Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Kypr : Rusko - 13. října 2019   18:00

0:5
(0:2)
Rusko
Rusko
9' Čeryšev   • 23' Ozdojev  (Čeryšev) • 79' Dzjuba  (Čeryšev) • 89' Golovin  (Dzjuba) • 90+2' Čeryšev  (Dzjuba)
Kypr
Panayi (41. Pardo) – Ch. Kyriakou, Merkis (C), Laifis – Kousoulos, Ioannou, Artymatas, M. Špoljarić (80. Papoulis), Ioannou – Zachariou (36. Margaca), Kosti.
Jovanović – Stojković, Mihajlović
GSP Stadium, Nicosia
Rusko
Guilherme – Petrov (37. V. Karavajev), Semjonov, Džikija, Kudrjašov – Golovin, I. Achmetov (61. Kuzjajev), Ozdojev – Ionov (78. Z. Bakajev), Dzjuba (C), Čeryšev.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek nedělního večera.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 0:12. Střely mimo: 1:8. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 5:18.
Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, ve kterém jasně dominovali hráči ruského celku, kteří svému soupeři nedali šanci a nakonec porazili Kypr 5:0. Rusko tedy znovu vyhrálo, získalo tři body a o jeho postupu na evropský šampionát není pochyb.
90+3'
90+2'
Rusko právě vstřelilo branku!
Tak hosté dávají ještě jednu branku, konkrétně dnes skvěle hrající DENIS ČERYŠEV. Ten dostal přihrávku do vápna a se štěstím překonal brankáře.
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
A je to 4:0! Domácí chybovali v obraně, do vápna se s míčem dostal Arťom Dzjuba, který přihrál před branku a ALEXANDR GOLOVIN už to měl jednoduché.
88'
Hosté se dočkali další branky, vstřelil jí Denis Čeryšev, ale gól nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
86'
Po centru zakončoval Arťom Dzjuba, ale s jeho pokusem si skvěle poradil Urko Pardo a zabránil tak další brance!
85'
Rohový kop pro Rusko.
83'
Ale domácí se s vypětím všech sil brání. Rusko se nyní nemůže dostat do zakončení.
82'
Hosté jsou stále při chuti a znovu a znovu se tlačí dopředu.
80'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Matija Špoljarić, přichází Fotis Papoulis.
79'
A je to 3:0! Po dobrém centru Čeryševa vyskočil nejvýše ARŤOM DZJUBA, který to měl jednoduché a z malého vápna nedal brankáři žádnou šanci.
78'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Alexej Ionov, přichází Zelimchan Bakajev.
77'
Vzápětí pálil hostující Golovin, který je dnes velmi aktivní, ale po jeho ráně skončil míč vysoko nad brankou.
75'
Po hezké kombinaci to vzal na sebe Denis Čeryšev, ale branku těsně minul! To byl ale pěkný pokus ruského hráče.
74'
Míč poslal do vápna Denis Čeryšev, ale ani z tohoto centru nic nebylo a Rusko stále vede o dvě branky.
73'
71'
Je před námi posledních dvacet minutek. Rusko stále dominuje, kontroluje své vedení a kráčí za dalšími třemi body.
69'
Z akce domácího celku ale nic nebylo a od své branky bude nakonec rozehrávat Guilherme.
68'
Denis Čeryšev fauloval a zastavil snažení svého celku. Po delší době je na tahu také Kypr.
66'
Alexej Ionov se dostával do velké šance, ale výborně zasáhl Urko Pardo, který ho ani nenechal pořádně zakončit!
64'
Po centru si pro míč došel Urko Pardo, který tak výrazně pomohl svým zadákům.
62'
Hostující Ilzat Achmetov měl zdravotní problémy a musel hřiště opustit.
61'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Ilzat Achmetov, přichází Daler Kuzjajev.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Rusko stále vede o dvě branky, tak uvidíme, co hosté ještě vymyslí.
