Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Francie : Bosna - 1. září 2021   20:45

Francie
Francie
40' Griezmann
1:1
(1:1)
Bosna
Bosna
37' Džeko  (Demirović)
Francie
Lloris – Koundé, Varane, Kimpembe, Digne – Veretout (54. Dubois), P. Pogba, Lemar (46. Tchouaméni) – Benzema (77. Martial), Griezmann (77. Coman), Mbappé (90. Diaby).
Maignan, Mandanda – Coman, Dubois, Lucas Hernández, Kanté, Lenglet, Martial, K. Zouma, Tchouaméni, Diaby.
Bosna
Šehić – Hadžikadunić, Ahmedhodžić, Saničanin – Todorović (64. Cipetić), Hadžiahmetović, Pjanić, Cimirot (73. Stjepan Lončar), Kolašinac (54. Ćivić) – Demirović (73. Prevljak), Džeko.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:6.
Je konec! Francie nakonec remizovala s Bosnou a Hercegovinou 1:1. Domácí Francie sice byla aktivnější, ale do šance se dostala až ve 28. minutě, kdy Mbappé orazítkoval tyč. Poté navíc přišel šok v podobě branky Edina Džeka. Pět minut před přestávkou ale vyrovnal po rohu Antoine Griezmann. Stejný hráč dokonce mohl poslat Francii do vedení, jelikož technickou střelou minul vzdálenější tyč. Krátce po změně stran fauloval tvrdě Koundé, který byl vyloučen. Od tohoto momentu se duel spíše dohrával. Domácí se nedostávali do šancí a Bosna spíše držela bod.
90+3'
90+2'
Stopeři Bosny nyní dirigují rozehrávku na vlastní polovině a nikam nespěchají. Vše nasvědčuje tomu, že dnešní duel skončí remízou.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Moussa Diaby.
89'
Kimpembe fauloval v blízkosti vlastní šestnáctky Edina Džeka a nabídl Bosně a Hercegovině rozehrávku přímého kopu z nadějné pozice.
88'
Bosna se usadila na polovině soupeře a tlačí se do útoku. Fotbalisté v bílých dresech jsou hodně aktivní, ale nedostávají se do zakončení.
87'
Mbappé znovu táhl míč vpřed středem hrací plochy, ale předkopl si jej k soupeři, který míč s přehledem odkopl do bezpečí.
85'
Martial se po levé straně tlačil do velkého vápna, ale v klíčovou chvíli si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše.
84'
Kimpembe našel prudkou přihrávku Mbappého, kterého hlídali hned dva soupeři, kteří jej nenechali otočit se s míčem.
83'
Coman se parádně prokličkoval do pokutového území a levačkou dloubl míč do vápna. Jeho pobídku ale bez problémů hostující brankář vyboxoval.
82'
Digne dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč na polovinu soupeře, jenže nedokázal najít nikoho z ofenzivních hvězd domácího výběru.
81'
Edin Džeko uspěl v souboji v pokutovém území a pohotově vypálil. Jeho dělovka z ostrého úhlu ale prolétla daleko kolem vzdálenější tyčky.
79'
Anthony Martial se ihned po svém příchodu na trávník zapojil do akce Francie. Po jeho pobídce se ke střele hnal Mbappé, ale předkopl si míč daleko před sebe.
77'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Kingsley Coman.
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Anthony Martial.
76'
Žlutou kartu dostává Amir Hadžiahmetović (Bosna a Hercegovina).
75'
Domácím fanouškům se výkon mistrů světa vůbec nelíbí, což dávají najevo hlasitým pískotem.
74'
Francie se v posledních minutách nedostávají na polovinu Bosny a Hercegoviny. Naopak fotbalisté v bílém hrají většinu času s míčem.
73'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Smail Prevljak.
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Gojko Cimirot, přichází Stjepan Lončar.
72'
Branimir Cipetić poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl Edin Džeko, který v souboji s Kimpembem vybojoval pro hosty rohový kop.
71'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale defenzivě Francie ve vzdušném prostoru opět vypomohl Karim Benzema.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a Bosna a Hercegovina stále drží na půdě Francie nerozhodný výsledek 1:1.
69'
Lucas Digne poslal nákop na hranici velkého vápna, ale Mbappému opět scházel krok k tomu, aby zakončoval sám před brankářem hostující Bosny.
