Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Chorvatsko : San Marino - 8. listopadu 2017   14:00

Chorvatsko
Chorvatsko
45' Jakoliš  • 60' Bočkaj  • 69' Jakoliš  • 81' Jakoliš  • 90+3' Brekalo
5:0
(1:0)
San Marino
San Marino
Chorvatsko
Posavec – Karacič, Simić, Caleta-Car, Sosa – Balič, Sunjič (78. Bašič) – Bočkaj (73. Majer), Čorič (83. Ivanušec), Brekalo – Jakolis
Semper – Basič, Bosančič, Ivanusec, Majer, Mamič, Moro
Georgi Vadachkoria – Levan Varamishvili, Giorgi Elikashvili (vš. GEO)
SRC Velika Gorica, Velika Gorica
San Marino
De Angelis (56. Marconi)– D'Addario, Censoni, Casadei, Grandoni – Battistini (87. Venerucci) – Mularoni, Lunadei, Tamagnini (70. Gatti), Tomassini – Vultaggio
Marconi – Della Valle, Gatti, Giardi, Quaranta, Valentini, Venerucci

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Fauly: 15:12
Chorvatsko nakonec zvítězilo jasně 5:0. Hráčem zápasu je Marin Jakoliš, který si připsal hattrick.
V prvním poločase se prosadil až ke konci Marin Jakoliš. Ve druhém poločase se ve 48. minutě rozhodl ke střele Jakoliš, ale trefil břevno. V 60. minutě přidal druhý gól Petar Bočkaj. O minutu později měli hosté šanci, ale střela skončila jenom v boční síti. O další minutu později Balič orazítkoval břevno. V 69. minutě přidal třetí gól Marin Jakoliš. A v 81. minutě Marin Jakoliš zkompletoval hattrick. V nastaveném čase se ještě prosadil i Josip Bekalo.

Fauly: 6:7
90+5'
90+5'
Mularoni se dostal ke střele ve vápně, ale ta skončila vedle brány.
90+4'
Nyní ještě zahrozili hosté a vybojovali autové vhazování na půli Chorvatska.
90+3'
Chorvatsko právě vstřelilo branku!
JOSIP BREKALO si krásně narazil s Majerem, poté naznačil přihrávku pod sebe, ale neučinil tak a místo toho vypálil přesně k levé tyči! Asistence: Majer.
90+3'
Centr z levé stany skončil v rukou Marconiho.
90+2'
Caleta-Car nyní zfauloval D'Addaria.
90+1'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
90'
Vultaggio dostal žlutou kartu hlavně za protesty.
89'
Brekalo našel ve vápně hlavu Simiče, ale jeho hlavička šla těsně vedle levé tyče.
88'
Domácí kontrolují hru pět metrů před vápnem San Marina. Následně se Balič protlačil po pravé straně a vybojoval rohový kop.
87'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Battistini, přichází Venerucci.
87'
Karačič našel ve vápně hlavu Jakoliše, ale ten tentokrát zamířil vedle levé tyče.
86'
Jakoliš se provinil faulem, když postrčil do Lunadeie.
85'
Po rohovém kopu se domácí dostali ke střele, ale ta byla zblokována.
85'
Nyní se na zemi ocitl Battistini, který hlavou narazil do kolena Brekaly. Ovšem vypadá to že bude pokračovat.
84'
Ten ale nebyl kopnut nejlépe a míč skončil na hlavě hostujícího hráče.
84'
Nyní následuje rohový kop pro domácí.
83'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Čorič, přichází Ivanušec.
82'
Domácí se dostali do zakončení po přímém kopu, ale Caleta-Car zamířil vedle pravé tyče.
81'
MARIN JAKOLIŠ se ale nyní počkal ve vápně na centr Sosy a hlavou umístil míč k pravé tyči! Připisuje si tak v dnešním zápase hattrick a posílá Chorvatsko do vedení 4:0! Asistence: Sosa.
80'
Jakoliš nedosáhl na centr z pravé strany.
79'
Centr z pravé strany se Karačičovi vůbec nepovedl a míč skončil daleko za bránou Marconiho.
78'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Sunjič, přichází Bašič.
78'
Majer se provinil faulem.
77'
S centrem do vápna si poradila hostující obrana.
77'
Brekalo vybojoval rohový kop.
76'
Ofsajd, ve kterém se ocitl Tomassini.
75'
Čorič nyní v souboji poslal k zemi Battistiniho.
74'
Calera-Car si zkušeně pohlídal míč před útočníkem Tomassinim.
74'
Balič ovšem z přímého kopu vypálil nad bránu Marconiho a ten bude mít odkop od své svatyně.
73'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Bočkaj, přichází Majer.
73'
Balič byl faulován a následuje přímý kop Chorvatska.
72'
S Karačičovým centrem si hosté poradili a odhlavičkovali míč.
71'
Nyní se hosté dopustili faulu a míč budou mít opět domácí.
70'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Tamagnini, přichází Gatti.
69'
MARIN JAKOLIŠ se nejlépe zorientoval po nešťastné hlavičce hostujícího hráče a sám před brankářem si suverénně poradil a střelu umístil do levé části branky.
68'
D'Addario skluzem poslal míč do zámezí.
67'
Nyní domácí sevřeli hosty ve vápně, ale následná přihrávka skončila jenom u brankáře Marconiho.
66'
Marconi centr z přímého kopu vyboxoval a následná střela domácího hráče skončila nad bránou San Marina.
65'
Simič trefil pouze ruku Tamagniniho a následuje přímý kop pro Chorvatsko.
64'
Sosa vybojoval autové vhazování.
63'
Nyní míč opět drží domácí ve středu hřiště.
62'
Balič natáhl z velké dálky, ale jeho rána pouze lízla horní tyč!
61'
Mularoni se ovšem dostal do velké šance, kdy se dostal kolem brankáře, ale následně vypálil pouze do boční sítě! San Marino mohlo dát po sedmi zápasech další branku!
60'
PETAR BOČKAJ to vzal na sebe a přibližně z dvaceti metrů se trefil přesně k pravé tyči! Asistence: Simič.
60'
Brekalo vybojoval aut na levé straně.
59'
Nepřesnou přihrávku odkopla San Marinská obrana.
58'
Karačič prováhal stoprocentní šanci a sám před brankářem zamířil vedle pravé tyče! Vyčítání od jeho kolegů je na místě.
58'
Sosa nyní byl faulován na levé straně a Chorvatsko bude mít přímý kop.
57'
Po vystřídání brankářů hra pokračuje.
56'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází De Angelis, přichází Marconi.
55'
Vypadá to na střídání brankářů.
53'
Nyní má hostující brankář De Angelis křeče a je ošetřován doktory na hřišti.
52'
Sunjič se pokoušel odcentrovat do vápna, ale míč skončil pouze v náručí De Angelise.
51'
Terén je opravdu velmi špatný a míč se místy potopí v kaluži.
50'
Nyní má De Angelis odkop od své brány.
49'
Domácím se nepovedl centr z levé strany a dopředu jde San Marino.
48'
Simič přenesl hru na levou stranu, odkud poté přišel centr, ale Jakoliš následně trefil pouze břevno!
48'
Obrana Chorvatska lehce zaváhala a následuje aut pro San Marino.
47'
Domácí se opět dostávají dopředu, ale tentokrát obránce San Marina míč vykopl.
46'

