Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Moldavsko : Wales - 11. října 2019   16:00

Moldavsko
Moldavsko
41' Belousov  • 48' Belousov
2:1
(1:1)
Wales
Wales
24' Broadhead
Moldavsko
Straistari – Boico, Craciun (C), Furtuna, Ursu – Turcan, Dros – Belousov, Nihaev (56. Berco), Stina – Cojocaru
Agachi – Dijinari, Caratoian, Bogaciuc, Chelari, Berco, Clescenco
Öztürk – Uyarcan, Bilir (všichni Turecko)
Complexul Sportiv Raional (Orhei)
Wales
Przybek – Coxe (67. J. Lewis), Cooper, Cabango, Norrington-Davies – Levitt, Evans (C), Burton (67. Evans), Johnson – Broadhead, Harris (85. Vale)
Przybek – Mooney, A. Lewis, Evans, Clifton, Spence, J. Lewis, Vale, Stirk

Moldavsko si spravilo chuť po zpackaném utkání v Bosně a Hercegovině. V domácím prostředí si vyšláplo na favorizovaný Wales, proti němuž otočilo stav na 2:1. Mužem, který výhru svému týmu zařídil, nebyl nikdo jiný než Alexandr Belousov. Poprvé skóroval chvilku před přestávkou a rozhodující trefu přidal hned po ní z penalty. Walesu nepomohla ani hra v početní výhodě, kterou reprezentace ostrovního státu dostala v 54. minutě. Reputaci si pokusí spravit v příštím utkání proti zatím neporažené Bosně a Hercegovině.
Držení míče: 46% : 54%.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:17.
90+7'
90+7'
O tři body se tak domácí museli strachovat až do poslední chvíle, kdy ještě ubránili rohový kop.
90+6'
A po výhozu brankáře vyrazili domácí kupředu. Už už to vypadalo, že Cojocaru definitivně rozhodne, ale pomezní arbitr ho přistihl v ofsajdu.
90+5'
Jiskřičku naděje měl vykřesat centr, ten si ale Straistari (Moldavsko) stáhl pro sebe.
90+4'
Při snaze zrychlit hru hosté zakopli balon do zámezí a vypadá to s nimi stále hůře.
90+2'
V krátkém časovém úseku se Moldavané dvakrát ubránili rohovému kopu a jsou zase o kousek blíže vítězství.
90'
Hájit těsný náskok budou domácí muset ještě pět minut.
89'
Domácí už takticky zdržují. Victor Straistari dokonce otálel s výkopem tak dlouho, až sudímu Öztürkovi došly nervy.
88'
Střelecké pokusy na obou stranách. Poté, co Stina (Moldavsko) uvnitř vápna nastřelil protihráče, Vale (Wales) z kontru tečoval míč vedle branky.
86'
Moldavsko odvrátilo rohový kop.
85'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Mark Harris, přichází Jack Vale.
84'
Walesu neúprosně běží čas. Jeho trenér dobře ví, že je třeba ještě více posílit ofenzivu. I když v tomto případě se podle všeho chystá výměna post za post.
82'
Exekutor Levitt (Wales) to myslel dobře. Nízký centr vyslal rovnou do předbrankového prostoru, ale spoluhráč Cabango ho zradil faulem.
81'
Deset minut před koncem však musí být znovu ve střehu, jelikož jeho tým bude čelit rohovému kopu.
79'
Ani jeho spoluhráč Johnson (Wales) neměl přesnou mušku, takže Straistari mohl opět zůstat v klidu.
78'
Hosté se tlačí k šestnáctce čím dál více. Z jejího rohu teď vypálil Joe Lewis, hodně nepřesně.
76'
Statistika držení míče: 45% : 55%.
75'
Brennan Johnson (Wales) upadl uvnitř vápna! Co na to rozhodčí? Nařídí penaltu!? Nakonec se tak nestalo a místo odpískání pokutového kopu vytáhl žlutou kartu za simulování. Johnson si je svého prohřešku dobře vědom a ani neprotestuje.
73'
Momentálně se hraje ve středu hřiště.
71'
A navíc se ani nebojí útočit. Jako třeba teď Cojocaru, jehož musel stáhnout k zemi Brandon Cooper (Wales). Je to logické, když rychlostně zaostával.
69'
I navzdory tomu, že je oslabeno, hraje Moldavsko pěkný fotbal. Svého soka vůbec nepouští do šancí.
67'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Robbie Burton, přichází Kieran Evans.
67'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Cameron Coxe, přichází Joe Lewis.
66'
A ozvali se také hosté. Ti zahrávali roh, ale vyrovnat z něj nedokázali. A tak se hru pokusí oživit střídáním.
64'
Domácí opět zaútočili. Škoda pro ně, že Cojocaru dlouhý balon nezpracoval.
62'
V palebné pozici se objevil Turcan (Moldavsko), neměl ovšem dostatečně seřízena mířidla.
61'
Statistika držení míče: 47% : 53%.
59'
Málem bylo vyrovnáno! Johnson obdržel parádní dloubáček přímo do vápna, ale před Straistarim nepochopitelně selhal, když vůbec netrefil branku! Tohle Wales může mrzet...
56'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vsevolod Nihaev, přichází Evghenii Berco.
55'
Nešika Cooper (Wales) zahrál rukou.
54'
Komplikace pro vedoucí Moldavsko! Ursu si u postranní čáry vyšlápl na Harrise a po druhé žluté kartě se musí pakovat ze hřiště.
51'
Wales proto raději uklidňuje hru.
50'
A náskok domácího celku mohl být ještě vyšší! Stina ale břevno těsně přestřelil.
48'
Moldavsko právě vstřelilo branku!
Penaltovým katem se stává ALEXANDR BELOUSOV! Zvolil pomalejší rozběh a kopem na opačnou stranu skákajícího brankáře otáčí vývoj ve prospěch svého týmu!
48'
Ještě před její exekucí obdržel za překapivou diskuzi s rozhodčím žlutou kartu Artur Craciun (Moldavsko).
47'
Harris při zmatku po rohovém kopu podrazil Nihaeva. Penalta pro Moldavsko!
46'
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:6.
45+1'
45'
Turecký sudí Öztürk nastaví jedinou minutku.
44'
Netrvalo to dlouho a Stina (Moldavsko) se dostal k míči regulérním způsobem. Stalo se tak po chybě Przybeka, jemuž vypadl míč z rukavic.
V hledišti to zahučelo poté, co pohotovou ránu nechal Stina prosvištět kolem šibenice!
43'
Žlutá karta? Ano, je tomu skutečně tak. Victor Stina (Moldavsko) ji vidí za nedovolený zákrok na Levitta.
41'
A po rychlém brejku vyrovnávají! Cojocaru si na levé straně vyměnil míč se Stinou a později odcentroval na zadní tyč, kam si naběhl ALEXANDR BELOUSOV. Přesunující se Przybek neměl na jeho střelu žádný nárok.
40'
Domácí ubránili rohový kop.
38'
Gólman Straistari (Moldavsko) skvěle přečetl úmysl nízkého centru a hodil se na zem dřív, než míč v předbrankovém prostoru vůbec přistál.
36'
Ofsajd a v něm před chvílí faulovaný Belousov. Nepřímý volný kop tak má k dispozici Wales.
35'
Jack Evans (Wales) uprostřed hřiště zezadu skopl Belousova a dostává taxativní žlutou kartu.
33'
Ze střední vzdálenosti to zkusil Stina (Moldavsko), ale tato střela mu příliš nesedla.