Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Lucembursko : Francie - 9. října 2017   21:00

Lucembursko
Lucembursko
9' Muratovič  • 27' Muratovič
2:3
(2:0)
Francie
Francie
48' Terrier   • 75' Mousset   • 87' Terrier
Lucembursko
(4-3-3) Roulez – Ewert (C), Marques, Carlson, Graca Dias – Dublin, Martins, Bohnert (56. Prudhomme) – Tinelli (81. Schaus), Muratovič, Pinto (69. Sacras)
Brandenburg, Mersch, Prudhomme, Simon, Ottele, Schaus, Sacras
Dimitrios Massias – Ioannis Lazarou, Nikos Egglezou (všichni CYP)
Stade Émile Mayrisch
Francie
(4-3-3) Kamara – Pavard, Diop, Diallo (C), Boscagli – Ntcham (46. Mousset), Tousart, Ndombele (84. Lopez) – Bamba, Dembélé (65. Grandsir), Terrier
Fulgini, Adou, Mousset, Diakhaby, Lopez, Bernardoni, Grandsir

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 0:7. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:12.
Je dobojováno! Francouzi nakonec dokonali obrat a z Lucemburska odváží všechny tři body. Výhra se ale nerodila vůbec snadno! Domácí po prvním poločase vedli 2:0, když se o obě trefy postaral Muratovič. Hosté ale po pauze přidali. Terrier nejprve snížil, Mousset srovnal. V 87. minutě to byl znovu Terrier, který se prosadil a ukázal, proč je zatím jednoznačně nejlepším francouzským střelcem v této kvalifikaci! Útočník Štrasburku tak drží i nadále průměr dvou vstřelených branek na zápas!
90+4'
90+3'
Útočný faul Sacrase, Pavard se zvedá velmi pomalu. Víc už se v tomto utkání nejspíše nestane!
90+2'
Grandsir si nabíhal na skvělý míč od svého spoluhráče. Hostujícího fotbalistu však zastavuje praporek čárového, ofsajd!
90+1'
Hlavní sudí přidal tři minuty nad rámec druhé půle. V té první se nic vážnějšího nestalo, domácí už nemají síly na napadání, hosté stále kombinují.
90'
Sacras si pomohl faulem v souboji s Grandsirem. Hosté už pochopitelně nikam nespěchají, hrají chytře a drží míč na vlastních kopačkách!
89'
Francouzi teď kombinují na útočné polovině soupeře. Nyní vybojovali autové vhazování u rohového praporku.
88'
Hosté se dostávali do další útočné akce, přišel však skvělý obranný zákrok Diase. Francouzi ale i nadále zůstávají u míče.
87'
Francie právě vstřelila branku!
Hosté dokonávají obrat! Lucemburčané teď propadli a Francouzi dostali spoustu prostoru! Míč dostal MARTIN TERRIER, který zvolil střelu levou nohou. Hostující fotbalista propálil vše, co mu stálo v cestě, brankář Roulez byl bez šance!
85'
K další hlavičce se dostal znovu Mousset. Jeho pokus však končí vysoko nad domácí brankou!
84'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Ndombele, přichází Lopez.
82'
Obrovský závar v pokutovém území domácích! Lucemburčané se nyní ubránili jen za cenu dlouhého odkopu. Na zemi zůstal ležet kapitán Ewert, hra je přerušena.
81'
Je to tak, domácí využívají posledního střídání. Na místo Tinelliho se na trávník v samotném závěru zápasu podívá Schaus.
80'
Francouzští fotbalisté vybojovali rohový kop. Ještě předtím však nejspíše přijde střídání domácího týmu.
78'
Do zajímavé situace se dostával Muratovič. Tomu však odmáván a následně i odpískán ofsajd, hosté rychle rozehrávají.
77'
Míč si vzal na starost Bamba, ovšem jeho střelu zastavuje pouze dobře postavená domácí zeď, Francouzi pokračují v útočném snažení!
76'
Hosté se rychle vydali do dalšího útoku! Na hranici velkého vápna přišel faul od Marquese, přímý kop z nějakých zhruba dvaceti metrů!
