To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Mexika, které zvládlo druhý poločas, v němž otočilo vývoj zápasu ve svůj prospěch. V dramatickém závěru nebyli daleko od vyrovnání i Novozélanďané, ale druhý gól jim tam dnes nepadl. Zápas se pak dohrával ve velmi vzrušené atmosféře a je nakonec s podivem, že nebyla udělena červená karta.
90+8
90+6
Žlutou kartu dostává Diego Reyes (Mexiko).
90+6
Žlutou kartu dostává Michael Boxall (Nový Zéland).
90+5
Žlutou kartu dostává Ryan Thomas (Nový Zéland).
90+4
Hráči nyní pouze čekají na to, co vyřkne videorozhodčí.
90+4
Již to vypadalo, že se vše obejde bez karetního trestu, ale sudí celou situaci ještě řeší s videorozhodčím.
90+2
No to je závěr! Hráči obou týmů do sebe nyní doslova vlétli, na polovině Mexika, po ostrém útočném faulu jednoho z Novozélanďanů a hned poté se strhla zajímavá strkanice.
90+1
Ještě se bude hrát čtyři minuty, šance na vyrovnání pro Nový Zéland stále žije.
90
Neuvěřitelný zákrok bránícího Tommy Smitha na brankové čáře, kde zastavil střelu Raúla Jiméneze, který již překonal gólmana Marinoviće!
89
V závěru zápasu sledujeme akci Mexika, které se dostává na útočnou polovinu.
87
A hned z rychlého brejku se dostali do šance Mexičané, ale opět parádní zákrok Marinoviće jim znemožnil skórovat.
86
Ryan Thomas (Nový Zéland) se nyní drží za hlavu, jeho dělovka končí na břevnu!
85
Míč skončil v autu, Michael Boxall bude vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
84
Rychlá akce Nového Zélandu, Ryan Thomas však neprostřelil pozorného Rafu Márqueze.
82
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Dane Ingham, přichází Monty Patterson.
81
Herrerovi se nyní u vápna soupeře doslova zamotal míč pod nohy, ten poté skončil v autu.
80
Posledních deset minut dělí Mexiko od očekávaného vítězství, mezitím se snaží pošetřit čas Marco Fabián.
77
Z rychlého brejku se dostal ke střele Jesús Manuel Corona, který ale branku Nového Zélandu netrefil.
76
Míč letí do vápna Mexika, ale nikomu v tmavém se nepodařilo vystřelit.
75
Novozélanďanům zbývá ještě čtvrt hodiny na to, aby alespoň vyrovnali, nyní se o to mohou pokusit, Bill Tuiloma vhazuje z pravé strany, na útočné polovině.
73
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Marco Rojas, přichází Kosta Barbarouses.
72
Mexiko právě vstřelilo branku!
A je to tady, obrat dokonán! Javier Aquino pronikl z levé strany do vápna, přihrál na hranici malého vápna, odkud v pohodě skóroval nikým nehlídaný ORIBE PERALTA.
71
Rohový kop pro Mexiko, z levé strany, míč však končí v náruči Stefana Marinoviće.
70
Čeká nás posledních dvacet minut, nyní se opět zdá, že aktivitu přebírá Mexiko, které se drží na útočné polovině.
69
Pomůže veterán a mexická legenda Rafael Márquez svému týmu dokonat obrat?
68
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Héctor Moreno, přichází Rafael Márquez.
68
Vzrušení při průniku Rojase zbytečné, byl signalizován ofsajd.
66
Nový Zéland kombinuje na své polovině a soupeře nyní nepouští do blízkosti vlastního vápna.
64
Odkop od branky Mexika, jehož aktivita po vyrovnání trochu opadla.
62
Marco Rojas (Nový Zéland) se ujal exekuce přímého kopu, přestřelil bránící zeď a následně i branku Mexika.
61
Néstor Araujo (Mexiko) fauluje u vlastní šestnáctky Tuilomu a Nový Zéland má zajímavou standardku!
60
Je za námi hodina hry, Nový Zéland sice ztratil vedení z první půle, ale to ještě není žádná tragédie, i vzhledem k tomu, že v dosavadním průběhu druhé půle je pod velkým tlakem.
59
Raúl Jiménez (Mexiko) padá na polovině soupeře, sudí píská faul, Mexičané bleskově rozehrávají.
58
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Clayton Lewis, přichází Bill Tuiloma.
57
Míč letí před branku Nového Zélandu, kde hlavičkuje v záklonu Diego Reyes, Stefan Marinović ale chytá.
