Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Nizozemsko : Lotyšsko - 6. října 2017   18:00

Nizozemsko
Nizozemsko
17' Idrissi  • 35' Bergwijn  • 45' Ramselaar
3:0
(3:0)
Lotyšsko
Lotyšsko
Nizozemsko
Bijlow – Dumfries, Fosu – Mensah, St. Juste (C), Ouwejan – Bazoer (73. Riedewald), de Jong, Ramselaar – Kluivert, Bergwijn (63. Lammers), Idrissi (85. Kastaneer). Trenér: Art Langeler.
Drommel – Lammers, Kastaneer, Rosario, Riedewald, Hoogma, Til.
Dennis Antamo – Jukka Honkanen, Jonas Turunen (všichni Finsko)
De Vijverberg, Doetinchem
Lotyšsko
Kurakins – Sorokins, Černomordijs (C), Karlinks, Litvinskis – Stuglis, Emsis (80. Strods) – Grinbergs (46. Fjodorovs), Ciganiks, Jurkovskis – Ivanovs (71. Kurtišs). Trenér: Dainis Kazakevičs.
Zommers – Strods, Kurtišs, Fjodorovs, Krušatins, Kigurs, Šibass.

Nizozemsko si připisuje výhru 3:0 nad Lotyšskem a 3 body do tabulky, když o své výhře rozhodlo již v první půli po trefách Idrissiho, Bergwijna a Ramselaara z penalty.
90+3'
90+3'
Fosu – Mensah svou nepřesnou střelou uzavírá účet dnešního utkání.
90+2'
Utkání se už jen dohrává a chýlí se nezadržitelně ke svému konci.
90+1'
Dumfries fauloval náhradníka Kurtišse.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Na druhé straně hřiště ho napodobil Lammers.
88'
Sorokins to střelecky zkusil, ale značně nepřesně.
86'
Lammers střelu dobře vykryl Kurakins.
85'
Oussama Idrissiho na posledních pár minut nahradí Gervane Kastaneer.
82'
Riedewald si šikovně došel pro lotyšský faul.
80'
David Sandis Strods nahradí Eduardse Emsise.
78'
Viktors Litvniskis dalším faulem zastavuje Kluiverta a vidí zblízka žlutý kartónek..
77'
Ciganiks si připisuje faul proti St. Justemu.
76'
Lammers v dobré pološanci střílí nepřesně.
75'
Jurkovskis nedovoleně zajel do Dumfriese.
74'
Fjodorovs to přehnal s důrazem v osobním souboji s Kluivertem.
73'
Riechedly Bazoer uvolní místo na hřišti Jairo Riedewaldovi.
72'
V dobré šanci střela Jurkovskise skončí pouze rohovým kopem pro Lotyšsko.
71'
Hrotového hráče Nikutu Ivanovse vymění Marks Kurtišs.
70'
Bazoer přidržel více než je zdrávo Emsise.
69'
Idrissi netrefuje branku Lotyšska a střílí mimo.
68'
Další rohový kop přibude na konto domácího celku.
67'
Emsis stáhl Kluiverta na trávník.
66'
Další rohový kop pro Nizozemsko.
65'
Ivanovs si vyšlápl útočným faulem na St. Justeho.
64'
Ramselaar si při osobním souboji s Emsisem počínal proti fotbalovým pravidlům.
63'
Střelce jedné z branek Stevena Bergwijna vymění Sam Lammers.
62'
Emsis po delší době vyslal nepřesnou střelu za Lotyšsko.
60'
Ivanovs porušil pravidlo o ofsajdu.
59'
De Jong svou střelou namířil mimo branku.
58'
Fjodorovs si nedovoleně počínal proti Fosu – Mansahovi.
57'
Rohový kop pro domácí družstvo.
56'
Idrissiho střela na soupeřovu branku.
55'
Kluivert ve slušné šanci nedokázal překonat Kuranskise, který drží Lotyšsko nad vodou tak, aby neschytalo ostudný debakl.
53'
St. Juste se střelecky neprosadil ani tentokráte.
51'
Další střela "tulipánů" zblokována.
49'
Litvinskis musel nedovoleně zastavit Idrissiho.
48'
Kurakins si poradil se ztečovanou střelou St. Justeho, další dobrá šance pro domácí tým.
47'
Rohový kop pro domácí celek.
46'
Vladislavs Fjodorovs nahradí Janise Grindbergse.
46'
Nizozemsko splnilo svůj cíl a vede nad Lotyšskem po poločase již 3:0! Druhý poločas bude zahájen v 19:02 hodin.
45+2'
45+2'
Vzápětí se v ofsajdu ocitl domácí Bazoer.
45+1'
Ciganiks byl faulován.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Penaltu spolehlivě proměnil BART RAMSELAAR – 3:0!
44'
Byl nařízený pokutový kop pro Nizozemsko, za hraní rukou kapitána Antonijse Ćernomordijse!
43'
Nákop domácích nebyl přesný.
41'
Emsis si připisuje další faul tentokráte na Denzela Dumfriese.
39'
Ivanovs nezamířil dostatečně přesně a netrefuje tak domácí branku.
37'
Vladislavs Sorokins nešetrně a tvrdě zajel do Idrissiho a vidí za to žluté napomenutí.
36'
Ramselaar si vyšlápl na Emsise.
35'
Thomas Ouwejan přesně našel STEVENA BERGWIJNA a ten z otočky přesnou střelou uklidňuje domácí a zvyšuje náskok na 2:0!
32'
V dobré pozici se ocitl Riechedly Bazoer, ale nepotykal si potřebně dobře se svou koncovkou a míč putuje vedle lotyšské branky.
31'
Vladislavs Sorokins se ocitl v ofsajdové pasti.
30'
Eduards Emsis nedovoleně zakročil proti domácímu záložníkovi Riechedlymu Bazoerovi.
28'
Idrissi se objevil v ofsajdu což bylo hned zpozorováno a odpískáno rozhodčími.
27'
De Jongova rozehrávka z rohu sice našla Timothy Fosu – Mensaha, ten však se svou střelou nebyl vůbec úspěšný.
26'
24'
Steven Bergwijn střílí nepřesně.
22'
Idrissi měl na kopačce druhý gól, tentokráte však netrefil lotyšské zařízení, ale zjevně je dnes při střelecké chuti tento fotbalista.
20'
Nikita Ivanovs si pomohl útočným faulem proti Dumfriesovi. A za následné protesty proti tomuto rozhodnutí hlavního arbitra vidí od rozhodčího žlutou kartu.
19'
Justin Kluivert se ocitl v ofsajdovém postavení.
17'
OUSSAMA IDRISSi zaslouženě po 17. minutách posílá svou pěknou střelou ze střední vzdálenosti Nizozemsko do vedení 1:0!
14'
Ten nebyl dobře zahrán a domácí mohou jít do rychlého útoku.
13'
Z dobré pološance hosté vytěžili jen rohový kop.
11'
Grindbergs fauloval aktivního středopolaře Frenkie de Jonga.
10'
Raivis Jurkovskis nedovoleně poslal na trávník Oussamu Idrissiho.
8'
Střela Bazoera byla ztečována obranou Kurakins si s ní poradil. Tlak domácího týmu stále trvá.
7'
Následuje rohový kop pro "Oranjes".
6'
Střela De Jonga neskončila za zády Kurakinse, byť byla vystřelena ze slibné pozice.
5'
Kapitán Černomordijs porušil fotbalová pravidla při souboji se Stevenem Bergwijnem.
4'
Rohový kop pro hostující družstvo.
3'
Nizozemci do tohoto utkání vlétli pořádně zhurta, mají jedinou vidinu a to zvítězit k čemu by mohl dopomoci rychlý gól.
2'
Steven Bergwijn ze slibné pozice přestřeluje lotyšskou branku.
1'
Dumfriesova střela nadělal pořádné problémy brankáři Kurakinsovi.
1'