75'
Bamba našel výborným centrem z pravé strany LYSE MOUSSETA, který hlavičkou překonal domácího gólmana a srovnal! Francouzi rychle berou míč, bod je pro ně pochopitelně málo!
73'
Tu rozehrál Bamba, ovšem žádné nebezpečí z toho pro Rouleze nebylo. Domácí brankář bude rozehrávat.
72'
Prudhomme si v souboji s Ndombelem pomohl nedovoleně. Hlavní sudí nyní píská faul, zajímavá standardní situace pro hosty!
71'
Další dobrý míč teď hosté poslali do pokutového území! K zakončení se dostal Grandsir, domácí si poté míč málem srazili do vlastní brány!
69'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Pinto, přichází Sacras.
68'
Bamba dostal hodně prostoru a rozhodl se pro střelu na zadní tyč! Jeho pokus se však točil špatným směrem, rozehrávat bude Roulez!
67'
Po delší době se do zajímavého přečíslení dostávali také domácí. Ti si však vůbec nerozuměli a o míč brzy přišli.
66'
Hra se hodně kouskuje, sledujeme několik nepřesností na hostující straně. Francouzi se nemohou dostat do žádné větší příležitosti.
65'
Francie podruhé střídá. Dohráno má Dembélé, kterého na závěrečnou zhruba půlhodinu nahradí Grandsir.
63'
Další žluté napomínání! Muratovič teď dohrával souboj po odpískání, což neuniklo hlavnímu sudímu!
63'
Míč si vzal na starost Dembélé, jehož střela končí těsně vedle pravé tyče Rouleze! Domácí teď měli pořádnou dávku štěstí!
62'
Na žluté karty znovu srovnáno, napomínám byl v tuto chvíli i domácí kapitán Ewert. Nabízí se velmi zajímavý přímý kop pro hosty!
61'
Mousset se pořádně zlobil, což nyní vyústilo také ve žlutou kartu!
60'
Graca Dias to udělal šikovně. Dal si do souboje tělo a byl faulován hostujícím Moussetem.
58'
Je evidentní, že hosté o pauze přidali. Francouzi obléhají pokutové území soupeře, do další větší příležitosti se ale nedostávají.
57'
Na zemi teď zůstává ležet domácí kapitán Ewert, který od Dembélého dostal nepříjemný zásah loktem!
56'
Hosté se zlobí, hlavní sudí viděl další útočný faul. Lucemburčané střídají, zraněného Bohnerta nahrazuje Prudhomme.
54'
Rychlá a zároveň pohledná kombinace hostů! Ke střele se zhruba nějakých dvacet metrů od domácí brány dostal Ndombele. S jeho pokusem si nakonec brankář Roulez poradil!
53'
V ofsajdovém postavení nyní nachytán hostující Bamba, kterému se tohle rozhodnutí vůbec nelíbí, rozehrávat budou domácí fotbalisté.
52'
Hodně ostrý zákrok Dublina na hostujícího Tousarta. Francouz musí po kratším ošetření až za lajnu.
51'
Francouzi se dožadovali odpískání pokutového kopu! Hlavní sudí však penaltu nepíská a hra pokračuje!
50'
Úvodních pět minut patří zatím jednoznačně hostům, kteří kombinují na polovině svého soupeř, Lucemburčané se pouze brání.
49'
Hosté šli rychle dopředu a ke střele se dostal Mousset. Jeho pokus z obtížné pozice ale chytá domácí brankář!
48'
Dvě minuty stačily hostům na to, aby snížili! Pavard do vápna poslal z pravé strany výborný míč, který dokázal MARTIN TERRIER dopravit z bezprostřední blízkosti do prázdné brány!
46'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Ntcham, přichází Mousset.
46'
Ještě před vypršením jedné nastavené minuty ukončil Dimitrios Massias první poločas, který přinesl obrovské překvapení. Lucemburčané vedou o dva góly, což čekal málokdo! V 9. minutě selhal hostující Dembélé ve stoprocentní šanci, o pár vteřin později šli domácí zásluhou Muratoviče do vedení. Ten stejný fotbalista se prosadil i ve 27. minutě z pokutového kopu, který si sám vybojoval. Francie dnes působí velmi špatným dojmem. Uvidíme, s čím hosté vstoupí do druhé půle, která začne zhruba ve 22:02.
