Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Ukrajina : Nizozemsko - 10. října 2017   17:00

Ukrajina
Ukrajina
29' Kovalenko
1:1
(1:0)
Nizozemsko
Nizozemsko
62' Kluivert
Ukrajina
Lunin – Luchkevych, Zotko, Lukyanchuk, Osman – Zinchenko, Vakulko – Lunov, Kovalenko, Hutsuliak (54. Tretyakov) – Besedin
Bezruk – Bilenky, Cheberko, Kravets, Pikhalonok, Tretyakov, Zubkov
Kristo Tohver – Silver Koiv, Hannes Reinvald (vš. EST)
Obolon Aréna, Kyjev
Nizozemsko
Bijlow – Dumfries, Fosu-Mensah, St Juste, Ouwejan – Til (63. Ramselaar), Rosario, de Jong – Kluivert, Bergwijn, Idrissi (46. Kastaneer).
Van Osch – Bazoer, Hoogma, Kastaneer, Lammers, Ramselaar, Riedewald

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost.
Nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1. V prvním poločase jsme viděli pouze jeden gól, který vstřelil v 29. minutě Viktor Kovalenko z penalty, kterou umístil přesně k pravé tyči. Jinak ovšem tlačili hlavně hosté přes levou stranu, kde se nachází Kluivert. V 62. minutě se po krásné nahrávce do vápna dostal k míči Justin Kluivert a zamířil přesně do pravé části branky. Konec zápasu byl velmi vyrovnaný, i když se domácí dostali do více střel, hodně jich skončilo vedle brány.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Kastaneer (Nizozemsko).
90+2'
Lunov se dostal do šance, ale obrana odkopla míč do zámezí. Následuje rohový kop pro domácí.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90+1'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Besedin, přichází Bilenky.
90+1'
Domácí se dostali ke střele, ale ta skončila vysoko nad.
90'
Hosté tlačí domácí, ale následná střela Kastaneera končí v moci Lunina.
87'
Dumfries poslal na zem protihráče a dostává žlutou kartu. Následný přímý kop končí vedle brány.
83'
St Juste se pokusil něco vymyslet, ale nahrál pouze dozadu čímž začal novou akci domácí Ukrajiny, ovšem střela Lunova končí hodně vedle pravé tyče.
78'
Utkání je velmi vyrovnané, ale v posledních minutách hrozí spíše domácí. Následoval faul na Lunova.
75'
Domácí nevyužili rohového kopu, který chytá Bijlow.
74'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Kovalenko, přichází Zubkov.
72'
Domácí Luchvevych se po krásné přihrávce dostal do zakončení, ale přestřelil bránu.
69'
Nyní rozjíždějí akci domácí, ale nepřesný nákop končí u obránce Nizozemska.
66'
Besedin za nesportovní chování dostal žlutou kartu.
63'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Til, přichází Ramselaar.
62'
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Tak přece jenom dává gól! Po krásné nahrávce od Kastaneera zamířil JUSTIN KLUIVERT z bezprostřední blízkosti do pravé části brány. Asistence: Kastaneer.
61'
Do střely se opřel Kluivert, ale dnes mu není přáno a míč opět chytá Lunin.
60'
Domácí to zkusili po levé straně, ale ke střele se nedostali.
58'
Málem se do zakončení dostal Besedin, ale u jeho přihrávky do běhu byl dříve brankář Bijlow.
55'
Centr z levé strany domácích skončil pouze za bránou Bijlowa.
54'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Hutsuliak, přichází Tretyakov.
52'
Bergwijn prošel po levé straně do vápna, ale následná střela Kastaneera skončila vedle brány.
50'
Luchkevych se dostal do střely, ale trefil pouze blokujícího hráče.
50'
Střelu jednoho z celku Nizozemska zblokoval obránce domácích.
49'
Kluivertovi se nepovedl centr a míč končí za bránou domácích.
49'
Hutsuliak poslal centr do vápna, ale pro něho si došel Bijlow.
48'
Po něm se do střely dostal Luchkevych, ale z voleje zamířil vedle levé tyče.
47'
Domácí se málem dostali k ohrožení brány, ale vybojovali alespoň rohový kop.
46'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Til, přichází Kastaneer.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
V prvním poločase jsme viděli pouze jeden gól, který vstřelil v 29. minutě Viktor Kovalenko z penalty, kterou umístil přesně k pravé tyči. Jinak ovšem tlačili hlavně hosté přes levou stranu, kde se nachází Kluivert, ovšem ve vápně je domácí obrana dnes ve svém živlu.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Čistě odebrala domácí obrana míč Kluivertovi.
43'
Opět to hosté zkoušeli po levé straně, ale ani tentokrát do vápna neprošla přihrávka od Kluiverta.
42'
Hutsuliak nacentroval z levé strany, ovšem Bijlow byl připraven a bere si míč do rukavic.
40'
Hutsuliak si naskočil ve vápně na centr, ale hlavou zamířil vysoko nad.
40'
Do šance se málem dostal na druhé šance Besedin, ale vše zabrzdil zvednutý praporek, který signalizoval autové vhazování.
38'
Hosté mají rohový kop, ovšem ten pouze proletěl vápnem a Lunin se postará o odkop od brány.
37'
Po levé straně to zkoušeli hosté, ale Lunin v klidu chytil míč.
35'
Hosté chtějí vstřelit vyrovnávací gól, ale domácí jsou po góle velice aktivní a do ničeho je nepouští.
33'
Bergwijn šáhl po Zotkovi a je pískán faul.
31'
Po nizozemském tlaku se tedy vedení ujali domácí, které gól nakopl a jsou znovu u míče.
29'
Ukrajina právě vstřelila branku!
Po ruce v pokutovém území sse VIKTOR KOVALENKO ujmul pokutového kopu a střelou k pravé tyči nedal brankáři Bijlowi šanci, i když vystihl stranu. Bez asistence.
28'
Byla nařízena penalta.
28'
Do vápna prošel centr, který byl směřován na Kovalenka, ale obránce zabránil nebezpečí, ovšem domácí budou mít rohový kop.
27'
Besedin srazil brankáře Bijlowa, ale zachoval se sportovně a omluvil se mu. Hosté budou mít rohový kop.
26'
Hosté šli po levé straně, ale při odkopu míče se zranil domácí obránce a hra je přerušena.
24'
Domácí to zkoušeli po levé straně, ale vše hasí odkop obránce Nizozemska.
22'
Hosté od začátku zápasu tlačí domácí, ale nemohou se dostat k pořádnému ohrožení brány.
20'
Rohový kop nevyužili a míč končí u Lunina.
18'
Hosté budou mít rohový kop.
16'
Kovalenko se ocitl na zemi, po tom co ho zfauloval Fosu-Mensah.
15'
Rohový kop pro hosty.
14'
Luchkevych neprošel po pravé straně a ještě k tomu ztratil míč.
13'
Faul Fosu-Mensaha.
12'
Kluivert prošel do vápna po pravé straně, ale skvěle ho odzbrojil jeden z domácích hráčů.
11'
Centr z levé strany přišel od hostů, ale pouze proletěl vápnem. Následně se dopředu řítili hosté, ale Zotko jejich akci zastavil.
10'
Bergwijn se řítil po levé straně, ale těsně před vystřelením mu obrana odebrala míč.
8'
Opět se Besedin skvěle uvolnil a dostal přihrávku do běhu, řítil se sám na bránu, ale zabrzdil ho pomezní rozhodčí, který zvedá praporek a signalizuje ofsajd.
7'
Skvěle se uvolnil Besedin, ale jeho střela šla vedle levé tyče.
5'
Idrissi poslal centr do vápna z pravé strany, bohužel pro hosty míč chytá Lunin.
3'
Domácí jsou hodně zataženi a holandani je ihned napadají.
2'
Ukrajina začala tlačit hned od začátku zápasu.
1'