68'
Aktivní Kylian Mbappé prošel z levého křídla do pokutového území, kde chtěl místo zakončení přihrávat, ale zpětnou přihrávkou spoluhráče nenašel.
66'
Hosté hrají s míčem na kopačkách a tlačí se do blízkosti velkého vápna. Z levé strany dokonce přiletěl míč na malé vápno, ale Džeko přes Kimpembeho nevypálil.
65'
Bosna a Hercegovina se vydala do útoku po levé straně hrací plochy. Domácí se ale rychle stačili stáhnout pod míč a trpělivě vyčkávají.
64'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Darko Todorović, přichází Branimir Cipetić.
63'
Lucas Digne se tlačil vpřed po levé straně hřiště, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už nestačil odcentrovat do velkého vápna.
62'
Zadáci Bosny dirigují rozehrávku na polovině hrací plochy a nikam se neženou. Zatím to vypadá, že hosté budou proti oslabené Francii spokojení s bodem.
60'
Je za námi hodina hry a Francie stále hraje proti Bosně a Hercegovině 1:1. Mbappé nyní upadl v pokutovém území, ale sudí ukazuje, že penalta to nebude.
59'
Mbappé byl dohrán v souboji u postranní čáry, ale sudí Čivičovi za jeho zákrok neukázal ani žlutou kartu. Francie však pokračovat v rozehrávce.
58'
Darko Todorović prošel po levé straně s míčem do blízkosti velkého vápna, ale důrazný Antoine Griezmann jej nenechal odcentrovat.
56'
Bosna měla k dispozici ještě jeden rohový kop. Centr tentokrát plachtil na zadní tyč, ale Paul Pogba obětavou rybičkou zažehnal nebezpečí.
55'
Hosté zahrávali rohový kop. Vysoký centr přiletěl na malé vápno, ale Ermedin Demirović hlavičkou zády k brance zakončil nad břevno.
54'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Léo Dubois.
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Sead Kolašinac, přichází Eldar Ćivić.
53'
Zraněný Sead Kolašinac navíc po předchozím faulu Koundého opouští hřiště v péči zdravotníků.
52'
Tak pozor! Velká komplikace pro Francii! Sudí řešil Koundého zákrok na videu a udělil mu červenou kartu!
51'
Koundé dohrál soupeře u rohového praporku a vidí žlutou kartu.
50'
Ibrahim Šehić měl obrovské problémy s rozehrávkou. Brankář Bosny si musel poradit s vysokou malou domů a odkopl míč před důrazným Mbappém.
49'
Mbappé sprintoval za nákopem na levou stranu, nicméně zadáci Bosny a Hercegoviny odehráli míč bez větších problémů do bezpečí.
48'
Edin Džeko dostal přihrávku na levou stranu, jenže nikdo v bílém dresu Bosny jej tentokrát nepodpořil. Odražený míč si tak pohlídali zadáci Francie.
47'
Zadáci Bosny kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Hráči v bílém jsou stále aktivní a snaží se proti velkému favoritovi udržet dobrý výsledek.
46'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Aurélien Tchouaméni.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka přinesla poněkud překvapivý průběh utkání. Domácí Francie sice byla aktivnější, ale do šance se dostala až ve 28. minutě, kdy Mbappé orazítkoval tyč. Poté navíc přišel šok v podobě branky Edina Džeka. Pět minut před přestávkou ale vyrovnal po rohu Antoine Griezmann. Stejný hráč dokonce mohl poslat Francii do vedení, jelikož technickou střelou minul vzdálenější tyč. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Antoine Griezmann mohl dokonat obrat ještě před přestávkou! Šikovný hráč si připravil míč na levačku, ale technickou střelou o kousek minul zadní tyč!
44'
Sead Kolašinac dostal přihrávku na pravou stranu, odkud přenesl hru až na hranici velkého vápna, nicméně stopeři v dresu Francie byli důraznější.
43'
Kimpembe dostal přihrávku na pravou stranu a potáhl míč až na hranici velkého vápna. Tam se však nesetkal s podporou svých spoluhráčů.
42'
Francie pokračuje v kombinaci na polovině soupeře a snaží se přidat další branku. Mbappé měl prostor na levé straně, jenže prováhal moment k odcentrování.
