Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Arménie : Irsko - 14. listopadu 2019   13:00

Arménie
Arménie
0:1
(0:0)
Irsko
Irsko
63' Elbouzedi
Arménie
Aslanjan – Geghamy, Nazarjan, Chačumjan, E. Grigorjan – Mkrtčjan (C), Harutjunjan (66. Čamojan) – Bičakčjan – Melkonjan, Nahapetjan (57. Portugaljan) – Hovhanisjan (78. Movsesjan).
Munukka – Honkanen, Valiakka
Academy Stadium, Jerevan
Irsko
Bazunu – O´Shea (C), Collins, O´Connor – McNamara, Coventry, Knight, Elbouzedi – Ronan (77. Scales), Idah (86. Keena), Kilkenny (81. Taylor).
Kearns – Ledwidge, O´Keeffe, Grant, Mandroiu, Taylor, Keena, Scales, Power.

Irové potvrdili svůj tlak brankou Elbouzediho a svůj náskok udrželi i po vyloučení kapitána O´Shea. Irsko bere za výhru tři body za výhru 1:0.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:12.
90+4'
90+2'
Střela Mkrtčjana neskončila mezi třemi tyčemi.
90+1'
Technický míč brankář Irů vyškrábl nad břevno, ale sám si pěkně nandal o tyč.
90'
Irský brankář si se svou obranou pořádně zavařili a mohou děkovat jen sudímu, že pád Melkonjana neposoudil jako faul na hranici pokutového území, bo to by musela být druhá červená karta v utkání.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Po rohovém kopu nepřesně zakončoval Nazarjan.
89'
Rohový kop pro arménské mládežníky.
88'
Taylor nedovoleně atakoval Movsesjana.
87'
Taylora dále nepustil praporek asistenta rozhodčího.
86'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Adam Idah, přichází Aidan Keena.
85'
Přízemní střela z poměrně velké dálky vyslaná Bičakčjanem připraveného brankáře Bazunu nezaskočila.
84'
Centrovaný míč za irskou obranu neprošel a byl odkopnut do bezpečí.
82'
Idah ozbrojil Chačumjana pouze za pomoci útočného faulu.
81'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Gavin Kilkenny, přichází Jack Taylor.
79'
Movsesjan se uvedl pouze střelou mimo tři tyče po svém příchodu na hřiště.
78'
Přímý kop končí pouze na dobře postavené zdi Irska.
78'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Armen Hovhanisjan, přichází Edgar Movsesjan.
77'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Connor Patrick Ronan, přichází Liam Scales.
77'
Sudí rovná neposednou zeď.
76'
Červenou kartu dostává Dara O´Shea (Irsko).
75'
Melkonjan dostal skvělý míč mezi dva obránce a před pokutovým územím byl zkosen O´Shea a ten bude po zásluze vyloučen!
73'
Knight poslal nekompromisně na zelený trávník kapitána Arménie Mkrtčjana.
72'
U postranní čáry McNamaru doslova převálcoval Bičakjan.
71'
Hráči Arménie se pokouší založit útok ze své polovině hřiště.
69'
Přímý kop Arménie přinesl kupodivu velké zmatky do irské obrany v pokutovém území, ale hráči z ostrovní země vše nakonec přečkali bez úhony.
68'
Pokus Idaha opět skončil pouze u brankáře Aslanjana.
66'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Hovhannes Harutjunjan, přichází Aram Čamojan.
66'
Idah se ocitl v ofsajdovém postavení.
65'
Další velká šance Irska, ale Adama Idaha opět vychytal brankář Aslanjan!
63'
Irsko právě vstřelilo branku!
Pěkná akce Irů po pravé straně hřiště slaví úspěch, kdy vše začalo u Idaha ten předal míč napravo Knightovi, ten poslal míč do ohně před branku nabíhající hráč Irska míč minul, ale u vzdálenější tyče již byl gólově úspěšný ZACHARY ELBOUZEDI – 0:1!
62'
Přímý kop byl od hlavy obránce sražen na další roh pro Irsko.
61'
Před pokutovým územím Harutjunjan nedovoleně zastavil agilního Kilkennyho.
60'
Velmi nepřesnou střelou zakončoval kostrbatou kombinaci Irska Connor Patrick Ronan.
58'
Elbouzedi si útočným faulem pomohl proti Geghamymu.
57'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Armen Nahapetjan, přichází Abraham Portugaljan.
56'
Nahapetjan si udělal něco s kotníkem a musí být z hrací plochy odnášen na nosítkách za potlesku přítomných diváků.
55'
V rychlém brejku svou nešikovností obehrál sám sebe Armen Nahapetjan a musí být dokonce lékařsky ošetřen na hrací ploše.
54'
Žlutou kartu dostává Jason Knight (Irsko) za simulování.
53'
Jason Knight se velmi naivně pokoušel nasimulovat pokutový kop, sudí se však nenechal obalamutit.
52'
Harutjunjanovi bylo odpískané ofsajdové postavení.
51'
Střela Elbouzediho byla zablokována pozornou obrannou.
49'
Grigorjan si skvěle pokryl míč tělem a musel být faulován Gavinem Kilkennym.
48'
Velmi nepřesná irská kombinace znamená ztrátu míče na útočné polovině.
47'
Idah nepřesně hlavičkou zakončoval mimo arménskou branku.
46'
Nahapetjan v tvrdém souboji o míč u postranní čáry fauloval Knighta.
46'
První poločas končí 0:0 i přes několik šancí Irska, zejména Knighta a Elbouzediho. Druhý poločas by měl být zahájen cca ve 14:02 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Centr zprava do pokutového území nejprve promáchl obránce Arménie, následně i útočník Irska.
44'
Knighta jen faulem zastavil Grigorjan.
43'
Nákop Arménie mimo pokutové území krotí nohou brankář Irska Gavin Bazunu.
42'
Snaha domácích hráčů nekončí ani rohovým kopem.
41'
Idah následně fauluje Nazarjana to už sudímu neuteklo.
39'
Sudí neodpískal útočný faul na obránce Arménie a těžit z toho mohl Ideh, ale ten vyslal velmi slabou střelu na arménskou branku.
38'
Kilkenny fauloval v souboji Harutjunjana.
38'
Po Ronanově rohovém kopu pozornost arménského brankáře opět vyzkoušel důrazný Collins.
37'
Další střelu Zacharyho Elbouzediho výtečně na rohový kop vyrazil brankář Aslanjan!
36'
Arménský pokus o brejk byl zastaven na pravé straně hřiště před pokutovým územím Irska.
35'
Elbouzedi nepřesně zakončoval.
35'
Knight se velmi ochotně poroučel k zemi a samozřejmě je odpískán faul Harutjunjana.
34'
Mírná převaha Irska zatím ztroskotává na velmi mizerné koncovce.
33'
I tento rohový kop obrana Arménie velmi dobře uhlídala a ubránila.
32'
Střela Elbouzediho byla zblokována na další roh pro Irsko.
31'
V tutové pozici za obranou se objevil Jason Knight a pravačkou z ideální pozice střelou těsně míjí arménskou brankou!
29'
Se souboji s Ronanem opět vyšel vítězně brankář Sevak Aslanjan.
27'
Harutjunjan nedovoleně v souboji dohrál kapitána Irska O´Shea.
26'
O´Connor nebyl úspěšný se svým nepřesným, střeleckým pokusem mimo branku.
25'
Žlutou kartu dostává Albert Chačumjan (Arménie).
25'
Chačumjan jen s vypětím všech svých sil za cenu faulu zastavil unikajícího Idaha a zde se již žlutit bude.
23'
O´Connor nehezky u pravé postranní čáry sestřelil pronikajícího Nahapetjana. K nelibosti týmu Arménie i fanoušků se toto obešlo bez žluté karty.
22'
Collins se po rohu pustil do neohroženého, hlavičkového souboje proti dvěma obrancům a zejména s brankářem Aslanjanem, který je krátce ošetřován.
21'
Houževnatá obrana Arménie první centr odvrátila, následný srazila na další rohový kop pro Irsko.
20'
Arménie chvilinku kombinovala před pokutovým územím, aby vše zhatil nepřesný centr zleva.
18'
Irové to nyní s pokusem o kombinaci na levé straně hřiště přehnali a vystavili do ofsajdu Ronana.
17'
Po další chybě Arménie v rozehrávce nepřesně hlavou nad branku vystřelil Adam Idah.
16'
Střelu McNamary pohotově kryl brankář Aslanjan.
15'
Kombinace Irů po levé straně hřiště nic slibného nepřinesla.
14'
Rozehrávka Arménie velmi vázla na přesnosti a to ještě na jejich obranné polovině hřiště.
12'
Grigorjan si nedovoleně vyšlápl na ofenzivně laděného Kilkennyho.
12'
Ani další roh Ronana nebyl dobře rozehrán.
11'
Střela Knighta z přímého kopu díky teči zdi, když míč po tomto zásahu skončil mimo hřiště za koncovou čárou – další roh pro Irsko.
10'
Žlutou kartu dostává Hovhannes Nazarjan (Arménie).
10'
Nazarjan zahrál těsně před pokutovým územím rukou.
9'
Sám Ronan rozehraje druhý irský rohový kop v dnešním utkání.
8'
Ronanovu střelu vyrazil na rohový kop brankář Aslanjan.
8'
Velmi vysunutý presink Arménie činí velké problémy při rozehrávce Irska.
7'
Centr zprava odkopl první, arménský hráč do bezpečí mimo pokutové území.
6'
Knight si nedovoleně počínal v osobním souboji s arménským kapitánem Mrktčjanem.
5'
Thomas O´Connor zvládl situaci pod tlakem a získal díky odraženému míči autové vhazování.
4'
Centr O´Connora byl odvrácen domácí obranou mimo pokutové území.
3'
Šikovná patička udržela míč ještě na hrací ploše a až arménský obránce srazil míč na rohový kop pro Irsko.