Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Moldavsko : Albánie - 14. října 2019   20:45

Moldavsko
Moldavsko
0:4
(0:3)
Albánie
Albánie
22' Cikalleši   • 34' Bare   • 40' Traši   • 90' Manaj  (Roši)
Moldavsko
Koșelev – Mudrac (31. Rozgoniuc), Prepeliță, Posmac, Graur – Reabciuk, Ionita (C), Anton – Cebotaru, Sidorenco (80. Sandu), Suvorov (60. Boiciuc).
Kavanagh – Cook, Hatzidakis (ENG)
Stadionul Zimbru, Kišiněv
Albánie
Strakoša – Veseli, Dermaku, Djimsiti, Ismajli (89. Kumbulla) – Abraši (C), Gjasula, Traši – Bare (89. Selahi), Manaj, Cikalleši (76. Roši).

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:5. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:13.
Máme za sebou i druhou polovinu utkání, ve které jsme se příliš zajímavé podívané nedočkali. Lepším týmem byla opět Albánie, která v závěru zápasu přidala ještě jednu branku. O tu se povedenou patičkou postaral Rey Manaj. Domácí neměli v zásadě nic zajímavého a první střelu na branku vyslali teprve v 86. minutě. Hosté si dokráčeli pro pohodové tři body a krize Moldavska se tím pouze prohlubuje. Ve druhé půli bylo k vidění také několik žlutých karet, protože se nám trochu přiostřilo. Ode mě je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
90+3'
90+2'
Střídající Odise Roši se ještě dostal do úniku, který ale zakončil střelou pouze do domácího brankáře.
90+1'
Anglický rozhodčí Kavanagh bude utkání nastavovat o tři minuty.
90'
Albánie právě vstřelila branku!
Míč po akci domácích zachytil Strakoša, vyslal vpřed spoluhráče, kteří vymysleli dlouhý nákop na Rošiho, který před brankou našel nabíhajícího spoluhráče, jímž byl REY MANAJ a ten dokázal dostat míč patičkou do sítě.
89'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Keidi Bare, přichází Lindon Selahi.
89'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ardian Ismajli, přichází Maraš Kumbulla.
88'
Míč se dostal do vápna, ale tam ho Klaus Gjasula nedokázal vměstnat mezi tři tyče.
87'
Hosté vyslali vpřed Rošiho, ale ten se nechal doběhnout Posmacem, který odvrátil míč na rohový kop.
86'
Artur Ionita dostal míč nedaleko soupeřova vápna, ale následně se s ním vydal na cestu zpět ke své brance. Po chvíli se přeci jen otočil a napálil míč směrem na branku, kde vytáhl rutinní zákrok Strakoša.
85'
Po dalším faulu mají míč na kopačkách znovu hostující fotbalisté, kteří v poklidu vedou zápas k zdárnému konci.
84'
Ovšem prohřešek proti pravidlům znamená, že se k míči dostanou minimálně na malý okamžik také domácí.
83'
Před soupeřem raději odehrál míč pryč Gheorghe Anton. Hosté si vyzkouší autové vhazování.
82'
Albánci jsou rozčilení, takže sudí uklidňuje situaci kartou pro Gjasulu a žlutý kartonek viděl i trenér Edoardo Reja.
81'
Opět planou emoce. Po zákroku na Manaje dostává žlutou kartu také Prepeliță. Ten může být rád jen za žlutou kartu, protože to byl hodně ošklivý zákrok zezadu.
80'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Eugen Sidorenco, přichází Constantin Sandu.
79'
Rozhodčí má menší pohovor s kapitány obou reprezentací, aby uklidnil lehce rozjitřené emoce.
78'
Na trávníku znovu končí jeden z hostů. Tentokrát je to Lorenc Traši, který mlátí rukou do země a nezvedá se.
77'
Další ostřejší skluz v podání domácích. Posmac poslal k zemi Bareho, přičemž jako první odehrál míč do autu.
76'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Sokol Cikalleši, přichází Odise Roši.
74'
Hosté se opět dostávají ke kombinační hře a hledají místo, kudy se dostat k pokutovému území.
73'
Obranný zákrok Reabciuka málem znamenal vlastní branku. Domácí hráč totiž ukopl míč soupeři směrem do míst, kam se musel hodně natahovat Koșelev.
72'
Na zemi skončil Amir Abraši po ostrém zákroku Dina Graura. Graur může být Kavanaghovi hodně vděčný, že netasí druhou žlutou kartu.
71'
Centr Cebotara našel nabíhajícího Prepelițu, jenže ten nedokázal hlavičku vtěsnat mezi tři tyče.
70'
Hosté se nedaleko vlastního pokutového území dopustili faulu, takže uvidíme standardní situace ze zajímavé vzdálenosti.
69'
Lorenc Traši vyslal směrem na branku další střelecký pokus, leč minul, takže vykopává Koșelev.
68'
Bare dobrou přihrávkou našel Manaje, ale ten se v pokutovém území nechal od míče odtlačit.
67'
Ve středovém kruhu došlo k nedovolenému zákroku Rozgoniuce na Bareho. Anglický sudí si faulujícího hráče přivolává k sobě a varuje ho před podobnými fauly.
