Bělorusko - San Marino | ONLINE | 7.6.2017 18:00 | Kvalifikace ME U21 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Bělorusko potvrdilo roli favorita a po náročném domácím zápase proti San Marinu, které se soustředilo především na hru směrem dozadu, slaví úspěšný vstup do kvalifikace na mistrovství Evropy hráčů do 21 let. Navzdory několika šancím Bělorusů rozhodl o výsledku jeden jediný gól, který po přestávce vstřelil z penalty Dmitri Antilevskij. Překvapení se v Minsku nekonalo. Konečný výsledek. Bělorusko 1 San Marino 0.
90+5
Konec zápasu.
90+5
Michael Battistini rozehrál po vypršení čtyřminutového nastavení standardní situaci a z pravé strany hřiště posílal do šestnáctky velmi nebezpečný přízemní diagonální centr, který letěl těsně nad zemí a nakonec bez teče minul vzdálenější levou tyč.
90+3
Střídající Michail Šibun se postavil k rozehrání standardní situace, jeho prudká střela ze střední vzdálenosti ale byla nepřesná a bránu San Marina neohrozila.
90+2
Marcello Mularoni se na straně San Marina dostal k ojedinělé střele, která se mezi tři tyče nevešla.
90+1
Nad rámec utkání byly nastaveny 4 minuty.
90
Střídající Jaroslav Jarockij se mohl krátce po příchodu na hřiště uvést gólem, když si na pravé straně šestnáctky krásně zpracoval přízemní centr, který mu mířil na paty, a z otočky napřáhl levačkou k technické střele, která byla velice pěkná, nakonec ale minula vzdálenější levou tyč!
89
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Dmitri Antilevskij, přichází Jaroslav Jarockij.
88
Dmitri Antilevskij zůstal po ostrém střetu ležet v blízkosti středového kruhu a musí dojít k ošetření.
87
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Kevin Zonzini, přichází Matteo Giardi.
85
Zachar Volkau se postavil k rozehrání volného přímého kopu a z velké vzdálenosti napálil zeď.
82
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Jevgenij Ševčenko, přichází Michail Šibun.
82
Aleksandr Pavlovec se dostal po rozehrání rohového kopu z levé strany na vzdálenější pravé tyči k hlavičce, která skončila mimo, a brankář Simone Benedettini si oddechl.
80
Aleksej Ivanov si na pravé straně naběhl na krásnou kolmou přihrávku, která prošla mezi dvěma hráči San Marina, a v blízkosti šestnáctky poslal míč pod sebe, ani jeden z dvojice jeho spoluhráčů ho ale nedokázal poslat do brány!
78
Aleksandr Džigero si naběhl na pravé straně šestnáctky na dlouhou kolmou přihrávku a poté míč posílal z první pod sebe, jeho zpětná přihrávka ale byla kvůli ofsajdu zbytečná.
77
Do konce utkání zbývá odehrát něco málo třináct minut a vypadá to, že ho rozhodne jeden gól.
76
Vladislav Klimovič zkusil vystřelit zpoza šestnáctky, jeho přízemní pokus ovšem zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený brankář Simone Benedettini.
72
Dmitri Antilevskij nebyl daleko od vstřelení svého druhého gólu v zápase, jenže se po přehození brankáře Simenoho Benedettiniho v blízkosti levé tyče do zakončení nedostal, zatímco dobíhající Jevgenij Ševčenko ano, jenže míč trefil pouze levým kolenem a jeho pokus zablokoval Michael Battistini!
71
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Ivan Bachar, přichází Aleksandr Džigero.
70
Obraz hry se dvacet minut před koncem zápasu nemění a domácí trenér Ljudas Rumbutis připravuje první střídání.
67
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Vincent Vultaggio, přichází Nicola Della Valle.
64
Jevgenij Ševčenko na levé straně šestnáctky zpracoval centr, který mu mířil z pravého křídla na paty, a poté napřáhl z její hranice k přízemní střele, která zamířila pouze doprostřed brány a rukavic Simoneho Benedettinoho, jenž míč sebral ze země.
60
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Enrico Casadei, přichází Andrea Righi.
57
Standardní situace Běloruska nic nepřinesla a na opačné straně viděl žlutou kartu Dmitri Bessmertny.
56
Fabio Tomassini vložil uprostřed vlastní poloviny hřiště jednomu z protihráčů do cesty koleno a viděl žlutou kartu.
56
Míč zůstal ve hře a v blízkosti levé tyče se ocitl v obrovské šanci po zpětné přihrávce svého spoluhráče z ostrého úhlu Jevgenij Ševčenko, obranný val ale nepropálil! Další velká šance!
55
Jevgenij Berezkin napřáhl zpoza šestnáctky k táhlé přízemní střele, který mířila k levé tyči, Simone Benedettini byl u ní ale včas a skvělým zákrokem míč vyrazil!
52
Bělorusko právě vstřelilo branku!