45+1'
45+1'
To se stalo, sudí Massias přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu! Hosté rozehrávali roh, ovšem Dembélé si pomohl útočným faulem.
45'
Rozběhla se poslední minuta první půle, obrázek hry zůstává i nadále stejný. Uvidíme, zda hlavní sudí přidá nějakou tu minutku.
43'
Hosté si teď museli pomoct s brankářem Kamarou, který volí dlouhý nákop na polovinu soupeře, kde nenachází žádného ze svých spoluhráčů.
42'
Snad minutu už se hraje na útočné polovině domácích, kteří teď vybojovali několik autových vhazování poblíž rohového praporku.
41'
Hra se teď hodně kouskuje. Domácí si hlídají dvougólový náskok a s rozehrávkami příliš nepospíchají, Francouzům se zatím vůbec nedaří!
40'
Zadáci Lucemburska i v tomto případě dokázali uhlídat hostujícího Terriera. Další práce pro Rouleze, který bude rozehrávat.
39'
Hosté se i nadále nemohou dostat do vážnější příležitosti. Lucemburčané jsou aktivnějším týmem a mají navrch, což asi čekal opravdu jen málokdo!
37'
Muratovič teď zkoušel překvapit hostujícího brankáře pokusem téměř z poloviny hřiště. Střela mu však vůbec nesedla!
36'
Hra však pokračuje. Do slibného zakončení se dostával Terrier, kterému však střela vůbec nesedla! Hostující fotbalista se na sebe pořádně zlobí.
35'
Na zemi teď zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů, který byl ve skluzu zasažen kopačkou přímo do tváře. Nepříjemná záležitost!
33'
Střílený centr Tinelliho nepřinesl žádné nebezpečí pro Kamaru, který i v tomto případě ihned rozehrává!
32'
Hodně ostrý zákrok ze strany Diopa, kterým si hostující fotbalista pomohl v souboji s Muratovičem. Francouz může být rád, že se vše obešlo bez žluté karty!
31'
Rohový kop rozehrál Bamba. K hlavičce se nakonec dostal Dembélé, jehož pokus končí mimo, rozehrávat bude Roulez.
30'
Po delší době Francouzi v blízkosti pokutového vápna soupeře. Vybojovali svůj první rohový kop v tomto utkání!
28'
Hostům se i nadále vůbec nedaří. Do příležitostí se nedostávají, kombinace Francouzů také vázne.
27'
Lucembursko právě vstřelilo branku!
Byl to právě faulovaný EDVIN MURATOVIČ, který si vzal exekuci pokutového kopu na starost. Domácí fotbalista nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci a střelou po pravé ruce Kamary posílá Lucemburčany do dvougólového vedení!
27'
Diop teď na hranici velkého vápna zastavil Muratoviče! Hlavní sudí nařizuje penaltu pro domácí!
25'
O střelecký pokus z nějakých pětadvaceti metrů se rozhodl Ntcham. Jeho přízemní střela skončila zhruba metr vedle pravé tyče Rouleze!
24'
Skvělou obranou práci předvedl Graca Dias. Ten v obtížné situaci napálil míč do svého protihráče, odkop pro domácího brankáře!
23'
Terrier si naváděl balón na střed hřiště a rozhodl se pro střelu. Jeho pokus končí v náručí domácího brankáře!
21'
Další útočný faul, provinil se znovu Ndombele. Ten se i v tomto případě pořádně zlobí, rozhodnutí sudího Massiase se mu vůbec nezdá.
20'
Francouzi se v těchto chvílích nemohou dostat do pokutového území soupeře. Jejich zdlouhavá kombinace končí už před velkým vápnem domácích.
18'
Hosté se hodně zlobí! Nejprve se dožadovali odpískání přímého kopu. Ihned poté píská hlavní sudí útočný faul, kterým se podle něj provinil Ndombele.
17'
Následný roh si vzal na starost Pinto. Celou situaci však vyřešil brankář Kamara, který rychle rozehrává.
16'
Standardku rozehrál Tinelli. Hostující zadáci se ubránili jen za cenu rohového kopu, Lucemburčané pokračují v obléhání brány soupeře!