66'
Po několika odrazech míč končí mimo hrací plochu, načež ho zpět do hry uvede brankář římského Lazia Strakoša.
65'
Nepřesnou přihrávku zachytil Rozgoniuc, ale bylo na něm vidět, že vůbec neví, jak přejít přes soupeře, který situaci zvládl a odvrátil do autu.
64'
Kapitán Abraši dostal dobrou přihrávku na levou stranu do běhu, dostal se do vápna, kde však odpadl od soupeře. Sudí ukazuje, že rozhodně o faul nešlo.
63'
Technickou střelu z hranice vápna vyzkoušel Klaus Gjasula, nicméně branku zaměřit nedokázal.
62'
Rey Manaj unikal Reabciukovi, který zatáhl za záchrannou brzdu a povalil ho na zem. Jasná žlutá karta.
62'
Z levé strany centroval Oleg Reabciuk, ale obrana Albánie dokázala odvrátit do relativního bezpečí.
61'
Už máme za sebou hodinu hry a domácí stále čekají na první střelu na branku.
60'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Alexandru Suvorov, přichází Alexandru Boiciuc.
58'
Nyní však na zemi končí Manaj a žlutou kartu si zblízka prohlíží také Eugeniu Cebotaru.
57'
Sokol Cikalleši trefil Veaceslava Posmace do obličeje, za což dostává žlutý trest.
55'
Tentokrát už se Amir Abraši po povedeném sólu rozhodl pro střelu z úhlu, ale tu dokázal brankář vyrazit.
54'
Abraši si poradil s Graurem, poslal přihrávku do pokutového území, kde Bare vypálil a trefil pouze brankovou konstrukci.
53'
Frederic Veseli se po kombinaci se spoluhráčem dostal až do pokutového území, kde se snažil vystřelit, leč jeho ránu zblokoval Rozgoniuc.
52'
Tak nakonec končí útočné snažení faulem Keidi Bareho na Olega Reabciuka.
51'
Hosté opět obléhají soupeřovo pokutové území. Uvidíme, zda se jim podaří něco vymyslet.
50'
Ardian Ismajli poslal příliš prudkou přihrávkou, kterou Keidi Bare ani ve skluzu nedokázal zachytit na hrací ploše.
49'
Hosté se dostali do pokutového území, kde ale nedokázali zakončit směrem na branku.
48'
Hra obou celků v současnosti trpí na spoustu nepřesností, takže se týmy střídají v držení míče.
47'
Eugen Sidorenco si nepohlídal ofsajdovou linii, takže při jeho kontaktu s míčem se přerušuje hra.
46'
Hned v úvodní minutě druhé půle je potrestán žlutou kartou Keidi Bare, který zbytečně dohrál Antona.
46'
Máme za sebou úvodní polovinu utkání, která byla dlouho hodně nudnou podívanou. Hosté dominovali v držení míče, ale domácí obrana byla dlouho pozorná. Jenže poté vyrobila několik hrůzostrašných chyb, z nichž pramenily tři branky Albánie. První nabídnutou příležitost zužitkoval v pokutovém území Sokol Cikalleši. Druhý gól daroval hostům brankář Koșelev, který přihrávku odrazil jen do míst, kde snadno zakončil Keidi Bare. A třetí branka byla tragikomedie v podání Graura, který odehrál míč jen do běhu Lorence Trašiho, jenž zvládl poslat míč do míst, kde nezasáhl Koșelev. Ve druhé půli už půjde zřejmě jen o čest domácích, kteří nebudou chtít dopustit ještě větší ostudu. Druhá polovina začne přibližně v 21:47.
45+2'
45+1'
Rey Manaj si ve snaze získat míč počínal nedovoleně, když poslal k zemi domácího stopera.
45'
Poločas bude nastaven ještě o další dvě minuty.
45'
V závěru poločasu se k míči přeci jen dostali také domácí, kteří vybojovali volný přímý kop na útočné polovině. Suvorov si vzal na starost jeho exekuci, ale rána mířila mimo tři tyče.
44'
Albánci se postupně přihrávkami dostali až k vlastnímu brankáři. Odtud již snad pro Koșeleva žádné bezprostřední nebezpečí nehrozí.
43'
Hosté v poklidu kombinují a zřejmě čekají na nějakou další chybu v defenzivě Moldavska, protože všechny branky padly po nějakém zaváhání v obraně domácích.
42'
Graur se nyní pokusil napravit svou hrubku, nicméně nedokázal míč udržet a Abraši pohlídal situaci.
40'
Další hrůzostrašné chyby v defenzivě Moldavska znamenají třetí branku Albánie. LORENC TRAŠI dostal dárek od Graura, který mu ve skluzu pouze posunul míč do běhu, středopolař se nerozpakoval a poslal míč směrem na branku, kde zapadl do sítě. Ani Koșelev nebude míč úplně čisté svědomí.
39'
Už se opět vracíme ke klasickému obrazu hry, kdy míč mají na kopačkách skoro výhradně hosté.
38'
Dinu Graur dohrál Reye Manaje, za což dostává žluté varování.
37'
Nyní jsou konečně trochu aktivní směrem dopředu i domácí, leč Graur nevyhrál hlavičkový souboj pro spoluhráče.
36'
Na trávníku tentokrát zůstává Eugen Sidorenco, nicméně v jeho případě zřejmě nejde o nic vážného.