58'
Míč poslal do vápna Golovin. Po centru se k němu dostal Ilzat Achmetov, který se prezentoval dobrým pokusem, ale branku těsně minul!
57'
je tu další rohový kop, tentokrát pro Rusko.
55'
Ze svého prvního rohu v tomto utkání ale domácí nic nevytěžili a stále tedy prohrávají o dvě branky.
54'
Kypr se vydal dopředu a vybojoval rohový kop.
52'
A znovu Golovin a tentokrát o dost lépe! Po jeho střele orazítkoval míč brankovou konstrukci! Domácí měli velké štěstí.
51'
Po další akci to zkoušel Golovin, ale ani jeho rána nebyla přesná a hrát budou domácí, kteří nikam nepospíchají.
49'
Nyní z toho bylo několik centrů, ale do zakončení se žádný z ruských hráčů nedostal.
47'
Hostující hráči se okamžitě tlačí před branku soupeře, který se ve druhém poločase bude nejspíše jen bránit.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:07 hodin.
První poločas je za námi. Rusko bylo jasně lepším celkem, dostalo se do vedení 2:0 a na hřišti dominovalo. Pak navíc domácí přišli o vyloučeného hráče, takže dominance Ruska byla ještě větší. Kypr tedy hraje v deseti a ve druhém poločase to bude mít hodně složité.
45+6'
45+5'
Rusko zahrávalo další rohový kop, ale i tentokrát to Kypr zvládl a neinkasoval.
45+4'
Na druhé straně zakončoval dnes velmi aktivní Magomed Ozdojev, ale jeho projektil se neujal.
45+3'
Domácí se po dlouhé době vydali dopředu, ale jejich snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
45+1'
Žlutou kartu dostává Vjačeslav Karavajev (Rusko).
45+1'
Rozhodčí přidal šest minutek.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Po rychlé akci to vzal na sebe Arťom Dzjuba, ale jeho rána se neujala a stav utkání se nemění.
41'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Constantinos Panayi, přichází Urko Pardo.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Rusko i nadále diktuje tempo hry a tlačí se dopředu. Kypr se pouze brání a směrem dopředu nic nevymýšlí.
37'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Sergej Petrov, přichází Vjačeslav Karavajev.
36'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Panyiotis Zachariou, přichází Renato Margaca.
35'
Rusko zahrávalo další rohový kop, ale i tentokrát se domácí dokázali ubránit a na další branku si tedy musíme ještě počkat.
33'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí míč jen odkopli, takže stále hrají hostující hráči.
33'
Nakonec se hosté dopředu vydali a zakončoval Arťom Dzjuba. Po jeho ráně je tu roh pro Rusko.
32'
Rusko je u míče, kombinuje a nikam nepospíchá. To bude asi častý obrázek.
30'
Domácí samozřejmě celou situaci dlouho řešili, diskutovali s rozhodčím a dobré tři minutky se nehrálo. Constantinos Laifis už opustil hřiště a můžeme pokračovat.
28'
Tak pozor, protože to je velká komplikace pro domácí. Rozhodčí nejdříve držel a nejspíše také ukázal jen žlutou kartu, ale poté se k situaci vrátil, Laifise si zavolal a zpět a vyloučil ho. A zcela oprávněně, protože domácí hráč do souboje vlétl hodně nebezpečně.
28'
Dalším hráčem, který zůstal po souboji ležet na trávníku, je hostující Petrov.
27'
Rusko na trávníku stále dominuje, vede o dvě branky a kráčí za dalšími třemi body, postupujícími třemi body. Domácí zatím vůbec nestíhají tempu soupeře.
25'
Nyní se nehrálo, protože byl ošetřován domácí Nicholas Ioannou.
23'
A je to 2:0 pro Rusko! Domácí znovu ztratili zcela zbytečně míč a hosté podnikli rychlý brejk. Na jeho konci byl MAGOMED OZDOJEV, který dokázal uklidit míč do branky!