Ať už se jednalo o nafilmovaný pád nebo ne, Bělorusko zahrávalo pokutový kop, který střelou doprostřed brány proměnil DMITRI ANTILEVSKIJ! Domácí potvrzují roli favorita.
51
Vincent Vultaggio fauloval na pravé straně šestnáctky pronikajícího Jevgenije Berezkina, kterému do cesty postavil koleno, a Bělorusko bude kopat penaltu!
49
Jevgenij Ševčenko si nabíhal do šestnáctky na další centr z pravé strany, který přišel ze hry, jenže k němu měl příliš daleko a Simone Benedettini míč stáhl ze vzduchu do rukavic.
47
Dmitri Antilevskij rozehrál na pravé straně standardní situaci a po jeho přízemním centru se na přední tyči dostal k míči Aleksej Ivanov, jeho hlavička ale byla nepřesná a minula těsně nad zemí vzdálenější levou tyč.
46
Na stadionu, jehož název obsahuje nástroj zemědělců na obdělávání polí, začal druhý poločas, do kterého oba týmy vstupují za bezbrankového stavu 0:0.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
Bělorusko mělo od úvodních minut převahu a často to zkoušelo střelami ze střední vzdálenosti nebo po centrech ze strany, právě po jednom z centrů byli domácí hráči proti San Marinu nejblíže ke vstřelení gólu, když nikým netečovaný centr skončil na tyči. Skóre po prvním poločase: Bělorusko 0 San Marino 0.
45+2
První poločas skončil.
45+1
Kiryl Pjačenin načechral do šestnáctky z levé strany hřiště krásný diagonální centr, po kterém se Ivan Bachar hlavou snažil přehodit brankáře Simoneho Benedettiniho, následný oblouček ale skončil pouze na horní síti!
45+1
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 2 minuty.
45
Ivan Bachar, který před pár okamžiky viděl žlutou kartu, napřáhl na pravé straně hřiště ze střední vzdálenosti k táhlé přízemní střele, která minula bližší tyč hostující brány.
42
Kiryl Pjačenin předvedl na levé straně u půlící čáry ostrý skluz a zezadu nepříjemně přejel nohy Kevina Zonziniho. Následovala po zásluze první žlutá karta.
39
Aleksej Ivanov si naběhl do šestnáctky na krásný centr z pravé strany a na přední tyči hlavičkoval těsně nad!
37
Ivan Bachar posílal do šestnáctky z pravé strany hřiště nebezpečný přízemní centr, který hráči San Marina dokázali odvrátit, a následná střela Běloruska zamířila nad.
36
San Marino poslalo ze středu hřiště do šestnáctky domácího týmu vysoký kolmý pas, který Denis Sčerbickij bez problému stáhl ze vzduchu do náruče.
35
Bělorusko se pokusilo zaskočit obranu San Marina prudkou kolmou přihrávkou za obranu, která zamířila do území nikoho a Simone Benedettini mohl v klidu rozehrávat nohou.
32
Jevgenij Berezkin předvedl před šestnáctkou krásnou koloběžku a mezi dvěma protihráči napřáhl k prudké přízemní střele, která se od kolene jednoho z hráčů San Marina odrážela k pravé tyči! Simone Benedettini byl u ní ale včas a skvělým zákrokem dokázal míč vyrazit na rohový kop!
31
Jevgenij Ševčenko si naběhl uprostřed hřiště na krásný centr z pravé strany, hlavičkoval ovšem nad.
30
Dmitri Antilevskij poslal do šestnáctky ze středu hřiště velmi nebezpečný centr, který sice minul oba jeho spoluhráče, vzápětí ale skončil na vzdálenější pravé tyči, od které se odrazil do zámezí!
29
Na opačné straně rozehrával rohový kop Jevgenij Berezkin a po míči se na vzdálenější levé tyči natahoval Aleksandr Pavlovec. Jenže na něj nedosáhl a následoval odkop od brány.
28
Dmitri Antilevskij rozehrál rohový kop a po jeho přetaženém centru se dostal na vzdálenější pravé tyči k hlavičce Zachar Volkau. Jeho pokus byl ale sražen mimo a následovat tak bude další běloruský rohový kop.
27
Dmitri Antilevskij sice na levém křídle míč nedoběhl, po teči jednoho z hostů ale mohl rozehrávat rohový kop.
26
Luca Censoni posílal do šestnáctky od rohové zastávky na první pohled nenápadný přízemní centr, na první tyči ovšem překvapivě propadl. San Marino se však do zakončení nedostalo a jeden z hráčů Běloruska míč odkopl do bezpečí.
25
Vincent Vultaggio sice nedokázal z levého křídla přesně odcentrovat, vybojoval ovšem pro svůj tým rohový kop, jehož rozehrávky se ujme kapitán Luca Censoni.
24
Bělorusku byl odpískán útočný faul a vzápětí se pískalo i na druhé straně, když ve středu hřiště během pokusu odkopnout míč pohotovými nůžkami jeden z hráčů San Marina nakopl do hlavy sehnutého Ivana Bachara.