34'
Neuvěřitelná hrubka brankáře Moldavska znamená dvoubrankové vedení hostů. Už to vypadalo, že Koșelev sebere nepovedenou přihrávku, ale míč se od něj odrazil ke KEIDI BAREMU, který už nevěřil, že míč dostihne, nicméně zůstal připraven a odražený míč snadno poslal do prázdné branky.
33'
Suvorov se na pravé straně dobře obtočil kolem soupeře a posílal centr do vápna, který ale odvrátila hostující defenziva.
32'
Rey Manaj si navedl míč na střelu, ale ránu z jeho kopačky v pohodě zachytil domácí brankář.
31'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Victor Mudrac, přichází Arťom Rozgoniuc.
29'
Mudrac sestřelil Bareho, dostává žlutou kartu, načež signalizuje, že ve hře skutečně nemůže pokračovat. Zřejmě problém v oblasti třísel.
28'
Po chvilce se mohlo pokračovat ve hře. I nadále sledujeme územní převahu Albánie.
27'
Mudrac zůstal po svém zákroku na zeleném pažitu, takže sudí Kavanagh dává prostor k ošetření.
26'
Před Veselim odvracel do zámezí Victor Mudrac. Hosté jsou opět blízko soupeřova pokutového území.
25'
Domácí se v posledních okamžicích vůbec nedostávají k míči, takže vůbec nemohou pomýšlet na nějakou reakci na obdrženou branku.
24'
Stále sledujeme totožný obraz hry. Hosté kombinují s míčem u kopaček a domácí poctivě brání.
23'
Hosté jsou i nadále v držení míče a snaží se využít momentu, kdy jsou domácí psychicky dole.
22'
A přeci jen už není tlak Albánie platonický, když se hosté po útočné akci prosazují. Centr do pokutového území sice mířil na soupeře, jenže Prepeliță nedokázal odkopnout, volného míče se ujal SOKOL CIKALLEŠI, který hod dokázal dostat za záda Koșeleva.
21'
Hosté pokračují v obléhání soupeřova pokutového území, ale zatím jim chybí více kreativity.
20'
Přihrávku opět dokázala zastavit pozorná obrana Moldavska. Zatím nesledujeme příliš atraktivní podívanou.
19'
Hodně nepovedený centr Albánie opustil hrací plochu. Míč zpět do hry uvede Alexej Koșelev.
18'
Cikalleši nezvládl udržet míč nedaleko pokutového území, když byl soupeř o něco důraznější.
17'
Eugeniu Cebotaru dokázal ve středu pole ukázkově udržet míč se soupeřem na zádech a poté rozehrál.
16'
Opět v akci Cikalleši, který mohl postupovat sám na branku, ale než se zorientoval, kde má míč, soupeř mu ho ukopl.
15'
Sokol Cikalleši se nezachoval jako kanonýr, když dostal dobrou dlouhou přihrávku, kterou zasáhl, před brankářem, ale příliš si míč ukopl a ten končí v zámezí.
14'
Lorenc Traši se ujal centru od rohového praporku, leč našel pouze dobře postaveného protihráče.
13'
Hosté jsou opět u míče na útočné polovině, ale zatím naráží na pozornou obranu soupeře. Traši vybojoval další rohový kop.
12'
Lorenc Traši hledal na levé straně dlouhou přihrávkou nabíhajícího Cikallešiho, ale ten byl pokrytý.
11'
Rey Manaj dostal trochu prostoru na levé straně, ale jakmile ho dostoupil soupeř, okamžitě přihrál dozadu na volného spoluhráče.
10'
Z levé strany posílali Moldavci přihrávku do pokutového území, kde ale dokázali hosté odvrátit do bezpečí.
9'
Lorenc Traši posílal ostrý centr z levé strany, který odvrátil Anatolie Prepeliță na rohový kop. Z něj hosté nezahrozili a míč spolehlivě chytá Koșelev.
8'
Kastriot Dermaku raději akrobaticky odvracel míč, aby se nedostal k nabíhajícímu protivníkovi.
7'
Na pravé straně se uvolňoval Dinu Graur, jenže vlastní technická nedokonalost ho o míč připravila.
6'
K míči se dostali také hosté, jenže rychlý útok byl pokažen nepřesnou přihrávkou Keidi Bareho.
5'
Moldavsko se nyní drží na útočné polovině, ale zatím poměrně daleko od soupeřova vápna.
4'
Domácí se dostávali do útoku, kde byl faulován Artur Ionita. Míč směřuje dozadu, načež dochází k chybě v rozehrávce. Ovšem i Albánie udělala chybu a nedostala se do útoku.
3'
Lorenc Traši poslal míč do vápna, domácí odvrátili, následně se míč dostal na hranici vápna, kde však došlo k útočnému faulu Albánie.
3'
Před soupeřem raději odvrací na úvodní roh utkání Victor Mudrac. Míč do hry uvede Traši.
2'
Albánci zatím v poklidu kombinují a hledají skulinu v obranném postavení soupeře.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté. Prozatím si posílají přihrávky na vlastní obranné polovině.
1'
Hosté nastupují v bílých dresech, zatímco domácí pro dnešek oblékají červenou barvu.
Před začátkem utkání zní stadionem hymny. Nejprve albánská, následně moldavská.

