Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Rumunsko : Wales - 12. října 2018   18:00

Rumunsko
Rumunsko
55' Man  • 71' Puscas
2:0
(0:0)
Wales
Wales
Rumunsko
Radu (C) – Boboc, Rus, Pascanu, Stefan – Nedelcu, Cicaldau – Coman (66. Puscas), Hagi (90. Oaida), Man (76. Morutan) – Ivan
Cabuz – Ciobanu, Ghita, Morutan, Oaida, Petre, Puscas
Boris Marhefka – Tomáš Vorel, Andrej Hrmo (vš. SVK)
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Kluž
Wales
Evans – Norrington-Davies, Cooper, Poole (C), Lewis – James, Broadhead, Baker, Morrell – Harris (62. Lemonheigh-Evans), Cullen (62. Babos)
Pilling – Babos, Burton, Davies, Christie-Davies, Lemonheigh-Evans

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:16.
Je konec. Rumunsko v dnešním zápase nakonec zvítězilo 2:0 a má taky skoro jistý postup z prvního místa, jelikož v posledním zápase potřebuje vyhrát s Lichtenštejnskem, které je poslední bez bodu.
Jedinou velkou příležitost v prvním poločase měl v 17. minutě Coman, ale ten hostujícího gólmana nepřekonal. Rumunsko se dál snaží něco vymyslet, ale zatím se nemůže dostat přes obranu Walesu.
V 55. minutě šli domácí do vedení, když se dostal k dorážce Dennis Man. V 63. minutě mohl srovnat Lemonheigh-Evans, ale jeho střela skončila jen na pravé tyči. V 71. minutě zvýšil vedení George Puscas a Rumunsko tak vyhrálo 2:0.
90+5'
90+4'
Centr Walesu skončil opět jen u domácích.
90+3'
Rumunsko nyní získalo autové vhazování na polovině domácích.
90+2'
Wales nyní získal autové vhazování na své polovině a utkání se už pouze dohrává.
90+1'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Baker, přichází Christie-Davies.
90'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Hagi, přichází Oaida.
88'
Nyní jsou u míče domácí.
86'
Stefan nyní uviděl žlutou kartu.
86'
Nyní přišel faul domácích a Wales tak bude mít volný kop z pravé strany.
85'
Wales se sice snaží ke konci utkání něco vymyslet, ale domácí si dvoubrankový náskok v pohodě hlídají.
82'
Domácí hráč se sice dostal do zakončení, ale hlavou minul levou tyč.
80'
Rumuni drží balón na své polovině hrací plochy a nikam nespěchají.
79'
Posléze přišla střela Cicaldaua, ale ta letěla jen nad hostující svatyní.
78'
Domácí se dostali dopředu, ale následnou střelu zblokoval kapitán hostů Poole.
76'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Man, přichází Morutan.
73'
Evans se sice dostal do zakončení, ale jeho hlavička po centru z levé strany skončil nad bránou Rumunska.
71'
Rumunsko právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! GEORGE PUSCAS vyhrál souboj proti Cooperovi na pravé straně a následně se dostal až do vápna, kde místo očekávané přihrávky vypálil k bližší tyči, kterou měl mít pohlídanou brankář Evans, ovšem pumelice byla nechytatelná!
70'
Je před námi posledních dvacet minut a Rumunsko stále vede těsně 1:0.
68'
Domácí sice získali míč na pravé straně, ale následně nic velkého nevymysleli.
66'
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Coman, přichází Puscas.
65'
Nyní domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.
63'
Lemonheigh-Evans se dostal do obrovské šance a mohl srovnat stav utkání, ovšem jeho střela uvnitř vápna skončila pouze na pravé tyči!
62'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Harris, přichází Lemonheigh-Evans.
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Cullen, přichází Babos.
60'
Hodina hry je u konce a Rumunsko zatím stále vede 1:0 po brance Mana.
59'
Hosté se nyní dostali k míči, ovšem nic vážnějšího z toho nebylo.
58'
Baker poslal k zemi domácího hráče a uviděl žlutou kartu.
57'
Domácí dál pokračují v tlaku, ale následný centr byl zblokován.
55'
Domácí jdou do vedení! Centr letěl do vápna, kde hlavičkový souboj vyhrál rumunský hráč a posléze dorazil míč z bezprostřední blízkosti DENNIS MAN!
55'
Následně ale Rumunsko získalo další volný kop po faulu soupeře.
54'
Ovšem s následným centrem si soupeře z Walesu poradil.
53'
Rumunsko nyní získalo volný kop z pravé strany.
52'
Po rohu z levé strany přišlo zakončení domácích, ale to šlo pouze nad bránu.
51'
Následně šel domácí hráč do úniku a na hranici vápna šel k zemi, ovšem rozhodčí tento souboj s obráncem nechal být a následuje rohový kop pro Rumunsko.
50'
Následně rumunský brankář Radu nepředvedl vůbec dobrý zákrok a nakonec musel mít odkopnout těsně před brankovou čárou jeho spoluhráč.
50'
Nyní je to faul z domácí strany a začátku druhého poločasu se tak hraje velmi tvrdě a poté došlo opět k menší potyčce.
49'
Ivan je ošetřený, ale nakonec odešel sám mimo hrací plochu a bude to odkop od brány Walesu.
49'
Na hrací ploše už jsou lékaři a hra je pozastavena.
48'
Posléze byl ve vápně sražen domácí hráč a na hrací ploše došlo k menší roztržce, ovšem penalta se kopat nebude.
47'
Domácí hráči si skvěle narazili na hranici vápna soupeře a poté poslali centr do vápna, který odvrátila hostující obrana.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První nudný poločas je u konce a branky jsme se tak nedočkali. Jedinou velkou příležitost měl v 17. minutě Coman, ale ten hostujícího gólmana nepřekonal. Rumunsko se dál snaží něco vymyslet, ale zatím se nemůže dostat přes obranu Walesu.
45'
45'
Nyní přišel další faul ze strany hostujícího hráče a Rumunsko tak získalo volný kop.
44'
Opět skončil centr z pravé strany pouze v moci hostujícího brankáře.
42'
Nyní už standardka byla zajímavá, jelikož se po centru dostal ke hlavičce Rus, ovšem ten hlavou přestřelil.
41'
Morrell se nyní provinil faulem, za který uviděl žlutou kartu a Rumunsko tak bude mít volný kop.
39'
Opět si hostující obrana poradila s nákopem domácích a Rumunsko posléze získalo autové vhazování.
37'
Ovšem ani tato standardní situace nenabídla nějaké pozdvižení.
35'
Nedelcu poslal protihráče k zemi a Wales tak získal volný kop z levé strany.
34'
Wales se opět ubránil centru z pravé strany a následně odkopl míč do bezpečí.
32'
Domácí se dostali dopředu po pravé straně, ovšem ani tentokrát z toho nebylo nic velkého.
30'
Půl hodina hry je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Rumunsko se snaží něco vymyslet, ale zatím měl jedinou šanci Coman, který hostujícího brankáře nepřekonal.
29'
Nákop domácích skončil jen u brankáře Evanse a Wales tak bude chvíli u balónu.
27'
Nyní se dopředu podívali hosté po levé straně, kde nakonec udržel míč Harris, ale posléze přišla nepřesná přihrávka Bakera.
26'
Rumunsko se sice snaží něco vymyslet, ale zatím je hra velice nudná a únavná.
24'
Následně Rumunsko získalo autové vhazování na své polovině hrací plochy.
22'
Wales to zkoušel po pravé straně, ale následný nákop skončil jen v zámezí.
21'
A posléze se Velšané dostali až do vápna, kde zkoušeli zakončit, ale následná střela byla sražená.
20'
Hosté zapojili do své kombinace také svého brankáře, který ale v úzkých pouze odkopl míč do středu hrací plochy.
18'
Wales se podíval na polovinu soupeře, ale poté šel s míčem opět zpátky.
17'
Teď už si domácí vytvořili velmi dobrou šanci, ve které byl Coman, ale ta opět skončila jen na zákroku Evanse!
16'
Ovšem centr skončil pouze v moci brankáře Evanse, který předvedl jistý zákrok.
15'
A další rohový kop získalo Rumunsko, tentokráte z levé strany.
14'
Zatím nám toho hra moc nenabízí a u míče jsou stále domácí.
12'
Rumunsko se dostalo do šance, ovšem následná střela byla zblokována a následuje rohový kop.
10'
Wales to zkoušel po pravé straně, ovšem následně se provinil jen další faulem.
8'
Posléze to zkusili středem hrací plochy a nakonec přišlo zakončení Comana, ovšem s ním si poradil brankář Evans.
7'
Hosté odehráli míč jen do zámezí a domácí tak mají další autové vhazování.
5'
Posléze se domácí sice nedostali ke střele, ale stále mají Rumuni míč ve své moci.
3'
Domácí získali autové vhazování na polovině soupeře a Rumunsko tam bude mít opět míč na svých kopačkách.
2'
Posléze to byl Wales, který to zkoušel po levé straně, ale následně zabojovala domácí obrana a získala míč.
1'
Rumunsko získalo míč ve středu hrací plochy a jde dopředu.
1'

Rumunsko: Radu (C) – Boboc, Rus, Pascanu, Stefan – Nedelcu, Cicaldau – Coman, Hagi, Man – Ivan
Náhradníci: Cabuz – Ciobanu, Ghita, Morutan, Oaida, Petre, Puscas

Wales: Evans – Norrington-Davies, Cooper, Poole (C), Lewis – James, Broadhead, Baker, Morrell – Harris, Cullen
Náhradníci: Pilling – Babos, Burton, Davies, Christie-Davies, Lemonheigh-Evans

Rozhodčí: Boris Marhefka – Tomáš Vorel, Andrej Hrmo (vš. SVK).
Rumunsko se momentálně nachází na druhém místě s osmnácti body a skóre 13:4. Pokud dnes zvítězí jde na první místo před Portugalce. V posledním zápase si doma poradilo s Bosnou a Hercegovinou 2:0. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Puscas.
Wales je momentálně na čtvrtém místě s deseti body a skóre 8:11 a nemá už ani teoretickou šanci postoupit. V posledním zápase podlehlo doma Portugalsku 0:2. Nejlepším střelcem je s pěti góly Thomas.