Fauly: 9:5
Nakonec jsme se gólu v prvním poločase dočkali, i když padl až těsně před koncem. Chorvatsko je jako jasný favorit o dost lepší, ale na těžkém terénu to má ve vápně těžké, jelikož jsou všichni hráči San Marina zataženi. Ve 45. minutě se ale domácí prosadili, když Marin Jakoliš naznačil že bude centrovat, ovšem brankáře San Marina překvapil a vypálil k pravé tyči a otevřel tak gólové skóre tohoto zápasu.
45+3'
45+3'
Poté následuje rohový kop z druhé strany.
45+2'
Balič ještě zkoušel nacentrovat do vápna a následuje rohový kop.
45+1'
Nastavují se dvě minuty navíc.
45'
MARIN JAKOLIŠ se řítil po pravé straně, poté naznačil že bude centrovat, ovšem brankáře De Angelise překvapil a vypálil k pravé tyči.
45'
Následně se Sosa provinil faulem před bránou San Marina.
45'
Brekalo se dostal přes dva hráče, ale nic vážnějšího z toho nebylo.
44'
Čorič vypálil z dálky, ale opět se předvedl De Angelis.
44'
Nyní se Chorvatsko dopustilo faulu ve středu hřiště.
43'
Bočkaj se postavil k přímému kopu, ale jeho střela šla mimo bránu San Marina.
42'
Nyní se Lunadei dopustil faulu a Chorvatsko bude mít přímý kop z velmi dobré pozice.
42'
Bočkaj nacentroval do vápna, ale opět míč vyhlavičkovali hostující hráči.
41'
Tamagnini pozlobil domácí hráče při rozehrávce, ale poté se dostal s míčem mimo hrací plochu.
40'
Nyní domácí vybojovali autové vhazování.
39'
Sosa se pokusil o centr, ale ten do vápna neprošel, jelikož ho odhlavičkoval hostující hráč.
38'
Bočkaj vypálil z pětadvaceti metrů, ale jeho rána našla pouze rukavice De Angelise.
37'
Dnes se hraje na velmi těžkém povrchu, který je silně podmáčený a Chorvatsko tak musí hrát především vzduchem, což je pro ně velmi těžké, jelikož ve vápně jsou zataženi všichni hráči San Marina.
37'
Ten je nyní ošetřován doktory a vypadá to na pořádný koňár.
36'
Brekalo si míč předkopl trochu víc než chtěl a následně srazil Lunadeieho.
36'
Nyní se centr domácím nepovedl a skončil vedle brány.
35'
Nyní to zkouší domácí po pravé straně, ale všichni hráči San Marina jsou zalezlí ve vápně a pro Chorvatsko je velmi těžké se dostat přes takový zaparkovaný autobus.
34'
Brekalo se pokoušel přejít přes Grandoniho, ale následně ho fauloval.
33'
Poté zkoušel technické zakončení domácí hráč, ale hostující brankář se opět vytáhl.
32'
Další střelu opět vyrazil De Angelis.
32'
Ten byl moc dlouhý, ovšem u míče jsou opět domácí.
31'
Simić nyní vypálil z dálky, ale De Angelis předvedl pěkný zákrok. Následuje rohový kop.
30'
Brekalo vypálil zpoza šestnáctky, ale minul bránu.
29'
Sunjić si pomohl rukama a je mu odpískán faul.
28'
Nyní se do hlavičky dostal Brekalo, ale bránu přestřelil.
27'
Lunadei následně odcentroval, ale ve vápně byl pouze jeden hráč, kterého míč přeletěl.
26'
Nyní San Marino vybojovalo autové vhazování na půli Chorvatska.
25'
Nyní přišel centr do vápna od Baliče, ale sním si v pohodě poradil De Angelis.
24'
Tamagnini sejmul Baliče a píská se faul.
22'
Nyní to zkouší Chorvatsko po levé straně, ale míč opět končí u hostujícího brankáře.
20'
Nyní Chorvati kombinují uprostřed hřiště a rozjíždějí novou akci.
19'
Nyní míč skončil za bránou San Marina a De Angelis bude mít odkop od brány.
18'
Domácí to zkoušeli středem hřiště, ale opět je zastavila obrana San Marina.
17'
Ovšem přímý kop se domácím nevydařil a dopředu jde San Marino.
16'
Nyní má Chorvatsko přímý kop z velmi dobré pozice, jelikož Lunadei poslal k zemi Brekala.
15'
Z levé strany přistál centr do vápna San Marina, ale tentokrát to střelou neskončilo.
14'
Nyní se hosté hnali dopředu, ale poté ztratili míč a faulovali.
13'
Ovšem nakonec z něho nic nebylo a u míče jsou hosté.
12'
Domácí to zkoušeli po levé straně a vybojovali rohový kop.
11'
Následně se ale Balič dopustil faulu a San Marino bude mít volný kop ze své poloviny.
10'
Jakoliš se dostal ke střele na bránu, ale s tou si poradil De Angelis.
9'
Ovšem míč poté skončil u brankáře De Angelise, který bude mít odkop od brány.
9'
Hosté se dopustili faulu a následuje přímý kop.
8'
Nyní je útok San Marina u konce dopředu se rychle řítili domácí, kteří vybojovali vhazování.
7'
Ovšem obrana si s centrem poradila, ale hosté zůstanou u míče v podobě autového vhazování.
6'
Nyní San Marino vybojovalo rohový kop.
5'
Další útok tentokrát Chorvatsku nevyšel a následuje odkop od brány De Angelise.
4'
Nyní San Marino podniklo útok po pravé straně, ovšem přes obranu Chorvatska neprošlo.
3'
Opět se chorvaté dostali až do vápna, ale tam se následně provinili útočným faulem.
2'
Chorvatsko bude mít rohový kop.
1'
Domácí se hned zkraje dostali ke střele, ale ta skončila vedle brány De Angelise.
1'