56
Utkání by mohlo dostat nový náboj, Mexiko je ve druhé půli jasně lepší, dočkáme se dalšího gólu? Mexiko má roh z levé strany.
54
Mexiku se podařilo vyrovnat! Již to vypadalo, že to Mexičané na hranici vápna nezvládnou, ale nakonec se RAÚL JIMÉNEZ otočil a vypálil a trefil se přesně, vyrovnáno na 1:1!
53
A z ničeho nic se znovu Chris Wood dostal před Tavaleru, který ho ale parádně vychytal!
53
Marco Fabián (Mexiko) zakončil útočné manévry svého týmu střelou nad branku.
52
Diváci pískají, nelíbí se jim totiž to, že Nový Zéland je nyní pod drtivým tlakem.
50
Míč míří k brance Nového Zélandu, Stafan Marinović vykopává.
49
Závar ve vápně Nového Zélandu, Giovani dos Santos branku soupeře přestřelil.
48
Mexičané vstoupili aktivně do druhého poločasu.
46
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Oswaldo Alanis, přichází Héctor Herrera.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:04.
Že Nový Zéland povede po první půli 1:0, čekal asi málokdo, ale je tomu tak! Mexiko zatím vůbec nezvládá svou roli favorita, snaživě a aktivně hrající soupeř je zatím lepší a po zásluze vede! Nový Zéland si totiž, kromě gólově šance, vytvořil další minimálně dvě, takže skóre mohlo být, z pohledu Mexika, ještě nepříjemnější.
45+3
45+3
Poslední sekundy nastaveného času patří Mexičanům, jejichž kombinace je ale hodně nervózní a míč získává vzápětí soupeř.
45+1
Chris Wood se znovu nabízel v nebezpečném prostoru před brankou soupeře, ale tentokrát nedokázal zpracovat míč a dvojice obránců ho o něj připravila.
45
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, ale nastavovat se určitě bude, několik minut byl ošetřován na trávníku Salcedo.
44
Na druhé straně registrujeme spíše propagační střelu Marco Fabiana, s níž neměl Marinović žádné starosti.
42
Nový Zéland právě vstřelil branku!
Zasloužené vedení Nového Zélandu, který nyní doslova rozebral defenzivu soupeře a skórující CHRIS WOOD byl rázem sám před Talaverou, kterého dokázal překonat.
40
Odkop od branky Nového Zélandu, Mexičané se ale dostávají k míči a mohou zaútočit po levé straně.
39
Michael McGlinchey (Nový Zéland) si naběhl za obranu soupeře, dostal se do zakončení a vystřelil, Talavera vyráží, navíc je pískán ofsajd.
37
Možná zatím překvapivý vývoj zápasu, podceňovaný Nový Zéland rozhodně není horší, naopak, vypracoval si zatím jedinou gólovou akci!
35
Odkop od branky Nového Zélandu, sudí následně přerušuje hru pro ofsajd, v němž se ocitl Chris Wood.
33
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Carlos Salcedo, přichází Héctor Moreno.
32
Ještě předtím ale Novozélaňdané rozehráli roh, po němž však míč získal soupeř.
31
Salcedo je odnášen ze hřiště na nosítkách a zápas tak pro něho skončil, Mexičané budou střídat.
30
Carlos Salcedo (Mexiko) je tím ošetřovaným hráčem a vidíme i nosítka, to nevypadá dobře...
29
Jeden z hráčů Mexika musí být ošetřován přímo na trávníku.
28
Mezitím planou emoce u laviček, kde mexický kouč neudržel nervy na uzdě po útočném faulu soupeře.
27
První gólovou šanci mají Novozélanďané! Chris Wood (Nový Zéland) dostal přihrávku na hranici vápna a pohotově vypálil, ale Alfredo Talavera šel z branky a parádním zákrokem střelu zneškodnil!
26
25
Marco Rojas (Nový Zéland) rozehrál z pravé strany, ale soupeři se podařilo odvrátit.
24
Roh získává Nový Zéland, po obranném skluzu Javiera Aquina.
23
Aktivitu Nového Zélandu se nyní podařilo Mexičanům otupit, ale po akci Jesúsa Manuela Corony nemají ani roh.
22
Jesús Manuel Corona (Mexiko) pouze v nouzi odkopává míč do autu, Novozélanďané vhazují na útočné polovině.
21
Míč dolétl do vápna, kde hlavičkuje Andrew Durante (Nový Zéland), Alfredo Talavera však chytá.