40'
Francie právě vstřelila branku!
Je skutečně vyrovnáno! Hostům vedení dlouho nevydrželo! Po rohovém kopu si na centr naskočil ANTOINE GRIEZMANN, který svou hlavičku podle videa dostal za brankovou čáru. Brankář míč vyhodil až z branky.
40'
Pozor! Zkoumá se, zda po rohu domácích neskončil míč za brankovou čárou!
39'
Domácí se ihned po obdržení úvodní branky usadili na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledají cestičku do zakončení. Mbappé se do šestnáctky neprobil.
37'
Bosna právě vstřelila branku!
Bosna a Hercegovina se dostává do vedení! Domácí si o to ale v posledních minutách docela koledovali. Po chybě v rozehrávce domácích obránců se k míči probil EDIN DŽEKO a přízemní střelou levačkou prostřelil Llorise.
36'
Bosna a Hercegovina měla k dispozici další přímý kop. Jeho exekuce se opět chopil technický Pjanić, který prověřil pozornost domácího brankáře Llorise.
34'
Zadáci Francie kombinují s míčem na polovině hrací plochy a nikam se neženou. Z levé strany centroval Griezmann, ale jeho pobídku vyboxoval brankář mimo šestnáctku.
33'
Bosna a Hercegovina zahrávala přímý kop. Jeho rozehrávky se ujal Miralem Pjanić, který ale vyslal do pokutového území příliš dlouhý centr, který skončil v autu.
32'
Digne poslal krásný nákop za obranu, kam sprintoval rychlonohý Mbappé, jenže tomu scházel ke zpracování alespoň jeden krok.
31'
Jordan Veretout přišlápl nohu jednomu ze soupeřů a vysloužil si žlutou kartu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím čekáme na úvodní branku tohoto střetnutí. Francie je sice lepším týmem, ale nedostává se do zakončení.
29'
Hosté zahrávali přímý kop. Vysoký centr se snesl na značku pokutového kopu, odkud míč na kop rohový odhlavičkoval pozorný Karim Benzema.
28'
První obrovská šance Francie! K volnému míči se v pokutovém území dostal hvězdný Kylian Mbappé, který levačkou orazítkoval tyč!
27'
Antoine Griezmann tentokrát dostal přihrávku na levou stranu, odkud chtěl odcentrovat do pokutového území, ale jeho centr byl nepřesný.
26'
Kimpembe se skvěle vrátil na vlastní polovinu, kde se tělem natlačil před Edina Džeka a pomohl si malou domů. Bosna se jen těžko dostává vpřed.
25'
Lucas Digne dostal přihrávku na levou stranu, potáhl jej po levém křídle do blízkosti velkého vápna, ale centrem do vápna zasáhl soupeře do hrudi.
24'
Ve Francii panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci si opět užívají utkání svých oblíbenců a od úvodních minut hlasitě skandují.
23'
Edin Džeko poslal přihrávku na pravou stranu, ale Kimpembe si jeho nákop pohlídal a odhlavičkoval míč mimo hrací plochu.
22'
Karim Benzema odcentroval z pravé strany na malé vápno, kam se tlačil Paul Pogba, jenže hvězdný záložník v souboji zapomněl míč za sebou.
21'
Antoine Griezmann sice dostal po rychlém protiútoku přihrávku na hranici velkého vápna, ale nepřevzal si míč ideálně a už nedokázal vypálit.
20'
Sead Kolašinac vhazoval na levé straně a byl z toho hodně zajímavý brejk pro hostujícího Bosnu a Hercegovinu. Demirovič si v rozhodující chvíli předkopl míč do nohy Kimpembeho.
19'
Siniša Saničanin se pustil do rozehrávky ve vlastním pokutovém území. Nepovedeným nákopem na levou stranu ale odevzdal míč soupeři.
18'
Koundé dostal přihrávku na pravou stranu, posunul míč do blízkosti velkého vápna, jenže tam už nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
17'
Sead Kolašinac dostal přihrávku na levou stranu, kde jej fauloval napadající soupeř. Bosna a Hercegovina tak může uklidnit rozehrávku.
16'
Benzema si v úvodu utkání chodí pro přihrávky hodně hluboko do hřiště. Francouzský útočník se nyní vztekal, že se mu spoluhráči nenabídli.