Ukrajina: Lunin – Luchkevych, Zotko, Lukyanchuk, Osman – Zinchenko, Vakulko – Lunov, Kovalenko, Hutsuliak – Besedin
Náhradníci: Bezruk – Bilenky, Cheberko, Kravets, Pikhalonok, Tretyakov, Zubkov

Nizozemsko: Bijlow – Dumfries, Fosu-Mensah, St Juste, Ouwejan – Til, Rosario, de Jong – Kluivert, Bergwijn, Idrissi
Náhradníci: Van Osch – Bazoer, Hoogma, Kastaneer, Lammers, Ramselaar, Riedewald

Rozhodčí: Kristo Tohver – Silver Koiv, Hannes Reinvald (vš. EST).
Nizozemsko:

Holandsko se po třech zápasech nachází na třetím místě rovněž se čtyřmi body. Po domácí remíze 1:1 s Anglií zavítalo do Skotska, kde si odvezlo prohru 0:2. V dalším a zatím posledním zápase přivítalo na své půdě výběr z Lotyšska. Už v 17. minutě se trefil Idrissi, o osmnáct minut později zvýšil náskok na 2:0 Bergwijn a ke konci poločasu dál gól z penalty Ramselaar. Ve druhém poločase už gól nepadl a Nizozemsko vyhrálo 3:0. Nejlepším střelcem je s dvěma góly Bart Ramselaar. Hlavním trenérem je nizozemec Art Langeler.
Ukrajina:

Ukrajina se momentálně nachází po dvou odehraných zápasech na druhém místě se čtyřmi body. V prvním utkání remizovala na půdě Lotyšska 1:1 a ve druhém a posledním utkání zavítala do Andorry. V 29. minutě vstřelil první gól Bilenky a do poločasu se z penalt prosadili Zotko a Mysyk. Po první půli tak vedla Ukrajina 3:0. V 58. minutě se prosadil Pikhalonok. Čtyři minuty před koncem Boryachuk a dvě minuty před koncem se druhým gólem prosadil Zotko. Ukrajina tak splnila roli favorita a v Andoře vyhrála 6:0. Nejlepším střelcem je tedy s dvěma góly Ivan Zotko. Hlavním trenérem tohoto celku je ukrajinec Olexandr Holovko.
V dalším kole základní fáze kvalifikace na Mistrovství Evropy do 21 let se proti sobě utkají Ukrajina a Nizozemsko. Tyto týmy se spolu naposled utkaly před pěti lety v přátelském zápase, který skončil 0:0. Hrát se bude na Obolon Aréně v Kyjevě, která nabídne kapacitu pro 5 100 diváků. Utkání budou řídit estonští rozhodčí. Hlavním sudím bude Kristo Tohver, jeho asistenti na lajnách budou Silver Koiv a Hannes Reinvald.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.