Chorvatsko: Posavec – Karacič, Simić, Caleta-Car, Sosa – Balič, Sunjič – Bockaj, Čorič, Brekalo – Jakolis
Náhradníci: Semper – Basič, Bosančič, Ivanusec, Majer, Mamič, Moro

San Marino: De Angelis – D'Addario, Censoni, Casadei, Grandoni – Battistini – Mularoni, Lunadei, Tamagnini, Tomassini – Vultaggio
Náhradníci: Marconi – Della Valle, Gatti, Giardi, Quaranta, Valentini, Venerucci

Rozhodčí: Georgi Vadachkoria – Levan Varamishvili, Giorgi Elikashvili (vš. GEO).
Vzájemná utkání:

Chorvatsko U21
4:0 San Marino U21
San Marino U21 0:3 Chorvatsko U21
San Marino
San Marino to je naprosto jiná písnička. Ze tři utkání tým nevstřelil ani jednu branku a inkasovali celkem osmkrát. Pochopitelně hráči nevybojovali ani jeden bod do tabulky. V posledním utkání tým doma uvítal Řecko a hosté byli naprostým favoritem. Na konci prvního poločasu dostal červenou kartu Cevoli, Řecko převzalo iniciativu a naprosto dominovalo a domů si odvezli plný bodový počet po výhře 5:0. San Marino pochopitelně nemá žádného nejproduktivnějšího hráče, neboť tým nevstřelil ani branku.

Poslední tři zápasy:

San Marino U21 0:5 Řecko U21
San Marino U21 0:2 Moldavsko U21
Bělorusko U21 1:0 San Marino U21
Chorvatsko
Reprezentace Chorvatska zatím odehrála tři utkání v kvalifikaci. Všechny zápasy vyhrála a má skvělé skóre 10:2, hráči budou bojovat o první místo v tabulce s Řeckem. V posledním utkání hráči změřili síly s českou reprezentací. V prvním poločase Chorvati vyprodukovali celkem jedenáct střel a soupeře téměř nepouštěli k míči. Po úvodní brance v Karacice v deváté minutě se do konce půle ještě prosadil Vlasic. Druhý jmenovaný střelec se ještě přesně trefil v druhém poločase. Chorvati potvrdili svou vítěznou vlnu a zvítězili jasným skórem 5:1. Nejproduktivnějším hráčem týmu je devatenáctiletý Josip Brekalo hrající za Stuttgart, trefil se celkem třikrát.