Moldavsko: Koșelev – Mudrac, Prepeliță, Posmac, Graur – Reabciuk, Ionita (C), Anton – Cebotaru, Sidorenco, Suvorov.
Náhradníci: D. Celeadnic, Cebotari – Efros, Rozgoniuc, Mihaliov, Dedov, Macritčij, Sandu, Boiciuc.

Albánie: Strakoša – Veseli, Dermaku, Djimsiti, Ismajli – Abraši (C), Gjasula, Traši – Bare, Manaj, Cikalleši.
Náhradníci: Hoxha, Beriša – Ramadani, Lenjani, Seferi, Memušaj, Selahi, Balaj, Qose, Mihaj, Roši, Kumbulla.

Rozhodčí: Kavanagh – Cook, Hatzidakis (ENG).
Albánie

Albánci si dělali naději na druhý postup na evropské mistrovství v řadě, ale ze skupiny H se kvalifikovat nedokážou. Momentálně je Albánie na průběžném 4. místě se ziskem devíti bodů se skóre 10:10. Albánci měli smůlu v posledním utkání na půdě Turecka, kde prohráli 0:1 gólem v poslední minutě. Největším problémem Albánie je hra na venkovní půdě, kde zatím dokázala vyhrát pouze na půdě slabé Andorry. Nejlepším střelcem Albánie je třígólový Cikalleši.
Moldavsko

Moldavci za sebou mají velkou ostudu, když prohráli dokonce v Andoře, která do té doby nevstřelili jedinou branku. Moldávie ze sedmi zápasů získala tři body za domácí výhru nad Andorrou v nejtěsnějším poměru 1:0. Celkové skóre Moldavska je 2:18. V utkání na půdě Andorry se nechal vyloučit Ginsari v 55. minutě, načež v 63. minutě skóroval Vales. Moldavsko mělo sice velkou územní převahu, i svého soupeře přestřílelo, avšak na bodový zisk to přesto nestačilo.
V osmém kvalifikačním kole skupiny H se spolu utkají Moldavsko a Albánie. Papírovým favoritem jsou hosté, kteří však již s postupem na evropský šampionát počítat nemohou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.