20
Rohový kop! Novozélanďané mají roh, který z levé strany rozehraje Marco Rojas.
19
Až nyní se Novozélanďané, po několikaminutové odmlce, dostali opět na polovinu soupeře.
18
Mexičané přebrali aktivitu a nyní moc nepouští soupeře za půlící čáru.
17
Míč letí před branku, kde dobře zabojoval bránící Tommy Smith, odkop od branky Nového Zélandu.
16
Mexičané vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
14
Tak nakonec Mexičané zkusili signál, který ale hrubě nevyšel...
13
Volný kop Mexičanů, z nějakých třiceti metrů rozehraje zřejmě Giovani dos Santos.
12
Po faulu na své polovině nabízí Novozélanďané míč soupeři.
11
Mexičané se ubránili, soupeř posílá míč nad branku, odkop Stefana Marinoviće.
10
Zajímavá akce Nového Zélandu, kdy si Tommy Smith naběhl do vápna na centr z levé strany, ve skluzu ale stihl míč odehrát na roh obránce Mexika.
9
Novozélanďané se nepouští do žádných velkých kombinačních akcí, ale zatím svému soupeři rychlostně stačí.
8
Tempo zápasu zatím poměrně ospalé, stále platí, že se hraje hlavně ve středu hřiště.
7
Mexičané vhazují z pravé strany, na útočné polovině. Míč však získává soupeř.
5
Clayton Lewis (Nový Zéland) nedokázal přes bránícího Alanise odcentrovat z pravé strany.
4
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště, Mexičané čekají na chybu.
3
Chris Wood (Nový Zéland) se dostal k míči, ale neprošel na polovinu soupeře, míč končí v autu.
2
Stefan Marinovic (Nový Zéland) musí pospíšit s rozehrávkou od vlastní branky, to se také podepsalo na směru dráhy míče, ten letí do autu.
1

Mexiko: Talavera – Salcedo, N. Araujo, Alanis – J. M. Corona, D. Reyes, Fabián, Aquino – Jiménez, G. dos Santos, Peralta.
Náhradníci: Cota, Ochoa – Layún, Guardado, R. Márquez, H. Moreno, L. Reyes, J. dos Santos, H Herrera, J. Hernández, Lozano, Vela.

Nový Zéland: Marinovic – Ingham, Boxall, Durante, Smith, Wynne – McGlinchey, Rojas, Thomas – Lewis, Wood.
Náhradníci: Moss, Williams – Brotherton, Roux, Colvey, Doyle, Tuiloma, Tzimopoulos, Barbarouses, Patterson, Rufer, Smeltz.
NOVÝ ZÉLAND
Nový Zéland je již tradičním účastníkem Konfederačního poháru, letos jde o jeho čtvrtou účast! Nicméně body za účast se nedávají, to si musí Novozélanďané vykopat na trávníku, což se jim pochopitelně, ve společnosti tak kvalitních týmů, nedaří a končí vždy poslední. Také úvodní duel proti domácímu Rusku naznačil, že zřejmě ani letos tomu nebude jinak a jen díky dobrému výkonu gólmana Marinoviće prohrál Nový Zéland „jen“ 0:2.
MEXIKO
Mexičané se v úvodu letošního ročníku museli vypořádat s těžkou zkouškou v podobě duelu s evropským šampiónem z Portugalska. Byť v zápase pokaždé prohrávali, dokázali svou houževnatostí vždy vyrovnat a byť dostali druhý gól čtyři minuty před koncem základní hrací doby, díky Héctoru Morenovi dokázali ve druhé minutě nastavení vyrovnat a získat tak bod s velkým favoritem na titul! Navíc se Mexičané nemají za co stydět, v zápase rozhodně nebyli horším týmem a dnes proti Novému Zélandu budou chtít dobrý výkon potvrdit a vybojovat tři body.
Konfederační pohár se letos hraje v Rusku a i jeho desátý ročník je brán jako generálka na blížící se světový šampionát, i proto se letošní ročník koná v Rusku.
Samotný turnaj se hraje od roku 1992 a utkávají se v něm šampioni jednotlivých konfederací FIFA, mistři světa a reprezentace pořádající země. Celkem se tak na Konfederačním poháru představí osm mužstev, které jsou rozdělené do dvou skupin po čtyřech. Postup do další fáze si zajistí dva nejlepší týmy z každé skupiny a ty se poté utkají v semifinále. Hracími městy jsou Moskva, Kazaň, Soči a Petrohrad, kde se 2. července uskuteční finále.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.