Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Faerské ostrovy : Gruzie - 10. října 2017   18:30

Faerské ostrovy
22' Olsen  • 26' Thomsen  • 39' Jacobsen
3:1
(3:1)
Gruzie
Gruzie
29' Jacobsen (vl.)
K. Hansen – Magnusson, Petersen (90. Niclasen), Wardum, Heinesen – Bjartalíð (70. J. Olsen), Edmundsson (C), B. Hansen (63. Andreasen), Jacobsen, M. Olsen – Thomsen.
Rasmussen – A. Olsen, Niclasen, Andreasen, J. Olsen, Johansen, Frederiksen.
Trustin – Sultana, Francalanza (všichni MLT)
Tórsvøllur, Torshavn
Gruzie
Kupatadze – Šulaia, Margvelašvili, Tabidze, Nadaraia – Charaišvili (C), Čakvetadze, Mochevišvili (67. Beridze) – Arabidze, Arveladze (46. Kochreidze), Mikeltadze.
Gošadze – Giorbelidze, Zarandia, Kochreidze, Bašeleišvili, Beridze, Čačua.

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
Je dobojováno! Po čtyřgólové prvním půli žádné další branky nepadly, a tak Faerské ostrovy můžou slavit zisk tří bodů ze zápasu s Gruzií. Ta ve druhém poločase byla výrazně aktivnější, jenomže ani jedna z mnoha střel nebyla natolik přesná, aby mohla skončit gólem.
90+4'
90+3'
Svůj střelecký zmar neukončil ani Charaišvili, který snad posedmé minul domácí bránu.
90+2'
Ani ve druhé z nich to na žádné drama nevypadá, hostující akci teď zabrzdil ofsajd Kochreidzeho.
90+1'
Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty nastavení.
90'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Bjarni Petersen, přichází Ólavur Niclasen.
89'
Nic takového se ale nestalo, protože Charaišviliho centr neznamenal pro domácí obranu žádné velké problémy.
88'
Hostům na vstřelení dvou branek zbývá už hodně málo času. Pomoct snížit manko jim může rohový kop.
86'
Arabidzeho pokus nepustil k domácímu brankáři obětavý zákrok faerského obránce.
85'
V tomto duelu sice padly už čtyři branky, ale kromě nich sledujeme velké spalování šancí. Z dobré pozice teď minul i Thomsen.
83'
Tentýž hráč si troufl na zakončení i o pár desítek vteřin později, jenže míč se mezi tři tyče nevešel.
82'
Charaišvili sice našel Arabidzeho, ale jeho střela rovněž nebyla dostatečně přesná.
81'
Rohový kop pro Gruzii...
80'
Meinhard Olsen mohl přidat svou druhou branku, od které ho v tomto případě dělilo jen pár centimetrů, o které míč minul hostující svatyni.
77'
Gruzínský kapitán Charaišvili dnes pálí ze všech pozic. Přesnost střel je ale bídná, což potvrdil i jeho další pokus.
76'
I čtvrt hodiny před koncem trvá dvoubrankové vedení Faerských ostrovů, kterým teď při bránění pomohl ofsajd Beridzeho.
75'
Míč si pečlivě postavil Charaišvili, ale z delší vzdálenosti neposlal puk za záda Hansena, který ani teď nemusel zasahovat.
74'
Andreasen pro změnu fauloval Arabidzeho. Gruzie má k dispozici přímý kop z poměrně slibné pozice.
72'
Beridzeho faul neušel pozornosti rozhodčích, kteří nařídili rozehrávku Faerských ostrovů.
70'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Jóannes Bjartalíð, přichází Jákup Olsen.
69'
Gruzínci si vyzkoušeli rozehrávky dalších tří rohových kopů, nicméně ani jednou se do koncovky neprobojovali.
67'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Mochevišvili, přichází Beridze.
65'
Kochreidzeho střelu jeden z obránců zablokoval. Míč se ještě dostal na hostující kopačky, ale Arabidze nevypálil přesně.
63'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Betuel Hansen, přichází Jákup Andreasen.
61'
Hosté se nemůžou radovat ani po střele Mikeltadzeho, který o pár decimetrů přestřelil Hansenovu bránu.
60'
Charaišvili z přímého kopu nic nevymyslel, jeden z hráčů ve zdi totiž balón nepustil do blízkosti branky.
59'
Heinesen zastavil akci Čakvetadzeho jen za cenu faulu, za který dokonce dostal žlutou kartu.
58'
Bjartalíð byl pomezním arbitrem přichycen v ofsajdu, a tak Faerské ostrovy musí přenechat míč hostům.
57'
Žlutou kartu dostává Meinhard Olsen (Faerské ostrovy).
55'
Kochreidze sice oživil hostující ofenzívu, ale při střelbě to zatím není ono. I teď se po jeho střele Hansen v klidu pouze ohlédl.
52'
Další gruzínské snažení zmařilo ofsajdové postavení, kterým se provinil Šulaia.
50'
Ani hostující kapitán Charaišvili ze své kopačky neposlal míč mezi tři tyče. Hansen opět jenom vykopává.
48'
Nejčerstvější muž na hřišti se ihned uvedl střelou. Proti pokusu Kochreidzeho však domácí brankář nemusel zasahovat.
46'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Arveladze, přichází Kochreidze.
46'
Faerské půdě vstřelily v prvním poločase hned čtyři góly. Jedna z branek ale padla do vlastní sítě, a tak domácí vedou jen dvoubrankovým rozdílem 3:1. Gruzie v rozmezí pěti minut hned dvakrát inkasovala, ovšem po vlastní trefě Jacobsena nebyli daleko od vyrovnání. Na to museli zapomenout v 39. minutě, kdy Faeřany znovu uklidnil Teit Jacobsen.
45+1'
45'
Nastavuje se 1 minuta.
43'
Edmundsson povalil na trávník Čakvetadzeho a jako první inkasoval žlutou kartu.
39'
Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
Domácí se vymanili z obranného sevření a znovu vedou o dvě branky! Thomsenovu přihrávku zužitkoval TEIT JACOBSEN a odčinil své předchozí zaváhání, při kterém si dal vlastní gól.
37'
Tlak Gruzie ještě úplně nekončí. Bjartalíð totiž fauloval Čakvetadzeho a hosté zůstávají na útočné polovině.
35'
Následoval Arabidzeho rohový kop, po němž hlavičkoval Charaišvili, ovšem jeho střela byla znovu nepřesná.
34'
Až po třech vstřelených gólech přišel první úspěšný zákrok. Hansen si tentokrát věděl rady se střelou Mikeltadzeho.
33'
Teď se hostující kapitán Charaišvili dokonce dostal do koncovky, ale mezi tři tyče nezamířil a Karstin Hansen vykopává.
31'
Gruzie měla myšlenky na okamžité vyrovnání, jenže z Charaišviliho rohu nic nebezpečného nevzniklo.
29'
Gruzie právě vstřelila branku!
Gruzínci se ubránili rohovému kopu a vyrazili do rychlé protiakce, na jejímž konci si TEIT JACOBSEN vstřelil smolnou vlastní branku. Hosté se tak rychle vrací do zápasu!
28'
Domácí mohou přidat další zásah z rohového kopu...
26'
Ostrované jsou mnohem efektivnější a nyní se radují už ze své druhé trefy! JÁKUP THOMSEN převzal přihrávku od Jacobsena a ocitl se ve slibné šanci, při které nezazmatkoval a podruhé pokořil bezmocného gruzínského brankáře.
25'
Arabidze zvolil centr na Charaišviliho, jehož pokus prosvištěl jen těsně vedle domácí brány!
24'
Přímo z rohu hosté nezahrozili, ovšem díky faulu Jacobsena dostávají k dispozici ještě nadějnější standardku.
23'
Gruzínci si okamžitě po rozehrávce vybojovali rohový kop.
22'
Domácí se ve dvaadvacáté minutě dostávají do vedení! Thomsen přesnou přihrávkou našel MEINHARDA OLSENA, na jehož střelu Kupatadze nedosáhl a míč skončil až za jeho zády.
19'
Faerské ostrovy se ještě budou muset chvíli bránit, Mochevišviliho nedovoleně poslal k zemi Jacobsen.
18'
I na druhém konci hřiště došlo ke střele, které scházela přesnost. Tentokrát se neujal pokus Arveladzeho.
16'
První domácí šance! Bjartalíð svým zakončením jen těsně minul Kupatadzeho bránu!
14'
V krátkém časovém rozmezí faulovali hned tři domácí hráči, díky čemuž se Gruzínci posunuli již do hloubi útočné poloviny.
12'
Arabidzeho střela však nebyla přesná, následuje jen odkop od branky Faerských ostrovů.
10'
Wardum si pomohl dalším z řady faulů, po kterých bude k vidění hostující standardní situace.
9'
Charaišviliho centr mířil před Hansena, u kterého Šulaia fauloval Peteresena. Míč tak míří na kopačky Faeřanů.
8'
Na druhé straně Gruzínci vybojovali první rohový kop.
7'
Útočný faul jednoho z domácích hráčů ale kazí plány Faeřanů.
6'
Jacobsen byl faulovaný Mikeltadzem. Kopat se tak bude proti brance Kupatadzeho.
3'
Po opatrném začátku se hosté postarali o první zakončení. Pokus Arveladzeho však letěl mimo tři tyče.
1'