Nizozemsko: Bijlow – Dumfries, Fosu – Mensah, St. Juste (C), Ouwejan – Bazoer, de Jong, Ramselaar – Kluivert, Bergwijn, Idrissi. Trenér: Art Langeler.
Náhradníci: Drommel – Lammers, Kastaneer, Rosario, Riedewald, Hoogma, Til.

Lotyšsko: Kurakins – Sorokins, Ćernomordijs (C), Karlinks, Litvinskis – Stuglis, Emsis – Grinbergs, Ciganiks, Jurkovskis – Ivanovs. Trenér: Dainis Kazakevičs.
Náhradníci: Zommers – Strods, Kurtišs, Fjodorovs, Krušatins, Kigurs, Šibass.

Rozhodčí: Dennis Antamo – Jukka Honkanen, Jonas Turunen (všichni Finsko).
Poslední utkání Lotyšska:

Anglie – Lotyšsko 3:0 (2:0)

Branky: 13. Gray, 35. Abraham, 70. Palmer.

Poslední utkání Nizozemska:

Skotsko – Nizozemsko 2:0 (0:0)

Branky: 62. Burke, 79. Mallan.
Oba celky mají podobnou věc, zázraky se od Lotyšska nečekaly ze tří zápasů 2 body, obrovské překvapení je neskutečně neúspěšný vstup do této kvalifikace reprezentace Nizozemska, ta ze dvou zápasů vytěžila pouze jeden jediný bod.