15'
Edin Džeko se s míčem dostal na hranici velkého vápna, odkud se pohotově opřel do volného míče, ale technickou střelou minul horní tyč.
14'
Siniša Saničanin poslal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže tam neměl nikoho v bílém dresu hostů. Míč si bez problémů zpracoval Presnel Kimpembe.
13'
Paul Pogba napadal rozehrávku soupeře, nicméně k míči se fotbalista Manchesteru United nedostal. Hosté si v úvodu duelu na míči docela věří.
12'
Siniša Saničanin si dal pozor na napadajícího Karima Benzimu, předkopl si míč na levou stranu a s přehledem rozehrál za obranu.
11'
Francie se usadila kolem pokutového území soupeře, nicméně kombinace domácího celku je zatím hodně kostrbatá.
10'
Anel Ahmedhodžić si skvěle splnil své defenzivní povinnosti, když zvládl sprinterský souboj s Kylianem Mbappem a odkopl před ním míč do autu.
9'
Karim Benzema spěchal za další přihrávkou do pokutového území, nicméně špatným zpracováním si míč předkopl k obránci. Bude z toho roh pro Francii.
8'
Kylian Mbappe dostal přihrávku na levou stranu, kde se chytře zbavil obránce, ale nedokázal oslovit nikoho ze spoluhráčů v modrém dresu.
7'
Paul Pogba se dobře otočil kolem obránce u rohového praporku, ale nakonec se nedostal k odcentrování. Hostující Bosna navíc bude vhazovat.
6'
Raphaël Varane poslal přihrávku na levou stranu, kam spěchal Lucas Digne. Krajní obránce domácího výběru následně překvapil obranu soupeře, ale i své spoluhráče.
5'
Právě Karim Benzema se po přihrávce Paula Pogby zjevil sám před brankou soupeře, ale jeho zakončení bylo zbytečné, jelikož si nepohlídal ofsajd.
4'
Karim Benzema si došel pro přihrávku hluboko do hracího pole, kde se následně otočil a rozehrál na pravou stranu. Hráči v bílém ale brání v bloku.
3'
Hosté zahrávali přímý kop, po kterém se poprvé v utkání dostali do zakončení. Za obranou se k míči dostal Demirović, ale o kousek minul branku.
2'
Zadáci Francie nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Hráči v modrých dresech jsou zatím spíše opatrní.
1'
Bosna a Hercegovina obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale Demirović fauloval Varana.
1'

Francie: Lloris – Koundé, Varane, Kimpembe, Digne – Veretout, P. Pogba, Lemar – Benzema, Griezmann, Mbappé.
Náhradníci: Maignan, Mandanda – Coman, Dubois, Lucas Hernández, Kanté, Lenglet, Martial, K. Zouma.

Bosna a Hercegovina: Šehić – Hadžikadunić, Ahmedhodžić, Saničanin – Todorović, Hadžiahmetović, Pjanić, Cimirot, Kolašinac – Demirović, Džeko.
Náhradníci: Pirić, Vasilj – Ćivić, Cipetić, Gojak, Krunić, A. Kovačević, Stjepan Lončar, Prevljak, Miroslav Stevanović..
Ještě před startem utkání zazní hymny obou zemí.
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí Francie bude hrát v modrém, zatímco hosté obléknou bílou sadu.
Francie

Domácí Francie je dnes jednoznačným favoritem na vítězství. Kvalifikaci sice Francie zahájila remízou 1:1 s Ukrajinou. Poté ale zvládla venkovní duely na půdě Kazachstánu a svého dnešního soupeře. V létě se hvězdný výběr představil na evropském šampionátu, ale vypadl už v osmifinále, ve kterém nezvládl penaltový rozstřel proti Švýcarsku.
Bosna a Hercegovina

Hostující Bosna a Hercegovina zatím nemůže být s úvodem kvalifikační skupiny spokojená. V úvodním duelu totiž remizovala 2:2 ve Finsku. Následně se doma utkala právě s Francií, ale padla výsledkem 0:1. V červnu pak Bosna odehrál dva přátelské zápasy. V prvním remizovala bez branek s Černou Horou a ve druhém duelu nestačila na Dánsko.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z kvalifikace o postup na světový šampionát. Společně se podíváme na duel mezi Francií a Bosnou a Hercegovinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.