23'
Alexej Ionov si to namířil do vápna, po souboji upadl, ale rozhodčí zůstal klidný a pokutový kop neodpískal.
22'
Rusko zatím velmi dobře brání a domácí hráči se ještě nedostali do zakončení. Po obdržené brance to už bude mít Kypr hodně složité.
20'
Po zisku míče šli domácí do přečíslení, ale Panyiotis Zachariou na levé straně vše zpomalil a nakonec z toho nebylo vůbec nic.
18'
Domácí kapitán už je za postranní lajnou a duel může pokračovat. Vypadá to, že Merkis bude hrát dále. V opačném případě by to byla velká ztráta pro Kypr.
17'
Domácí Merkis po souboji zůstal ležet na trávníku a nejspíše se bude ošetřovat.
15'
A další akci domácího celku zastavil rozhodčí, podle kterého si Panyiotis Zachariou při zpracování míče pomohl rukou.
13'
Jenže ani z té nic nebylo, protože po centru si pro míč znovu došel Guilherme.
12'
Ale tentokrát z kombinace nic nebylo. Po faulu budou navíc domácí zahrávat standardní situaci.
11'
Hosté jsou po úvodní brance ještě více při chuti a znovu se tlačí dopředu.
9'
Šanci měl Ionov, ale domácí brankář ho vychytal. O chvíli později jeden z domácích obránců chyboval, DENIS ČERYŠEV ho obral o míč a šel do vápna. Hostující hráč zkušeně překonal brankáře a Rusko jde zaslouženě do vedení 1:0.
7'
Kypr to tentokrát vyzkoušel rychlým nákopem, ale vše vyřešili hostující zadáci společně se svým brankářem, dobrá práce.
5'
Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci, ale po centru si pro míč skvěle došel pozorný a zkušený Guilherme.
4'
Dopředu se vůbec poprvé vydali také domácí hráči, ale po nepřesné přihrávce jsou na tahu znovu hosté, kteří jsou favoritem dnešního duelu.
2'
A obrovská šance hned v úvodu! Po rohu hlavičkoval Georgij Džikija a míč orazítkoval brankovou konstrukci!
2'
1'
Rusko začalo velmi aktivně a hned se usadilo na polovině domácího celku.
1'

Kypr: Panayi – Ch. Kyriakou, Merkis (C), Laifis – Kousoulos, Ioannou, Artymatas, M. Špoljarić, Ioannou – Zachariou, Kosti.
Náhradníci: Pardo, Michael – Karo, Pittas, Christofi, Sotiriou, Georgiou, Mintikkis, Margaca, Papoulis, Panayiotou, Economides.

Rusko: Guilherme – Petrov, Semjonov, Džikija, Kudrjašov – Golovin, I. Achmetov, Ozdojev – Ionov, Dzjuba (C), Čeryšev.
Náhradníci: Džanajev, Luňov – Z. Bakajev, Ignatěv, Beljajev, Kuzjajev, V. Karavajev, Žirkov, Komličenko, Čisťakov.

Rozhodčí: Jovanović – Stojković, Mihajlović.
Utkání mezi Kyprem a Ruskem začíná v 18:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít. Máme se na co těšit.
RUSKO si zatím vede skvěle. Rusko prohrálo pouze s Belgií, která je ale suverénní, má plný počet bodů a skóre 28:1, jinak hostující celek vyhrává jeden zápas za druhým, má už 18 bodů a je blízko postupu. Rusko hrálo naposledy doma se Skotskem a byla z toho jasná výhra 4:0.
KYPR má stále teoretickou šanci na druhé místo ve skupině, ale ta šance už opravdu není vysoká, protože na druhé Rusko ztrácí Kypr osm bodů. Dnes tedy domácí potřebují nutně vyhrát, jinak je po šancích. Kypr naposledy hrál na hřišti Kazachstánu, kde vyhrál 2:1.