23
Enrico Casadei uprostřed vlastní šestnáctky podstoupil po centru Bělorusů z pravého křídla tvrdý hlavičkový souboj, ve kterém byl podruhé v zápase sevřen mezi dva protihráče.
22
Jevgenij Berezkin se také postaral o střelu, jenže jeho rána ze střední vzdálenosti nabrala příliš velkou výšku.
20
Dmitri Antilevskij dokázal na levém křídle doběhnout míč ještě před postranní čárou, od které si ho navedl do středu hřiště na silnější pravou nohu. Poté následovala prudká střela zpoza šestnáctky, která zamířila nad.
19
Hlouček běloruských fanoušků na sebe na chvíli upozornil hlasitým skandováním, to ovšem rychle utichlo.
17
Kevin Zonzini se ocitl ve středu obranné poloviny v kleštích, když ho dvojice Bělorusů sevřela mezi sebe a faulovala.
16
Ivan Bachar si nabíhal do šestnáctky na vysoký kolmý pas a po nepřesvědčivém zákroku Simoneho Benedettiniho se málem dostal ke střele, brankář San Marina ale míč po odrazu od jeho hrudi dokázal zalehnout.
15
Simone Benedettini už je zpět na nohou a zápas může po delším ošetření brankáře San Marina pokračovat.
14
Aleksej Ivanov si na pravé straně pokutového území nabíhal na prudkou kolmou přihrávku za obranu a ve snaze zahrát míč nepříjemně nakopl brankáře San Marina mezi nohy. Simone Benedettini mu skvěle snížil střelecký úhel a nyní musí být ošetřován.
13
San Marino v deseti hráčích na vlastní polovině hřiště. Obrázek hry se nemění. Bělorusko má obrovské držení míče, zatím ale nevystřelilo ani jednou na bránu. Simone Benedettini je bez práce.
12
Lorenzo Lunadei musel po ošetření odejít za postranní čáru, kde si lahví s vodou opláchl obličej a bude v pořádku.
11
Lorenzo Lunadei zůstal ležet na hrací ploše a není se čemu divit, protože před pár okamžiky hlavou zablokoval tvrdou střelu jednoho z Bělorusů, kteří to zatím zkoušejí z dálky.
10
Jevgenij Berezkin se ujal rozehrávky rohového kopu, jeho následný centr ale hosté dokázali odvrátit.
9
Utkání dokonale naplňuje očekávání a tlak Běloruska bude pokračovat poté, co byl přízemní centr Dmitriho Bessmertnyho z pravé strany hřiště sražen na rohový kop.
7
Dmitri Antilevskij si naběhl na levém křídle na krásný diagonální pas ze středového kruhu a na hranici šestnáctky ho hlavou sklepával na nabíhajícího Ivana Bachara, Simone Benedettini měl ovšem k míči blíže a nebezpečí zažehnal.
6
Ivan Bachar se nerozpakoval a v šesté minutě napřáhl zpoza šestnáctky ve středu hřiště k prudké střele pravačkou, která nabrala opačnou faleš a minula pravý horní roh brány.
5
Bělorusové jsou během úvodních pěti minut směrem vpřed aktivnější, zatím se jim ale rozhýbat a překonat obranu San Marina nepodařilo.
4
Aleksej Ivanov se snažil prosadit po pravém křídle, jenže ve sprintu si míč příliš předkopl a odkopávalo se od brány Simoneho Benedettiniho.
1
Hlavní rozhodčí Omar Pašajev dal právě pokyn k zahájení zápasu mezi Běloruskem a San Marinem, ve kterém se domácí fotbalisté budou snažit vstoupit do kvalifikace o mistrovství Evropy do 21 let vítězně, zatímco hosté postarat o překvapení.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Bělorusko: Sčerbickij – Ivanov, Volkau, Pavlovec (C), Pjačenin – Klimovič – Bessmertny, Berezkin, Antilevskij – Ševčenko, Bachar. (4-1-3-2)
Náhradníci: Šjšlou – Čiž, Chvalko, Džigero, Jarockij, Lovec, Šibun. Trenér: Ljudas Rumbutis.

San Marino: Benedettini – D'Addario, Censoni (C), Casadei, Grandoni – Zonzini, Lunadei, Battistini, Mularoni, Vultaggio – Tomassini. (4-5-1)
Náhradníci: Zavoli, Giulianelli – Righi, Venerucci, Della Valle, Matteoni, Giardi. Trenér: Fabrizio Costantini.

Rozhodčí: Omar Pašajev. Asistenti: Mubariz Hašimov, Mubariz Hašimov. Čtvrtý rozhodčí: Rahim Hasanov (všichni AZE).
Bělorusko zahájí kvalifikaci na mistrovství Evropy hráčů do 21 let zápasem proti San Marinu, ve kterém se bude snažit potvrdit roli papírového favorita a získat první tři body. O finálovou účast na šampionátu se utká ve skupině 1 šest týmů, z nichž první slaví přímý postup a druhý půjde do baráže o finálový turnaj.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud