Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Sev. Irsko : Malta - 6. září 2019   20:30

Sev. Irsko
Hazard – Balmer, Toal, Burns, Thompson – McClean (79. McCann), McCalmont (72. Galbraith), Dunwoody – Gordon (72. Palmer), Parkhouse, Munce (89. Gallagher)
Scott, Bird, Galbraith, Marron, Palmer, Gallagher, McCann, McCann, Scott
Karoko – Buzás, Vigh-tarsonyi (vš. HUN)
The Showgrounds, Ballymena
Malta
Vella – Borg, Shaw, Pullis, Grech – Friggieri (81. Tanti), Sansone, Camilleri, Beerman – Busuttil (70. Xuereb), Brincat
Zerafa, Grima, Xuereb, Tanti, Elouni, Gatt, Attard, Cassar, Aguilina

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 12:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:12.
Je konec! Severní Irsko nakonec překvapivě remizovalo s Maltou bez branek! Severní Irsko sice bylo mnohem aktivnější, ale vypracovalo si pouze několik rohových kopů. S jejich rozehrávkou si navíc obrana Malty hravě poradila. Stejný obraz hry navíc pokračoval po změně stran, kdy se hosté dostávali na polovinu Severního Irska. Pro Maltu je tak první bod velkým úspěchem.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
89'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Munce, přichází Gallagher.
87'
Valla vybojoval faul na svou osobu a sám se ujal rozehrávky přímého kopu. Malta sbírá cenné vteřinky.
85'
Burns si zopakoval rozehrávku rohového kopu, ale našel hlavu prvního obránce Malty. Hosté jsou blízko velkému úspěchu.
83'
Borg zahrával přímý kop z dobré pozice, ale tvrdou střelou trefil zeď.
81'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Friggieri, přichází Tanti.
79'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází McClean, přichází McCann.
77'
Domácí se opět nastěhovali do blízkosti pokutového území soupeře, ale stále se nemohou dostat do vyložené šance.
74'
Severní Irsko mělo k dispozici další rohový kop. Ani z tohoto centru však nepřišlo nebezpečí pro branku Malty.
72'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází McCalmont, přichází Galbraith.
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Gordon, přichází Palmer.
70'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Busuttil, přichází Xuereb.
67'
Burns si počkal na vysoký centr z levé strany, jenže jeho rána z voleje prolétla snad tři metry nad břevnem.
65'
Busuttil zahrával přímý kop Malty na polovině soupeře. Hráči hostujícího celku si alespoň mohou oddechnout.
63'
Boyd Munce hecuje své spoluhráče k větší aktivitě, ale Severní Irsko stále marně hledá recept na Maltu.
61'
Malta začíná vystrkovat růžky. Shaw dostal krásnou přihrávku do běhu, jenže ve velké rychlosti netrefil branku.
59'
Borg se probil na polovinu domácího celku, kde si míč pokryl tělem a nechal se faulovat.
57'
Boyd Munce zahrával první roh Severního Irska po změně stran, ale dopadla to stejně jako v první půli.
55'
Domácí Hazard si z levého křídla navedl míč na hranici velkého vápna, ale pravačkou trefil prvního obránce.
52'
Severní Irsko sice hraje s míčem na kopačkách, ale Malta brání v pevném bloku.
50'
Gordon se probil do pokutového území, jenže centr z pravé strany poslal jen do rukavic brankáře.
48'
Boyd Munce se hned v úvodu druhé půle dostal do zakončení, ale ani on netrefil branku.
46'
Malta obstarala výkop do druhého poločasu, ve kterém bude chtít napodobit výkon z první půle.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce překvapivě platí bezbrankový stav. Severní Irsko sice bylo mnohem aktivnější, ale vypracovalo si pouze několik rohových kopů. S jejich rozehrávkou si navíc obrana Malty hravě poradila. Do kabin se proto jde za stavu 0:0.
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává Balmer (Severní Irsko).
43'
Malta se usadila na polovině soupeře a hosté se snaží nasbírat cenné vteřinky k dobru.
41'
Ani z dalšího rohu domácí mužstvo branku Malty neohrozilo. Obrana hostů zatím hraje skvěle.
38'
Burns zahrával přímý kop Severního Irska. Domácí záložník sice kopl míč kolem zdi, jenže minul rovněž branku.
36'
Dunwoody dostal přihrávku proti noze do blízkosti velkého vápna, jenže jeho pokus obránce na poslední chvíli tečoval mimo tři tyče.
34'
Malta zahrávala ještě jeden přímý kop. Na prudký centr si naběhl Sansone, ale špičkou kopačky minul branku.
32'
Busuttil zahrával ojedinělý přímý kop Malty. Jeho centr z pravé strany přiletěl na značku pokutového kopu, kde zasáhl obránce.
30'
Thompson si naběhl na přihrávku mezi obránce Malty, ale nepohlídal si své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
27'
Munce zahrával další roh domácího mužstva, ale standardní situace zatím Maltě problém nedělají.
25'
McClean si naskočil na nadýchaný centr z pravé strany, ale zády k brance hlavičkoval nad břevno.
23'
Parkhouse také zkusil štěstí ze střední vzdálenosti, jenže domácím hráčům zatím chybí přesnost.
21'
Severní Irsko zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, kde jej ukryl hostující brankář.
19'
Dunwoody si krásně obhodil Pulise a vymodlil si nedovolený zákrok.
17'
Gordon přišel o míč na pravé křídle a ve snaze zastavit útok soupeře si pomohl faulem.
15'
Severní Irsko hned od úvodu dnešního duelu drží dirigentskou taktovku a kombinuje s míčem na polovině soupeře.
13'
McCalmont se také opřel do míče ze střední vzdálenosti, ale jeho ránu pro změnu zablokoval obránce.
11'
Gordon si naběhl na zpětnou přihrávku, jenže střelou bez přípravy minul branku.
9'
Burns zahrával rohový kop z opačné strany, ale ani jeho centr obraně Malty problémy nenadělal.
7'
McClean zahrával úvodní roh domácího mužstva. S jeho centrem si obrana Malty hravě poradila.
5'
McCalmont si skvěle pokryl míč na polovině hrací plochy a nechal se faulovat.
3'
Malta se hned v úvodu krásnou přímočarou akcí dostala do zakončení, ale Friggieri minul zařízení.
1'
Severní Irsko obstaralo výkop do dnešního utkání, ve kterém je velkým favoritem.
1'
Začátek utkání je mírně opožděn.

Severní Irsko: Hazard – Balmer, Toal, Burns, Thompson – McClean, McCalmont, Dunwoody – Gordon, Parkhouse, Munce
Náhradníci: Scott, Bird, Galbraith, Marron, Palmer, Gallagher, McCann, McCann, Scott

Malta: Vella – Borg, Shaw, Pullis, Grech – Friggieri, Sansone, Camilleri, Beerman – Busuttil, Brincat
Náhradníci: Zerafa, Grima, Xuereb, Tanti, Elouni, Gatt, Attard, Cassar, Aguilina

Rozhodčí: Karoko – Buzás, Vigh-tarsonyi (vš. HUN).
Dnešní soupeři se spolu dosud neutkali.
Dnes budeme společně sledovat souboj skupiny 8. Tato skupina se dnešním dnem teprve rozehraje. Kromě Severního Irska a Malty v ní budou hrát ještě Finsko, Dánsko, Rumunsko a Ukrajina. Severní Irsko má tudiž před sebou duel, ve kterém se očekává jedině vítězství.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace na ME hráčů do 21 let mezi Severním Irskem a Maltou. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.