druhým Jabloncem 2:1. Slovácko začalo utkání aktivně za což bylo odměněno úvodní brankou Kuzmy. Jablonec poté vyrovnal hru a dočkal se za sedm minut také vyrovnání Justem. Vedení na stranu Slovácka strhl branku do šatny Jan Lukáš.
První poločas skončil.
44
Na konci prvního poločasu měli hosté výhodu přímého kopu. Pro nadýchaný centr do vápna Slovácka si přišel brankář Heča.
43
Slovácko právě vstřelilo branku!
JAN LUKÁŠ dostal centr na zadní tyč, kde byl úplně sám a akci zakončil střelou na vzdálenější tyč. Brankář Krásný byl bezmocný.
42
Štemberkův nepřesný centr skončil v náruči brankáře Heči.
40
Před Linkou se rozestoupila obrana Slovácka, a proto hostující záložník místo přihrávky volil střelu, se kterou neměl brankář Heča potíže.
38
Trávník po faulu na Ohnutka zahrával volný přímý kop, brankář Krásný jeho centr musel vyboxovat před dobíhajícími hráči.
35
Trávníkova střela za hranicí velkého vápna letěla vedle tyče Krásného.
33
Z rohového kopu se hráči Jablonce neprosadili a míč převzali domácí hráči, aby založili postupný útoku
32
Jablonec si vytvořil tlak a mohl toho využít ve vedoucí branku, střela Pavlaty z malého vápna byla zblokována Ohnutkem na rohový kop.
31
Skwarczek nacentroval míč do vápna Slovácka na Šidla, který ještě zpětným centrem hledal Simerského, ale hostující hráč na vysoký centr nedoskočil.
29
Jablonec ze standardní situace nic nevytěžil.
28
Pavlata posunul balon na Justa, jeho centr musel řešit Ohnutek odkopem na rohový kop.
24
Skwarczek přihrál míč do pokutového území Helmovi, kterému rozhodčí Matějek odpískal útočný faul na Prajzu.
22
Linka dloubl míč za obranu Slovácka a mohl toho využít Just, ale míč si zpracoval daleko od své nohy a míče se zhostil vybíhající brankář Heča.
20
Obě mužstva hrají útočný kombinační fotbal nahoru dolů.
17
Rychlá akce Jablonce. Po pravé straně unikal Helm a míč nacentroval do vápna Slovácka. Just na míč nedosáhl a po odrazu od Ohnutka skončil u brankáře Heči.
16
Trávník nacentroval míč do pokutového území, ale na jeho centr nikdo z domácích hráčů na něj nenaběhl a míč skončil u brankáře Krásného.
13
Jablonec právě vstřelil branku!
A je srovnáno. Po centru z levé strany se prosadil hostující JOSEF JUST, který zblízka nedal brankáři Hečovi šanci.
11
Skwarczek se dostal k odraženému míči před pokutovým území a vystřelil pumelenici směrem na branku Slovácka. Brankář Heča musel jeho střelu vyškrábnout na rohový kop.
10
Trávník kopal rohový kop, tentokrát to pro Jablonec žádnou hrozbu neznamenalo.
9
Jablonec zahrával standardní situaci, centr mířil do náruče brankáře Heči.
8
Slovácko mohlo jít do vedení o dvě branky. Lukáš dostal pěknou přihrávku do pokutového území, ale sám se vytlačil ze střelecké pozice. Nakonec se z úhlu snažil překonat brankáře Krásného, ale ten jeho střelu vyrazil nohou.
6
Slovácko právě vstřelilo branku!
Trávník zahrával rohový kop, přesně posadil míč na hlavu MARKA KUZMY, za přispění tyče dostal míč za záda brankáře Krásného.
4
Další průnik Slovácka. Znovu po pravé straně unikal tentokrát Lukáš, který s míčem se dostal až do pokutového území, kde zakončil akci střelou do boční sítě.
2
Jeleček viděl na pravé straně nabíhajícího Kováře, ale jeho centr za obranu hostí byl dlouhý a u míče byl dříve brankář Krásný.
1
Utkání právě začalo.
-1
Rozhodčí Matějek přivádí obě jedenáctky na hřiště. Domácí Slovácko bude hrát v bílých dresech, hráči Baumitu Jablonec oblékli dresy zelené.
-15
Hráči obou mužstev jsou na hrací ploše, pod vedením svých asistentů se rozcvičují strečingem.
Úvodní sestavy:

1. FC Slovácko: Heča - Banasík, Ohnutek, Jeleček, Lukáš, Kleiber, Prajza, Kovář, Kuzma, Křivánek, Trávník

FK Baumit Jablonec: Krásný - Landovský, Šidlo, Pavlata, Just, Vaníček, Linka, Štemberk, Helm, Simerský, Skwarczek

Rozhodčí: Matějek - Gallo, Tomanec.
Hráči Jablonce jdou do dnešního utkání v roli favorita, ale nebudou t mít vůbec jednoduché. V základní sestavě juniorky Slovácka nastoupí několik hráčů z A - týmu.
Juniorka Slovácka má co napravovat, v dosavadních odehraných zápasech zvítězila jen jedenkrát, když porazila pražskou Spartu vysoko 5:0. Celkem získala šest bodů a krčí se na předposledním místě tabulky. Za to Jablonec zvítězil v devíti odehraných zápasech šestkrát a jednou remizoval. Momentálně jsou svěřenci trenéra Roman Skuhravého na druhém místě a ztrácejí na vedoucí Brno jen tři body.
Dobré slunečné pondělní odpoledne z kunovické Bělinky. Vítám Vás u sledování již 10. kola juniorské ligy. V dnešním utkání přivítá na skvěle připraveném trávníku juniorka Slovácka severočeský Jablonec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Články odjinud