15'
Diallo teď nedovoleně zastavil Muratoviče, zajímavá standardní situace pro domácí fotbalisty!
13'
Individuální akce Ndombeleho zakončená střelou z hranice velkého vápna! Pokus hostujícího fotbalisty končí vysoko nad bránou Rouleze!
12'
Muratovič je dnes hodně aktivní, nyní se dostal do dalšího zakončení. S jeho pokusem doprostřed brány neměl Kamara žádné problémy.
11'
Hosté se vydali rychle dopředu. Tam si ale nerozuměli a přišli o míč, Lucemburčane budou vhazovat na vlastní polovině hřiště.
9'
Hostující Dembélé selhal ve stoprocentní šanci, domácí vzápětí trestají! Carlson poslal dlouhý míč až za obranu Francie. EDVIN MURATOVIČ si udělal prostor a následně přehodil vybíhajícího gólmana Kamaru! Domácí se ujímají vedení!
8'
Francouzi se dostávali do rychlého brejku! Ten byl zastaven špatnou přihrávkou. Hosté však i nadále zůstávají u míče a hledají skulinku v domácí defenzívě.
7'
Také hostující kapitán Diallo teď zastavoval protiútok soupeře. I on je potrestán žlutou kartou.
6'
Domácí fotbalisté kombinují snad už minutu na vlastní polovině. Francouzi jsou hodně hluboko a spíše jen vyčkávají.
5'
Následná standardka už žádné nebezpečí pro Lucemburčany nepřinesla. Roulez bude odkopávat od vlastní brány, s rozehrávkou příliš nepospíchá.
3'
Martins musel zatáhnout za záchranou brzdu, když zastavoval rodící se brejk soupeře. Domácí fotbalista je potrestán žlutou kartou!
2'
Sám na bránu hned v úvodu mohl uhánět Dembélé. Ten však dostal míč pouze na paty a domácí zadáci už poté byli u balonu včas.
1'

Lucembursko: (4-3-3) Roulez – Ewert (C), Marques, Carlson, Graca Dias – Dublin, Martins, Bohnert – Tinelli, Muratovič, Pinto
Náhradníci: Brandenburg, Mersch, Prudhomme, Simon, Ottele, Schaus, Sacras

Francie: (4-3-3) Kamara – Pavard, Diop, Diallo (C), Boscagli – Ntcham, Tousart, Ndombele – Bamba, Dembélé, Terrier
Náhradníci: Fulgini, Adou, Mousset, Diakhaby, Lopez, Bernardoni, Grandsir

Rozhodčí: Dimitrios Massias – Ioannis Lazarou, Nikos Egglezou (všichni CYP).
Jak už jsem zmiňoval, favorit je zde naprosto jasný! Utkání bude řídit pan Dimitrios Massias. Na čarách mu budou pomáhat pánové Ioannis Lazarou a Nikos Egglezou. Jako čtvrtý bude připravený Chrysovalantis Theouli (všichni CYP).
Na druhé straně Francie, která je zatím v této kvalifikační skupině stoprocentní! Francouzi však za sebou mají odehrané pouhé dva zápasy, ve kterých si na domácím hřišti poradili nejprve s Kazachstánem a před pár dny také s Černou Horou. Hosté jsou jednoznačně největším favoritem této skupiny. Za dva zápasy Francouzi nastříleli šest branek, přičemž čtyři z nich obstaral Martin Terrier, který šel do obou utkání až v průběhu druhé půle!
Lucembursko bude jasným outsiderem tohoto utkání. Domácí jsou zatím se čtyřmi body na čtvrtém místě, ovšem za sebou už mají odehrané čtyři utkání. Doma podlehli Kazachstánu a remizovali se Slovinskem. Na venkovním hřišti překvapili v Bulharsku, ovšem také podlehli Slovinsku, se kterým už v rámci této skupiny hrát nebudou. O poslední dva zásahy Lucemburčanů se postaral Loris Tinelli, na kterého domácí budou spoléhat i nyní!
Hezký den přeji všem fotbalovým příznivcům. V pondělí pokračuje kvalifikace na Mistrovství Evropy fotbalistů do jednadvaceti let. V rámci deváté skupiny na sebe narazí Lucembursko a Francie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.