Faerské ostrovy: K. Hansen Magnusson, Petersen, Wardum, Heinesen – Bjartalíð, Edmundsson (C), B. Hansen, Jacobsen, Olsen – Thomsen.
Náhradníci: Rasmussen – A. Olsen, Niclasen, Andreasen, J. Olsen, Johansen, Frederiksen.

Gruzie: Kupatadze – Šulaia, Margvelašvili, Tabidze, Nadaraia – Charaišvili (C), Čakvetadze, Mochevišvili – Arabidze, Arveladze, Mikeltadze.
Náhradníci: Gošadze – Giorbelidze, Zarandia, Kochreidze, Bašeleišvili, Beridze, Čačua.

Rozhodčí: Trustin – Sultana, Francalanza (všichni MLT).
Od obou týmů se očekává umístění ve spodní polovině třetí kvalifikační skupiny. Tyto prognózy se zatím stoprocentně naplňují. Gruzie sídlí po dvou odehraných zápasech na posledním šestém místě, když doma nejprve prohrála 0:3 s Polskem a před pár dny padla v Dánsku 2:5. Faerské ostrovy své první dva zápasy rovněž prohrály, když s Litvou i Dánskem padly 0:3. Ve třetím duelu už ale Faeřané získali bod za remízu 1:1 ve Finsku, díky čemuž jsou před Gruzií na pátém místě.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu z kvalifikačního zápasu na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let. Od osmnácti hodin a třiceti minut se můžeme těšit na střetnutí, ve kterém se proti sobě postaví Faerské ostrovy a Gruzie!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.